Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 18:13   #41
Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Hm ovako. Bivši,on ima novu curu, ali... mi i dalje imamo onu neku fizičku privlačnost kad se vidimo, nažalost.
Zašto "nažalost"? Baš je to cool.

Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Fali mi, lagala bih kad bih rekla da mi ne fali, a i on je prekinuo sa mnom, ne ja s njime.
A ti bi da se malo nastavite zabavljati pa da mu opucaš revanš?

Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Sad mene svrbe prsti da mu pošaljem poruku da se vidimo....
Pošalji jer ima smisla, ali samo ako ga zbilja želiš. Ako su u pitanju dječije fore zaboravi ga i ne kvari mu sreću. Moj primjer...

Jedna od mojih djevojaka i ja smo se dosta dugo zabaljali. Možda i predugo. Razišli smo se mirno radi monotonije i nakon toga godinu dana bili jedno bez drugog. Patili smo i nove partnere i sebe jer smo željeli da vidimo kako funkcionišu druge veze ali jednostavno nije išlo ni njoj ni meni. Sve moje djevojke su do reda bile kulturne, privlačne, pametne, san snova što bi se reklo, ali je meni svaki sastanak i poljubac izgledao kao da ljubim rođenu sestru. Nije problem bio u njima. Problem je bio u meni.

Viđao sam i bivšu kako hoda zagrljena sa dječkom, ona mene sa gerlom... Pozdravimo se i gledamo krišom jedno drugom leđa, ali samo na tren da druga strana to ne primjeti. Nekad su nam se znali sresti i pogledi a tada smo oboje nabacivali onaj blagi teleći osmjeh kojim kaže "ne gledam tebe nego ja to onako".

Vremenom mi je dosadilo mučiti djevojke nečim što nisam mogao riješiti pa sam par mjeseci proveo sam jer mi je jako trebala samoća. I bilo mi je super samom. Najbolji prijatelj mi je postao alkohol. Družili smo se svaki dan. Onda mi je njena najbolja frendica rekla da je još uvijek luda za mnom i da bi bila presretna kada bi se pomirili. Rekla mi je i gdje će biti tu večer pa sam izašao upravo na to mjesto. Bila je sa nekim likom koji je trebao dobiti status dječka ali tog njenog novog sam za razliku od ostalih baš zamrzio. I to jako. Crna kosa, lijepi zubi, sportska građa, kad razvuče onaj osmjeh poljubila bi i rođena mati a ne moja bivša. Nisam ga više mogao gledati pa sam joj prišao i pitao da li ima sekundu da porazgovaramo. Pristala je i tada sam joj rekao sve što sam imao i mislio. Možda i više od toga. Nakon toga sam krenuo van a ona me je upitala gdje ću pa sam joj rekao da joj ne želim više smetati svojim fantazijama jer je sa mister perfektnim. Nasmijala se i rekla da joj to nije dječko nego da onako furaju, trebao je biti ali njoj nešto nije po volji pa eto kao samo izlaze. Sjećam se da je tu noć kada sam je pratio kući kiša lila kao iz kabla, a mi smo se mokri do kože ljubili i smijali ko dvije blese. Vjerujem da ću kao starac jednog dana možda zaboraviti i kako se zovem, ali tu noć neću nikada. Danas mi je ta djevojka supruga i sa njom sam u braku oko 20 godina.

Znači sve ima svoj smisao, ali ako oboje ozbiljno želite nastavak veze. U suprotnom ne muči ni sebe ni njega jer se niti jedna stara i dosadna knjiga ne čita dva puta.

Quote:
onedirectione kaže: Pogledaj post
Ja želim krenuti dalje jer znam da on ne želi više vezu sa mnom, ali srce me vuče još uvijek. Treba mi neki zdravi razum da me odgovori od ove gluposti.
Ja te uopšte neću odgovarati nego ću te čak i nagovoriti da to uradiš. Da mu je to žena napisao bih ti nemoj, da je duža veza opet isto. Ne kvari tuđu sreću. Ali "djevojka" i "dječko" su nešto poput testa nakon kojeg sklapaš brak. Nije lijepo biti nepošten, moram to priznati, ali ne postoji prepreka koja te može spriječiti da dođeš do svog cilja. Ako je on tvoj cilj onda samo izvoli.
Brian Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 20:21   #42
^ Svi se nekako drzimo svojih iskustava i mudrujemo, a zapravo nemamo pojma sto ce biti za koju godinu tako da ti se ovim putem zahvaljujem na dijeljenju vase price, pisi cesce
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger