Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 22:44   #61
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Da je ona za tebe ona prava, ti bi nju molio da rodi tvoju decu...
Ima i onih koji mole pa na kraju zbrišu.
Nema tu garancije.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:58   #62
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Ma nece se njemu desiti slucajno, sta ti je, vidis da bjezi od djece ko vrag od tamjana
Covek uvek na oprezu.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ima i onih koji mole pa na kraju zbrišu.
Nema tu garancije.
Pa nema.
Ima i onih koje ostanu trudne da bi zadrzale partnera pa im posle krivo kada ostanu samohrane majke.
Ili jos gore, ima ih i koje ostave svoju decu.
Svega na ovom svetu ima.
Ovo mi jos dodje najcestitije, covek jos ne zeli i barem je to jasno stavio do znanja, samo sto zene imaju tu divnu osobinu da vole same da interpretiraju onako kako njima odgvara.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 08:02   #63
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
jedan problem oko nas dvoje jbg

moja bolja polovica na neki nacin me vec par dana mogu reci vec jedno vrijeme toliko puni mozak i vrsi pritisak na mene oko djece da je to strasno...iako joj kazem polako i doci ce sve nas svoje i da se treba opustiti i da ce samo doci od sebe i sada me pili vec par dana i sada smo u svadji i ne mogu joj promjeniti misljene i dodje mi da je ostavim jednostavno ne mogu podnjeti taj pritisak jbg
stalno joj kazem da veza treba ici svojim tokom ne znam jbg je,,bemo se vec jedno vrijeme oko toga kada je smirim opet za par dana ista tema i mozes se vrtiti koliko hoces

puni mi mozak doslovce jednim te istim temama vec danima danas sam je na neki nacin ostavio al nije sluzbeno vidjeti cemo kako ce to zavrsiti



jel imate neki savjet konstruktivan zato sto mi glava i zivci vec pucaju btw jako je osjecana neka svadja ili prepirka odmah plac i pizdarija!!!???
Ja bih na tvome mjestu naučio plakati. Ljutnjom i razgovorom se ništa ne rješava. Moraš postati tužniji od nje.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger