Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 20:39   #9961
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Normalno, ali problem je u tome što će Lovren i Barbarić to iskustvo skupljati u utakmicama u kojima možda ne bi trebali i što nas to skupljanje iskustva obično košta plasmana i rezultata... Kaj će se dogoditi ako Bišćan, Kovač ili ne daj Bože obojica budu nespremni za neku tekmu, bilo radi kartona, bilo radi ozlijeda? Obično se dogodi to da se mlad i perspektivan stoper krivo postavi, lopta ga preleti, a iza leđa mu utrči iskusan igrač srednjih godina... A imali smo terensku inicijativu i neke polušanse, čak su se i navijači narajcali. Nakon toga mlad i neiskusan stoper izgubi kompas, kiksa još koji put... ...

Uglavnom, neka se dečki kale na Varteksu, Cibaliji, Istri i ekipi, ako se ikako može dovesti igrača klase Križanca to treba napraviti pod svaku cijenu. Bišćan nek igra jedinog zadnjeg veznog, a u toj kombinaciji bi se čak moglo i prodati jednog zadnjeg veznog, pa bi i kralj stiropora imao za zapadno krilo na viksi...
Ja se slazem da ako Krizanac ZELI doc da bi to bilo dobro za dinamo, ali koliko on, hadukovac zeli doc i igrat za dinamo? To je pitanje. Normalno da je za ocekivat da ce jedan od para Biscan/Kovac kad tad se ozlijedit, ili skupit kartone i da bi bilo bolje onda imat zrelog stopera, ali i nije potrebno. Kad bi doveli Krizanca jedan od ovih bi morao na posudbu ili bi Lovren morao igrat beka, a Tomecak krilo. Ne dobivamo nis tako.

Sto se tice Biscana na zadnjem veznom. Ma nemre on to vise igrat. Nije on trkac i sporost bi nas kostala skupo. Callelo i Badelj su odlican par veznjaka za dinamo, a zamjena imamo i previse.

Quote:
Evo, za HNL...

Butina

Tomečak Križanac Kovač Ibanez

Sammir Badelj (Morales) Bišćan Anas

Mandžukić Ahmad (Čeh)
Anas i Ahmad moze, cak Biscan u paru sa Badeljom, ali samo za probu, jer ne vjerujem da on to moze igrat, a Sammir na desnom krilu NE. Pa to bi bilo smijesno. Nemreju oni to igrat. Trebaju nam trkaci koji znaju igrat i obranu. Lako je protiv Zadra i takvih, ali kad naletimo na neki posteni klub necemo se naigrat.
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 20:56   #9962
Dinamo ima dobar kostur momcadi, sa nekoliko dobrih, iskusnih igraca na kljucnim pozicijama. Sada samo treba pokrpati rupe na pojedinim pozicijama i potjerat olos kojemu tu nije mjesto.

Golmani ok. Butina prvi, Kelava drugi. Eventualno potjerat Loncarica i dovest onog Interovca Delaca. O njemu je bilo rjeci i mislim da je on bolji od Kelave i da bi on bio bolje dugorocno rjesenje.

Obrana je, meni se cini dobra i nije potrebno dovoditi nove igrace, eventualno se rijesiti Hrgovica (koji je mene osobno razocarao, mislio sam da ce bolje odraditi ovu sezonu) i dovesti lijevog beka, ali ne nuzno.

Vezni red treba dotjerat. Posto bi se trebala igrati klasicna 442 formacija (najbolja i drago mi je da smo se konacno maknuli sa profesorovih 4231), kronicno nam trebaju bocni igraci. Nemamo ama bas nijedno krilo (tu ne brojim Tomecaka, Etta, Ibaneza, Hrgovica jer su to primarno bekovi i to su igrali vecinu vremena). Zato naci dva krila/boka. Vezne misilm da netreba dovodit. Eventualno ako bi se radila cistka, ali onda bi trebalo potjerat i zamjenit 10-ak igraca sto je ipak malo drasticno.

E sad spice. Potjerat Tadica i dovest jednog napadaca. Ako Mandzo ode, onda dvojicu ok kojih jedam mora bit klasa i istrest 5-6 milja za nekog golgetera.

Sve ovisi o dolascima, ali ako je ikako moguce potjerat: Loncarica (ako se dovede Delac), Hrgovica (ili mu dat jos jednu sansu il dovest nekog novog), Tomica (as se nijednom treneru nije nametnuo, citaj: nema pojma!), Tadica (doveli ne, doveli nekog, potjerat to).

Dovest: krila (Anas i jos neko), spica (Zec ili neko drugi) i Delac (za buducnost, meni jeben golman).

Naravno promovirat neke Lokose (Antolic, Pivaric...).


EDIT:
butina
etto-biscan-kovac(lovren)-hrgovic(pojacanje?)
vrdoljak
sammir-badelj-anas
mandzo-zec(neko drugi?)
__________________
Ne slušaj narodnjake! Umri prirodnom smrću!
Is Michael Jackson still alive?!
M-i-k-A is offline  
Old 02.06.2009., 21:07   #9963
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Ma koji vas Križanac uhvatio
Mislim da je to Lux prvi provalio da bi bilo dobro Križanca dovest u Dinamo, a kad smo mi rekli nema šanse onda je bilo zašto ne? i evo sad opet
To se ni Index nije usudio provalit
Ma brijem da on neće ni u Dinamo ni u Hajduk... Ovo su više maštarije...
Bit će sve bi ne bi i onda će doletit nekakav Bayer i ode sve u materinu prek noći.

Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Anas i Ahmad moze, cak Biscan u paru sa Badeljom, ali samo za probu, jer ne vjerujem da on to moze igrat, a Sammir na desnom krilu NE. Pa to bi bilo smijesno. Nemreju oni to igrat. Trebaju nam trkaci koji znaju igrat i obranu. Lako je protiv Zadra i takvih, ali kad naletimo na neki posteni klub necemo se naigrat.
Ma ovo je više bila zajebancija, brijem da ni ne trebamo Sammira kada bi se dovelo Anasa... Ionak je Tomečak korisniji bliže golu nego ozada. Znači, Sammir van, na njegovo mjesto Tomečak, a iza njega Etto...

A Bišćan brijem da bi itekako mogao odigrat zadnjeg veznog, trebalo bi mu par tekmi da se vrati u spiku, ali bio bi avion... Za sada je jedini zadnji vezni koji zna dodat loptu Chago, ako izuzmemo onu usporedbu Calella i Pirla...
sr-bistabil is offline  
Old 02.06.2009., 21:18   #9964
Ma pljunuti Cambiasso , a za Chagu se nadam da se nece ponovno ozlijedit. Tip mi je najdrazi stranac u hrvatskoj opcenito. Salje kuci pare Njega treba uvodit kao zamjenu. 30 min. po tekmi savrseno. Samo pazit da se ne ozlijedi.
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 21:46   #9965
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Dakle jebeš Mamića, Križanec će doć kod vas ako Hajduk i SAMO Hajduk sjebe Ako su za takvo šta sposobni onda nek vam dođe, bolje nismo ni zaslužili...
On je vaš, dalmatinac, nije naš, pa je onda i Križanac, a ne Križanec
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 21:49   #9966
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post

Anas i Ahmad moze
bokte, kad ćete vi više shvatit neke stvari
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 02.06.2009., 21:52   #9967
Quote:
sammir 10 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da opčenito ti povratnici i u Dinamo i u Hajduk dođu reda,radi odigrati sezonu,maksimalno dvije,poberu koju hiljadu Eura i odu u penziju,s tima da im je u te dvije sezone profesionalizam na nuli...
(Kovać,Marić...Tudor,Rosso..)
Prvo, Kovač je a ne Kovać, ali nebitno, zašto bi njemu bio profesionalizam na nuli? Kad bi svaki igrač Dinama imao toliku nulu profesionalizma kao on onda bi ih u red doterala i baka Elza a kako bi "kruzali" kroz ligu i pretkola to bi bila divota, a tek van terena, kad bi ja npr izašao van u Saloon ili Mambo po novom, i tamo sreo 5-6 igrača Dinama, to bi bio profesionalizam pravi, kad je teka u nedjelju a ja vidim na križanju u 4 ujutro sa subote Mandžukića u svom bijesu od Audija ili kad dođem u kvart a mala suseda koja ove godine upisuje srednju izlazi iz Sammirovog auta, onda bi to bila profesionalnost. Kad bi svi bili ko Kranjčar, Kovač, Slepička... e kad bi svi bili na toj nuli.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 22:18   #9968
U HNL postoji samo jedno pravo pojačanje za Dinamo i on se zove DODO
__________________
sex bez kondoma i zvijezda iz hong konga
dane18 is offline  
Old 02.06.2009., 22:27   #9969
ovo ni slucajno ne prepustiti Partizanu.. http://www.index.hr/sport/clanak/vid...va/436413.aspx
Alex84 is offline  
Old 02.06.2009., 22:56   #9970
Prema SN Križanac će ili ostati u Zenitu ili ide u Juventus.
pynko is offline  
Old 02.06.2009., 23:04   #9971
Kaj je opet aktualno ono s Juventusom?
lambo is offline  
Old 02.06.2009., 23:05   #9972
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Ti nikako meni da odgovoris otkud toliki jaz prema Mandjukicu????Mislim sorry ali vec si dopizdio sa istom spikom konstantno,a nekazes nikad razlog ili ga izbjegavas..zastoo ti Mandja toliko smeta da ga nazivas govnom od covjeka te da da bi ga odmah nekom utrpao??Mogu li ja napokon dobiti odgovor?
Manđukić je bio solidan mladi i talentirani napadač NK Zagreba...


Ja sam odmah pozravio njegov transfer u Dinamo...

Tada je počelo,osim što ga nisam volio jer bi stalno promašivao,jer nije pokazivao ništa posebno,najviše me smetalo što su ga odmah počeli uzdizati u nebesa...

Ne znam da li ga je netko forsirao u novinama,ali bio je nesrazmjerno zastupljen i maltene je bio proglašavana najboljim napadačem HNL-a bez da je odigrao gotovo išta posebno...

Čak ni protiv Ajaxa to nije bilo toliko vanzemaljski...

A i počeo sam slušati bahate izjave,nekulturu, problem s Ladićem i nepoštivanja isnstitucija mlade reprezentacije, i pogotovo tućnjava s Modićem i činjenica da ga je bolio kurac zbog poraza Dinama...

Takve ljude mrzim,a takve igrače prezirem:

Napuhani,bahati plaćenici...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 02.06.2009., 23:05   #9973
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
bokte, kad ćete vi više shvatit neke stvari
Kaj te muci njofra?
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 23:07   #9974
Quote:
lambo kaže: Pogledaj post
Kaj je opet aktualno ono s Juventusom?
Da...čini se...

http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11293

...a JL piše o Zecu...

http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...6,2,,165478.jl
pynko is offline  
Old 02.06.2009., 23:10   #9975
Muči ga bahato purgersko grabanje bez da se ikog išta pita, svi se pretvaramo u Mamiće polako... Mogu ja bit Zoki?
sr-bistabil is offline  
Old 02.06.2009., 23:11   #9976
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Kaj te muci njofra?
Svi smo mi Zdravko Mamić Veliki Menadžer
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 02.06.2009., 23:12   #9977
Kaj se nisu vec navikli tam u toj Rijeci? Mi smo ovdje gazde. To ima veze sa nasim pretcima i njihovom genijalnoscu. Najpametniji ljudi zive u Zagrebu Svi pod nas palac
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 23:13   #9978
Znači odlascima nekoliko obrambenih u Juventusu otvaraju se vrata Križancu,aj to stoji...Al ovo za Lovrena mi je zapanjujuće
Vjerojatno su tu informaciju pokupili na onom talijanskom sajtu
lambo is offline  
Old 02.06.2009., 23:14   #9979
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Kaj se nisu vec navikli tam u toj Rijeci? Mi smo ovdje gazde. To ima veze sa nasim pretcima i njihovom genijalnoscu. Najpametniji ljudi zive u Zagrebu Svi pod nas palac
Aha, mislio sam da si ozdravio, sorry... ajd, možda se opet čitamo
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 02.06.2009., 23:24   #9980
Take it like a man Ajde sad, vrati se stenjanju u tisini
Šećer Babo is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.