Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2017., 14:04   #1
Question Svidja mi se (vj) zauzeta cura

Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:
-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.
- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa
- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala
- lik je bezveze imho
Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.
Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?
riverscuobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:15   #2
Quote:
Ne želim "ukrast" curu.
Jok. Kani se čorava posla.
A tvrdnja da je lik bezveze je isto kao da ja kažem da si ti bezveze jer ganjaš zauzete.
Pored toliko žena...ti se uhvatiš zauzete.
To je samo jer si radio s njom inače je negdje nebi možda ni primjetio.
Znam da je veči adrenalin i ego bost ganjati tuđe ali...daj uozbilji se i nađi slobodnu žensku.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:17   #3
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Jok. Kani se čorava posla.
A tvrdnja da je lik bezveze je isto kao da ja kažem da si ti bezveze jer ganjaš zauzete.
Pored toliko žena...ti se uhvatiš zauzete.
To je samo jer si radio s njom inače je negdje nebi možda ni primjetio.
Znam da je veči adrenalin i ego bost ganjati tuđe ali...daj uozbilji se i nađi slobodnu žensku.
fkt nije do ego boosta nego mi se baš ona sviđa, dugo sam se i bojo gledat fejs da nije slucajno u vezi posto je stvarno zgodna, i kad sam vidio da je u vezi me stvarno pogodilo
što je najgore ona me prva primjetila kad mi je pomogla na ispitu i nasmjesila se prosle godine...
riverscuobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:21   #4
Nije u vezi dok ti god sama ne kaze da ima decka. Informacije koje si dobio stalkanjem na fejsu se ne racunaju. Otkud znas da im veza nije pri kraju? Kazes i sam najvjerojatnije zauzeta, znaci ni sam nisi siguran.
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:22   #5
po čemu zaključuješ da joj se sviđaš? daj par detalja.

oboje ste punoljetni, po meni je glupo da se opterećuješ u kakvom je ona statusu. ako joj se stvarno sviđaš, iskrsnit će i to, a možda i neće.

ne opterećuj se s kim je i tretiraj je ko da je single
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:31   #6
Ne želiš ukrasti curu, a kad ju pitaš da li je u vezi nadaš se kakvom odgovoru? Studentica ima ko pljeve brate. Nađeš drugu isti dan.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:38   #7
Otići na kavu i pitati ju direktno dali je u vezi i riješen problem.
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:39   #8
ja ne kuzim zakaj je odmah nisi pitao dal ima decka nego sad tu nagadas. ak ste se nasli, mogao si je pitati.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:39   #9
Quote:
riverscuobro kaže: Pogledaj post
Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:
-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.
- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa
- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala
- lik je bezveze imho
Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.
Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?
Dok joj ne kažeš kako se osjećaš, neće znati što ona misli. Ako je ona u vezi i ne želi bit s tobom, to će ti i reći. Kao i ako to nije slučaj. Probaj.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:39   #10
Quote:
riverscuobro kaže: Pogledaj post
Znam da je škakljiva tema, no što ako mi se jako jako sviđa cura koja je najvjerojatnije zauzeta? Evo detalja:
-kolegica sa faksa, radili smo projektic prosle godine zajedno, a sad se malo dopisujemo uz prekide 2 mjeseca.
- sudeći po slikama na fejsu u Long- Distance je vezi sa deckom iz rodnog grada vec dugo, iako nema status veze postavljen na ništa
- kada sam ju pozvao na pice poslje ispita prek fb, malo se iznenadila i izvlacila al je pristala
- lik je bezveze imho
Što mi je činiti? Ne želim "ukrast" curu. Što mogu kad su osjećaji tu, a ona to neće priznati još ali mislim da joj se sviđam.
Trenutno mi je plan da ju pitam jel u vezi, ako je dat joj do znanja da mi se sviđa i tjt, čekati, moliti inadati se?
Neces ti nju ukrasti ako se ona ukrasti ne da.
Tako da....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:40   #11
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
po čemu zaključuješ da joj se sviđaš? daj par detalja.

oboje ste punoljetni, po meni je glupo da se opterećuješ u kakvom je ona statusu. ako joj se stvarno sviđaš, iskrsnit će i to, a možda i neće.

ne opterećuj se s kim je i tretiraj je ko da je single
well, nekad se dira za kosu i nervozna je dok pricamo. al malo. mozda je i sramezljiva sto mi je bas slatko jer sam i ja
odgovara mi na poruke. pristala je na pice poslje ispita za 2 tj.
znam da nije puno al nes ipak je
riverscuobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 14:44   #12
Onda lijepo budi otvoren kada se drugi puta nađete na piću, pitaj je da li je u vezi (iako već znaš da je), a poslije.. sve ovisi o tebi. Ovako samo sebe mučiš.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:03   #13
Nista ne kosta da ju pitas..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:16   #14
ukradi ju
Romanticni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:17   #15
Ako ju uspijes ukrasti od njega i neko ce nju od tebe. Ne isplati ti se to
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 22:23   #16
Quote:
riverscuobro kaže: Pogledaj post
well, nekad se dira za kosu i nervozna je dok pricamo. al malo. mozda je i sramezljiva sto mi je bas slatko jer sam i ja
odgovara mi na poruke. pristala je na pice poslje ispita za 2 tj.
znam da nije puno al nes ipak je
a to ti je siguran znak da joj se sviđaš, nema što

da nisi isprojicirao, možda je ženska samo ljubazna jer ste kolege?

znam mnoge koji su tako meni tripovali da mi se sviđaju dok sam bila student. bilo je svakojakih smiješnih situacija. recimo nasmijem se nekom njegovom vicu, ili popričamo pet minuta, i tip je siguran da mi se mnogo sviđa
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:03   #17
Quote:
riverscuobro kaže: Pogledaj post
well, nekad se dira za kosu i nervozna je dok pricamo. al malo. mozda je i sramezljiva sto mi je bas slatko jer sam i ja
odgovara mi na poruke. pristala je na pice poslje ispita za 2 tj.
znam da nije puno al nes ipak je
hahaha, ma... nađi ti nešto prije tog ispita pa ako se ona javi, javi... stavljaš se u submisivan položaj, najebat ćeš

te su mi najgore kao prije ispita ne izlaze, ajme majko, trčala bi ti gutat spermu da sutra ima doktorat da si joj napet.

ako misliš da ti pametujem govori ti čovjek koji je isto u ranim 20ima neke guske dizao na pijedestal zbog ljepote ili nedostupnosti
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:22   #18
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
ukradi ju

romantično.


Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
trčala bi ti gutat spermu da sutra ima doktorat da si joj napet.

navodno podiže koncentraciju. osim što poboljšava ten.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 23:25   #19
Ako se vec dopisujete, pitaj ju kako stoji po tom pitanju. Po njenom odgovoru vidjet ces svidas li joj se uopce, stavlja li te u tu jednadzbu ili si kompletno fulao
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 01:13   #20
Quote:
wildfireB kaže: Pogledaj post
Ako se vec dopisujete, pitaj ju kako stoji po tom pitanju. Po njenom odgovoru vidjet ces svidas li joj se uopce, stavlja li te u tu jednadzbu ili si kompletno fulao
to i je problem, on je naveo da ako ona odgovori da je to jedan od znakova. a može biti samo iz kolegijalnosti i pristojnosti da je odgovorila
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger