Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2016., 20:48   #21
ili si sam kuhat npr.
neki troše na režije, neki na prostitutke.
*ne aludiram ni na koga.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:48   #22
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
38 i još s roditeljima.
u mojim je očima to poražavajuće.
al nekome ne mora biti.
Ne čitam i ne komentiram ovaj pdf, ali mi je tema slučajno naletila. Ne bi ni odgovarao, ali kada si već iskoristila ovaj termin "poražavajuće" - vjerujem da je više poražavajuće uzeti od roditelja pola svote za stan nego živjeti sa roditeljima do 38. Mislim ono - roditelji su ti dali lovu, nije da si neko oličenje sposobnosti pa da ovoj curi možeš tako spuštati. Bez uvrede.

A i da se dotaknem teme - ako se nekome sviđaš neće ga biti briga živiš li sa roditeljima ili u vlastitom dvorcu.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:49   #23
dosao sam autorici kazati da ne slusa "jako vrijedne" osobe sa napisanih 100 000 postova u godini dana (citaj: ona visi na forumu.hr, dakle besposlicar je koliko god pricala suprotno. molim je da me ne replicira)
druga stvar, uopce mi nije turn off sto zivis sa starcima. rado bih udomio jednu takvu
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:51   #24
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Ne čitam i ne komentiram ovaj pdf, ali mi je tema slučajno naletila. Ne bi ni odgovarao, ali kada si već iskoristila ovaj termin "poražavajuće" - vjerujem da je više poražavajuće uzeti od roditelja pola svote za stan nego živjeti sa roditeljima do 38. Mislim ono - roditelji su ti dali lovu, nije da si neko oličenje sposobnosti pa da ovoj curi možeš tako spuštati. Bez uvrede.
kao prvo nisam "uzela". kao drugo, meni to nije više poražavajuće.
smatram da jesam, jer iako su mi moji dali polovicu za stan, druga polovica se neće sama otplatiti, niti će se režije same platiti, niti će se veš sam oprat i popeglat, a bome ni ručak skuhat.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:51   #25
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Super za tebe, ali valjda si svjesna da nisu svi u financijskoj mogućnosti da im roditelji daju pola iznosa za stan?
To nije izgovor za to da se do četrdesete živi s roditeljima.
Moja mama se sa 35 razvela, imala je dvoje djece, živjela u podstanarima i bez alimentacije. Što je napravila u najgorim danima, kopala rukama i nogama i našla dodatni posao.
Život s roditeljima u tim godinama moze biti privremeno rješenje, ali nije ok ni prema roditeljima da im leži po kauču bez ikakve vizije u osamostaljenje.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:52   #26
I svejedno si opet u prednosti u odnose na one koji svoju polovicu mogu samo sanjati.

Što se pokretačice topica tiče, nesamostalnost je više turn off ženama, muškarce boli kita za to
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:53   #27
ja ne živim sa roditeljima samo zato što sam imao "sreću" da djed i baka umru "na vrijeme"....

inače, sa ovom plaćom i ovom sigurnosti posla trebalo bi mi 3 života za napraviti kuću.

mijenjao sam krov, preko 50 000 kuna, šta mislite koliko mi je trebalo da ih skupim?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:54   #28
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
I svejedno si opet u prednosti u odnose na one koji svoju polovicu mogu samo sanjati.

Što se pokretačice topica tiče, nesamostalnost je više tuf off ženama, muškarce boli kita za to
da . ukoliko je cura mlada i privlačna
pričamo o ženi od 38 godina. upitnog izgleda.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:56   #29
Ova Honey je vrlo samodopadna, a ispada da sav kapital koji ima (pol stana, guzica i sise) je dobila na poklon čistom srećom.
I oboje može vrlo brzo nestati kak je i došlo.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:56   #30
ma sve na poklon.može mi bit.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:58   #31
Vjerojatno je i neki HZZO, Mirovinsko osiguranje ili tak neka kancelarijska državna sprdnja u pitanju od posla?
Da zatvorimo krug sreće
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:59   #32
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ova Honey je vrlo samodopadna, a ispada da sav kapital koji ima (pol stana, guzica i sise) je dobila na poklon čistom srećom.
I oboje može vrlo brzo nestati kak je i došlo.
Pa takvi najviše i seru, kao naši politikom posađeni veliki menadžeri koji nemaju blage o poslu, ali svima pametuju; glavno da ubiru masnu lovu i igraju se ljudskim životima pritom.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:59   #33
radim u privatnoj firmi i ok sam plaćena.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:00   #34
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
well, roditelji koji ne mogu pomoći djetetu-pa što su ga uopće imali? sebičnost bez granica.
Nije li zadaća roditelja osposobiti dijete za samostalan život, a ne servirati mu sve na pladnju?
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:01   #35
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
radim u privatnoj firmi i ok sam plaćena.
Bogati...pa bez tebe svijet nemre ali baš nikak...
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:02   #36
pa, naravno da nije, ali ako možeš trebao bi mu pomoći. moji su mogli i htjeli. da mi je bilo baš sve servirano na pladnju nebi rekla.
no i da mi nisu pomogli, opcija je bilo. kao što vjerujem da za svakog ima. pa i one less fortunete.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:02   #37
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Nije li zadaća roditelja osposobiti dijete za samostalan život, a ne servirati mu sve na pladnju?
Pa očito su je osposobili. Odselila se.
Radila je tijekom faksa i plaća kredit za stan. Oni su dali još i vjetar u leđa. To je ta polovica za stan, jel. Ali svatko ima svoje viđenje pročitanog.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:05   #38
Iskreno, ja bi se osjećao malo zakurac da mi samo pol stana plate...
Ono, kaj me sam` do pola vole...
Ne znam, tužno baš.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:06   #39
Najbolje je kad ljudi kojima je apsolutno sve servirano u životu počnu srat kako je nešto jadno i ispod časti. I da se ljudi trebaju sramit toga. Pre strašno.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 21:08   #40
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
A i da se dotaknem teme - ako se nekome sviđaš neće ga biti briga živiš li sa roditeljima ili u vlastitom dvorcu.
Što se tiče same teme, ovo.


Što se tiče autorice tebe osobno, imaj na umu da čovjek brže i efikasnije napreduje i 'grebe' kad zna da mora.
Nešto tipa ovog:

Quote:
PipiBo kaže: Pogledaj post
Moja mama se sa 35 razvela, imala je dvoje djece, živjela u podstanarima i bez alimentacije. Što je napravila u najgorim danima, kopala rukama i nogama i našla dodatni posao.
Možda 'stagniraš' upravo zbog tog (pod)svjesnog osjećaja sigurnosti kojeg imaš u domu roditelja.
Nije preseljenje od roditelja nužno eto tako da se kaže da si ti sad samostalna i bolje kotiraš na tržištu, nego se promijeni cijeli mentalni sklop. Više nema-pokušavam, ali ne ide, nego mora biti-snaći ću se kako god znam i umijem. A to često odvede čovjeka smjerovima kojima nije ni sanjao da će ići, dok je bio u okrilju sigurnosti.
Htjeli mi to ili ne priznati, komotniji smo i pasivniji kada ne ovisimo sami o sebi.

Osobno bih se na tvom mjestu odselila iz tog razloga (ili potrudila to što prije), zajebi turn offofe i onove, to bih ja zbog sebe. Puno godina je prošlo od tvog završetka faksa do danas, a ti se nisi puno pomakla. Ne želim to istaknuti da te kritiziram i izdeprimiram, želim samo reći kako vjerujem da bi ti život danas puno drukčije izgledao da si se recimo morala osamostaliti, da nisi imala izbora. Tko zna na koje sve načine bi se izborila.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger