Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2003., 21:35   #21
mislim da ne. meni su iste a nisam ni na drugima primjetila promjene (jedino ak si svi ne cupaju redovito).
si koristila cvetal? mislim da pomaze
xxGaladrielxx is offline  
Old 09.05.2003., 22:10   #22
Quote:
Zanima me jedna stvar - pošto ne cupam obrve, i nikad ni ne bum - koja je svrha te radnje? Nisu mi guste, cupave, ni spojene, nego taman.
Pa zasto bi cupala ako si se upravo izjasnila da su ti taman ?

Ja ih cupam jer su za moj pojam malo preguste, postoji stari trik -olovka uz kut nosa to je unutarnja granica obrva, olovka koso do vanjskog ruba oka, to je vanjski rub.

Ruzno je vidjeti pretjerano pocupane obrvea jos gore lose pocupane nacrtati na facu. To mi izgleda jeftino.

Meni to dodje kao relaksacija, obozavam tih par minuta mira
Winona is offline  
Old 09.05.2003., 22:14   #23
Quote:
magic kaže:
Ne chupam obrve i ne znam da li je njihov oblik u redu...to su moje obrve, zashto bih im mijenjala oblik

Chupam VISHAK dlaka na svome tijelu i licu ...nekako obrve ne smatram vishkom.
Poanta nije u MJENJANJU oblika nego samo dotjerivanju da to sve skupa izgleda urednije.

Pises da si crnka, iz iskustva su dosad sve upoznate crnke imale visak barem negdje oko korjena nosa.

Sve zavisi kako to sve skupa izgleda.

Meni ni best frendica nije dugo kuzila da ih cupam, mislila je da takve imam prirodne
Winona is offline  
Old 09.05.2003., 22:24   #24
Dobže, ja pretpostavljam da sam sretnica s manjkom dlaka po tijelu. Depiliram noge samo do koljena, iznad uopće nemam dlakurine. Ni jedne.
Crow Jane is offline  
Old 10.05.2003., 02:56   #25
Ja cupam onaj dio dlacica sto se rastrkao od obrva prema kapku.One su doduse malo svijetlije od obrva,ali meni smetaju.

I sad jedno tesko priznanje (sve ste se vec izjasnile protiv )...
Vec sam napisala da imam problema s pigmentom.
Obrve su mi prilicno svijetle i ja ih malo potamnim olovkom za obrve.

I vjerujte da mnogo glumica po filmovima ima blago potamnjene obrve,a da vi to uopste i ne primjetite (ja primjetim jer obracam paznju).

Kad sam na moru ne tamnim obrve i ne sminkam se uopste (sem navece kad se izlazi),ali inace ih potamnim smedjkastom olovkom za obrve.

I jos mi niko nije rekao da mi to ruzno stoji,naprotiv - dosta puta su i muskarci i zene pozitivno komentarisali moje obrve.

Prvi put kad me dragi vidio komplet bez sminke rekao je da mu djelujem divno taj dan,nekako drugacije,ali da ne moze skontati zasto...negdje predvece nakon sto je par puta ponovio to kao da pokusava da se sjeti sta je to drugacije - otkrila sam mu da nisam nasminkana.

Inace kod mene je stanje sa dlacicama po tijelu saroliko.
Kosa mi je smedjkasta (farbam se u plavo),obrve plave,svijetle(mada primjetim da polako tamne kako starim ),trepavice crne ili bar jako tamno smedje,na nogama dlake bijele i ne vide se ali svjetlucaju kad izadjem iz vode (gornji dio ne depiliram jer su jako rijetke i skroz svijetle,donji dio nogu da - jer tu nisu tako rijetke),dole sam nesto tamnija od kose...ma prava paleta boja...
M@3X is offline  
Old 10.05.2003., 03:36   #26
Quote:
Winona1 kaže:

Pises da si crnka, iz iskustva su dosad sve upoznate crnke imale visak barem negdje oko korjena nosa.

Mozhda da se pochnesh druzhiti s Homo Sapiensima

Ja oko korijena nosa imam jedan jedini vishak - nos


Tu i tamo mi naraste poneka dlachica, kao shto je M@3X pisala, ispod obrva prema kapku...kad mi se da chupnem, vecinom ne.

M@3X, moja kolegica potamnjuje obrve s malo smedjeg sjenila...odlichno izgleda
magic is offline  
Old 10.05.2003., 09:07   #27
Pa nemoj cupat ako su ti lijepe. Budi sretna. Moje su malo neuredne, pojavi se isto onih par dlacica prema kapku i kad mi se da to pocupam, a hoce mi se koja pojaviti i izmedju obrva. Te cupam isti cas.

Meni je fakat smijesno kad si netko pocupa sve obre, ostavi samo pet dlaka koje onda cine jednu tanku crtu i onda tu crtu idu sarati olovkama da bi izgledalo deblje.
Blaise is offline  
Old 10.05.2003., 09:48   #28
Quote:
Ja oko korijena nosa imam jedan jedini vishak - nos
Tako sam si i mislila

Oko korjena nista - nista sprijeda , nista straga


A valjda nam se kriteriji razlikuju
Winona is offline  
Old 08.02.2009., 12:26   #29
Quote:
viky kaže: Pogledaj post
Ja imam guste obrve i jos se spajaju na sredini i uz to dlake strse na sve strane. :
tako i meni,,,
emiii is offline  
Old 09.02.2009., 08:59   #30
ovo treba pocupati
i ovo treba pocupati
e, ovo je vec nekaj drugo
Simmby is offline  
Old 09.02.2009., 12:59   #31
Moje su katastrofalne ali ja to ne znam cupati i bog. Odem kod kozmeticarke pa se zaribam, ne pocupam kak je ona i kasnije koma.
Jednostavno ne znam pogoditi oblik.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 09.02.2009., 14:13   #32
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Moje su katastrofalne ali ja to ne znam cupati i bog. Odem kod kozmeticarke pa se zaribam, ne pocupam kak je ona i kasnije koma.
Jednostavno ne znam pogoditi oblik.
ja cupam sebi i prijateljici
kak ne znas
imas tu par savjeta http://www.covermagazin.com/zanimljivost.php?NID=673
Simmby is offline  
Old 09.02.2009., 14:23   #33
Moje su super i baš sam zadovoljna oblikom. Tanke su, al ne pretanke da sad imam dve dlake iznad očiju. Inače da ih nečupam, bože me sačuvaj, imala bi obrve ko Stjepan Mesić.
 
Old 10.02.2009., 00:38   #34
sja san musko pa cupan
chixyman2904 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.