Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 19:50   #41
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
Valjda jer je upravo to što si naveo definicija licemjerstva. Pritom se to ne odnosi na autoricu teme u smislu da njoj nešto prigovaram već samo odgovaram na izričito ovo pitanje.
pricate bedastoce. isto ko da kazes da je muskarac licemjeran jer ga privlace zene, a on nije zena, lol.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Njeno je pravo zeljeti to sto zeli iako ne shvacam mehanizam iza toga.
meni je isto malo hot. ne ono neiskusni djevci, ali likovi koje ne privlaci svaka fufa koja naleti. znaci da se treba vise potruditi oko njih i to im daje vise vrijednosti nego onima koji su laksi tipa zamisli zelis nesto stvarno jako i dobijes to sljedeci dan. onda si onako: uh, ovo je bilo super. zaboravis, ides opet. e, zamisli sad da ne mozes dobiti to sljedeci dan nego moras cekati i truditi se i raditi na tome. uz to zivis i stvaras nove uspomene, a u pozadini se krije tak zelja za necim i onda kad dobijes konacno je tolko vece. veci je gust. jednostavno ima vecu vrijednost, meni barem.

iako ne znam, SVE frendice mi se cude kak mi se da zajebavat se sa ljudima s kojima se tak navlacim povremeno, one vole da je simple, kao, previse drame. easy = boring.

svakog pali nesto, nema smisla iscudjavat se.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 20:26   #42
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
pricate bedastoce. isto ko da kazes da je muskarac licemjeran jer ga privlace zene, a on nije zena, lol.
Pa definicija licemjerja je navođenje da se treba držati nekih vjerovanja, načina ponašanja, vrijednosti bla ,bla ,bla koje dotična osoba sama krši.
Nešto tvrdim i očekujem od drugih, a sama radim suprotno.
Dakle očekivati od nekoga da bude nevin, a sam ne biti nevin je pomalo licemjerno.

A za muškarca bi trebalo bit normalno da ga privlače žene tak da ne kontam baš ovu tvoju opasku.
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 20:31   #43
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
Pa definicija licemjerja je navođenje da se treba držati nekih vjerovanja, načina ponašanja, vrijednosti bla ,bla ,bla koje dotična osoba sama krši.
Nešto tvrdim i očekujem od drugih, a sama radim suprotno.
Dakle očekivati od nekoga da bude nevin, a sam ne biti nevin je pomalo licemjerno.
vas problem je to sto krivo pristupate ovome. gledate na ovo s nekog gledalista... ne znam, morala ili stogod. stvar je u tome da je to nesto sto zenu privlaci, ona ne mora nuzno biti takva. recimo da sretne nekog lika koji je isti takav ne bi se slagali, jer su i jedan i drugi iskusni i zele djevce, kaj ce jedan s drugim. slozit ce se s klincem kojeg pali iskusna zena, dok je on neiskusan i bit ce match. po cemu je ona licemjerna? to nije za nju KRITERIJ, nego nesto sto je jednostavno pali i na sto ne moze utjecati razumom.

Quote:
A za muškarca bi trebalo bit normalno da ga privlače žene tak da ne kontam baš ovu tvoju opasku.
moja izjava trebala je ukazat na to koliko je iracionalno to kaj pricate.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 21:09   #44
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Gdje ih naći?
u sjemeništu?
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:21   #45
Kod seksualnih maštarija nema licemjerja. To je kao da kažete da nekoga tko pali da je dominantan, recimo da ženu pali da sveže muškarca i onda ga recimo nadrkava toliko da ovaj misli da će eksplodirati, pa onda tik pred svršavanje stane - i tako nekoliko puta, je licemjerna ako ne želi da to isto njoj muški napravi. Đizus, ne, njena je maštarija da je ona dominantna, a ne obrnuto i nema tu nikakvog reciprociteta. Isto je tako i prigovor autorici ovog topika potpuno neosnovan - nema nikakvog razloga da ona bude djevica/neiskusna, a da bi to mogla tražiti od drugih - pa nju upravo pali da je ona iskusna/iskusnija i "uči" muškarce seksu!

Naprosto je slatko kako se čim žena pokaže imalo moći mnogi odmah ustoboče da to "nije pravedno" pa krenu s epitetima moralne ocjene poput "licemjerno", a s druge strane se uzima zdravo za gotovo da muška moć (ako to tako možemo nazvati) ne treba reciprocitet - ili svi muškarci koje pali analni seks također dozvoljavaju da ih partnerica jebe dildom u šupak? How yes no.

Puno veći problem s autoročinom maštarijom je taj da je nepraktična. Jednom kad nekog nauči taj nije više neiskusan. Doduše onda se može roleplayat...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:46   #46
Samo što autorica nije osoba kojoj je djevičanstvo/neiskustvo fora (u rangu neke maštarije, fetiša) - nego smatra da su oni s više partnera degutantni, bez samopoštovanja, gade joj se, itd... (ne znam više što je sve napisala).
E to je meni licemjerno.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:57   #47
Quote:
SmokeyTaboo kaže: Pogledaj post
pricate bedastoce. isto ko da kazes da je muskarac licemjeran jer ga privlace zene, a on nije zena, lol.
Ni blizu istog sorry. Licemjerje je kad propagiras jedno, a sam radis sasvim drugo. Ko autorica teme.

Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Samo što autorica nije osoba kojoj je djevičanstvo/neiskustvo fora (u rangu neke maštarije, fetiša) - nego smatra da su oni s više partnera degutantni, bez samopoštovanja, gade joj se, itd... (ne znam više što je sve napisala).
E to je meni licemjerno.
A sama radi drugo. Bas to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:02   #48
Na kraju je potpuno svejedno je l ona licemjerka ili nije.
Činjenica je da je to privlači i da ima problem u današnjem svijetu to pronaći onoliko često koliko joj je potrebno
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:09   #49
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Samo što autorica nije osoba kojoj je djevičanstvo/neiskustvo fora (u rangu neke maštarije, fetiša) - nego smatra da su oni s više partnera degutantni, bez samopoštovanja, gade joj se, itd... (ne znam više što je sve napisala).
E to je meni licemjerno.
Sasvim je svejedno je li joj "nisu fora" ili su joj "degutantni", to je samo stilska figura, poanta je da joj ne vlaže picu. Zamislimo na trenutak da si ti žena kojoj ne vlaže picu muškarci s 10 kila previše. I sad zamislimo da i ti imaš 10 kila previše. I da ti netko kaže, vidiš draga to je licemjerno. Ali, kad se crta podvuče smršavila ti 10 kila ili dobila još 10, tebi takvi muškarci ne vlaže picu i možemo se svi skupa na glavu postavit i to će ostat nepromijenjena činjenica. Zato je bespredmetno u seksualnim preferencijama raspravljati o "licemjerju". Ne možeš biti licemjeran jer te nešto pali, a nešto ne, to je negdje zapisano u tebi, u toliko kompleksnom sustavu da ti praktički nad time nemaš kontrolu. Seksualnost nije svjestan izbor u smislu da ne možeš sad svjesno odlučiti da te pale debeli ljudi, ako te ne pale.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:11   #50
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Zato je bespredmetno u seksualnim preferencijama raspravljati o "licemjerju". Ne možeš biti licemjeran jer te nešto pali, a nešto ne, to je negdje zapisano u tebi, u toliko kompleksnom sustavu da ti praktički nad time nemaš kontrolu. Seksualnost nije svjestan izbor u smislu da ne možeš sad svjesno odlučiti da te pale debeli ljudi, ako te ne pale.
Ispravka, tebi je besmisleno raspravljati o licemjerju, nekima nije.

P.s. itekako mozes biti licemjeran, ako kao u gore navedenom primjeru hvalis ove koji su nevini, o drugima dajes svakakve epitete... a ti sam u 18 godini imas 5 partnera. Zasto? Jer se bez problema moglo reci 'imam fetis na nevine,' bez ostalih popratnih rijeci. Eto nije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:15   #51
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Sasvim je svejedno je li joj "nisu fora" ili su joj "degutantni", to je samo stilska figura, poanta je da joj ne vlaže picu. Zamislimo na trenutak da si ti žena kojoj ne vlaže picu muškarci s 10 kila previše. I sad zamislimo da i ti imaš 10 kila previše. I da ti netko kaže, vidiš draga to je licemjerno. Ali, kad se crta podvuče smršavila ti 10 kila ili dobila još 10, tebi takvi muškarci ne vlaže picu i možemo se svi skupa na glavu postavit i to će ostat nepromijenjena činjenica. Zato je bespredmetno u seksualnim preferencijama raspravljati o "licemjerju". Ne možeš biti licemjeran jer te nešto pali, a nešto ne, to je negdje zapisano u tebi, u toliko kompleksnom sustavu da ti praktički nad time nemaš kontrolu. Seksualnost nije svjestan izbor u smislu da ne možeš sad svjesno odlučiti da te pale debeli ljudi, ako te ne pale.
Ali postoji razlika između sljedeće dvije situacije:
a) ne vlaže me, iako imam i ja 10 kila viška
b) pljujem po njima zbog njihove debljine, tj, 10 kila viška, iako sam i ja takva

Ja se u oba slučaja neću vlažiti na njih i neću se jebati s njima, ali bome mi je drugo itekako licemjerno, dok je prvo već drugačija stvar.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:27   #52
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ali postoji razlika između sljedeće dvije situacije:
a) ne vlaže me, iako imam i ja 10 kila viška
b) pljujem po njima zbog njihove debljine, tj, 10 kila viška, iako sam i ja takva

Ja se u oba slučaja neću vlažiti na njih i neću se jebati s njima, ali bome mi je drugo itekako licemjerno, dok je prvo već drugačija stvar.

Osim toga, seksualno neiskustvo nije fizicka osobina da bi rekli da nas privlaci jer smo eto tako bazdareni.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:27   #53
Mogao bi se složiti da je autorica nepristojna.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:54   #54
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Mogao bi se složiti da je autorica nepristojna.
nije li to licemjerno?
Vuk Sramotnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:59   #55
Quote:
Vuk Sramotnjak kaže: Pogledaj post
nije li to licemjerno?
Prijavio sam te za trolanje.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:12   #56
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
...kako se nositi s jednim takvim osjećajem kada su ti partneri s iskustvom degutantni?

...Ako je osoba imala puno veza ili usputnog seksa, ne mogu ih poštivati u seksualnom smislu i imam dojam da uopće nemaju samopoštovanje ili standarde.
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
...kad te primi ovako neki iskusni prvo što mi pada na pamet je koliko je cura prije mene isto ovako dirao i zgadi mi se sve u sekundi makar fizicki i pasalo.
dakle autorica kaze "kako se nositi s osjecajem...", "ne mogu ih postivati u SEKSUALNOM smislu...", "imam dojam da..." i "prvo sta mi pada na pamet...".

dakle vrlo blizu granice, ali i dalje dovoljno u domeni subjektivnog a van domene objektivnog da ju se ne moze optuziti za licemjerje.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:04   #57
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Prijavio sam te za trolanje.
može, kad i gdje trolamo?
Vuk Sramotnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:35   #58
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Kod seksualnih maštarija nema licemjerja. To je kao da kažete da nekoga tko pali da je dominantan, recimo da ženu pali da sveže muškarca i onda ga recimo nadrkava toliko da ovaj misli da će eksplodirati, pa onda tik pred svršavanje stane - i tako nekoliko puta, je licemjerna ako ne želi da to isto njoj muški napravi. Đizus, ne, njena je maštarija da je ona dominantna, a ne obrnuto i nema tu nikakvog reciprociteta. Isto je tako i prigovor autorici ovog topika potpuno neosnovan - nema nikakvog razloga da ona bude djevica/neiskusna, a da bi to mogla tražiti od drugih - pa nju upravo pali da je ona iskusna/iskusnija i "uči" muškarce seksu!
Ona jeste licemjerna upravo kao i njeni muski ekvivalenti - koji nakon sto prodju sve sto mogu, traze 'cistu' za brak, apstrahirajuci potrebu za vlastitom 'cistocom' u datom potencijalnom odnosu. Jer eto, oni su muskarci pa im je valjda u genetskom kodu zapisano da mogu raditi sto god zele, pa i ako su njihovi postupci u datim periodima u dijametralnoj suprotnosti. Ono sto je mene zasmetalo je razina bijesa koja se u jednom trenutku srucila na nju mada se muski dvostruki standardi uredno provlace (ili se barem sjecam da su se provlacili) kroz cijeli niz tema.

Quote:
Naprosto je slatko kako se čim žena pokaže imalo moći mnogi odmah ustoboče da to "nije pravedno" pa krenu s epitetima moralne ocjene poput "licemjerno", a s druge strane se uzima zdravo za gotovo da muška moć (ako to tako možemo nazvati) ne treba reciprocitet - ili svi muškarci koje pali analni seks također dozvoljavaju da ih partnerica jebe dildom u šupak? How yes no.
S ovim dijelom se slazem, vec sam pisala o tome.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥

Zadnje uređivanje Alaine Zanna : 19.01.2017. at 22:59.
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:55   #59
stvarno ispada da ne smije voljet brinete onaj tko je plav. ni visoke onaj tko je nizak, niske tko je visok, itd.

ozbiljno, bio sam s curom od 1,50 i nesto sitno koja se ne moze napaliti na likove ispod 1,80... ne moze i ok, sta je tu licemjerno? pa nije ona kriva.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 00:19   #60
taman si mislim kak cu sad mrtva umorna debatirat, kad ono...

Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Sasvim je svejedno je li joj "nisu fora" ili su joj "degutantni", to je samo stilska figura, poanta je da joj ne vlaže picu. Zamislimo na trenutak da si ti žena kojoj ne vlaže picu muškarci s 10 kila previše. I sad zamislimo da i ti imaš 10 kila previše. I da ti netko kaže, vidiš draga to je licemjerno. Ali, kad se crta podvuče smršavila ti 10 kila ili dobila još 10, tebi takvi muškarci ne vlaže picu i možemo se svi skupa na glavu postavit i to će ostat nepromijenjena činjenica. Zato je bespredmetno u seksualnim preferencijama raspravljati o "licemjerju". Ne možeš biti licemjeran jer te nešto pali, a nešto ne, to je negdje zapisano u tebi, u toliko kompleksnom sustavu da ti praktički nad time nemaš kontrolu. Seksualnost nije svjestan izbor u smislu da ne možeš sad svjesno odlučiti da te pale debeli ljudi, ako te ne pale.


jedina razlika je, po meni, u razini necijeg fokusa na nesto. u pitanju moze biti samo preferencija koja se moze zaobici ili nesto veceg fokusa koje ulazi vec u fetishe. kao ovo kod autorice npr., "privlace me djevci, drugo mi je degutantno" je u krajnosti, zvuci vise kao potreba nego kao izbor. zato nema razloga da bude osudjivana zbog toga, kakva god ona sama bila.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger