Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2016., 12:51   #81
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Nisam imala svoju sliku za profilnu bar 5 god
znas da je nepisano pravilo ako imas tudju fotku/nemas profilnu da vjerojatno izgledas kao troll
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 12:54   #82
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Imam neku jebenu butru koja vjerovo ili ne ima kacigu na glavi hahah
Znači, ti si slike njega vidjela, a on tebe ne. Da sam ja na njegovom mjestu mislio bih da mi ne želiš pokazati slike jer si ružna ko smrtni grijeh i da je možda bolje da te držim na distanci, a onda ako jednom vidim slike i svidiš mi se napravit ću sljedeći move.
Ne bih se NIKAD išao nalaziti s ženskom s interneta bez da joj vidim sliku face. To čuva i mene i nju od potencijalnog neugodnjaka da se ne svidimo jedno drugom ako se nađemo na cugi na slijepo.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:16   #83
Eo da vas sve smirim, imam negdje 3 slike koje sam ja stavila di mi se vidi lice, i dobrih 50 tagiranih.. i previse ako se mene pita, ali etooo NIJE da nemam nijednu svoju sliku
la laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:21   #84
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Eo da vas sve smirim, imam negdje 3 slike koje sam ja stavila di mi se vidi lice, i dobrih 50 tagiranih.. i previse ako se mene pita, ali etooo NIJE da nemam nijednu svoju sliku
ok, zna kako izgledas, nece komunicirati sa tobom van igrice. pametnom dosta?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:29   #85
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kaj ako padne na neku dobrog karaktera dok je s njom?
Pa to je onda nesto skroz drugo, nevezano s izgledom, duuuhh. Ako znas da je pao i na tvoj karakter, sigurno si u boljem polozaju nego da je pao samo na izgled.. sta ne?
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:38   #86
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Pa to je onda nesto skroz drugo, nevezano s izgledom, duuuhh. Ako znas da je pao i na tvoj karakter, sigurno si u boljem polozaju nego da je pao samo na izgled.. sta ne?
Slazem se. A uz to ako je pao i na tvoj Mercedes, onda ga imas totalno.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 13:49   #87
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ok, zna kako izgledas, nece komunicirati sa tobom van igrice. pametnom dosta?
E da je tako, ne bi se javila tu
la laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:10   #88
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
E da je tako, ne bi se javila tu
hm, ispada da si inače normalna cura, ali se sada, u ovim raspravama s forumašima, nastojiš uvjeriti u ono što i ti sama teško možeš povjerovati.

Osim toga, zar se ne bojiš da si se zaljubila u "sliku" o njemu, koju si zamislila/izmislila ?!
Da i jest samo geeek, plavi Mađar, smotan i simpatičan (a doista nema baš puno argumenata da se to stvarno i potkrijepi), pa zar ti treba da ti toliko trčiš za njim, a on mrtvo puhalo ?!
Ako je toliko mutav, mutavost bi ga trebala stajati tebe.
Možda je on racionalniji od tebe, pa si kaže da si ti simpa cura, ali da ste predaleko, i da to ne bude hodalo. Zašto bi ti micala planine, a on sjedio na svom brdu kao Buddha ?!
Da ne govorim o mogućnostima da je stari prdonja, perverznjak, oženjen, otac 100 djece, itd.
A ovo sa slikama, FB, itd. - da se potrudio, našao bi te (ako imaš fotke). Ako te našao, a ne trza, opet isto.
A sada da ga ti i "zaslijepiš" svojom ljepotom, pa što ti to treba ? Onda nisi zaljubljena, nego te fura pomalo povrijeđeni ego. Niš' više. Bude te pustilo.
A jako je lako potpasti u shemu da idealiziraš nešto tamo poluimaginarno, što ti je gotovo uvijek na raspolaganju, barem u glavi, kada se sudariš sa svakodnevicom.
Ako imaš izgled (štogod to značilo), i imaš karakter (štogod to značilo) - to će vidjeti netko tko će se htjeti potruditi oko tebe. Ići u Mađarsku ... malo previše filmski.

Ne bih ulazila u Mercedese, jer je to robna razmjena (naravno, tko voli, nek' izvoli), i mislim da su onda uvjeti poslovanja drugačiji - ne treba ti ni izgled ni karakter i postavljaš svoje uvjete ('oš, ne'š, B...)
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:11   #89
Realnost price je da je tu u igri moguca potencijalna seva dve tri i kraj price s obzirom na udaljenost.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:16   #90
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Sastanak sa osobom na javnom mjestu nije ravan skakanju s mosta. Niti blizu.

Savjetujem osobi koja je zapela u virtuali da učine što je potrebno da se vrati u stvarnost.

Da li taj potez uključuje određeni rizik? Jest. Kao i sve u životu. Na njoj je da ocijeni da li je to vrijedno rizika ili ne. Po mojem mišljenju jest ako je alternativa nastavak sigurnog življenja u vlastitom matrixu koji veze nema sa realnošću.
Stvar je u tome što je takav rizik uz to što je sulud, još i potpuno nepotreban, jer koliko god da je cura nerealna i naivna u tom svom zaljubljivanju i dalje sam sklona vjerovati da je ona sposobna shvatiti neke stvari i bez pribjegavanja tako ekstremnom rješenju. Umjesto da je se i dalje potiče u toj njenoj ludosti ovakvim savjetima, treba je uvjeriti da je dovoljno pametna i zrela da se odupre nastavku života u iluziji sa svojih 28 godina bez da za to treba otputovati u drugu državu i nadati se da će se taj zbog kojeg je došla uopće pojaviti.
Uostalom, neka mu pošalje poruku i kaže da je u njegovom gradu i da se želi naći. Bez da stvarno tamo dolazi, naravno. Pa neka vidi reakciju.

A i ako je tako zaljubljive prirode (a ljudi koji su sposobni zaljubiti se online obično jesu), neka izađe par puta van, čim joj netko novi zapadne za oko, ovoga će lako zaboraviti jer će imati novi objekt maštanja.

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
znači ostaviš dečka jer to nije to zbog gejmera iz mađarske kojeg nikad nisi vidila jer je ''sjeban na isti način ko i ti''?

hahahahahah

oću bit žena misec dana... <3
Kakve to veze ima sa bivanjem ženom? Cura je očito sklona fantaziranju, uz to je i gejmerica, a oni su malo specifični.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Realnost price je da je tu u igri moguca potencijalna seva dve tri i kraj price s obzirom na udaljenost.

~via tapatalk
Ma u ovoj priči najveći problem čak ni nije udaljenost, nego njegov očiti manjak interesa. Iako je bivanje u različitim državama ogromna otegotna okolnost, takve veze čak znaju i uspjeti kad se dvoje poklopi i spremni su uložiti trud. Vjerojatno je postotak i takvih veza koje su uspjele veći od onih u kojima jedno od početka nije bilo (dovoljno) zagrijano.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:23   #91
.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:26   #92
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Kako mogu ikog prevarit ako sam sama?
Nisam taj tip osobe da se idem sad jebavat s nekim rendom likom. Ne razumijem sta je tebi nejasno? Nije ti se nikad svidjala neka osoba pa da zelis bit samo s njom ili?
Rekla si da si monogamna. To znači da smatraš da bi ga prevarila seksom s drugim likom. To je van pameti. Može ti se netko svidjeti, ali slobodna si. Druga je priča što ti se ne seksa s drugima.

Razmišljaš kako sam ja razmišljala s 20 godina. Što se tiče toga da će se zaljubit u tebe zbog izgleda. U nekim kasnijim godinama, osim ako nisi uber površna osoba, nitko se ne zaljubljuje isključivo zato. Tebe žulja ego i želiš mu dokazati nešto. Priznaj si to i na pola si puta oporavka.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:36   #93
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Eo da vas sve smirim, imam negdje 3 slike koje sam ja stavila di mi se vidi lice, i dobrih 50 tagiranih.. i previse ako se mene pita, ali etooo NIJE da nemam nijednu svoju sliku
U tom slučaju nemaš kaj više tražiti kod njega. Nije zainteresiran i gotovo. Okani se ćorava posla.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 14:42   #94
Lakrdija.
Trebas staviti neku imaginarnu sexy sliku neke zenskice i dojurit ce iz Mađarske


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 15:18   #95
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Rekla si da si monogamna. To znači da smatraš da bi ga prevarila seksom s drugim likom. To je van pameti. Može ti se netko svidjeti, ali slobodna si. Druga je priča što ti se ne seksa s drugima.

Razmišljaš kako sam ja razmišljala s 20 godina. Što se tiče toga da će se zaljubit u tebe zbog izgleda. U nekim kasnijim godinama, osim ako nisi uber površna osoba, nitko se ne zaljubljuje isključivo zato. Tebe žulja ego i želiš mu dokazati nešto. Priznaj si to i na pola si puta oporavka.
Aj pojasni kako mislis da me zulja ego, a za ovo prije vidim da nema smisla ponovo objasnjavat ako nisi iz prve shvatila
la laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 16:42   #96
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Aj pojasni kako mislis da me zulja ego, a za ovo prije vidim da nema smisla ponovo objasnjavat ako nisi iz prve shvatila
Djeluješ mi balavo i nezrelo, eto kako mislim. On će se zaljubiti, samo da ga nagovoriš na skajp. Daj se poslušaj i budi malo više drčna s njim nego sa mnom, krivo usmjeravaš bijes.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 18:20   #97
Quote:
la laa kaže: Pogledaj post
Nisam za ultimatume, razmisljala sam o tome ali u vidu skajpa. Ako ne zeli skajpat sa mnom da mi se vise ne obraca, ali i to mi je jadno jer nisam stvarno, plus meni da se netko tako postavi bi ga sterala u rodni kraj. Stvar je u tome sto znam da bi se "zaljubio" da samo upali jebeni skajp. Znam da zvuci umisljeno, boli me birga iskr3no, znam kako izgledam..

Posalji mu snimak.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:12   #98
Ovak, s 4 banke i ebenog iskustva s ovakvim zdarijamapi mogu ti rec da nisi zaljubljena u covjeka, vec u svoju ideju njega. Uglavnom cackanje dalje po tome u 99,9% slucajeva zavsi sranjem. Postoji cak i stih Alke Vuice koji ide nes tipa " najbolji dio tebe je onaj koji sam sama izmislila".
Skini se s gejmanja i idi medju ljude i zbari nes sta zapravo vidis u punoj rezoluciji. Topla preporuka.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:09   #99
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Ovak, s 4 banke i ebenog iskustva s ovakvim zdarijamapi mogu ti rec da nisi zaljubljena u covjeka, vec u svoju ideju njega. Uglavnom cackanje dalje po tome u 99,9% slucajeva zavsi sranjem. Postoji cak i stih Alke Vuice koji ide nes tipa " najbolji dio tebe je onaj koji sam sama izmislila".
Skini se s gejmanja i idi medju ljude i zbari nes sta zapravo vidis u punoj rezoluciji. Topla preporuka.
meni se čini da je taj njihov odnos produžetak igrice (ne znam koju igricu igraju, ali vjerojatno imaju gejmerski mindset)

zato je to njoj i zanimljivo, thrill, uzbuđenje, bla bla
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 22:25   #100
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
S obzirom koliko već razgovaraju i da nepoznanice ostaju nepromijenjive mislim da nažalost od razgovora neće saznat ono što treba. Pod onim što treba mislim da prestane tratit svoje vrijeme na osobu koja postoji samo u virtuali i osobi koja ne želi da preraste u nešto više od toga.
Znaš onu da je i tišina odgovor sam za sebe?

Znači po tebi, kako god okreneš, ona živi u imaginarnom svijetu i pišikućipropalo, kako god okreneš od toga svega ništa, no žena bi ipak trebala sjest na bus/vlak/avion, otić u drugu državu samo da bi joj se u facu reklo ono što joj se "govori" već koliko? 5 mjeseci?
I ona ne shvača.

Da postoji ijedna pozitivna mogućnost u ovom svemu (a ja ju ne vidim, a i iz upisa ostalih na temi, nitko ju ne vidi), možda bi odlazak i bio okej opcija. 50:50 pa kak ispadne. Ovako ona doslovno plaća puta da bi joj netko u drugoj državi slomio srce.
O potencijalnim opasnostima neću, jer drugi su pokrili taj dio već.

Također, iz pozicije osobe koja također toliko naivno i blesavo "voli", čak i da ode tamo postoje šanse da će ona sama sebi pronaći izliku zašto je ispao fail kakav je. Ili će on pronaći načina da ju u to uvjeri.

Kako god okreneš, neke stvari trebaš naučit pustit. Od doma. Iz fotelje. Da prstom ne mrdneš, osim možda po tipkovnici, ali i to ponekad nije opcija.


Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ti iskreno pizdis za nekim kretenom iz druge drzave kojeg nisi vidjela uzivo? daj nadji nekog lokalnog i odlomi ga od picke i uzivaj
Lokalni gejmeri uglavnom gejmaju, gejmanja radi i ne znam osobno da je neki od onih xy koje poznajem upoznao žensku tako. Jer si tamo da ubijaš, ne da ljubiš .
Pogotovo kad uzmeš u obzir da je LoL igrica koju u 99,9% slučajeva igra već dobro uigrana ekipa koja ili ne doživljava drugu stranu ili im jebe mater .

Kad sam ja igrala nije mi zanimao ni spol ni godine. Iako sam nekako uvijek igrala sa dvanaestogodišnjim curicama, barem po procjeni kvalitete
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger