Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 11:10   #41
A prijetnje samoubojsvom su gluposti, samo te ucjenjuje. Pošalji sliku policiji kako drži nož i prekini s njom. Dalje nije tvoja briga jer neš je ženiti.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 12:04   #42
Stari samo ga trpaj u toplo. Vidis da je vani ladno. Mlad si za emocije ostavi ih za poslije tribat ce ti. Sanse da ces s njon biti u dugoj vezi su ti 00000,1%. Zato pamet u glavu i udaraj dok traje. I zapamti ovo. JEDNOM SE ZIVI. Samo jako.
tmr5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:08   #43
Voliš je jer ti je bila prva...koliko je voliš zbog nje same?
Kad tako postaviš ispada da uopće nije važno koja je to bila niti tko je ona kao osoba, važno je da je prva da bi stekla tvoju ljubav...nije to ljubav, to je privrženost.
Razmisli malo dublje zašto je voliš.

Mala digresija- u životu muškarac nema nikakvog razgloga da bude ženi zahvalan što se poseksala s njim, nije seks poklon koji žena/cura daje nego potreba koju ispunjava s tobom. Svima nam se seksa, neovisno o spolu. Pitanje je samo koliko jako.

Ona je "sigurna" i provjerena...iako se meni iskreno čini iznimno nesigurna. Želiš dakle fuck buddy odnos u kojem bi možda ostalo prostora da se razvije i nešto drugo jer se bojiš ponovo prepustiti. Pa ok, ali moraš joj reći tako da i ona to zna. Glumiti vezu da bi dobio, zavaravati drugu stranu je čisto....reći ću samo, nije lijepo, koliko god te ona iznevjerila/ to pada na njena leđa.

A ako odlučiš da ostaneš i oprostiš onda to tako moraš i napraviti. To znači da prihvaćaš tu drugu šansu da te povrijedi jer prihvaćaš da je to u njoj, spreman si na to i unaprijed si predvidio kako ćeš se postaviti. Procijeni što ti je važnije, trenuci sreće s njom ili jačina bola ako te iznevjeri. Bol prolazi, kao i sreća. To ti je oprost i ostanak s njom. Samo da znaš što obje odluke donose, ono što odlučiš izvrši na pravi način da bi mogao ubirati pozitivne plodove.

Ima i treća odluka a to je maknuti se od nje potpuno, skoncentrirati se na školu još ovih godinu dana, dolazi ti prekretnica, uskoro si punoljetan i počinješ zaista uzimati svoj život u svoje ruke. Misliti malo o sebi i tko si ti, što želiš od života itd. Izlaziti i zezati se s curama, bez automatskog ulaska u vezu, malo se igrati zavođenja. I to zna biti zabavno, skoro kao i seks...ponekad čak i dođe do seksa

Imaš 3 moguće solucije kako ja vidim (koje su "moralno" ispravne) i nema smisla pitati nas što bismo mi napravili pa izabrati prema većini mišljenja. Ono što moraš je odvagnuti sve solucije u kontekstu tebe i odlučiti. I onda biti miran u sebi, prihvaćajući svoju odluku. Ovo zadnje je obično tako u udžbeniku ali mnogo teže postići u realnosti.

I da, mislim da je moguće da se netko promijeni ali to ovisi od osobe pa se bolje zapitaj- da li je moguće da se ONA promijeni?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 20:38   #44
ima jos jedan problem
kada sam saznao za prevaru kada mi je priznala pitao sam jel pisala i sa jednim drugim onako vise od prijateljstva mada bas prijateljstva sa muskarcima puno ne moze bit ako si u vezi pogotovo u kojoj si varala
rekla je da nije i govorila je 2 mj da nije i onda je neki dan rekla da je pisala sa drugim i govorila drugome nase probleme kada bi se mi posvadjali
svadjamo se svaki dan zbog necega napadne me i psuje ,pise da je gotovo i prijeti smrcu...
ostavila me jedino onda kada me varala ali ja to tada nisam shvatio mislio sam da je u meni problem i ostajao sam nisam htjeo otic
a to isto sada opet radi ja odrzavam odnos tako sto sa necu odustati od nas a ona odustaje svaki dan
koji je uzrok tomu?
peca00714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 22:25   #45
Uzrok tomu je sto se oboje premladi za bilo kakvu vezu, kamoli ozbiljniju. Ne samo godinama kao takvim, nego ocito i psihicki.
Zakaj se nemrete jednostavno zabavljat dok ima obostrane privlacnosti nego si komplicirate zivote nekakvim prevarama, voljenjima, šatro samoubojstvima i slicnim pizdarijama, ne kuzim
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 17:35   #46
Ja sam isto bila u takvoj vezi i koliko god sam ga voljela otisla sam, jednostavno moras pobjeci od takvih ljudi. Kak VDCOTO veli, ucjenjuje te i mislim da bi trebal poslat sliku policiji i nek se oni pozabave onda s njom.
Vitulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 18:40   #47
peca00714,

Covjece moj, kompa pa ti si u srednjoj skoli. Slusaj me i to me slusaj pozorno. JEBI SVE STO STIGNES! Zasto? Zato sto je zivot:

a.) kratak
b.) dragocjen

Ponajvise, sto budes stariji, to ces vise i vise zalit, u slucaju da se bacis u okove prebrzo. Isto moze i uglavnom rezultira prevarama, razvodima i overall opet potragom za samim sobom.

Sad dok si mlad, imaj fuck frendice i uzivaj u zivotu. Pojebi i boga i vraga a onog koji ti govore da se trebas skrasit ignoriraj koliko god da mozes. Svijet je jedna velika sablona. Sto si stariji, to te sredina vise vuce da budes dio kalupa.
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 18:51   #48
Quote:
peca00714 kaže: Pogledaj post
ima tu jos problema prijeti se ubit
ne znam koliko je luda al salje slike noza pod vratom
i tako to
kada god pozelim otic zbog njenog ponasanja ona tako uradi i prijeti ubistvom
Jel ti treba takva luđakinja u životu? Pa to je za psihijatriju.
Varala te i sad prijeti da će se ubiti. BJEŽI OD TOGA i boli te k... za nju.
Sa takvom budalom ćeš imati cijeli život problema.
A to što kažeš da je voliš, ti još nemaš pojma o ničemu.
Uhvati se knjige i završi školu. Za prave ljubavi imaš vremena. Zezaj se samo dok si mlad i uživaj u životu, a takve frikuše odjebi.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:45   #49
a tebe muci to kaj bi se ona ubila, jer, koja druga bu ti dala kad ju trazis...

ma nek se ubije i to iz zasjede, ima drugih.

a to kaj ti pricaju da posaljes slike murji pa buju oni nekaj murju to ne jebe.

to je psihijatrija.
i sve one koji su se pokusali ubit treba zauvjek zatvorit na sigurno mjesto.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 19:17   #50
Ma samo ju gurnes niz stepenice izubijat ce se sama


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 19:55   #51
Quote:
peca00714 kaže: Pogledaj post
ne ide mi se jer volim je a i zbog sexa jer mlad sam tesko da cu nac nekoga tko bi mi dao kada bi god zatrazio a ja sam u tim godinama da su hormoni poluditi tkd mi je potrebno
Trpaj ju samo i dalje i ako sa strane još nešto uhvatiš super, a ispravno bi bilo i da njoj skineš tu obavezu da ti bude vjerna, ali nemoj mene slušat, ja obično budem ispravan pa popušim
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 20:09   #52
Te današnje srednjoškolke su inače frikuše... ili se naslikavaju po fb golih sisa i guzice ili prijete da će se ubiti ako ih dečko ostavi. Ima normalnih, ali sve više je ovakvih ludača.
Dečki, ne zamarajte se s takvim budalama, te ionako nisu ni kasnije za nešto ozibljnije i to su osobe na koje nikada ne možete računati.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 20:18   #53
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Te današnje srednjoškolke su inače frikuše... ili se naslikavaju po fb golih sisa i guzice ili prijete da će se ubiti ako ih dečko ostavi. Ima normalnih, ali sve više je ovakvih ludača.
Dečki, ne zamarajte se s takvim budalama, te ionako nisu ni kasnije za nešto ozibljnije i to su osobe na koje nikada ne možete računati.
Obično svaka generacija za onu mlađu kaže da je svakakva i da tog nije bilo u njihovo vrijeme itd., ali za ovu sadašnju mislim da to zbilja vrijedi, evolucijski nismo prilagođeni tolikoj vezanosti za tehnologiju, tehnološki napredak je potpuno poremetio neke prirodne mehanizme zadovoljavanje potreba
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:37   #54
Quote:
RobinUd kaže: Pogledaj post
Statisticki gledano, osobe, koje prijete samoubojstvom, uvijek nadzive razlog svoje projetnje.
To nije istina, vecina osoba koje izvrse akt samoubojstva nekada nekome kazu za to. Myths about suicide

Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
a tebe muci to kaj bi se ona ubila, jer, koja druga bu ti dala kad ju trazis...

ma nek se ubije i to iz zasjede, ima drugih.

a to kaj ti pricaju da posaljes slike murji pa buju oni nekaj murju to ne jebe.

to je psihijatrija.
i sve one koji su se pokusali ubit treba zauvjek zatvorit na sigurno mjesto.
Ovo je jeziv komentar. Ono sto je jos jezivije je da ga pise 'zrela' osoba i upucuje srednjoskolcu. Uzas.

Autore - nijedno od vas dvoje nije zrelo za vezu. Ona se panicno vezala za tebe i negdje osjeca da ju koristis kao objekt za realizaciju seksualnog nagona, a njoj je potrebno uvazavanje i ljubav kao i svima na ovom svijetu. Nemoj se igrati s njom ako se ne mozes pomiriti s tim sto se poljubila s drugim. Slazem se s jednim od postova da trebas obavijestiti njene roditelje (obazrivo) o tome da prijeti samoubojstvom. Pokusaj joj biti prijatelj, oboma vam je rano za ljubav. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:55   #55
Neće se ona ubit bez brige, to je stari trik za zadržat curu/dečka
Mojoj frendici je jednom bivši prijetio da će se ubit ako ga ostavi, a ona mu odgovorila: "Slobodno, bum ti donesla vijenac"
I ostavila ga je i naravno da se nije ubio evo ga dan danas bezposličari po birtijama.

Ja bi ti savjetovala da trpaš dok ide, ali oprezno da je nebi napumpao nedaj Bože, a istovremeno traži dalje neku normalniju
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 19:21   #56
Ja kažem da joj oprostiš, zašto? Zato što je pomirbeni seks da ti se glava rasprsne. Pomirbeni seks i možda još jednom seks s njom i onda prekini s njom.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 21:33   #57
Bas sam veceras svjedocila jednoj svadji djecurlije od 16god..
Sta si mladi dopustaju..
On joj kontrolira fb,tko ti je ovo,tko je ono gdje si bila,pa ti me ne volis..ps onda ubit cu se ,placem...
On 16 god i vec tako psihicki nestabilan,a ona opet dopusta takva sranja nakon mj dana veze..
Ja bi ga poslala u 3pm kamo sta drugo..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 21:44   #58
Quote:
peca00714 kaže: Pogledaj post
ona je mene varala ljubila se sa drugim prije desetak mjeseci ali saznao sam to nedavno
kaje se i naravno govori da to nikad nije od tada vise ponovila i da zeli samo mene i da to vise nikad nece ponoviti
mogu li joj vjerovati i nadati se da se promijenila kako i tvrdi smijem li joj opet vjerovati i zaboraviti na sve i krenuti ponovo ispocetka
jer volim je
ljubila se s drugim?
uopće nemoj slušat kaj ti drugi govore, radi ono kaj ti misliš da je najbolje. Ako ti je stalo do nje, ako joj vjeruješ da joj je žao, onda zaboravi na "prevaru" i budi s njom. Svi ovi frendovi kaj ti govore da je to katastrofa će za 10g (vjeruj mi) opraštati svojim ženskama kad im kažu da su sinoć u ustima imale tuđi pimpek, a ti možda upravo sada odjebeš žensku svog života zato kaj se ljubila Sad si u godinama kada smiješ griješiti u procijeni
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:39   #59
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Te današnje srednjoškolke su inače frikuše... ili se naslikavaju po fb golih sisa i guzice ili prijete da će se ubiti ako ih dečko ostavi. Ima normalnih, ali sve više je ovakvih ludača.
Dečki, ne zamarajte se s takvim budalama, te ionako nisu ni kasnije za nešto ozibljnije i to su osobe na koje nikada ne možete računati.
Da su samo srednjoskolke takve bilo bi superiska.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger