Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2006., 23:27   #61
plesovi


ja bi jedrenje. al mi je skupo
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 12:58   #62
i uz jedrenje bi morala još dodatno ići par puta u dvoranu mislim
dakle ja sam po bolonji bila 1 ove tj sad već prošle godine i ovak stoje stvari.
tjelesni je obavezan (1 i 2 godina tj 4 semestra), nemrete ga odjavit.
u 1 semestru morate doć 12 puta u dvoranu ili 6 puta na sljeme (dakle 1sljeme = 2 dvorane) - nema kombiniranja međusobno, osim ak ti na kraju fali dosta dvorana, onda te još šalju dodatno na sljeme
u dvorani imate: nogomet, košarka, odbojka, teretana, aerobik, stolni tenis
još postoji opcija skvoša (250kn), klizanje +2 dvoranje (u zimskom semestru, mislim 60kn), plivanje (o tom baš ne znam puno), te borilačke vještine (naveče, 50 mjesečno), postoji i rafting (vrijedi 4-5 dvorana, mislim da je cijena bila 450kn?), tjelesni je 1 tjednom u dvorani martinovka uglavnom utorak ujutro za prvu godinu....
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 13:00   #63
e da i ti društveni plesovi, sam ne znam kakva je navala tam jer znam da je bilo u neko glupo vrijeme kad nitko nije mogo zbog predavanja, mislim da je baš i s plivanjem bilio isto
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 13:50   #64
Quote:
mladac kaže:
u 1 semestru morate doć 12 puta u dvoranu ili 6 puta na sljeme (dakle 1sljeme = 2 dvorane) - nema kombiniranja međusobno, osim ak ti na kraju fali dosta dvorana, onda te još šalju dodatno na sljeme
Ja npr. odaberem Sljeme.
Znači ja u tom semestru idem samo na Sljeme. Koliko se puta ide na Sljeme po semestru? A kaj ak meni na kraju fali jedno Sljeme? Kam me onda šalju, u dvoranu ili...?
Rainbow7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 11:49   #65
Sljeme ti vridi ka dvi dvorane i ako ti na kraju fali recimo jedno sljeme posalju te u dvoranu dva puta da odradis. Na Sljeme se ide 6 puta po semestru (čini mi se).

I imajte na umu, na Sljeme se ide subotom ujutro tako da se oni koji vole izlazit petkom nece bas dobro provest
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 18:38   #66
na sljeme se ide 6 puta po semestru, a imas 8 ponudenih termina. s tim da ti ode na to minimalno 3 sata. mislim da je dvorana puno prihvatljivija od ranojutarnjih subotnjih druzenja
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 19:09   #67
zapravo i nije.u dvoranu ne mozes kasnit,a na sljeme mozes.naravno onda moras trckarat po fucking brdu dok ih ne polovis
a u rijetkim i sretnim prigodama se zalomi da padne kisa i profesorima se ne da navlacit studente po blatu pa ti odmah u podnozju daju potpis.naravno,na ta sretna dogadjanja redovito zakasnis po pol sata pa nis od toga
a ima i manje sretnih dana kad te manijaci vuku gore po kisi i snjegu
patuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 17:16   #68
ja sam svaki put kasnila u dvoranu. moraš biti gore u 9 ja dođem u 9 i 15 u pola sam gore a oni još nisu ni počeli. sad računaj kolko ti treba još do sljemena i nazad. ja dvoranu odradim samo za to vrijeme koje mi uopće treba da dodem do sljemena
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2006., 11:24   #69
može mi se netko javiti na privatne poruke tko je ove godine brucoš?

bitno & hitno je !
zmajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 18:25   #70
ja ću sljedeće godine na matematiku. bila sam malo u panici da se neću moć upisat pored svih tih s natjecanja ali kako vidim interes nije prevelik
 
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 18:27   #71
sretno
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 18:36   #72
e trebat će mi... mislim, imam matematiku 5 sve tri godine u gimnaziji, nekad sam išla i na natjecanja ali bez većeg uspjeha... trebam li kakve pripreme
 
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 18:41   #73
ne trebas
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 18:42   #74
u vlastitom aranzmanu sasvim dovoljno mada sam ja imala izravan upis, znam po tome kakvi su sve ljudi upali
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 18:46   #75
ajde super
ma prvo sam mislila upisat ekonomiju - onda ne bi 100% išla na pripreme , ali me sad malo brine ova fizika... i to mi je pet, ali samo zbog dobre memorije i elokvencije, inače je apsolutno ne kužim
 
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 19:54   #76
Quote:
ivanchicaaa kaže:
ja ću sljedeće godine na matematiku. bila sam malo u panici da se neću moć upisat pored svih tih s natjecanja ali kako vidim interes nije prevelik
Kod mene je ista situacija bila u pitanju. Ja sam ti odustala od priprema i nadam se da bum upala nakon samostalnih vjezbi. A ove godine su ionak upali svi koji su samo prosli prag i jos je ostalo mjesta, ovak se ja tjesim....

Vidimo se iduce godine!
Rainbow7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 21:39   #77
Quote:
Rainbow7 kaže:
Kod mene je ista situacija bila u pitanju. Ja sam ti odustala od priprema i nadam se da bum upala nakon samostalnih vjezbi. A ove godine su ionak upali svi koji su samo prosli prag i jos je ostalo mjesta, ovak se ja tjesim....

Vidimo se iduce godine!
i hope so
 
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 02:05   #78
...hm, mislio sam da je ova tema nes novija... hmm

il je promjenjeno ime... ugl, nije u popisu tema, sori kaj tu odgovaram, ali link iz popisa "pmf matematika" vodi na "pmf prijemni"....

ok..


imam par pitanja s obzirom da tete u referadi bas i ne znaju nesto a nisu ni pristupacne. i sumnjam da bi dobio sve potrebne odgovore bez da se javljam na salter 21 uz prethodno nabavljanje formulara R53/142, 20kn biljega, rodnog lista i domovnice, registracijskih tablica, izvadak iz knjige rodjenih, kopije osobne i povijesti bolesti.

dakle:

1) do kad moram podignut index

2) s obzirom da nisam upisan 2005/06 I 2006/07 zasto bih placao po broju upisanih bodova (matematicari ce shvatiti ovu konjunkciju).... upisan sam samo 2006/07 prvi put na faks.... zbog odredjenih zdravstvenih problema sam izostao barem 3mj s faksa. imam doma potvrdu, ali ju jos nisam otfurao tamo s obzirom da je sve bilo u redu, tj zato jer sam redovno upisan 2007.

3) 2007/08 sam ostvario 50 ectsa ... sto je manje od 60 pa bih trebao placati broj upisanih bodova.... sto sam spomenuo u tocki 2)

4) sto ako upisem vise od 60ectsa ... dakle placam vise od pune cijene?

5) ne zivim s roditeljima nit me oni uzdrzavaju, zivim kod dede i bake koji zajedno imaju 1k kn mirovine, utjece li to na cijenu skolarine... ili mozda mogucnost placanja rata? ili dizanja povoljnijeg kredita...

6) jel istina da su uveli prosjek 3,5 kao uvijet za upis 4. i 5. godinu

7) i jel se povrh svega moraju placati 4. i 5. godina?

8) zasto je faks postao privilegija bogatih?

lijepo bih molio ako je netko poblize upoznat da odgovori,

puno hvala!
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 00:48   #79
bump?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 13:23   #80
Ok, ovo je koliko ja znam (tek sam 2. godina), ograđujem se od mogućih grešaka.

1.) Možeš ga pokupiti bilo kad nakon što je gotov (treba mislim do dva tjedna otkad ga predaš da bude gotov).
Nije mi jasno kako si već predao indeks ako sad pitaš za plaćanje, nadam se samo da nisi previše platio, čisto sumnjam da vraćaju pare.

2. i 3.) Dobro, umjesto da napišu studenti upisani 2005/06 i studenti upisani 2006/07 pogrešno su skratili s "i" umjesto s "ili". Više me živcira ono "biti će" nego ovakve "greške".
"Studenti školarinu plaćaju pod uvjetom da su u prethodne dvije akademske godine ostvarili u zbroju manje od 60 ECTS bodova"
Ako si prošle ostvario 50, zar u onoj početnoj nisi bar 10 ostvario?
Što se tiče referade, mislim da ona plava teta u sredini stvarno uvijek lijepo odgovori, nikad nije nervozna (čak ni sad kad im je gužva zbog upisa), a možeš se i probat progurat preko reda samo da je pitaš to, obično se ljudi ne ljute ako brzo budeš gotov s tim pitanjima.
Za ispričnice, isto pitaj u referadi, ako je riječ o akademskoj godini 2007./2008. trebalo bi pomoći, ako nije, onda ne znam baš, trebao si te godine tražiti da ti se ne računa to kao pad kolegija iz opravdanih razloga...

6. i 7.) Koliko znam, nisu. Međutim, rangiranje na razredbenom postupku ovisi o ocjenama, naravno. Postoje kvote za svaki smjer, dio kvote je na teret ministarstva, dio uz plaćanje studenta.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.