Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2016., 20:30   #1
Checking your browswer before accesing forum.hr.

Da li se ta "obavijest" samo meni pojavljuje od danas za vrijeme surfanja forumom ili i Vama?
Svakih par stranica kada "prelistam", na forumu pojavljuje se ovo na cijelom monitoru (bez foruma u pozadini) i traje svaki put par sekundi.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 20:38   #2
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1590
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:05   #3
Hvala. Tek sada sam naśao gdje je bio "sakriven" taj post...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 22:51   #4
ajme i meni po cijeli dan čekira..nadam se da će sutra biti bez ovih smetnji jer smeta da svako malo prekida čim klikneš
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 15:17   #5
Da li netko zna do kada će trajati to chekiranje?
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 18:18   #6
Meni je to već postalo simpatićno

Od tri dana svako malo se pojavljuje, a kada napiśeś post i klikneś "pośalji odgovor", umjesto posta na forumu, pojavi se potpuno bijela strana

Samo neznam, da li to treba simbolizirati nevinost ili predaju
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 19:43   #7
da i kada napišem poruku, par puta mi je pisalo da je tema invalid i pobrisalo bi mi poruku, pa novo nanovo....sad stalno kopiram poruku.
Hoće li tko dati odgovor dokle će ovo trajati ?
Da li je ovo još jedan znak umiranja foruma ....gasu mu se pomalo sve funkcije
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 20:23   #8
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Meni je to već postalo simpatićno

Od tri dana svako malo se pojavljuje, a kada napiśeś post i klikneś "pośalji odgovor", umjesto posta na forumu, pojavi se potpuno bijela strana

Samo neznam, da li to treba simbolizirati nevinost ili predaju
bas je simpaticno, em se ne mogu ulogirat s moba, jer non stop vrti to sranje, em se uspijem ulogirat i onda kliknem na nesto i opet mi izbaci
daj maknite to sranje i popravite taj forum vec jednom
__________________
Tudum:"ae , timi paris ka bejbi Dzizus"

V*@&#X%!
Stormtrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 08:06   #9
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Meni je to već postalo simpatićno

Od tri dana svako malo se pojavljuje, a kada napiśeś post i klikneś "pośalji odgovor", umjesto posta na forumu, pojavi se potpuno bijela strana

Samo neznam, da li to treba simbolizirati nevinost ili predaju
Joj izluduje me to vise
pisem ko budala na kraju ne posalje samo bijela stranica bude i blokada
za sada mi se to samo preko moba desava
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 09:31   #10
Vi kojima bude bijela stranica...imate jednu lijepu tipku u browseru, zove se "back" i vrati vas post reply editor gdje je - vaša poruka. Ili opet kliknuti reply ili copy paste onda
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 10:16   #11
Quote:
Stormtrooper kaže: Pogledaj post
bas je simpaticno, em se ne mogu ulogirat s moba, jer non stop vrti to sranje, em se uspijem ulogirat i onda kliknem na nesto i opet mi izbaci
daj maknite to sranje i popravite taj forum vec jednom
Baš, ni meni to nije simpatično. Evo jučer sam pokušavao preko mobitela postati (u pitanju je android i chrome) i nikako ne ide. Samo bijela stranica nakon što izvrti tih 5 sekundi provjere.
Odem "back", ponovim sve, opet ista pjesma.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 11:17   #12
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Vi kojima bude bijela stranica...imate jednu lijepu tipku u browseru, zove se "back" i vrati vas post reply editor gdje je - vaša poruka. Ili opet kliknuti reply ili copy paste onda
nije ti to tako bas na mobu
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 11:26   #13
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
nije ti to tako bas na mobu
Tapatalk isto zeza, ili?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 11:29   #14
Hello simpa mod
Jel może ovdje neko cool objaśnjenje, umjesto brisanja postova, koji previśe zraće śkakljivom istinom?

Btw da li se mogu te tri simpaticne tamno sive toćkice, koje skakuću za vrijeme te presimpatićne poruke iz naslova topica, zamijeniti u neśto joś simpatićnijeg? Npr tri jagode, treśnje, viśnje? Może i mijeśano voće

Btw netko je ovdje napisao o "back" tipki -to vażi za PC ali ne i za mobi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 12:09   #15
Ovaj forum je stvarno koma raspada se skroz svako malo nesto novo jos malo se nece moci ni ulogirat ni poslat post
ovaj checking izluduje po 5 puta vrti tih 5sekundi dok mi stranicu otvori a da ne govorim za napisat post cjeli cirkus moras izvodit
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 12:54   #16
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
a da ne govorim za napisat post cjeli cirkus moras izvodit
A vidiś, to se może smatrati i za vrlinu foruma
Ljudi se uće zanata, kojeg se inaće nikada nebi ućili

Kao bivśi mod znam da je sada ne jednom modu ovdje glupo za to śto se trenutno deśava, a i nije sve u njihovoj moći.
Oni su najćeśće "redari" a ne tehnićko osoblje, koje może neśto promijeniti u takvim situacijama.
Ćak ponekad ne znaju śto da istumaće/prenesu forumaśima, jer ne znaju śto se dogadja i do kada to może trajati, dok im netko iz administrsacije ili od tehnićkog osoblja ne saopśti
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 15:40   #17
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Tapatalk isto zeza, ili?
tapatalka vise nema na mom OS-u
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 18:19   #18
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
A vidiś, to se może smatrati i za vrlinu foruma
Ljudi se uće zanata, kojeg se inaće nikada nebi ućili

Kao bivśi mod znam da je sada ne jednom modu ovdje glupo za to śto se trenutno deśava, a i nije sve u njihovoj moći.
Oni su najćeśće "redari" a ne tehnićko osoblje, koje może neśto promijeniti u takvim situacijama.
Ćak ponekad ne znaju śto da istumaće/prenesu forumaśima, jer ne znaju śto se dogadja i do kada to może trajati, dok im netko iz administrsacije ili od tehnićkog osoblja ne saopśti
ma znam da ne mogu modovi bog zna sto ali koji su za to nadlezni da vec jednom nesto poduzmu
jedan od najjacih i posjecivanijih foruma postao je sramota,vec mjesecima odgadjaju onu opciju gdje mozes pogledat svoje i tudje postove i teme,forum blokira,usporen,sad ovo , sta ce jos sljedece?samo cekam
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 10:44   #19
Mi ovde kmekimo a niko nas ne obadaje ....možda nije svako zlo za zlo, neka forumi propadni pa ćemo se napokon uživo socijalizirati
checking ne prestaje, s mobitela je nemoguća misija napisati poruku...krep krep
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 13:06   #20
instalirajte si tapatalk pa neće biti čekiranja i nemogućih misija. osim volverina i ostalih koji su na wp 8.1 što je već samo po sebi za sjest i plakat
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.