Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2013., 01:41   #2001
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
jučer si non stop ničim izazvan prozivao neke fantomske forumaše iz Mostara koji se ne bi trebali javljati, iako se nitko živ iz Mostara nije javio, osim u tvojoj mašti.
Ma kakvi RObiMO je iz Bosanskog Šamca
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 01:42   #2002
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Ja znam da je tebi to teško shvatiti. Ja sam ti građanin RH. I ti mi možeš samo staviti soli na rep. Imam ista prava kao i ti. Znam da te to pogađa ali ja ti tu ne mogu pomoći.
Yep. Jedno od tih prava i obveza zove se poštivanje mišljenja većine.
cave troll is online now  
Old 07.05.2013., 01:43   #2003
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ja mislio ti autohtoni starosjedilac, a kad ono dijete imigranata koje bi ukinulo financiranje hrvatske dijaspore jer eto, oni su ratovali protiv tvojih.
Kakav je osjećaj živjeti u državi koja je blisko surađivala sa HVO? Nije lako, zar ne?
meni tek sad ima smisla, on je rodom iz srca Herceg-Bosne i peru ga žestoki kompleksi, pa se skriva iza Hrvatske, samo je problem što je on tek jedan od pola milijuna Herceg-bosanaca u RH, a pretstavlja se kao glasnogovornik RH prema HB-u. zavrzlama s dvostrukim obratom.
dudu is offline  
Old 07.05.2013., 01:43   #2004
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Yep. Jedno od tih prava i obveza zove se poštivanje mišljenja većine.
A kada sam to ja ili bilo tko od Bošnjaka prosvjedovali protiv mišljenja većine?
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 01:44   #2005
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
meni tek sad ima smisla, on je rodom iz srca Herceg-Bosne i peru ga žestoki kompleksi, pa se skriva iza Hrvatske, samo je problem što je on tek jedan od pola milijuna Herceg-bosanaca u RH, a pretstavlja se kao glasnogovornik RH prema HB-u. zavrzlama s dvostrukim obratom.
Nema potrebe da me miješaš sa sobom. Nisi mi još odgovorio ovo HB to je nešto za jest?
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 01:46   #2006
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Ma kakvi RObiMO je iz Bosanskog Šamca

RobbieMO je rođeni Zagrepčanec.
dudu is offline  
Old 07.05.2013., 01:54   #2007
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
RobbieMO je rođeni Zagrepčanec.
Je da. Moš mislit kao i ti. Rodio se, živi i radi u Zagrebu a dnevno provede o priči o Mostaru 5 sati i još si je napisao i rekao da živi u Mostaru.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 01:55   #2008
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Nema potrebe da me miješaš sa sobom. Nisi mi još odgovorio ovo HB to je nešto za jest?
ti iz Livna to najbolje znaš.

inače se da primjetiti da su po paćenosti i iskompleksiranosti najviše istaknuti oni najmanji muslimani, livanjski, čapljinski, a napose stolački. nažalost tim putem su krenuli i mostarski, hvata ih paranoja ko vodstvo RSK-a u avgustu 1995., svi i svuda su ustaše, postoje tajni planovi o kroatizaciji (koji više nisu tajni jer ih ustaše više ni ne kriju) i slične bedastoće.

znači stari ti pobjegulja iz Herceg-Bosne u Hrvatsku. pa kud baš u glavnog financijera Herceg-Bosne i dan danas? jel teško spavaš zbog te spoznaje? kako se nosiš s time? ili sve frustracije izbacivaš na forumu?
dudu is offline  
Old 07.05.2013., 01:57   #2009
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
A kada sam to ja ili bilo tko od Bošnjaka prosvjedovali protiv mišljenja većine?

Eto, drago mi je da tako misliš.
Manje peglaj po BiH Hrvatima i bit će sve u redu.

Ja sam ovdje vodio žestoke rasprave sa Inkvijem i njegovim hercegovačkim klanom ali to je bilo Hrvat na Hrvata.
U bilo kojoj drugoj opciji ja sam na njihovoj strani jer Hrvat gdjegod on bio i štogod mislio ne želi slušati bilo kakvo blaćenje Hrvata od strane nekih drugih
Što prije to shvatiš, to će ti biti lakše.
I ne, nisam nekakav nacionalist. Tu se radi u onom minimumu nacionalne solidarnosti.
Kužiš, dudu kakav god da je, Hrvat je pa makar živio u kraju sa totalno drukčijim mentalnim sklopom od mojeg kraja.
Dudu i ja smo braća, a ti i ja smo samo sudržavljani.
cave troll is online now  
Old 07.05.2013., 02:05   #2010
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Je da. Moš mislit kao i ti. Rodio se, živi i radi u Zagrebu a dnevno provede o priči o Mostaru 5 sati i još si je napisao i rekao da živi u Mostaru.

a ti ne drobiš o BIH po vazdan iako si navodno u RH? mi koji smo podrijetlom iz BIH ne zaboravljamo rodnu grudu i sve radimo s ciljem da se konačno oslobodi neprijateljskog jarma. teško je to shvatiti nekom bez dubokih korijena.
Robbie i ja smo jedni od primjera na ovom forumu, rođenih Zagrepčana (nismo jedini, ima nas još, fala bogu nas HB-ovaca se broji po Zegeju (iz milja) u desetinama tisuća) koji brinu o pradomovini više od vlastitih staraca, čak štoviše da im nije mene ne bi uopće bili upućeni u sve bošnjačke podvale od 2010. godine naovamo.
znaš onog Cehu kojeg vi muslimani ne podnosite? on npr. nema nikakve veze s BIH ni daljim podrijetlom. tako je to s nama Hrvatima, postoji vertikalna solidarnost i svi pomažu onom najugroženijem u tom trenutku, ali što da ti pišem o tome kad nisi Hrvat i nikad to nećeš shvatiti.
dudu is offline  
Old 07.05.2013., 02:10   #2011
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Eto, drago mi je da tako misliš.
Manje peglaj po BiH Hrvatima i bit će sve u redu.

Ja sam ovdje vodio žestoke rasprave sa Inkvijem i njegovim hercegovačkim klanom ali to je bilo Hrvat na Hrvata.
U bilo kojoj drugoj opciji ja sam na njihovoj strani jer Hrvat gdjegod on bio i štogod mislio ne želi slušati bilo kakvo blaćenje Hrvata od strane nekih drugih
Što prije to shvatiš, to će ti biti lakše.
I ne, nisam nekakav nacionalist. Tu se radi u onom minimumu nacionalne solidarnosti.
Kužiš, dudu kakav god da je, Hrvat je pa makar živio u kraju sa totalno drukčijim mentalnim sklopom od mojeg kraja.
Dudu i ja smo braća, a ti i ja smo samo sudržavljani.
Dali sam ja rekao da ti ne braniš Hrvate
ALi kao što ja tebi ne odričem pravo da braniš Hrvate u BIH nemaš ni ti meni pravo odricati moje pravo da branim Bošnjake. Oni su moja braća.
Što se tiče Hrvatske. Ja niti sam kada šta rekao protiv Hrvatske niti sam kada sudjelovao u nekim protestima protiv Hrvatske(niti su to Bošnjaci ikada radili) niti ću takve stvari raditi. Ali da ću se boriti protiv laži i devijantnih likova koji se naslađuju tuđoj nesreći kao ovaj dudu pa taman on bio prvi do Tuđmana to definitivno hoću.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 02:11   #2012
Smile

Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Eto, drago mi je da tako misliš.
Manje peglaj po BiH Hrvatima i bit će sve u redu.

Ja sam ovdje vodio žestoke rasprave sa Inkvijem i njegovim hercegovačkim klanom ali to je bilo Hrvat na Hrvata.
U bilo kojoj drugoj opciji ja sam na njihovoj strani jer Hrvat gdjegod on bio i štogod mislio ne želi slušati bilo kakvo blaćenje Hrvata od strane nekih drugih
Što prije to shvatiš, to će ti biti lakše.
I ne, nisam nekakav nacionalist. Tu se radi u onom minimumu nacionalne solidarnosti.
Kužiš, dudu kakav god da je, Hrvat je pa makar živio u kraju sa totalno drukčijim mentalnim sklopom od mojeg kraja.
Dudu i ja smo braća, a ti i ja smo samo sudržavljani.
s Inkvijem smo se nažalost politički ili bolje reći konceptualno razišli 2010. godine, ali sam u ljeto te godine imao čast osobno ga upoznat na piću u širem društvu. on je moj Duvnjak, a daleko od toga da su Duvnjaci klasični pripadnici hercegovačkog klana, ali ajde da se ne natežemo.
dudu is offline  
Old 07.05.2013., 02:13   #2013
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
ti iz Livna to najbolje znaš.

inače se da primjetiti da su po paćenosti i iskompleksiranosti najviše istaknuti oni najmanji muslimani, livanjski, čapljinski, a napose stolački. nažalost tim putem su krenuli i mostarski, hvata ih paranoja ko vodstvo RSK-a u avgustu 1995., svi i svuda su ustaše, postoje tajni planovi o kroatizaciji (koji više nisu tajni jer ih ustaše više ni ne kriju) i slične bedastoće.

znači stari ti pobjegulja iz Herceg-Bosne u Hrvatsku. pa kud baš u glavnog financijera Herceg-Bosne i dan danas? jel teško spavaš zbog te spoznaje? kako se nosiš s time? ili sve frustracije izbacivaš na forumu?

Moj dudu daj se probudi iz sna. Kakva HB. Izgleda meni da ti osim što nisi vidio Livno nacrtano već godinama(tko zna možda nisi platio porez za te svoje firme) nisi baš ni u toku s nekim dnevnopolitičkim događanjima. Ali nemam namjeru definitivno tebi sada ovdje objašnjavati neke stvari.
I daj više shvati dudu nije jednako Hrvati. Pa to ni najveći narcisoidi ne govore. A ovu pričicu koju si sklepao o meni opet govori da ne znaš ni čitati s razumijevanjem.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 02:17   #2014
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Dali sam ja rekao da ti ne braniš Hrvate
ALi kao što ja tebi ne odričem pravo da braniš Hrvate u BIH nemaš ni ti meni pravo odricati moje pravo da branim Bošnjake. Oni su moja braća.
Što se tiče Hrvatske. Ja niti sam kada šta rekao protiv Hrvatske niti sam kada sudjelovao u nekim protestima protiv Hrvatske(niti su to Bošnjaci ikada radili) niti ću takve stvari raditi. Ali da ću se boriti protiv laži i devijantnih likova koji se naslađuju tuđoj nesreći kao ovaj dudu pa taman on bio prvi do Tuđmana to definitivno hoću.
Ja uopće ne vidim potrebu forumskih Bošnjaka i Srba za nekakvim dokazivanjem sa su oni prije 20 godina bili u pravu, a Hrvati u krivu.
Dobiju kolektivne odjebe ali i dalje pile po svojem.
Shvati da štogod pisao nećeš nikoga pridobiti na svoju stranu. Samo ćeš stvoriti animozitet prema sebi i svojima.
To što imaš RH državljanstvo ne znači ništa. Imaju ga i S i CG mafijaši.Živiš u RH? Žive i abolirani četnici.
Štogod pisao u duduu u RobbieMO oni su moja braća i boli me k oko nekih džamija u BiH. Druga država i tuđi problemi.
cave troll is online now  
Old 07.05.2013., 02:17   #2015
ako igdje ima Herceg-Bosne ima je u Livnu kao središtu Herceg-bosanske županije, ako ne vjeruješ svrati do zgrade županijske vlade, pa se uvjeri u natpis na zgradi i simbole.

dudu=Hrvat, a šta si ti, osim što ostavljaš dojam pogubljene ovčice, jučer ponosni RH porezni obveznik, iako bih rekao da si nezaposlen i na teret države, a danas preponosni na džamiju musliman iz Livna.
dudu is offline  
Old 07.05.2013., 02:20   #2016
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
a ti ne drobiš o BIH po vazdan iako si navodno u RH? mi koji smo podrijetlom iz BIH ne zaboravljamo rodnu grudu i sve radimo s ciljem da se konačno oslobodi neprijateljskog jarma. teško je to shvatiti nekom bez dubokih korijena.
Robbie i ja smo jedni od primjera na ovom forumu, rođenih Zagrepčana (nismo jedini, ima nas još, fala bogu nas HB-ovaca se broji po Zegeju (iz milja) u desetinama tisuća) koji brinu o pradomovini više od vlastitih staraca, čak štoviše da im nije mene ne bi uopće bili upućeni u sve bošnjačke podvale od 2010. godine naovamo.
znaš onog Cehu kojeg vi muslimani ne podnosite? on npr. nema nikakve veze s BIH ni daljim podrijetlom. tako je to s nama Hrvatima, postoji vertikalna solidarnost i svi pomažu onom najugroženijem u tom trenutku, ali što da ti pišem o tome kad nisi Hrvat i nikad to nećeš shvatiti.
Ma naravno da si ti rođen u Zagrebu kao i on. Moš mislit kako ti to vjerujem. Samo ti boravi u zagrebu i maštaj o HB-u. To će ti sigurno donijeti rezultate. Ako misliš da Bošnjaci zaboravljaju BIH onda si u gadnoj zabludi. Pa u Zagrebu živiš imaš pristup internetu. Imaš tonu materijala na youtubu o tome
Samo to je razlika između mene i tebe. Ja nikoga ne smatram neprijateljem za razliku od tebe koji Bošnjake smatraš. Ali dobro tvoje pravo. Zato te je ta mržnja i dovela do ovoga svega.

Što se tiče Robija. Ma da lik zna kada će biti u kvaru semafor u nekoj ulici a kao živi u Zagrebu i još laže da ne živi u Zagrebu.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 02:23   #2017
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ja uopće ne vidim potrebu forumskih Bošnjaka i Srba za nekakvim dokazivanjem sa su oni prije 20 godina bili u pravu, a Hrvati u krivu.
Dobiju kolektivne odjebe ali i dalje pile po svojem.
Shvati da štogod pisao nećeš nikoga pridobiti na svoju stranu. Samo ćeš stvoriti animozitet prema sebi i svojima.
To što imaš RH državljanstvo ne znači ništa. Imaju ga i S i CG mafijaši.Živiš u RH? Žive i abolirani četnici.
Štogod pisao u duduu u RobbieMO oni su moja braća i boli me k oko nekih džamija u BiH. Druga država i tuđi problemi.
Dali ti smatraš da je pišem za tebe
Imaš visoko mišljenje o sebi. Ja ovdje pišem prosto da ovakvima kao što su dudu začepim usta. Vidiš kako je pričao o zajebanim Livnjacima koji neće dati da se napravi centar. A centar napravljen. Vidiš kako pričao kako Bošnjaci nemaju posla. A kad ono u cijelome Livnu nema ni jedno radno mjesto. Vidiš kako mu je izletilo da mu je drago za zločine nad Bošnjacima............. Ima toga još. Ja uživam u tome.
Mene iskreno zaboli šta ti misliš
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 02:25   #2018
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
ako igdje ima Herceg-Bosne ima je u Livnu kao središtu Herceg-bosanske županije, ako ne vjeruješ svrati do zgrade županijske vlade, pa se uvjeri u natpis na zgradi i simbole.

dudu=Hrvat, a šta si ti, osim što ostavljaš dojam pogubljene ovčice, jučer ponosni RH porezni obveznik, iako bih rekao da si nezaposlen i na teret države, a danas preponosni na džamiju musliman iz Livna.

I sada su ove dvije osobe u kontradikciji. Pa daj mi pojasni. Znači u RH ne postoje Bošnjaci koji rade a ponosni su na džamiju u nekome gradu u BIH
Ali zato dudu koji je navodno rođen u Zagrebu ima pravo pričati o BIH.
kikiriki2010 is offline  
Old 07.05.2013., 02:26   #2019
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Pa daj se ti spremi onda i odi tamo i traži od njih pare za džamiju. Reci da ćeš graditi u svome dvorištu jednu. Pa kada ti daju pare ih zajebeš i kupiš si mercedes da možeš biti glavni u selu
Ali je najbitnije da nas ni strašni Livnjaci i Duvnjaci nisu uspjeli zaustaviti u naumu. Čak smo i njih zajebali. Mada smo i mi Livnjaci i Duvnjaci tako da baš i nije neka fora s strašnima
A jbg,imam par problema.....zivim u stanu i nemam dvoriste gdje bi mogao dzamiju sagraditi i jos jedna mala stvar - bio bi prvi katolik koji bi trazio novac za izgradnju dzamije

Nego nes ti teskog posla izvuci pare od arapa za izgradnju dzamije ili islamskog centra.Da ste bili sposobni,pa da se izvukli pare za nesto sto bi zaista bilo od neke koristi.....(ovo isto mislim i za one koje financiraju crkve).
Da je bilo tako tesko ne bi se dzamije financirane od strane saudijaca gradile svugdje u Europi gdje imas par tisuca muslimana.


Ovaj drugi dio necu komentirati jer me se ne tice......iskreno nije me bas briga za taj islamski centar ili dzamiju u Livno.

Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Ja znam da je tebi to teško shvatiti. Ja sam ti građanin RH. I ti mi možeš samo staviti soli na rep. Imam ista prava kao i ti. Znam da te to pogađa ali ja ti tu ne mogu pomoći. Mislim još nisam gost. Tko zna možda i budem.
Ruza Tomasic kaze da si gost
John Shepard is offline  
Old 07.05.2013., 02:28   #2020
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Dali ti smatraš da je pišem za tebe
Imaš visoko mišljenje o sebi. Ja ovdje pišem prosto da ovakvima kao što su dudu začepim usta. Vidiš kako je pričao o zajebanim Livnjacima koji neće dati da se napravi centar. A centar napravljen. Vidiš kako pričao kako Bošnjaci nemaju posla. A kad oni u cijelome Livnu nema ni jedno radno mjesto. Vidiš kako mu je izletilo da mu je drago za zločine nad Bošnjacima............. Ima toga još. Ja uživam u tome.
Mene iskreno zaboli šta ti misliš
Samo ti shvati da su jedini koji u RH uopće troše vrijeme na razmišljanje o traumama Bošnjaka samo oni malobrojni Bošnjaci koji su se doselili ovdje.
cave troll is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.