Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 13:10   #1
kako ga izmanipulirati da dobijem sto zelim

Dobar dan. Ovako, nalazim se kroz par mjeseci s jednim deckom. Nisam smjela sex odmah drugi put, ali jesam. Stariji je od mene dosta, ja imam 21. Kao i svaki pocetak. Dogovorili smo se kao,on je rekao da cemo tako pa cemo vidjet kak ce to ic, što ce bit s nama. Hodali smo i po gradu, sjedili u parku, setali po soping centrima,kino ne srami se u javnost. Ali ja bih da budemo prijatelji sada radije, nebi bas sex vise. Nebi psp. Ne znam da li bi se on nalazio bez sexa, vidim da nije odusevljen, ali ja zelim to izgurat i pase mi mentalno sad bi ja radije i prijateljstvo pa da vidimo kako ce se razvijat kad je vec sam reko Da li bi on morao prihvatiti to da budemo prijatelji bez tog ikako, da li ima sanse. Mislimda ima vise elemenata s njim buduci da prosli kojeg sam imala ipak nije htio niti u javnosti, kino , nista nego mjesta iskljuciva za sex, pa sam mislila da za ovoga ima vise nade. Ako ja zelim iz toga nesto dobit, je li bolje da mu uskracujem sex ili da mu dam. Ako igram takticki. Ja bi ga izmanipulisala da izgleda kao da je on mene, a zapravo da ja njega. da ja povlacim konce. Da ga navedem okrenem da prihvati prijateljstvo to tako bez, ali nesvjesno obrnuta psihologija. koje taktike tu pale u pocetku kad su takve situacije, ako u sustini zelim da to dovede do neceg. A ja sex nebi bas, ali imam zelju pricat i izgurat to. kako da se ponasam. S bivsim mi je to uspjelo, a bas bi i s ovim tako. Ima tu neke taktike koje u ovakvim situacijama pomazu. Hvala zene i muskarci ,, ili je svejedno dala mu ne dala sta ce bit bit ce..
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:12   #2
jebale vas taktike da vas jebale, uzmi ono sto moze da ti ponudi ako ti odgovara, ako ti ne odgovara ides dalje.

da vas jebalo taktiziranje
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:16   #3
mala, predobro misljenje o svojoj pici imas
kad bi to tako islo, muski bi samo slinili po cesti
ali ako bas hoces, mozes na mome trenirati pa vidjeti kolika ti je moc manipulacije
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:17   #4
bas to. ovo skroz na skroz ne kuzim
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:19   #5
Ne znam, ja bi ga, ono, pitala. Ali to valjda nije dovoljno komplicirano.
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:29   #6
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mala, predobro misljenje o svojoj pici imas
kad bi to tako islo, muski bi samo slinili po cesti
ali ako bas hoces, mozes na mome trenirati pa vidjeti kolika ti je moc manipulacije
kaj da trenira na tvom? ne davanje, ne jebanje, ili samo prijateljstvo i razgovor??
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:30   #7
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Ako igram takticki. Ja bi ga izmanipulisala da izgleda kao da je on mene, a zapravo da ja njega. da ja povlacim konce. Da ga navedem okrenem da prihvati prijateljstvo to tako bez, ali nesvjesno obrnuta psihologija.
Ne želim vrijeđati, ali ne čini mi se da si kapacitet za to. Doduše i on je trebao skužiti nakon par mjeseci s kime ima posla.

Blago nesuvisla priča, namjerne greške u pravopisu. Tipujem na još jednog trola. Tužno u što se podforum pretvorio.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:31   #8
Najbolja ti je taktika da mu se mahnito bacaš ustima na kurac.

Znaći lik dođe doma, ti odma na vratima mu se bacaš ustima na kitu.

Svaki slobodni trenutak nek ti usta budu puna i nema greške.

Ponašaj se kao da bez kurca u ustima ne možeš disati živit i sve će bit u redu
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:33   #9
Slabo taj jebe.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:37   #10
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Dobar dan.
Dobar dan. Kao prvo, poradi na pismenosti, jer nisam ni siguran da sam do kraja razumio napisano. Ako jesam, onda se pitam zašto bi uopće manipulirala s tim ili bilo kojim drugim dečkom? Odluči se što želiš (prijateljstvo, vezu, samo seks) i onda to tako i prezentiraj osobi s kojom se viđaš, a na njemu je da prihvati ili ne. A sudeći po tekstu, ne čini mi se baš da si uopće sposobna nekoga tako izmanipulirati. Čak i da jesi, općenito ti je takav način razmišljanja u kurcu... al stvarno. Kad tad ćeš sebe zajebati.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:39   #11
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
kaj da trenira na tvom? ne davanje, ne jebanje, ili samo prijateljstvo i razgovor??
pa, od svega nabrojanog, mislim da bi razgovor bio najproduktivniji, s obizirom da imaju slican iq
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 13:40   #12
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Najbolja ti je taktika da mu se mahnito bacaš ustima na kurac.

Znaći lik dođe doma, ti odma na vratima mu se bacaš ustima na kitu.

Svaki slobodni trenutak nek ti usta budu puna i nema greške.

Ponašaj se kao da bez kurca u ustima ne možeš disati živit i sve će bit u redu
ovo je odlican savjet
barem ce manje pricati gluposti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:14   #13
Ti bi nesto manipulirala, a kad tebe izmanipuliraju (a hoce) ici ces cvilit na ŽK ili gdjeveć vi mlade koke idete danas...

Ne kužim kako riječi "manipuliranje" i "prijateljstvo" idu u istu recenicu, a da recenica ima smisla.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:17   #14
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
je li bolje da mu uskracujem sex ili da mu dam

Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Najbolja ti je taktika da mu se mahnito bacaš ustima na kurac.

Znaći lik dođe doma, ti odma na vratima mu se bacaš ustima na kitu.

Svaki slobodni trenutak nek ti usta budu puna i nema greške.

Ponašaj se kao da bez kurca u ustima ne možeš disati živit i sve će bit u redu
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:18   #15
Manipuliranje ne dovodi do prijateljstva. Suvisla rečenica.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
__________________
...
makebeauty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:26   #16
https://www.forum.hr/showthread.php?t=987331

jel to ovaj isti u prici?
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:29   #17
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Dobar dan. Ovako, nalazim se kroz par mjeseci s jednim deckom. Nisam smjela sex odmah drugi put, ali jesam. Stariji je od mene dosta, ja imam 21. Kao i svaki pocetak. Dogovorili smo se kao,on je rekao da cemo tako pa cemo vidjet kak ce to ic, što ce bit s nama. Hodali smo i po gradu, sjedili u parku, setali po soping centrima,kino ne srami se u javnost. Ali ja bih da budemo prijatelji sada radije, nebi bas sex vise. Nebi psp. Ne znam da li bi se on nalazio bez sexa, vidim da nije odusevljen, ali ja zelim to izgurat i pase mi mentalno sad bi ja radije i prijateljstvo pa da vidimo kako ce se razvijat kad je vec sam reko Da li bi on morao prihvatiti to da budemo prijatelji bez tog ikako, da li ima sanse. Mislimda ima vise elemenata s njim buduci da prosli kojeg sam imala ipak nije htio niti u javnosti, kino , nista nego mjesta iskljuciva za sex, pa sam mislila da za ovoga ima vise nade. Ako ja zelim iz toga nesto dobit, je li bolje da mu uskracujem sex ili da mu dam. Ako igram takticki. Ja bi ga izmanipulisala da izgleda kao da je on mene, a zapravo da ja njega. da ja povlacim konce. Da ga navedem okrenem da prihvati prijateljstvo to tako bez, ali nesvjesno obrnuta psihologija. koje taktike tu pale u pocetku kad su takve situacije, ako u sustini zelim da to dovede do neceg. A ja sex nebi bas, ali imam zelju pricat i izgurat to. kako da se ponasam. S bivsim mi je to uspjelo, a bas bi i s ovim tako. Ima tu neke taktike koje u ovakvim situacijama pomazu. Hvala zene i muskarci ,, ili je svejedno dala mu ne dala sta ce bit bit ce..
Ti baš i ne bi sex, ali ako baš moraš, pristati ćeš i na to - da ti bude prijatelj?

Neće te nitko poštovati, dok ne ispoštuješ sama sebe. Ako je uvjet da on s tobom izađe taj da prvo dobije 'čke, da li ti je on uopće prijatelj?

Mislim da si primjer koji zorno pokazuje /poremećene/ tj. /nezdrave/ odnose.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:44   #18
Ti si se malo pogubila curo
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:05   #19
Zalosno ako se za prijateljstvo,druzenje mora "moliti", manipulirati i taktizirati..i to hej onom stvari..jadno..!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:24   #20
Sindrom zlatne pičke?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger