Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2014., 10:37   #3261
Pozdrav treba mi preporuka oftamologa u splitu da me ne odere, cuja sam negdi da ima besplatan pregled ako se uzme lece npr u njih, jel zna neko di je to?
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 12:33   #3262
Quote:
nia-pia kaže: Pogledaj post
Pozdrav,molim preporuku nekog dobrog privatnog neurologa na podrucju Zagreba za lijecenje neuropatske boli?

Hvala
Slobodno konzultiraj i nekog anesteziologa sa iskustvom u liječenju boli...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 23:54   #3263
TRAŽIM preporuku za internistu na području RIJEKE i okolice, sa znanjem i o sportskoj medicini
hvala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 17:15   #3264
Postoji li u Hrvatskoj neuro-audiolog (neuro-otologist) ili kako bi se to već zvalo i gdje?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 20:22   #3265
Ima li netko preporuku za dermatologa u Zg, konkretno me zanima pregled vlasišta?
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2014., 23:27   #3266
Endokrinolog u Zagrebu

Bok djevojke, molim vas za preporuku dobrog endokrinologa u Zagrebu koji se bavi problemom cisti na jajnicima i opadanja kose, preko uputnice po mogućnosti

poslala me moja ginekologica zbog izostanka menstruacije i prekomjernog opadanja kose koje traje više od dvije godine.

Hvala
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 12:21   #3267
Za stomatologe postoji posebna tema: molim vidjeti ovdje pa tamo ostavljajte svoje komentare po tom pitanju, a ne na ovoj temi.

Prethodni post obrisan!
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 13:04   #3268
Quote:
Esthelle kaže: Pogledaj post
Evo da odgovorim sama sebi. Na moju veliku žalost, dr. Rotkvić je sa 31.3. o.g. otišao u mirovinu. Slušam daljnje preporuke
prof. Nadan Rustemović, KBC Zagreb, privatno je radio u Batesu. Najbolji gastroenterolog kojeg sam imala prilike sresti.. predan, smiren, sve objasni, vrlo stručan. Meni je on bio preporučen kao drugo mišljenje i ostala sam kod njega i dan danas... nakon xy gastroenterologa koje sam prošla...
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 08:14   #3269
Dobar urolog/Dermatovenerolog privatnik-poliklinika

Lijep pozdrav,

Mislim da imam neke bakterije spolne ili neki vrag pa bi hitno htio ici na pregled da vidim o cemu se radi (mislim da imam neke gljivice i mozda kandidu), ponekad imam iscjedak, crvenilo na glansu i ispod, kozica mi jako lagano puca i sl..Prije 2-3 tjedna sam imao 2-3 puta tragove krvi u ejakulantu sto me prepalo ali od onda se nije pojavilo. Imao sam uzasno stresan period u zivotu proteklih 5 mjeseci, jako malo spavanja, puno posla, prekinuo sa curom sa kojim sam zivio i tako (uz to imam autoimunu bolest i na imunosupresivima sam vec godinu i pol dana). Spolne odnose sam imao samo sa bivsom curom proteklih 3 godine i to bez kondoma. kako smo ostali u dobrim odnosima rekla je da je neki dan bila kod ginekologa i da je sve u redu, da su joj nalazi 100% cisti.

Kao sto naslov teme kaze, zanima me ako netko zna neku dobru polikliniku ili privatnika u Zagrebu kod kojeg se ne mora čekati nego se samo naručim, dođem i platim.

i zanima me ako je netko bio, kolike su cijene otprilike za uzimanje brisa i pregled na bakterije i sto vec treba napravit.
Voldemort77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 12:35   #3270
Tražim dobrog endokrinologa za štitnjaču u Zagrebu. Može privatnik ili na uputnicu, svejedno, samo da je dobar dijagnostičar. Hvala!!!
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 12:53   #3271
Gdje se u Rijeci najpovolnjije može napraviti color doppler vena?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 23:52   #3272
Molim preporuke za najboljeg oftomologa, navodno da su ovi dobri
http://www.bilicvision.hr/

Jel imao tko kakva iskustva?
*good_girl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 21:14   #3273
urolog (urodinamika)

moram ici na urodinamsko testiranje pa molim preporuku za dobrog urologa, odnosno kliniku. kamo uopce ici? zanimaju me i bolnice i privatnici. i koliko to uopce kosta ako se radi privatno?

problem je sto sam anksiozna i tesko da ce to kod mene proci bez velike traume. znam da to moram obaviti, ali vjerojatnost da pobjegnem s testiranja ili da se jako rasplacem nije zanemariva.

bila sam na obicnom pregledu na rebru i smucilo mi se kakva je uzasna guzva tamo na salteru. ne znam kako je u drugim bolnicama? ne mogu zamisliti da se tamo vratim punog mjehura. s tim da mi je doktorica, kad sam pitala hocu li morati i na pregled sondom, misleci na cistoskopiju, rekla ma neeeee, nije to kod vas potrebno. i tako ja s olaksanjem pomislila da idem samo na uroflow, a ona napisala urodinamsko testiranje. premrla sam kad su mi na salteru rekli da je to invazivna pretraga.

s tim da imam dojam da na rebru tete na salteru i doktori bas i nemaju najkvalitetniju komunikaciju.

hvala.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 30.07.2014. at 21:20.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 11:37   #3274
Trebam ići na pregled kod ortopeda zbog problema s prednjim kriznim ligamentom. Dobila sam uputnicu i otišla na traumu, gdje su mi rekli da me mogu naručiti tek za listopad ili studeni, a ne mogu toliko čekati, pa tražim preporuku za privatnika na području Zagreba. Hvala
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 02:25   #3275
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Trebam ići na pregled kod ortopeda zbog problema s prednjim kriznim ligamentom. Dobila sam uputnicu i otišla na traumu, gdje su mi rekli da me mogu naručiti tek za listopad ili studeni, a ne mogu toliko čekati, pa tražim preporuku za privatnika na području Zagreba. Hvala
jankovic sasa.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 13:50   #3276
karlovac preporuka

Može preporuka za dr.opće prakse u karlovcu?
WeepingWillow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 18:23   #3277
tražim preporuku za dobrog pulmologa u Zagrebu.

Hvala
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 07:12   #3278
Quote:
*good_girl* kaže: Pogledaj post
Molim preporuke za najboljeg oftomologa, navodno da su ovi dobri
http://www.bilicvision.hr/

Jel imao tko kakva iskustva?
Našao sam spisak TOP 16 najboljih klinika u HR i tamo piše da je kod nas najbolja klinika za oftamologiju Klinika za očne bolesti Sestara Milosrdnica na Vinogradskoj c. u Zagrebu.
Čak piše da su najbolji i kod dječje oftamologije.
gstaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 07:42   #3279
[B]Najbolja klinika za rekonstrukcijsku kirurgiju noge u RH?[/B]

Zna li netko za najbolju kliniku za rekonstrukcijsku kirurgiju noge u RH?
Navodno je najbolja u KBC Dubravi, a vidio sam i na njihovim stranicama rekonstrukcijsku operaciju pete koju su fenomenalno izveli. Dubravu mi je preporučio prijatelj koji radi kao bolnički tehničar u KBC Rebro. Kaže da su mu rekli da je za nogu Dubrava najbolja, a za vrat i glavu kbc sestre milosrdnice??!
Naime, živim u Splitu i 100% sam invalid od rođenja. 18. 6. u KBC-u Split mi je obavio čišćenje ateroma na lijevoj podkoljenici Primarijus i šef splitske plastične kirurgije dr. sc. Zdravko Roje. Pošto je rana još uvijek otvorena, jučer sam od njega tražio mišljenje i rekao mi je da je operacija neophodna, a da će se odlučiti hoće li me operirati sljedeći tjedan. Ipak, stekao sam dojam (možda sasvim pogrešan) da me se boji operirati, jer da mu je operacija prerizična.
U slučaju da me odbije, kome da se obratim? Da li da odem u Dubravu ili ne? Ili znate za neku bolju opciju gdje bi mogao operirati nogu i konačno riješiti svoj problem???
Dobro, možda mi i on preporuči nekoga, iako u to ne vjerujem. Ipak je čovjek "Primarijus" i nije badava proveo nekoliko godina na specijalizaciji na dva kalifornijska sveučilišta, zar ne?!
Zato su mi jako važna vaša mišljenja na ovom forumu, jer se nadam da ovdje ipak ima nekoga sa sličnim iskustvom tko bi mi mogao pomoći!
Unaprijed svima hvala na pomoći.
gstaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:44   #3280
Dal netko zna,, kod promjene doktora,
u mom slučaju ginekolog...
dali ja mogu samo doći i tražiti svoj karton van ??
tj. dal mi ga on mora dati? ili možda ga on i ne smije dati van?

Znači, nemam nikoga drugog doktora, jer me nitko ne želi primiti, zato jer ja imam ''svog'' doktora..
Kod njega nisam bila 7 godina, i ne želim jer je bio bezobrazan...
Kako da izvučem karton van, da onda mogu preći drugom, jer se nitko njemu ne želi zamjerati.
luna_30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.