Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 23:31   #41
Je, je..ratovali skupa, dok se nije Vuk Branković okrenuo i izdao svog kneza..neznam šta vas danas u školama uće.
Hrvati nisu niti pokušavali doći do Beograda, ali zato srbi boga mi jesu i te kako pokušavali do Zagreba, pa di je tu balans ??? Hrvati u obrani, srbi u agresiji, pa onda izmislite tezu da smo isti....koje ludilo.
Legija1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 01:02   #42
Istina je istina da je kupus listina.

Nismo mi isti. Hrvati su Hrvati. Srbi Srbi, Šveđani Šveđani. Pogotovo što se politike tiče...jedan od ovih gore spomenutih naroda je potpuno lud i živi u deluzijama. Ova tema je tomu dokaz.
Koji Mladić, koje Kosovo, davno smo mi raskrstili i sad lijepo svak u svoj kut da se ne bi opet ćerali ( imamo cca 40 godina mira, prema procjenama).
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 06:32   #43
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
macku o rep A?cista srpska izreka!OS DA LETIS TI ?
dok ti tvrdis da su ustase bile za slobodu,hrvatski se narod zgrazavao k time...
hrvatski narod noje ante pavelic i fasizam,hrvatski narod je blazen a ti budi sto zelis ali ne predstavljas hrvatski narod jer taj narod je miroljubiv a ne poput...
ma super,haha
Vrlo smislen, suvisao post
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 07:11   #44
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
... ali kazu da nije bilo njih Hrvati bi stigli do beograda odnosno srbi do zagreba ...
Vidi se da barataš "činjenicama"
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:29   #45
Hrvati i srbi su se borili na kosovu zajedno ali kod nikopolja su bili na suprotnim stranama.Hrvati u krščanskoj vojsci a srbi na strani turaka
SAMO KAŽEM povijesnu istinu
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:36   #46
Quote:
" Srbija je u Drugom svjetskom ratu imala dva antifašistička pokreta, jedan pod vodstvom Josipa Broza Tita, a drugi pod vodstvom Draže Mihailovića"
usamljena su misljenja kojima se eto i ja mozda pridruzujem: josip je broz bio veci cetnik!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 10:42   #47
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
usamljena su misljenja kojima se eto i ja mozda pridruzujem: josip je broz bio veci cetnik!
a kosu uopće četnici? Četnik očigledno potječe od čete a to je turska riječ.
Četa je vojna formacija a četnici onda ispada nešto kao vojniciInače potječu još sa početka 19st.
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:02   #48
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
a kosu uopće četnici? Četnik očigledno potječe od čete a to je turska riječ.
Četa je vojna formacija a četnici onda ispada nešto kao vojniciInače potječu još sa početka 19st.
ne znam ti ja tursku etimologiju, koliko po svremezi mogu pronaci srbijanska kraljevska svita se odrekla vodje cetnickog pokreta iako su i oni eto antifasisti, a pod titom(ako su uopce i culi za njega) Dalmatinci su ih na Sutjesci dotukli...

komplicirano je to... recimo to je bio unutarcetnicki sukob di je pobjedio veci cetnik.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:17   #49
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
ne znam ti ja tursku etimologiju, koliko po svremezi mogu pronaci srbijanska kraljevska svita se odrekla vodje cetnickog pokreta iako su i oni eto antifasisti, a pod titom(ako su uopce i culi za njega) Dalmatinci su ih na Sutjesci dotukli...

komplicirano je to... recimo to je bio unutarcetnicki sukob di je pobjedio veci cetnik.
a ono mislim,Ante Pavelić je znao i etimologiju i gramatiku i književnost i ino tursko a ti ništa Kako to WeMko
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:24   #50
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
a ono mislim,Ante Pavelić je znao i etimologiju i gramatiku i književnost i ino tursko a ti ništa Kako to WeMko
(slutim da nije rijec o onom zubaru, jms)

a ovaj drugi dr.Ante Pavelic za tebe nije ni misaona imenica, mislim, nije pojam samo za mene po sposobnosti!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:24   #51
koja trolčina
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:25   #52
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
koja trolčina
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:26   #53
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
koja trolčina
Misliš ovaj WeM,stvarno piše gluposti
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:34   #54
Quote:
" Srbija je u Drugom svjetskom ratu imala dva antifašistička pokreta, jedan pod vodstvom Josipa Broza Tita, a drugi pod vodstvom Draže Mihailovića"
ovo je zvanican stav Srbije za Srbiju, no sto su ti cetnici trazili po Hrvatskoj?

nasi su imali uspjesnog Andriju Hebranga . slava mu
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:34   #55
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
Ne odnosi se na tebe
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:37   #56
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Ne odnosi se na tebe
ok,bio sam iznenadjen.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 11:39   #57
Quote:
walther-P38 kaže: Pogledaj post
Ne odnosi se na tebe
a na koga
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 14:04   #58
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! zelim da se utvrdi istina jednom za svagda, tj aje da se slozimo u sledecem da vidimo ko gresi, zasto gresi i koliko gresi!
SRBI(i ja sam srbin) grese u sledecem sto ucesnike rata devedesetih zovu cetnicima!!! to nisu cetnici!!! to su ratni profiteri i zlocinci!!! O cetnicima imam mnogo bolje misljenje, uradili su mnogo dobrih stvari u drugom svetskom ratu, medju cetnicima je bilo i hrvata i muslimana ali i cetnici su imali greske kao i Draza MIHAILOVIC i TITO!
DRUGO SRBI GRESE STO UCESNIKE RATA DEVEDESETIH iz hrvatske zovu ustasama kad ovi to nisu!!! ustase su bile u drugom svetskom ratu i pocinile su strasne zlocine ali nisu svi hrvati bili ustase!!! bilo je dosta hrvata partizana i cetnika!!!
Poslednje Srbi grese u pogledu Stepinca misleci da je ratni zlocinac i slicno!

U cemu grese HRVATI u odnosu na SRBE???
Hrvati griješe u odnosu na Srbe jedino kad misle da je s vama moguć ikakav vid komunikacije osim onog koji se odvija preko ciljnika.Što vas je manje da manje griješimo prema vama.A i doći na hrvatski forum s ovakvim idejama ravno je tome da nekome u pustinji prodaš pijesak.
Velebni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 15:07   #59
Quote:
viper001 kaže: Pogledaj post
a kosu uopće četnici? Četnik očigledno potječe od čete a to je turska riječ.
Četa je vojna formacija a četnici onda ispada nešto kao vojniciInače potječu još sa početka 19st.
A tko su ustaše? Ustanici. I stariji su od NDH. I što sad?
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 15:21   #60
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
ne znam ti ja tursku etimologiju, koliko po svremezi mogu pronaci srbijanska kraljevska svita se odrekla vodje cetnickog pokreta iako su i oni eto antifasisti, a pod titom(ako su uopce i culi za njega) Dalmatinci su ih na Sutjesci dotukli...
Nisu ih dotukli partiđani, već HV na Lijevča polju pred kraj rata
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.