Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 21:13   #201
Quote:
Adi Harry kaže: Pogledaj post
pa momak hoce da sa nashom osvoji prsten, a ne bih ga ni ja trejdao, lik je ikona sunsa...
Evo uspio sam sklepat neku momčad

PG: Nash
SG: Richardson
SF: Grant Hill
PF: Tyrus Thomas
C: Frye
Sixth man:Childress
Dragić
Lopez
Kurt Thomas
Bill Walker
Earl Clark
JR Giddens

Jedina dilema mi je centar,ako mi igra frye on odvuče svog igrača pa ima više mjesta u reketu ali nije tako dobar u obrani dok je Lopez suprotnost...
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 21:16   #202
odigrao najbolju tekmu do sada iako sam izgubio od pacersa, ja igram asocijaciju sa san antoniom...tek jednu odigrao i izgubio, duncan bio odlican u prvoj cetvrtini, 10 poena ali se povrijedio, jer sam zakucao s njim...i onda eksplodira rookie anderson(sg) i zavrsi tekmu sa 25 poena...gubio ja 11 razlike do cetvrte cetvritne, i onda ginobili poludio sa ulazima svojim, i sa dvije trojke na samom kraju tekme, pokazao da je hladnokrvan i postigao 35 poena,9 skokova,6 assistencija, 4 ukradene...mali splitter i hill solidno odigrali, parker karina, trejdat cu ga...
__________________
Tri puta reži, jednom sijeci...
Adi Harry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 21:19   #203
Quote:
KG5 kaže: Pogledaj post
Evo uspio sam sklepat neku momčad

PG: Nash
SG: Richardson
SF: Grant Hill
PF: Tyrus Thomas
C: Frye
Sixth man:Childress
Dragić
Lopez
Kurt Thomas
Bill Walker
Earl Clark
JR Giddens

Jedina dilema mi je centar,ako mi igra frye on odvuče svog igrača pa ima više mjesta u reketu ali nije tako dobar u obrani dok je Lopez suprotnost...
koji je rating childressu?ja igram na ps2, tako da mi ga nema, kao ni wes johnsona iz wolvesa, ni pekovica nema xD
Frye ima tricu strasnu majku jebo, meni bi on ulazio s klupe....koga mogu dobiti za parkera?los je strasno, bolji hill od njega, duncan je ikona, on i ginobili ce ostat, inace navijam za spurse, pa moram s njima igrati, a i stari su,treba to osvjezavati....
__________________
Tri puta reži, jednom sijeci...
Adi Harry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 21:26   #204
Quote:
Adi Harry kaže: Pogledaj post
koji je rating childressu?ja igram na ps2, tako da mi ga nema, kao ni wes johnsona iz wolvesa, ni pekovica nema xD
Frye ima tricu strasnu majku jebo, meni bi on ulazio s klupe....koga mogu dobiti za parkera?los je strasno, bolji hill od njega, duncan je ikona, on i ginobili ce ostat, inace navijam za spurse, pa moram s njima igrati, a i stari su,treba to osvjezavati....
Childressu je 77 mozda malo previse,turkoglu je 73 a placa 9 milja tak da je bio prva na popisu onih koji odlaze...
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 23:25   #205
uzivio sam se napokon. krenuo my player i nakon 3 utakmice na draftu me uzeo miami. sljedilo je dokazivanje kroz 4 utakmice. i tamo sam se uspio izborit i napokon sam odigrao 8 utakmica u nba. nesto odlicno.
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 11:17   #206
Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
uzivio sam se napokon. krenuo my player i nakon 3 utakmice na draftu me uzeo miami. sljedilo je dokazivanje kroz 4 utakmice. i tamo sam se uspio izborit i napokon sam odigrao 8 utakmica u nba. nesto odlicno.
Slažem se,koju poziciju igraš,na kojoj težini i koji prosijek imaš.Ja igram centra,nešto tipa shaq na all star(simulation)-9minuta i predobro je...
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 11:56   #207
Na kojoj je težini najbolje igrati i kak imate podešene slidere, na pro-u mi je prelagano, a na all staru preteško osim ak ne nabildam slidere, onda ih pak rasturim sa 20-30 koševa razlike, kak optimalno podesiti težinu i slidere, hvala*
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 18:29   #208
trenutno na pro igram jer sam novi u ovoj igri. zabijem oko 15 koseva, igram SG, nekad me prebaci na PG
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 19:24   #209
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Na kojoj je težini najbolje igrati i kak imate podešene slidere, na pro-u mi je prelagano, a na all staru preteško osim ak ne nabildam slidere, onda ih pak rasturim sa 20-30 koševa razlike, kak optimalno podesiti težinu i slidere, hvala*
http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-sliders/ probaj neke od ovih.Ja osobno kostim purist sliders nešto malo sam promijenio..
KG5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 02:45   #210
ja sam prestao igrat my player nakon sto sma vidio da svi kazu da ima bug nakon kojeg save vise nemozes loadat...desi se kod pocetka druge sezone....a nekima malo kasnije
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:26   #211
šta je..nitko više ovo neigra? :Xd
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 20:35   #212

meni taman Melo metnio 40-ak koševa, 101 - 83 je završilo za Denver
i sad sam na skoru 6-22 s 'Wolvesima...nikako dovest u red izgubljene lopte i šut za 3, ostatak koliko toliko ok funkcionira...s tim da mi je Ellington ozlijeđen na par tjedana tako da sam još dodatno tanak što se 'tricaša' tiče...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 11:49   #213
nekuzim to sa tricama kako vam neide :S
ja sam zavrsio upravo 1.sezonu i trice su mi bile na 41% cini mi se...sto se tice izgubljenih lopti mozda nekih 7-8 po utakmici.....(igram 8min četvrtinu)
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 02:34   #214
a nemam pojma
mislim nije da imam neke vrhunske tricaše u ekipi, ali očekivao bi nekih 30-35% ubačaja...u globalu mi je ok šutiranje, ali čim je iza linije za 3, postotak drastično pada...bez obzira na to što uvijek gledam da nema obrambenih na igraču, znači otvorene trice
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 04:15   #215
pa j.r. smith bi ti trebao jako dobro gađati trice...i billups isto
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 03:05   #216
create player-ps2

bok!
sretna nova svima

igram na ps2..jel zna netko kako odredit koliko ima godina igrac kojeg napravis??
uvijek dok napravim nekog ima 28 ili 30 godina O.o,nikad mlađi.

hvala unaprijed
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 10:59   #217
pa kad ga pravis imas opciju player's age
samo stavi koje godiste hoces da ti je igrac
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 16:12   #218
koja je baza s onim trejdanjem kad igraš sezonu

pa jeli moguće da možeš bilo kojeg igrača dovest u bilo koji klub, samo kliknem na njega i assing ili ga možeš trejdat za svog najlošijeg

jel to treba nešto promijenit u postavkama ili?
arthas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 18:05   #219
Quote:
JötunnHøllm kaže: Pogledaj post
pa kad ga pravis imas opciju player's age
samo stavi koje godiste hoces da ti je igrac
pa u tom i je problem jer tog nema na ps2 :S
znaci ima ono da napises kak se zove,broj na dresu,pozicija i koliko je visok..onda accessories,shoe,attributes,tendencies i to je to.
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 10:19   #220
Quote:
arthas kaže: Pogledaj post
koja je baza s onim trejdanjem kad igraš sezonu

pa jeli moguće da možeš bilo kojeg igrača dovest u bilo koji klub, samo kliknem na njega i assing ili ga možeš trejdat za svog najlošijeg

jel to treba nešto promijenit u postavkama ili?


hmmm...
prvi put za ovako nesto cujem
JötunnHøllm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.