Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 03:06   #101
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
daj kakve veze to ima

nisam cura ali da naletim na djevicu od 20...
__________________
504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.
ZTS is offline  
Old 22.09.2008., 07:50   #102
svim djevcima i djevicama:
zaustavite rat. ne seksajte se.

di su nevini muškarci?
đelata is offline  
Old 22.09.2008., 08:25   #103
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...

Sorry, al' na ovo sam riknula.
Kako se to DUGO PRIPREMA na prvi seks?

Enivej, u mojim godinama bi mi bilo jako čudno kad bih naletjela na nevinog vršnjaka. Međutim, dečko koji ima nekih 20-ak godina i nevin je nije baš toliko neuobičajena pojava.

Barem prije nije bio, ne znam kako je to danas? Danas su valjda svi koji imaju 15, a nisu se još seksali- ČUDACI?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.09.2008., 08:32   #104
Jedino kaj mi je teško popušit kod muške spike jest da je djevac jer čeka pravu ljubav., mislim čast iznimkama ako su iskreni u toj izjavi tj. ne prodaju maglu jer ne mogu umočit ni da hoće

Danas se sve vrti oko seksa, jebiga...Ljudi u nekim godinama očekuju da će njihovi vršnjaci znat barem donekle radit neke stvari.

Frend djevac koji se bliži tridesetoj (da znam...šokantno) je vjerujem djevac ne svojim izborom već spletom okolnosti.

Rekli smo mu da ak ništ drugo nek manje love troši na piće i travu i neka si plati seks ako ništa drugo. Jednom, dva puta, koliko god treba...

Al ne...to je ispod časti muške...

A da ne govorim da su mu meta uleta žene koje jedu takve ko on za gablec
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 22.09.2008., 08:35   #105
pravi muškarac? što bi to trebalo značiti?
đelata is offline  
Old 22.09.2008., 08:36   #106
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A da ne govorim da su mu meta uleta žene koje jedu takve ko on za gablec
Jel' ti meni želiš reći da bi on trebao platiti kurvu samo zato da bi izgubio nevinost ili da bi trebao pristati na BILO ŠTO, iz istog razloga?

Mislim, ti smatraš da on "puca na one koje su van njegove lige"? Pa što? Nije li bolje i to nego da se povlači sa svakom rugobom i tukom, samo u svrhu "recki"?


A možda je i gej.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.09.2008., 08:45   #107
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jel' ti meni želiš reći da bi on trebao platiti kurvu samo zato da bi izgubio nevinost ili da bi trebao pristati na BILO ŠTO, iz istog razloga?

Mislim, ti smatraš da on "puca na one koje su van njegove lige"? Pa što? Nije li bolje i to nego da se povlači sa svakom rugobom i tukom, samo u svrhu "recki"?


A možda je i gej.
Nevinost? Zamisli bauka. Nije tu stvar u nevinosti. Što znači jedan seks? Jedan ko nijedan. Kod žena je to pretpostavljam drugačije, anatomski jel? Taj prvi put je često i popraćen s određenom dozom straha i neugodnosti.

Puca van svoje lige, da. Puca na iskusne mlade žene za koje dam ruku u vatru da nemaju živaca s njime prolazit "seksualnu kuharicu za početnike".

A prilike koje su mu mahale pred nosom je propuštao zbog svojih "kriterija"...

Ne radi se o rugobama i tukama, da se razumijemo.


Osobno nisam nikad jebao kurvu, al nemam ništa protiv da čovjek plati seks.



Tema je "pravi muškarac a ono nevin"...i masa ženske populacije se raznježila uz odobravanje.

Ja mislim da će lik samo najebat. Ak se čuva za pravu će najebat
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 22.09.2008., 08:51   #108
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Nevinost? Zamisli bauka. Nije tu stvar u nevinosti. Što znači jedan seks? Jedan ko nijedan. Kod žena je to pretpostavljam drugačije, anatomski jel? Taj prvi put je često i popraćen s određenom dozom straha i neugodnosti.

Puca van svoje lige, da. Puca na iskusne mlade žene za koje dam ruku u vatru da nemaju živaca s njime prolazit "seksualnu kuharicu za početnike".

A prilike koje su mu mahale pred nosom je propuštao zbog svojih "kriterija"...

Ne radi se o rugobama i tukama, da se razumijemo.


Osobno nisam nikad jebao kurvu, al nemam ništa protiv da čovjek plati seks.


Tema je "pravi muškarac a ono nevin"...i masa ženske populacije se raznježila uz odobravanje.

Ja mislim da će lik samo najebat. Ak se čuva za pravu će najebat
Ok, nemaš ti. Nemam ni ja, u principu.
Al' nekim ljudima je to nezamislivo i to treba poštivati.

On je propustio prilike kod onih koje su PO TEBI prihvatljive.
Njemu nisu bile, a to je jedino bitno.

Sve u svemu, ja se nisam razniježila i iskreno govorim kad kažem da bih u širokom luku zaobišla nevinog tridesetogodišnjaka.
Međutim, svejedno ne mislim da netko treba ići protiv sebe i svojih osjećaja samo zato da bi nešto "okrenuo". Da je njemu toliko stalo do seksa već bi on to obavio, to je sigurno. Jednostavno, koliko god to nama čudno zvučalo, postoje ljudi kojima seks nije na vrhu ljestvice prioriteta. Čudaci? Da, jesu. Al' ovaj svijet ih je pun, a ova "vrsta" barem nikome ne škodi.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.09.2008., 08:56   #109
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ok, nemaš ti. Nemam ni ja, u principu.
Al' nekim ljudima je to nezamislivo i to treba poštivati.

On je propustio prilike kod onih koje su PO TEBI prihvatljive.
Njemu nisu bile, a to je jedino bitno.

Sve u svemu, ja se nisam razniježila i iskreno govorim kad kažem da bih u širokom luku zaobišla nevinog tridesetogodišnjaka.
Međutim, svejedno ne mislim da netko treba ići protiv sebe i svojih osjećaja samo zato da bi nešto "okrenuo". Da je njemu toliko stalo do seksa već bi on to obavio, to je sigurno. Jednostavno, koliko god to nama čudno zvučalo, postoje ljudi kojima seks nije na vrhu ljestvice prioriteta. Čudaci? Da, jesu. Al' ovaj svijet ih je pun, a ova "vrsta" barem nikome ne škodi.

Komentirao sam ja s njime njegove propuštene prilike i dovoljno je reć da radi nekoliko njih zasigurno žali što su propuštene

A propuštene su zbog glupih i na neki način površnih kriterija.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 22.09.2008., 08:57   #110
I da...

Hipotetski...da počinjem vezu u svojim srednjim dvadesetim, svakako bih preferirao da nije djevica.

__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 22.09.2008., 09:09   #111
Ja mislim da mene nikada ne bi seksualno privukao nevin muškarac i to bez obzira da li ima 17 ili 27 godina.

Razloge ne bih navodila jer bih ispala maloumna glupača.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 22.09.2008., 09:21   #112
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
...djevac jer čeka pravu ljubav
...neka si plati seks ako ništa drugo
...to je ispod časti muške...
Namjerno sam skratil qoute zbog hvatanja konteksta.

Po današnjim svjetonazorima, ja relativno dugo nisam spaval s curom. Nisam imal nikad ni u primisli da "to moram što prije", pa onda pogotovo da bi još išel i platit (studentski budžet, boleštine...)

Narodna poslovica kao odgovor na cijeli qoute: "sirotinja je izmislila ljubav..da bi dobili pi*cke badava"
Crodra is offline  
Old 22.09.2008., 09:35   #113
ja bih htio biti nevin...
kilkenny is offline  
Old 22.09.2008., 09:46   #114
Quote:
kilkenny kaže: Pogledaj post
ja bih htio biti nevin...
Smijem li pitati zašto?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.09.2008., 09:48   #115
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
Nevin dečko od 20 godina nije bilo ništa novo ni sramotno u prijašnje vrijeme,
svatko ima svoje razloge zašto je ili nije imao seks prije.
Također misllim da više seksualnih partnera ne garantira uspjeh u izvedbi,
mislim da to ovisi o podudarnosti partnera po tom pitanju.
A isto tako smatram da ima prirodnih talenata koji se vrlo dobro "snađu" prvi put!
__________________
BITI KONTROLIRAN OD SAMOG SEBE NAJVEĆI JE ŽIVOTNI USPJEH!
playback is offline  
Old 22.09.2008., 10:37   #116
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Smijem li pitati zašto?
Tada bih osjetio da sam jos mlad i da je zivot pred menom.... inace nikako ne bih nikome preporucio da izgubi nevinost sa 14 - 15 godina....tada se pocinje svijet gledati drugim ocima...
kilkenny is offline  
Old 22.09.2008., 10:39   #117
Quote:
kilkenny kaže: Pogledaj post
Tada bih osjetio da sam jos mlad i da je zivot pred menom.... inace nikako ne bih nikome preporucio da izgubi nevinost sa 14 - 15 godina....tada se pocinje svijet gledati drugim ocima...
Misliš da ti je to iskustvo ostavilo neizbrisiv, negativan utjecaj na život?
Uostalom, koliko sam shvatila iz tvog posta ti bi želio da is još uvijek nevin, a imaš 35 godina. Pa me to malo začudilo.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.09.2008., 11:11   #118
danas su u điru totalno krivi kriteriji...

ako si nevin manje si muško... ako nisi nevin, dokazao si da si muško... ako si spavao s puno žena, pravo si muško... ako ih redaš jednu za drugom, onda si i frajer i muško...

pravi muškarac je onaj koji svoje obaveze ne shvaća olako, čovjek na kojeg se može oslonit, na čiju riječ i prijateljstvo se može računati, čovjek koji će i dalje držati do sebe i onog što je i u teškim trenucima... to je pravi muškarac... dokazivanje preko toga je li skinut jumf i koliko je žena prevrnuto, djetinjarije...

uz malo umijeća svak može biti pčelac i letjeti od cvijeta do cvijeta, sa par srkova po cvijetu... ostati duže vremena uz ženu na dobar i kvalitetan način, e to je već malo teže, to je posao za pravog muškarca...

inače, sto se tiče muškog djevičanstva u poznijim godinama, slažem se da je neobično i da se radi o kojekakvim preprekama u glavi... ne treba pretjerivat i iščuđavati se, i to spada u normalu, ako muškarac nije zbog toga nezadovoljan i frustriran (što je imho jako teško btw)...

u isto vrijeme dok je seks sve pristupačniji i prisutniji, sve više se mistificira i uzdiže na pijedestal kao nešto sasvim posebno... tu nelogičnu napetost neki ne mogu svladati, pa u ekstremnim situacijama kod muškaraca dobijemo serijske ubojice...

svi ti koji čekaju nešto posebno trebaju shvatiti da je seks sasvim obična stvar, doduše vrlo vjerojatno ono najljepše i najbolje što tijelu možemo priuštiti... dakle, ako je tako, zašto si uskratiti nešto takvo?

čuvanje za pravu osobu nema smisla, jer u današnjem dobu se rijetko može naći prava osoba bez seksa, jer se u današnje zahtijevno doba traži i seksualna kompatibilnost... kao da se ljudi kvare iskuse seks... naprotiv, postat će bolji kroz iskustvo, a iskusiti nešto što nam je dano rođenjem i po tijelu ne može biti nikako loše...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 22.09.2008., 11:35   #119
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Misliš da ti je to iskustvo ostavilo neizbrisiv, negativan utjecaj na život?
Uostalom, koliko sam shvatila iz tvog posta ti bi želio da is još uvijek nevin, a imaš 35 godina. Pa me to malo začudilo.

Iskustvo je bilo dobro, dapace odlicno, ali svejedno smatram da bi mi bilo bolje da sam cekao do 20 - 21 godine... "kad se jednom proba otrov s tvojih usana..." ili kako vec to ide... tesko je kada odem u krevet i shvatim da uz sve to moje iskustvo, uz sve te cure... ja sam jos uvijek slobodan...
I zato bih htio opet biti nevin, neke bih stvari promijenio iako.. ne znam... ima tu jos nekih nijansi.. nije sve crno - bijelo.. ali to nije bas za javnost...
kilkenny is offline  
Old 22.09.2008., 11:44   #120
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
pa mislim da bi se ona onda trebala osjećati jadno, posebno ako joj je stalo do tog momka.. mislim da bi joj trebala biti čast zato što mu je prva.. a ja na njegovom mjestu bi tu curu puko i otišao kao i drugi, jebeš curu u kojoj je bilo 5km kurca i sad da je ja volim... nene nećuuu
__________________
There are two kinds of people in the world - those who walk into a
room and say, "There you are," and those who say, "Here I am!"
svegadosta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger