Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 08:43   #101
Cao ljudi, sori sto sam izbivala.. nemojte se vrtit oko tog odlaska tamo, jer ne bum ja isel (nisam luda bas tolko)
Razlog sto sam uopce ovdje i pisala (rekla sam da sam citala i znam kakvi ste) jer ne znam kako se rijesit tih osjecaja koje imam jer sve ovo, sve vezano uz njega nema i nema smisla!
la laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 09:24   #102
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Jer mislim da je sjeban u glavu na isti nacin na koji sam i ja osobno sjebana. To se bas ne moze lazirat
Ovo se i meni dogodilo
Samo što smo mi i skajpali, ali ipak je ispalo da moja skajp ljubav nešto skriva. Skrivao je da je u vezi s poremećenom ludarom :klap: koju eto, ne može ostaviti jer je ona jadna i nema nikoga. Završilo je tako da je ona vidjela moje poruke i popizdila, ostavila njega i molila mene da budem s njim, jer očito je da on mene voli
Ne kažem da tako mora biti i kod tebe, ovakve poremećene situacije su srećom rijetke, ali i ovo tvoje mi nikako ne miriši dobro.
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Cao ljudi, sori sto sam izbivala.. nemojte se vrtit oko tog odlaska tamo, jer ne bum ja isel (nisam luda bas tolko)
Razlog sto sam uopce ovdje i pisala (rekla sam da sam citala i znam kakvi ste) jer ne znam kako se rijesit tih osjecaja koje imam jer sve ovo, sve vezano uz njega nema i nema smisla!
I zato mislim da je ovo dobra odluka
Osjećaji će otići sami. Ne brzo, ali proći će. NEma recepta, osim onog patetičnog.... živi dan po dan i radi ono što te veseli. Meni baš seruckanje po forumu zna od pomoći biti
Good luck
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 10:03   #103
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ovo se i meni dogodilo
Samo što smo mi i skajpali, ali ipak je ispalo da moja skajp ljubav nešto skriva. Skrivao je da je u vezi s poremećenom ludarom :klap: koju eto, ne može ostaviti jer je ona jadna i nema nikoga. Završilo je tako da je ona vidjela moje poruke i popizdila, ostavila njega i molila mene da budem s njim, jer očito je da on mene voli
Ne kažem da tako mora biti i kod tebe, ovakve poremećene situacije su srećom rijetke, ali i ovo tvoje mi nikako ne miriši dobro.

I zato mislim da je ovo dobra odluka
Osjećaji će otići sami. Ne brzo, ali proći će. NEma recepta, osim onog patetičnog.... živi dan po dan i radi ono što te veseli. Meni baš seruckanje po forumu zna od pomoći biti
Good luck
Ajme draga.. hvala ti, proci ce garant
la laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:09   #104
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Cao ljudi, sori sto sam izbivala.. nemojte se vrtit oko tog odlaska tamo, jer ne bum ja isel (nisam luda bas tolko)
Razlog sto sam uopce ovdje i pisala (rekla sam da sam citala i znam kakvi ste) jer ne znam kako se rijesit tih osjecaja koje imam jer sve ovo, sve vezano uz njega nema i nema smisla!
Ja ti stvarno preporučam iskren razgovor. To bi trebalo biti dovoljno da ti se iluzije rasplinu i da dobiješ realniji uvid u situaciju. Takve stvari i odnosi su dramatični dok se ne svedu na činjenice i ne razjasne- tad izgube svoju moć nad tobom jer ipak počivaju na krhkim i staklenim nogama.
Čega se bojiš?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:13   #105
Svi prije su ti ponudili racionalne savjete.

U svakom ima nešto dobro.

Ja ti nudim neku drugu perspektivu.

Da jednostavno ostaviš sve ovako kao je.

Zaljubila si se u apsolutno ništa, kako sama kažeš.
Da ostaneš tak malo zaljubljena?
Fora ti je očito.
Fora si i ti njemu, al nebitno.

Pobjeći ne možeš, upast ćete opet negdje u isti gejm.
Ti k njemu nećeš, on k tebi neće… nećete se oženiti i imati dvoje djece i kućicu u cvijeću.

Jel se sjećaš kad si bila klinka i zaljubila si se u nekog pjevača ili glumca. Nisi od toga radila dramu, nisi planirala otići k njemu u Ameriku ili gdje već…uživala si maštati i lijepiti njegove postere po zidu.

Bila si sigurno zaljubljena i u nekog vršnjaka, živjela si za trenutak kad će te pogledati na hodniku u školi i to ti je bilo dosta da ti uljepša dan. Nisi razbijala glavu kak da te prođe ta zaljubljenost niti hoćete li se posexati ili gdje ćete živjeti kod tvojih ili kod njegovih.
Veselila si se školi ili čemu već jer ćeš ga tamo vidjeti.

Tak se sad možeš veselit novom gejmu u kojem ćete se naći.

Imaš 27 godina, ako su te prošle zaljubljenosti u osobe sa manje-više izmaštanim osobinama sa 13 proći će te i sad.
Uživaj u trenutku, uzmi predah od odraslosti, imaš vremena za muža i djecu i pranje veša i kuhanje ručkova.

Gejmaj sa polustvarnim likom i uživaj!
iva676 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 05:06   #106
Bzzz

Mislim da nije neki starac jer kako je i sama rekla igra LoL,a posto ga i sam igram duze vrijeme te opcenito video igre nikada nisam naisao na osobu 30plus po mome misljenju to je iskljuceno...
Sto se slika tice to mozes lagano pretraziti na netu jesu li fejk ili ne...
Nije mi jasno kako upadnete u isti gejm to mi se do sada dogodilo samo oko par puta tijekom 3god igranja lola

Ja sam prije dvije godine upoznao curu na jednoj stranici za upoznavanje.Dopisivali smo se jedno vrijeme cesto i onda je sve stalo,uvijek sam imao neki osjecaj nezainteresiranosti sa njezine strane,dok sam se trudio da nesto od toga bude ,stvorio sam sliku u svojoj glavi o njoj iako joj nikada nisam vidjeo sliku niti glasa cuo sta reci na to vjerovatno se i tebi to dogada nebitno o godinama.
I sada dolazi situacija da ona mene doda na face prije pola godine onako iz vedra neba otkrije svoj identitet,onako bio sam iznenaden pozitivno jer izgledala je dobro i mogu reci da sam se upecao na udicu sto sam i njoj rekao da istu i baca.Tih mislim da su bila 2ili3 dana poslje dodavanja chetanje je bilo perfekcija i trajalo je dok je nisam pitao sto ona ocekiva od ovoga,odgovorila je da joj je zao sto ja saljem poruke a ona ne odgovara i da me ne zeli povrijediti(prekinuo sam razgovor prvi puta kada mi nije vratila poruku duze vrijeme da bi ona ponovno se javila onako nisam znao sta da mislim)dopisivali smo se poslje toga moga pitanja ali sam vidjeo da stvari nisu na mjestu.I nakon toga je dosla u jedan grad gdje sam ja bio blizu pa naravno pozvao sam je logicno ali ona je udarila kontru i rekla da bi ja mogao doci kod nje sto sam ja prihvatio kao opciju na sto je odgovorila (a i zas bi dolazio zbog mene)ostao sam zapanjen jer sam htjeo vidjeti tko je i sto te na cemu sam stvarno.Na kraju nisam razumio zasto je otkrila pravi identitet i sto je htjela od mene iako je to isto mogla prekinuti da joj se nesto nije svidala,a i mislim da je bezbolnije da se nesto prekine u korjenu nego da se odugovlaci.Ohladio sam se od nje i drzim je sada kao prijateljicu kojoj sam mogao sve reci i podjeliti bez osudivanja,vjerovatno je ona mene isto drzala za frenda samo sto sam tek na kraju to skuzio a stalno sam si u glavu trpao druge slike...sto se vjerovatno i tebi dogada te ako se zelis sa nekime vidjeti to ces napraviti bez obzira na sve ja iako sam sramezljiv htjeo sam se sastati tako da ne vidim razlog zasto se on ne zeli sastati ako isto osjeca prema tebi kao i ti prema njemu...
Zaljubljenost traje pa prode kao i mene samo treba vremena sve ce to ostati u ljepome sijecanju sretno ti u novoj i nadam se da ce ovo imati sretan zavrsetak...
Tomokcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 04:33   #107
O kojoj se igri radi ? I ja bi išao tamo možda upoznam neku srodnu dušu
Cobra024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 03:33   #108
Bzzz

League of legends
Tomokcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 17:24   #109
Quote:
Cobra024 kaže: Pogledaj post
O kojoj se igri radi ? I ja bi išao tamo možda upoznam neku srodnu dušu
Ma kakve igrice, kakvi bakraci..... bas ces tamo nac srodnu dusu
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 17:30   #110
Ali igraj kao ženski lik. Tako ćeš dobivati besplatne darove od ekipe i brže napredovati kroz igru.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 17:47   #111
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Cao ljudi, sori sto sam izbivala.. nemojte se vrtit oko tog odlaska tamo, jer ne bum ja isel (nisam luda bas tolko)
Razlog sto sam uopce ovdje i pisala (rekla sam da sam citala i znam kakvi ste) jer ne znam kako se rijesit tih osjecaja koje imam jer sve ovo, sve vezano uz njega nema i nema smisla!
Kao osoba koja je prozivjela isto (samo sto nije bio Madjar, nego Hrvat ) iskreno sam sretna sto si odlucila da ne ides nigdje jer to nema apsolutno nikakvog smisla. Okej, ja sam to prosla s 16 godina, ali trajalo je jako dugo (vise od ovog tvog), i ne, on se nikad ne popravi i nikad ne postane bolji. Nikad ti nece rec "e ajmo na skajp" i "hocemo se upoznat", ali ce ti zato uvijek rec "nisam spreman, ali stalo mi je do tebe", "ne zelim te izgubiti" i slicno na koje mi zene ocito padamo ko zrele masline poslije kise. Na kraju se zaljubis ko tele u imaginarnu viziju te osobe, planiras kad cete se vidjeti, zamisljas da je to to i odbijas pomisliti da on mozda ne zeli sve to nego da se zapravo zajebava s tobom. Ali, naravno, ne slusas druge ljude, svi su oni protiv vase ljubavi, sto ce tebi netko rec itd.

Mi smo se zapravo na kraju i upoznali. Nakon sto sam popizdila i rekla ili sad ili nikad, nece se nitko sa mnom zajebavat. Plot twist: zajebavao me jos dugo nakon toga.

Uglavnom, da mi se sada tako nesto dogodi nema teoretske sanse da bi ponovila isto. Hoces poslat svoju sliku? Hoces, super. Neces, ne moras, ali ja se sigurno necu ubijat od nagovaranja i zamisljanja sto bi bilo kad bi bilo.
Naravno, za slanje slike je preduvjet da se svidimo jedno drugome, ne mislim na "ej bok, kako si, os mi poslat sliku" internet upoznavanja.


Quote:
iva676 kaže: Pogledaj post
Zaljubila si se u apsolutno ništa, kako sama kažeš.
Da ostaneš tak malo zaljubljena?
Fora ti je očito.
Fora si i ti njemu, al nebitno.
Ne. Jednostavno ne. Kakvo ostajanje "malo zaljubljena"? To se jedino moze pretvorit u vise (citaj bezizlazno) zaljubljena. Svi znamo koliko ti se jako netko moze svidjet preko neta, pogotovo ako si takav tip osobe. Njegovanje idealne slike o njemu te ne moze nigdje dobro odvest, osim da se jedno jutro probudis s idejom 'ja sad idem u Madjarsku pa sta bude bude" sto ne zelimo.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 22:05   #112
Ja sam mislila da je zaljubljenost svima neki fora i ugodan osjećaj.

Pa sam mislila da „okrene vodu na svoj mlin“ i iskoristi to.

Nekako mi se cura koja je otvorila temu nije činila kao neko ko bi radio bedastoće zbog bezizlazne zaljubljenosti u virtualnog dečka.
iva676 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 09:19   #113
Pozdrav ekipa!
Onako u neku ruku mi je drago vidit da se ocito da zaljubit u nista, tj preko interneta, a s dr strane je katastrofa jer ne znas ni u sta si to zaljubljen.
Ne znam kako mi upadamo u isti gejm, stvarno ne bih znala rec jer mi se to samo s njim dogodi.. pricali smo bili nekidan; ajmo rec da se otvorio, i u biti rekao je na foru da mu se jako svidjam, da me zato nekad izbjegava jer mu nema smisla udaljenost i da mi sad tu skajpamo pa da bude gore kao i zna da bi bili super par i bla bla srao tu, ja mu na to rekla da je onda dobro da mu se ne svidjam u tom slucaju.. i on na to svidjas mi se. U biti probala sam sjebat sve; tj dat mu do znanja da ja bi, a to sto on ne bi jebiga idemo dalje, necu umrt. Cudno sam ovo napisala jer sam na poslu pa ono, zbunjuje me multitasking trenutno
la laa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger