Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 16:10   #1101
Cure, ja sam bila na laseru i nakon toga na IPL-u. Zadovoljna sam rezultima, vec je proslo 5,6 god., a nove dlacice jos ne rastu jedini problem je taj sta su svijetle dlacice ostale jer se one nisu mogle tretirati ni laserom ni IPLom, tako da ipak moram koristiti vosak, makar na vrlo malom dijelu nogu.
Ono sta sam htjela ovdje napisati je da su mi iz salona u kojem sam bila na IPLu javili da imaju neku novu vrstu IPL-a, zove se ELOS (Electrical Optical Synergy) i navodno trajno uklanja svjetle, crvene i dlake u fazi rasta, što do sad nije bilo moguće. Da li znate nesto o tome? S obzirom da je skupo ne zelim trositi novce na nesto o cemu ne znam bas nista

I da, i laser i IPL uopce nisu bezbolne metode kako to vole napisati u reklamama ali opet nije ni neizdrziva bol...makar to ovisi o pragu boli svake osobe. ja sam se tjesila time sto cu iskorjeniti proklete dlacice
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:30   #1102
http://http://www.my-no-no.com/us-sp...r.asp?aff=5148
zanimljivo!!!!!!!!!!!!!!!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:35   #1103
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Skeptična sam prema takvim "senzacionalnim tehnologijama", ali što je još važnije, ALWAYS READ THE SMALL PRINT

If you have selected the free trial offer, you will be billed $79.95 plus $19.95 for shipping and handling. In 30 days, you will be charged the second of three installments in the amount of $75.95. The final installment of $75.95 will be billed 30 days later, for a total of 3 monthly payments. And of course with this RISK FREE offer, you are backed by our 30 day money back guarantee. If you are not completely satisfied with how smooth and hairless your skin looks, just call customer service before 30 days for return instructions. To contact our US customer service please call: 800.784.6790

Znači ne košta 20 dolara nego 250. I to je samo za "isprobat". Nakon probe "You only need to replace your Thermicon Tips and Buffers as they wear out. " To nigdje ne piše kolko košta. I onda još sretno s utjerivanjem "money back guarantee" kad stvar ne upali.
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:18   #1104
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
jeli tko bio na depilaciji laserom u Termama u Rijeci jer je bikini zona 600kn a kod Zambellia 1000kn, ja bih trebala još par tretmana, čiji je bolji laser?
ponavljam pitanje
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 00:46   #1105
Ipl

Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
kad sam već tu još da pitam, koja je pristojna cijena depilacije pazuha, trajna naravno, čisto da si usporedim jer sam prekomotn ada bi sad sve te cente obilazila a prek telefona ti neće niš reći jer oni to procijene na pregledu

ja placam 400 kn po tretmanu za pazuhe (za IPL) www.gracilis.hr

idem jos na potkoljenice i prepone i prezadovoljna sam! rekli su mi 4-8 tretmana u prosjeku.

obavila 2x pazuhe i dlacica skoro da i nema vise, mislim da ce jos jedan biti dovoljan! (imam normalne dlake,ne jako guste pa mozda zato ide super)
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 01:46   #1106
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ja placam 400 kn po tretmanu za pazuhe (za IPL) www.gracilis.hr

idem jos na potkoljenice i prepone i prezadovoljna sam! rekli su mi 4-8 tretmana u prosjeku.
za jedan pazuh ili oba dva?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 18:33   #1107
počele su mi na cijelom licu(pbrazi, brada, nausnica) izbijat one svijetle male dlacice iako su mi hormoni ok. u mraku nisu vidljive, barem se nadam ali na svjetlu jesu jako pa me zanima koju metodu uklanjanja bi mi preporucili? i možda da mi date naki savjet
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:03   #1108
Vjerojatno ces morati jos duze vrijeme ostati na vosku. Metode postoje ,ali se ne rade u HR.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 14:26   #1109
^

A ovo tu?

Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Ono sta sam htjela ovdje napisati je da su mi iz salona u kojem sam bila na IPLu javili da imaju neku novu vrstu IPL-a, zove se ELOS (Electrical Optical Synergy) i navodno trajno uklanja svjetle, crvene i dlake u fazi rasta, što do sad nije bilo moguće. Da li znate nesto o tome? S obzirom da je skupo ne zelim trositi novce na nesto o cemu ne znam bas nista
?
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 15:18   #1110
Pozdrav!


Htio bi se trajno rijesiti dlaka sa gornjeg dijela leđa ( nije veliko podrucje) i malo dlaka na ramenima.
Zanima me gdje u Zagrebu bi bilo najbolje to napravit.
=cro= cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 21:53   #1111
Ima tko iskustva sa Studijem HB i Sensom? htjela bih tamo ići na IPL bikini zone,
jedan je tretman između 600 i 800kn.
ivanovna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 17:54   #1112
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ja placam 400 kn po tretmanu za pazuhe (za IPL) www.gracilis.hr

idem jos na potkoljenice i prepone i prezadovoljna sam! rekli su mi 4-8 tretmana u prosjeku.

obavila 2x pazuhe i dlacica skoro da i nema vise, mislim da ce jos jedan biti dovoljan! (imam normalne dlake,ne jako guste pa mozda zato ide super)
400! : padakaopokošena : sve i da je po jednom pazuhu to je zbilja jeftino, a jel ti to radi doktorica ili koznetičarka, ne volim ja baš kad se svatko igra s tim, može biti depigmentacija kao u priči
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Zadnje uređivanje Mg.Aloisis : 01.04.2010. at 18:00.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:36   #1113
Smile

molim pheonixa da mi odgovori,interesuje me epilacija u salonima koji imaju sljedeće aparate pa ako mozes da mi kazes koji je najdjelotvorniji i kakvi su opcenito:
1.LD 80K IPL 800D LASER 808NM VALNE DULJINE U KOMBINACIJI SA IPL(LASERMAR 800)
2.MEDIO STAR 810 NM
3.YPERION L600
4.LASER LIGHT STAR
5.ND:YAG LASER
citala sam temu od pocetka i cini mi se da ovaj zadnji vazi kao dobar ali nisam sigurna da je isti kao sto je pisano jer mi nisu dali oznaku,a ovaj prvi me najvise interesuje jer je cijena vise nego povoljna u odnosu na ostale. unaprijed hvala
eca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 23:18   #1114
bila sam na IPL-u pred 2 dana u thalassoterapiji u opatiji. ima li ko iskustva s njima?
da li netko zna zašto se dlačice ne smiju čupati nakon tretmana nego samo brijati? znam cijelu priču oko korjena dlačice itd, ali ako je slijedeći tretman tek za mjesec dana, zašto se ne može postupit na način da nakon tretmana nastaviš sa čupanjem, a 7 dana prije slijedećeg tretmana prestaneš sa čupanjem? u tih 7 dana će korijen biti u fazi da IPL na njega može djelovati. zar ne?
anatlc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 01:31   #1115
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
400! : padakaopokošena : sve i da je po jednom pazuhu to je zbilja jeftino, a jel ti to radi doktorica ili koznetičarka, ne volim ja baš kad se svatko igra s tim, može biti depigmentacija kao u priči
ja plaćam 30 EURA po zoni, dakle noga od prstiju do dupeta 30, druga isto 30, dva pazuha 30, bikini 30 cjenik

i to ne spada u najjeftinije ovdje stvarno ne razumijem zašto bi IPL koštao koliko košta u RH, pogotovo kod kozmetičarki

a ja evo nakon 2,5 mjeseca uskoro idem na drugi tretman, rezultati, na nogama fantastični, da mi sad tako ostane bila bih zadovoljna, bikini ide sporije, zapravo izvan ruba gaća ni nemam više od 5 dlaka sve skupa, ali skidala sam dosta unutra, zapravo radila brazilku (thank you kate moss! ) pa se tu i više dlaka vratilo ali su puno mekše, rjeđe i sporije rastu, tako da pretpostavljam da ću ići još barem nekoliko puta

i ovdje ne primaju na prvi tretman ako između probe (koja je obavezna za sve zone) i samog tretmana ne prođe barem tjedan dana, upitnik koji se ispunjava ima 9 stranica i svojim potpisom garantirate da razumijete da to nije zauvijek nego uklanjanje dlaka sa produljenim djelovanjem.

kako za sada izgleda IPL, najbolje uloženih 90 EUR za sad još kad se sjetim da sam u RH plaćala po 350 kuna depilaciju šećernom pastom koja bi mi držala možda tjedan dana ovo je jednostavno neusporedivo
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 17:57   #1116
a gle, ne znam gdje si ti, ali ja sam tu u zg i cijene su tu takve kakve jesu. a to toliko košta zato što se te lampe moraju mijenjati često i jako su skupe, ali neki ipak pretjeraju s cijenama. mijenjam salon, i nadam se da će rezultati biti barem jednako dobri, ipak mi je ova dr. išla i s laserom i s IPL-om, valjda je zato tako luđački bolilo. idući tjedan idem samo na ipl i to možda preko nekih veza dobijem za 250kn,pa mi se svakako isplati ići
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 22:04   #1117
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
a gle, ne znam gdje si ti, ali ja sam tu u zg i cijene su tu takve kakve jesu. a to toliko košta zato što se te lampe moraju mijenjati često i jako su skupe, ali neki ipak pretjeraju s cijenama. mijenjam salon, i nadam se da će rezultati biti barem jednako dobri, ipak mi je ova dr. išla i s laserom i s IPL-om, valjda je zato tako luđački bolilo. idući tjedan idem samo na ipl i to možda preko nekih veza dobijem za 250kn,pa mi se svakako isplati ići
nisam mislila provocirati sa svojim postom samo skrenuti pažnju na cijene koje se tu vrte a daleko su od normalnih, pogotovo za naš standard
a cijene su tolike u hrvatskoj, jer su tu kod nas žene spremne dizati kredite za ljepotu zašto bi netko prodavao tretman za 250 kuna ako može za 700 lampe su tu sekundarne

drago mi je da si pronašla novi salon i nadam se da će ti ipl biti uspješan i manje bolan
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 10:23   #1118
Quote:
tinar kaže: Pogledaj post
^

A ovo tu?



?
Nista od toga.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 10:28   #1119
Quote:
eca kaže: Pogledaj post
molim pheonixa da mi odgovori,interesuje me epilacija u salonima koji imaju sljedeće aparate pa ako mozes da mi kazes koji je najdjelotvorniji i kakvi su opcenito:
1.LD 80K IPL 800D LASER 808NM VALNE DULJINE U KOMBINACIJI SA IPL(LASERMAR 800)
2.MEDIO STAR 810 NM
3.YPERION L600
4.LASER LIGHT STAR
5.ND:YAG LASER
citala sam temu od pocetka i cini mi se da ovaj zadnji vazi kao dobar ali nisam sigurna da je isti kao sto je pisano jer mi nisu dali oznaku,a ovaj prvi me najvise interesuje jer je cijena vise nego povoljna u odnosu na ostale. unaprijed hvala
Lasemar 800 je kirurski diodni laser i nema veze sa epilacijom. Od cijele te liste, ako si svijetlije puti i imas vremena (glava je mala), mediostar,a ako si tamnije puti Nd:YAG.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 10:38   #1120
Quote:
sardina kaže: Pogledaj post
nisam mislila provocirati sa svojim postom samo skrenuti pažnju na cijene koje se tu vrte a daleko su od normalnih, pogotovo za naš standard
a cijene su tolike u hrvatskoj, jer su tu kod nas žene spremne dizati kredite za ljepotu zašto bi netko prodavao tretman za 250 kuna ako može za 700 lampe su tu sekundarne

drago mi je da si pronašla novi salon i nadam se da će ti ipl biti uspješan i manje bolan
Neznam tocno sa kakvim je to aparatima rijec tamo,no napraviti nogu cijelu za 30eur je glupost jer ukoliko se uzme kalkulator ,ispadne da se sa vodeno hladjenim IPL-om (oko 8cm2), mora ispucati oko 400 flasheva. Znajuci da lampa gola kosta 500-1000 eur (dakle zamjena oko 7000kn do 10000kn) i traje kojih 20000 flesheva dolazimo do cijene od 50lipa po fleshu da se samo lampa isplati i da se nista ne zaradi. To x 400 = 200 kuna. Dakle 30 eur mi je gola lampa za tu nogu. Pristojna cijena bi bila max 120 eur (jer ne treba zaboraviti amortizaciju aparata koji te je kostao 200000kn) Ukoliko je rijec o zracno hladjenom IPL (12cm2) onda je moguce raditi i za tu cijenu. Dodje mi nekih 15eur,no rezultat je banana. A to da kod nas neki naplacuju i po 4000 kn noge (a i vise) je druga prica.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.