Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 18:33   #21
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nisam pretjerani ljubitelj. (ali zna biti jebeno)

trebam kavu i pranje zubiju, onda se mozemo pregovarati.
Quote:
tea83 kaže: Pogledaj post
A ja bas obozavam jutarnji sex. Uzivam kad me dignuti kurac u mojoj picki probudi i to su mi prelijepa budjenja
jel i na večernjem izlasku nosiš keficu i kalodont da nakon cijele večeri, noći i svega kaj si konzumirao opereš zube prije nego se poševiš s komadom onako na noćnom ravnanju haube? mislim...

naravno da je predivno uživati u jutarnjim aktivnostima. no kako stvari stoje, puno previše je predrasuda kako je sve ostalo važnije od malo vremena koje će se utrošiti na sex s voljenom osobom. da, to mora da je ljubav
izotonik69 is offline  
Old 10.02.2010., 18:35   #22
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
malo se manje ljubimo al ne izbjegavamo
Niš' ja ne izbjegavam

Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
...ključno je: problem je probudit se
Samo me dvije stvari ujutro mogu probudit: svjetlost i qurac
__________________
Ne volem...Zatucane, gratis, kravataše,
Hipohondre što se plaše
Da dobiju rak od razmišljanja...
Žemska is offline  
Old 10.02.2010., 18:36   #23
Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
jel i na večernjem izlasku nosiš keficu i kalodont da nakon cijele večeri, noći i svega kaj si konzumirao opereš zube prije nego se poševiš s komadom onako na noćnom ravnanju haube? mislim...

naravno da je predivno uživati u jutarnjim aktivnostima. no kako stvari stoje, puno previše je predrasuda kako je sve ostalo važnije od malo vremena koje će se utrošiti na sex s voljenom osobom. da, to mora da je ljubav
Ne bih baš rekla da je isto, konzumiranje nečega na večernjem izlasku i jutarnje buđenje...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 10.02.2010., 18:39   #24
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ne bih baš rekla da je isto, konzumiranje nečega na večernjem izlasku i jutarnje buđenje...
Ne... i jedno i drugo je posebno ...
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Old 10.02.2010., 18:39   #25
Jedno vrijeme, kad smo se tek oženili mi je dragi zaista dosadio s tim jutarnjim budišama (iako jako volim jutarnji seks) pa sam smislila kontraplan. Budući da me budio svako jutro u pola 7 (a ja se inače budim u 7), odlučih ja njega buditi svako jutro u 6 Shvatio je nakon par dana kakav je osjećaj kad ti netko uzme onih zadnjih 5 min sna
Tamperlina is offline  
Old 10.02.2010., 18:40   #26
Quote:
Žemska kaže: Pogledaj post
Koji vam je
Bez problema se ljubim čim se probudim
Samo je problem probudit me
pa fuj mi je u ustima

Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
jel i na večernjem izlasku nosiš keficu i kalodont da nakon cijele večeri, noći i svega kaj si konzumirao opereš zube prije nego se poševiš s komadom onako na noćnom ravnanju haube? mislim...
došao si me sekirat

spontanost je koji put precijenjena
pogotovo ako još u jednadžbu ubacimo činjenicu da sam pušač
kiss me is online now  
Old 10.02.2010., 18:41   #27
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ujutro dok ne operem zube - ne razgovaram ni sama sa sobom
ujutro volim sebe, topli tuš i kavu
__________________
.
lana10 is offline  
Old 10.02.2010., 18:43   #28
ja obožavam, jutarnji seks...
Prije posla radnim danom ii prije doručka za vikend...
__________________
čuvam ovu svetu ljubav...
Daisy_24 is offline  
Old 10.02.2010., 18:46   #29
Quote:
Daisy_24 kaže: Pogledaj post
ja obožavam, jutarnji seks...
Prije posla radnim danom ii prije doručka za vikend...
ne volim ni doručak, volim samo pjevati u jutro
__________________
.
lana10 is offline  
Old 10.02.2010., 18:49   #30
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
pa fuj mi je u ustima
Meni nije
Možda jer ja ne pušim cigarete, a i skoro svi moji dečki su bili nepušači pa nije ni njima bio neugodan zadah ujutro.
__________________
Ne volem...Zatucane, gratis, kravataše,
Hipohondre što se plaše
Da dobiju rak od razmišljanja...

Zadnje uređivanje Žemska : 10.02.2010. at 18:55.
Žemska is offline  
Old 10.02.2010., 18:52   #31
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Ne... i jedno i drugo je posebno ...
Jebiga, ja znam samo za prvo.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 10.02.2010., 19:00   #32
a jbga onda, vi silni jebači. imamo rješenje za ove higijeničare. ranojutarnje dopingiranje doggy pozom...


kissiću,ma ko bi se tebe usudio doć živcirat?







osim mene
izotonik69 is offline  
Old 10.02.2010., 19:02   #33
Ja ujutro volim i seks i kavu i doručak u krevet
I najčešće to i dobijem
EmmaTia is offline  
Old 10.02.2010., 19:12   #34
Kod nas je često obrnuta situacija. Meni je prije kave jedina ambicija prespavati dan, a ona luda...

No što se može... čovjek se mora ponekad i žrtvovati
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 10.02.2010., 19:19   #35
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
"Dok se muškarci bude s erekcijom, spremni za jutarnji seks za kojim su naprosto ludi, nažalost, većina žena ne dijeli isti entuzijazam s frajerima kada su u pitanju jutarnja izmjenjivanja strasti." dragi LJES-ovci,kako vi stojite s tim???mene nekad dragi toliko izludi ujutro (izludi-naživcira)da bi vrištala...pogotovo kad sam nenaspavana,i nije mi stvarno do seksa,a on me počne bezobrazno i samovoljno "bosti" odozada
Ako ne prespavamo, prolazi... jeben ti je taj cerek na kraju ...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.02.2010., 19:33   #36
Quote:
Žemska kaže: Pogledaj post
Meni nije
Možda jer ja ne pušim cigarete
Ne laži
A kad piješ?

Quote:
izotonik69 kaže: Pogledaj post
a jbga onda, vi silni jebači. imamo rješenje za ove higijeničare. ranojutarnje dopingiranje doggy pozom...

kissiću,ma ko bi se tebe usudio doć živcirat?


osim mene
Samo me ti i možeš isekirati
I šta, onda bi ja trebala trpit jutarnji seks bez i jedne puse
kiss me is online now  
Old 10.02.2010., 19:35   #37
Quote:
dopy kaže: Pogledaj post
prije mi je to bilo nesto prejebeno jer se nije dogadjalo precesto. a sad kad me dragi zaskoci svako jutro poludim jer mi i nije do sexa, pogotovo kad kasnim na posao
puno mi je jebenije kad se spontano probudimo usred noci i posevimo divljacki i nastavimo spavat
Ja sam isto za ovu opciju
miss_marple is offline  
Old 10.02.2010., 19:37   #38
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne laži
A kad piješ?
Ali ja ni ne pijem
Zamijenila si me sa nekim

Mislila sam te zvat da spavaš kod mene, ostala sam sama, al' kad ne voliš jutarnji sex nema smisla
__________________
Ne volem...Zatucane, gratis, kravataše,
Hipohondre što se plaše
Da dobiju rak od razmišljanja...
Žemska is offline  
Old 10.02.2010., 19:45   #39
ja baš obožavam jutarnji sex,pogotovo kad me on probudi i krene na mene.to mi je baš ono prejebeno,ali i ovo kad se u noći probudimo i poševimo.
pa najgore mi je kad krenemo spavat,ako sam umorna i ne mogu o sebi a on navali,e meni tada dođe da poludim.
anci25 is offline  
Old 10.02.2010., 20:00   #40
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
"Dok se muškarci bude s erekcijom, spremni za jutarnji seks za kojim su naprosto ludi, nažalost, većina žena ne dijeli isti entuzijazam s frajerima kada su u pitanju jutarnja izmjenjivanja strasti." dragi LJES-ovci,kako vi stojite s tim???mene nekad dragi toliko izludi ujutro (izludi-naživcira)da bi vrištala...pogotovo kad sam nenaspavana,i nije mi stvarno do seksa,a on me počne bezobrazno i samovoljno "bosti" odozada
Ja sam to prakticirao nekad dok sam još bio na studiju. Ispod kreveta sam uvijek imao noćnu posudu u koju bih se popišao usred noći da ne moram kljusati do kupaonice. Tako da mi jutrom ne bi mjehur bio pred eksplozijom i onda sam običavao po buđenju komad odmah pojebati. No nakon nekog vremena opazio sam da noću popišam u nošu gotovo do vrha a kad je krenem jutrom isprazniti nema u njoj ni do pola. Mozgao sam što bi to moglo biti dok nisam shvatio da pišalina do jutra u velikoj mjeri ishlapi. Odlučio sam prekinuti s tom praksom kako dalje ne bih udisao noću ureu. Dugo sam se poslije suzdržavao od noćnog pišanja i po buđenju sprintao u WC nakon kojeg to više ne bi bila ona prava prva "jutarnja ševa". Kasnije sam vidio kako to djed radi; on je noću pišao u staklenu bocu od Fructalovog soka koja je imala široko grlo s poklopcem koji se dao lako zavrnuti. Kad sam i ja nabavio sličnu bocu za pišanje već sam se bio odvikao od ranojutarnjeg jeba...
misho-pisho is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger