Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2017., 14:04   #21
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Zločesti su.
Zlo jest izbor, najcesce odabran u cilju postizanja cilja prije nego redovnim putem. Meni osobno je nejasno cemu to ljudi rade, ne mogu biti sretni, eventualno zadovoljni neko vrijeme....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 14:05   #22
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Zločesti su.
Istina, ali mislim da se to ne smije tako gledati. Mislim da treba svaki put reći da su to neki ljudi, čisto da sami sebi objasnimo da se ne treba bojati, nego da novim ljudima treba dati nove šanse. Kod mene svatko ima stvarno veliki bonus, ali kad to zajebe, gotovo je.
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:10   #23
A otkud je taj tvoj Arap? Baš me zanima. Nisu valjda zemlje Magreba? Tak mi zvuči.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:30   #24
Kazes razmazen je..
I htuo bi po njihovim zakonima..
Mislim da bi udajom za njega izgubila sva ljudska dostojanstva i pristala na puno toga "ne" i "ne smijes".
On bi ocekivao da se priklonis njemu u svemu,znaci zivot podredis njegovoj sreci i zadovoljstvu,a za tvoje koga briga..
Takodjer,da npr zivite u njihovoj zemlji,udana si za njega i imate djecu.
Da se zelis razvesti,mozda mozes otici ali djecu npr ne bi mogla izvući..

Ne znam kolika to ljubav mora biti da zena pogazi sve svoje slobode..
Ne vidim bas budućnost za veze gdje je tolika mentalna tradicijska kultoroloska razlika..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:37   #25
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Zlo jest izbor, najcesce odabran u cilju postizanja cilja prije nego redovnim putem. Meni osobno je nejasno cemu to ljudi rade, ne mogu biti sretni, eventualno zadovoljni neko vrijeme....
Pa zato jer su mrvicu poremećeni.
Quote:
Jar-jar kaže: Pogledaj post
Istina, ali mislim da se to ne smije tako gledati. Mislim da treba svaki put reći da su to neki ljudi, čisto da sami sebi objasnimo da se ne treba bojati, nego da novim ljudima treba dati nove šanse. Kod mene svatko ima stvarno veliki bonus, ali kad to zajebe, gotovo je.
O čemu ti? Svi ljudi koji manipuliraju drugim ljudima iz sebičnih razloga su zločesti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 20:34   #26
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
I nije mi jasno cemu? Zasto to ljudi rade?
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Zločesti su.
Kad ovak pogledaš, izgleda kao da svi ljudi to rade..
Naravno da je bljaks kad te netko izvoza da nešto od tebe uzme..
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 20:43   #27
Quote:
Jar-jar kaže: Pogledaj post
Kad ovak pogledaš, izgleda kao da svi ljudi to rade..
Naravno da je bljaks kad te netko izvoza da nešto od tebe uzme..
Pa nisu svi zločesti. No ovaj od autorice je.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 21:03   #28
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa nisu svi zločesti. No ovaj od autorice je.
To i ja velim. Kakve su kokice?
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 21:20   #29
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
on je jebao prije a tebi zamjera?

jebate s kakvim psihopatama zene ne naprave rez iste sekunde, nikad necu shvatiti.
Nije spavao, kod njih je to 'nedopustivo' prije braka... na pocetku veze mi je rekao da je zelio spavati sa njom, aliona nije htjela prije braka, a on nije bio spreman da se veze...
Meni je uvijek govorio kako su ga mnogi nagovarali na brak, kao ono u stilu 'vrijeme mu je', ali on se jezio i same pomisli i uvijek je bio daleko od djevojaka uopste. Hah tek sad vidim kako je daleko bio a imao vezu 6 godina! :klap: (njemu je sada 29)
Veselo djevojce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 21:33   #30
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ako misliš da je veza bila teška , što misliš kako bi ti bilo u braku ?

Vi ste kulturološki predaleko , a iskreno - njemu ćeš zauvijek ostati "prljava" i "dužna " jer nisi nevina , a on je toliko velik da te takvu prljavu učinio poštenom.

Ne mogu zamisliti takav život ,jer kad zaljubljenost prođe -a proći će - između vas bi moglo ostati samo pitanje tvog nemorala a ne međusobno poštovanje i ljubav.

A tvoja prošlost bi njemu mogla biti alibi za sve kasnije svađe , prevare ... a što je najgore - njegova bi obitelj to mogla i podržavati jer, nemoj zaboraviti - da su njegove stavove o tebi upravo oni prvi usadili u njegovu glavu.

Moj ti je savjet da pobjegneš dok još možeš ...jer tamo vrijediš tisuću puta manje od najjeftinije deve

Ovo zadnje ne mislim uvredljivo po tebe
Upravo tako... svoju 'nepotpunu posvecenost' meni, oduvijek je pravdao bas time; nije mogao progutati to da nisam nevina. Jednom se cak napio i stalno blebetao o tome i cak sam ga prvi put vidjela da place... dakle, njega ubi to sto nisam nevina i on nije prvi, te ga ubi to sto je sada u teskoj materijalnoj situaciji a inace su bili jedna od bogatijih porodica (provjereno)...

Rekao mi je da je bio i ostao sokiran time i da se nakon te spoznaje promijenio.. tek se sada cinilo da je prohutao tu proslost pa je valjda zato i meni priznao svoju.. Ma nije mi jasno, koji vrag mi je uopste priznao! Valjda sto sam ja spominjala bivseg do kojeg mi je bilo stalo, pa on rekao da on nikada ne spominje bivse niti me poredi sa njima...
Veselo djevojce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 21:50   #31
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
A otkud je taj tvoj Arap? Baš me zanima. Nisu valjda zemlje Magreba? Tak mi zvuči.
Iz Sirije...
Veselo djevojce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:06   #32
Ne kužim što ti sve ovo treba u životu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:42   #33
Quote:
Veselo djevojce kaže: Pogledaj post
Upravo tako... svoju 'nepotpunu posvecenost' meni, oduvijek je pravdao bas time; nije mogao progutati to da nisam nevina. Jednom se cak napio i stalno blebetao o tome i cak sam ga prvi put vidjela da place... dakle, njega ubi to sto nisam nevina i on nije prvi, te ga ubi to sto je sada u teskoj materijalnoj situaciji a inace su bili jedna od bogatijih porodica (provjereno)...



Rekao mi je da je bio i ostao sokiran time i da se nakon te spoznaje promijenio.. tek se sada cinilo da je prohutao tu proslost pa je valjda zato i meni priznao svoju.. Ma nije mi jasno, koji vrag mi je uopste priznao! Valjda sto sam ja spominjala bivseg do kojeg mi je bilo stalo, pa on rekao da on nikada ne spominje bivse niti me poredi sa njima...


Draga

Vuk dlaku mijenja ,ćud nikada

On se napio i plakao jer nisi nevina

Oprosti , razumijem da si pala pod utjecaj te kulture jer si njom okružena ;ali nemoj zaboraviti da je trebalo 2000godina da žena ima ljudska prava - da jednako vrijedi.
Ti potječeš iz takvih korijena -onih kojima su svi ljudi jednako vrijedni ili bi trebali biti i tome težimo.
Naravno , puno je toga još uvijek na papiru -ali i to je puno ako nas usporediš sa njima ( europski kontinentalni krug)

Pa da je od zlata , da ti zlato nudi i zvjezdani seks - zapamti da ćeš uvijek biti " sramota njemu i njegovoj familiji " a ako žive po šerijatu tko zna ...kad se udaš i jednog mu dana dosadiš ; možda bi te mogli i kamenovati zbog tvoje prošlosti ?
Ovo zadnje samo nagađam ,no molim te da provjeriš.

Ja bih se makla jer bi mi bilo teško živjeti "zahvalno " i "ponizno " radi povijesti koja je samo njima " sramotna "
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 23:00   #34
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Draga

Vuk dlaku mijenja ,ćud nikada

On se napio i plakao jer nisi nevina

Oprosti , razumijem da si pala pod utjecaj te kulture jer si njom okružena ;ali nemoj zaboraviti da je trebalo 2000godina da žena ima ljudska prava - da jednako vrijedi.
Ti potječeš iz takvih korijena -onih kojima su svi ljudi jednako vrijedni ili bi trebali biti i tome težimo.
Naravno , puno je toga još uvijek na papiru -ali i to je puno ako nas usporediš sa njima ( europski kontinentalni krug)

Pa da je od zlata , da ti zlato nudi i zvjezdani seks - zapamti da ćeš uvijek biti " sramota njemu i njegovoj familiji " a ako žive po šerijatu tko zna ...kad se udaš i jednog mu dana dosadiš ; možda bi te mogli i kamenovati zbog tvoje prošlosti ?
Ovo zadnje samo nagađam ,no molim te da provjeriš.

Ja bih se makla jer bi mi bilo teško živjeti "zahvalno " i "ponizno " radi povijesti koja je samo njima " sramotna "
I evo, premorena od svega toga, silnog dokazivanja da sam 'cista, iskrena, postena', a sad i dotucena posljednjom spoznajom... ali mi je tesko, mislim moglo je drugacije, mislim 'i ja sam pomalo kriva'... Ne znam koji mi je vrag..
Veselo djevojce is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 23:44   #35
Quote:
Veselo djevojce kaže: Pogledaj post
I evo, premorena od svega toga, silnog dokazivanja da sam 'cista, iskrena, postena', a sad i dotucena posljednjom spoznajom... ali mi je tesko, mislim moglo je drugacije, mislim 'i ja sam pomalo kriva'... Ne znam koji mi je vrag..
Kako je to moglo drugacije,ako je on od pocetka zamjerao nesto sto je sasvim danas noalno-da cure u Europi nisu nevine?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 00:42   #36
Quote:
Veselo djevojce kaže: Pogledaj post
Nije spavao, kod njih je to 'nedopustivo' prije braka... na pocetku veze mi je rekao da je zelio spavati sa njom, aliona nije htjela prije braka, a on nije bio spreman da se veze...
Meni je uvijek govorio kako su ga mnogi nagovarali na brak, kao ono u stilu 'vrijeme mu je', ali on se jezio i same pomisli i uvijek je bio daleko od djevojaka uopste. Hah tek sad vidim kako je daleko bio a imao vezu 6 godina! :klap: (njemu je sada 29)
Pa ti si naivnija od ekipe koja podrzava hdz.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 01:03   #37
Quote:
Veselo djevojce kaže: Pogledaj post
I evo, premorena od svega toga, silnog dokazivanja da sam 'cista, iskrena, postena', a sad i dotucena posljednjom spoznajom... ali mi je tesko, mislim moglo je drugacije, mislim 'i ja sam pomalo kriva'... Ne znam koji mi je vrag..


Dokazivanje je ono što te čeka ostatak života.
I onda još malko dokazivanja za svaki slučaj ,i nikada mir u glavi ; nikada nećeš znati cijeni li te zaista - jer budimo iskreni - ti si nevjernik i još k tome k***
Ono prvo je već dovoljno da te smatra ovim drugim ,što ne želim napisati da ne dobijem crveni karton
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 01:15   #38
Quote:
Veselo djevojce kaže: Pogledaj post
Upravo tako, moj Hildegard, dosta emitovna i sklona idealiziranju osoba i stvari.. Ni godine ni iskustva me ne opametise! Tesko mi je, jako..
Vjerujem da ti je teško, ali nemoj cijelu stvar učinit još težom nego što treba da bude.

Dosta ljudi u tvojoj i sličnim situacijama, koji su skloni idealiziranju i vode se gotovo isključivo emocijama, često pribjegavaju fatalizmu koji im samo još više odmaže i šteti. Moraš biti svjesna toga da ova situacija u kojoj se ti nalaziš nije nikakav smak svijeta bez obzira kako se sad osjećala. Ne nalaziš se sada u situaciji gdje imaš samo dva odabira - život s njim uz određene poteškoće ili s druge strane vječna samoća i slične lamentacije uzrokovane emocionalnom rastresenošću. Izbaci iz svoje glave ako imaš takve i slične pomisli. To veze s realnošću nema, shvati to.
Također shvati ako imaš samopoštovanja da zaslužuješ bolje nego što ti je on pružio. Nema veze sad kakvim ga ti vidiš da je iznutra, naša su djela ono što nas definira i ništa drugo. Ništa.
A njegova su djela u skladu s onim što on smatra da ima pravo, a to je da je on sebi na prvom mjestu i sve što ti, ili bilo tko ode, smatrao da je on pogrešno učinio, on u svojoj glavi ima za to jasno obrazloženje i opravdanje. Takav mindset je temelj za mnogo veće probleme i patnje koju bi ti takva osoba mogla prouzročit nego što si do sada doživjela s njim.
Prestani ga idealizirat, prestani ga tumačit samo po pozitivnim iskustvima koje si imala s njim i prestani ti opravdavat u svojoj glavi neke njegove poteze za koje duboko u sebi znaš da nisu u redu.

Daj sebi pljusku i pokušaj se probudit sada radije nego da se probudiš u njegovoj zemlji porijekla udana po šerijatskom zakonu gdje bi vrlo vjerovatno doživjela mnogo gore stvari nego išta što si napisala na ovoj temi.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 02:45   #39
Usudim se reci da mozda imam malo veci pregled takvih veza, jer zivim u takvom okruzenju.
Mogu reci samo jedno, tesko je odrzati takvu vezu.
Tesko je mozda neprimjeren izraz, bolje reci nemoguce.
Veza, koja je puna problema sada, ne moze biti bolja u braku. Moze samo eskalirati.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 04:51   #40
Quote:
Veselo djevojce kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,
Upravo sam prekinula s deckom i ne dolazim sebi. Molila bih vas za misljenje o tome jesam li pravilno postupila i sta biste vi uradili na mom mjestu.

Dakle, bili smo u vezi 5 mjeseci. Veza je bila burna i popracena stalnim svadjama i nerazumijevanjima sa obe strane. On je arapskog porijekla te ga je cinjenica da nisam nevina i da sam imala dvije ozbiljne veze mnogo potresla, i kako on kaze, nastojao se promijeniti i posmatrati svijet 'zapadnjackim ocima' ali mu nije uspjelo.
U životinjskom svijetu nećeš vidjeti dalmatinskom tovara s rasnom arapskom kobilom.

U ljudskom svijetu je masa primjera da žene iz kršćanskog civilizacijskog okruženja imaju uspješne brakove s muškarcima islamskog vjersko-kulturnog podrijetla, ali ovdje to očito neće biti slučaj.

Niste jedno za drugo i tu ne treba previše analizirati i razglabati o vjeri, naciji, prethodnim ljubavnim iskustvima, fejsbuk aktivnostima i viber muvanjima.

Prouči ovu kartu
https://islamu.files.wordpress.com/2...huntington.png
Ono što dolazi iz zemalja tamno plave, svijetlo plave i ljubičaste zemlje može proći.

Ovo drugo zaboravi.
jagobero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger