Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 12:15   #2361
Treba mi vaša pomoć savet.

Imam dugu ravnu(ne u potpunosti)kosu,jednom kad sam je ispeglala svi kažu da je lepa ali kad je ufrćkam nastaje euforija.Svi mi govore da sam najlepša sa loknama i meni se svidja kako mi stoji.
Mene zanima dali postoji nešto što će mi ufrćkati kosu na duže vreme jedno mesec dana.Kosa se izravna odmah nakon pranja i onda opet mora uvijati a dosadi mi svaki dan.
__________________
Emiruša.
beren cansu fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 18:36   #2362
Idem se idući tjedan šišati. Imate li kakvu ideju? Situacija je iduća - kosa mi je dužine malo ispod ramena. Puštam je, međutim kako sam prije bila plava, kosa mi je oštećena. Pola kose mi je prirodne boje tako da je ta kosa što je narasla ravna, glatka, neoštećena. A druga polovica je plava- izgleda kao ombre iako je zapravo izrast u pitanju, samo nitko ne kuži .
Donji sloj kose je također u puno puno boljem stanju nego gornji, kao što to obično i bude.. Dakle, zanima me kako da zadržim dužinu jer puštam kosu, a da ošišam samo gornji sloj kose koji je više oštećen, a donji sloj samo vrhove.
Malo sam zbunjeno sve napisala.. Valjda kužite .
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 08:56   #2363
Ne želim te rastužiti, ali mislim da ćeš kad tad oštećeni dio morati ošišati. Kad sam prelazila iz platinaste u tamno smeđu, pomogla je ta nova tamnija boja, ali malo. Stoga sam je malo po malo šišala, odnosno držala na toj jednoj dužini dok nisam išišala () sve to što ne valja pa je tek onda pustila da raste.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 12:17   #2364
A znam. Kad mi taman kosa naraste ispod ramena i moram ju odrezati do iznad ramena i uvijek mi se čini kao da je i dalje pola prirodno, pola plavo, nikako da prirodna bude većina .

Nadala sam se se mogu nekako stepenasto ošišati, ali samo u 2 sloja, taj površinski oštećeni da skratim, a donji dio kose koji je još ok da ostavim.. A ne želim doć frizerki s tom idejom bez slike, tko zna kako bi to onda ispalo .
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 10:22   #2365
Prva slika- predivno

gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 07:55   #2366
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Prva slika- predivno




Prva slika odlicna boja i frizura
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 18:00   #2367
Ne znam koji mi je ljepši







gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 19:41   #2368
super su
Ja sam jedno vrijeme imala nesto slicno, onako valovito/kovrcavo...
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 14:09   #2369
Quote:
M.B. kaže: Pogledaj post
bok! evo ja sam se upravo friško ošišala na tu frizuru
bila je to malo veća promjena jer mi je odrezala skoro pola kose .
iako mi je malo žao kose jer obožavam dugu kosu, u principu mi se sviđa promjena, pa se tješim da će kosa opet narasti (kroz koje dvije godine )

evo kako to izgleda na meni (prvi red "stara" kosa*, drugi nova frizura):


*s tim da je stara frizura prije 3 mjeseca bila još kojih 10 cm duža (na slici je ošišana 1.put)

e i šiške mi još trebaju malo narasti da bi bile kao na zadanoj slici
koja promjena,predivna boja i frizura,ovo je meni najdraza frizura,duga kosa mi je nekako obicna i dosadna.
moonlight777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 09:07   #2370
Quote:
beren cansu fan kaže: Pogledaj post
Treba mi vaša pomoć savet.

Imam dugu ravnu(ne u potpunosti)kosu,jednom kad sam je ispeglala svi kažu da je lepa ali kad je ufrćkam nastaje euforija.Svi mi govore da sam najlepša sa loknama i meni se svidja kako mi stoji.
Mene zanima dali postoji nešto što će mi ufrćkati kosu na duže vreme jedno mesec dana.Kosa se izravna odmah nakon pranja i onda opet mora uvijati a dosadi mi svaki dan.
A kako ju frčkaš?
Ja imam isti problem, tj frčkavo mi puno bolje stoji ali moja prirodna je gusta i vunasta, pa ju uvijek moram nekak frčkati a često mi se stvarno ne da

Kako se naprave ove opuštene lokne?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 14:46   #2371








ravna duga plava kosa


ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 14:48   #2372
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
A kako ju frčkaš?
Ja imam isti problem, tj frčkavo mi puno bolje stoji ali moja prirodna je gusta i vunasta, pa ju uvijek moram nekak frčkati a često mi se stvarno ne da



Kako se naprave ove opuštene lokne?
Sto je veći figaro kovcce su veće tj. opustenije

Joj bas mi dode gust da se opet tako osisam...
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 15:50   #2373
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
A kako ju frčkaš?
Ja imam isti problem, tj frčkavo mi puno bolje stoji ali moja prirodna je gusta i vunasta, pa ju uvijek moram nekak frčkati a često mi se stvarno ne da



Kako se naprave ove opuštene lokne?
Mislim da ćeš to najbolje dobiti peglom. bar ja jesam dok sam imala tu dužinu..imaš dosta takvih tutoriala po jutjubu
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 11:13   #2374
Sutra se nadam da ce i mojoj frizerki uspketi farbanje po ovoj slici

melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 12:30   #2375
jako mi se svida frizura
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 15:26   #2376
Quote:
gilmoreica kaže: Pogledaj post
Mislim da ćeš to najbolje dobiti peglom. bar ja jesam dok sam imala tu dužinu..imaš dosta takvih tutoriala po jutjubu
Ma ja ne volim peglu, grozno mi isuši kosu a i ubije mi volumen, a ravna mi nikako ne stoji
Probat ću radije sa figarom....
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 02:49   #2377
pozdrav cure (:
jel mi može netko pomoći oko ove boje kose, točnije, tko je ta osoba, vjerojatno je neki celebriti


užasno mi se sviđa taj ombre, samo bi još htjela vidjeti kak su završeni vrhovi, ako su presvijetli, odustat ću
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 03:07   #2378
Lily Aldrige
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 03:29   #2379
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Lily Aldrige
puno, puno hvala
 
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 20:59   #2380
može neki savjet za šišanje ?imam kosu do ramena .šišala sam se prije mjesec dana .ne bi sada dužina kose šišala već samo gornji sloj tako da mi bude malo stepenasto ,i tako da skinem ne zdravi dio kose.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=adM6IyNjpvo Sayšen
anchy09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.