Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2010., 14:03   #1121
Phoenix imaš privatnu poruku, molila bih te za odgovor što prije .
bambu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 15:48   #1122
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Neznam tocno sa kakvim je to aparatima rijec tamo,no napraviti nogu cijelu za 30eur je glupost jer ukoliko se uzme kalkulator ,ispadne da se sa vodeno hladjenim IPL-om (oko 8cm2), mora ispucati oko 400 flasheva. Znajuci da lampa gola kosta 500-1000 eur (dakle zamjena oko 7000kn do 10000kn) i traje kojih 20000 flesheva dolazimo do cijene od 50lipa po fleshu da se samo lampa isplati i da se nista ne zaradi. To x 400 = 200 kuna. Dakle 30 eur mi je gola lampa za tu nogu. Pristojna cijena bi bila max 120 eur (jer ne treba zaboraviti amortizaciju aparata koji te je kostao 200000kn) Ukoliko je rijec o zracno hladjenom IPL (12cm2) onda je moguce raditi i za tu cijenu. Dodje mi nekih 15eur,no rezultat je banana. A to da kod nas neki naplacuju i po 4000 kn noge (a i vise) je druga prica.
mislim da je cijela šema da uzimaš franšizu kojom osiguravaš uređaj i ime pa samim tim i održavanje. vjerujem da je na upravo na nozi minimum isplativosti, ali se vjerojatno nadoknadi na drugim dijelovima tijela.
bila sam spremna da jednostavno stvar ne radi jer je cijena niska, ali meni radi

uostalom, oni se bave jedino i samo time, pa ako mogu imati 613 centara u 7 zemalja i nekoliko kontinenata, očigledno imaju i klijenata i zainteresiranih za franšizu. uostalom, na njihovom sajtu piše da je dosta 30 000 eura za pokrenuti franšizu pa ako ima zainteresiranih, imate link gore
__________________
stisnimo se
sardina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 23:56   #1123
Quote:
sardina kaže: Pogledaj post
mislim da je cijela šema da uzimaš franšizu kojom osiguravaš uređaj i ime pa samim tim i održavanje. vjerujem da je na upravo na nozi minimum isplativosti, ali se vjerojatno nadoknadi na drugim dijelovima tijela.
bila sam spremna da jednostavno stvar ne radi jer je cijena niska, ali meni radi

uostalom, oni se bave jedino i samo time, pa ako mogu imati 613 centara u 7 zemalja i nekoliko kontinenata, očigledno imaju i klijenata i zainteresiranih za franšizu. uostalom, na njihovom sajtu piše da je dosta 30 000 eura za pokrenuti franšizu pa ako ima zainteresiranih, imate link gore
Sve 5 za fransizu (za 30000 eur kupim dobar aparat i par manipula za nekih 50000-60000 flesehva) ,no vjeruj mi da ukoliko se koriste posteni uredjaji nema nikakve mogucnosti da bude ta cijena. Lampa bi morala trajati bar 100000 flesheva, a koliko mi je poznato ,takve lampe se ne ugradjuju u IPL vec u laserske uredjaje ( i kostaju dosta) . Cak da je u pitanju 1000 aparata tj. 1000 lampi, opet ne moze biti ispod odjredjene cifre. Jedino sto moze biti da je u pitanju donji razred uredjaja gdje lampa dodje 50-100 eur (kineska roba). Tu ima mjesta za manevriranje. Volio bi znati sa kakavim uredjajma rade.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 23:57   #1124
Quote:
bambu kaže: Pogledaj post
Phoenix imaš privatnu poruku, molila bih te za odgovor što prije .
nemam
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 01:00   #1125
Quote:
roza01 kaže: Pogledaj post
Bok,dali itko od vas bio kod dr.Kaliterne,kakve su cijene kod njega i kakvi su rezlutati?(nisam čitala sve prijašnje postove pa neznam dali ga je netko spominjao).
Kod Kaliterne smo išli radi jedne druge stvari i završilo je ka-ta-stro-falno..(al isto laser).Da imam imalo više novaca,tužila bih tog čovjeka!!!
Danas kad gledam unatrag,njegova žurba,i (sad to znam,al onda smo bili mladi dudleki)očito potpuno pogrešna indikacija(ZNAO je da se problem ne može riješiti,ali rekli smo da plaćamo gotovinom pa nas je primio)..
Užas...

Ako slučajno on ili netko od njegovih ovo čita,slobodno neka me zatraži puno ime i prezime na PM,vrlo rado ću dati SVE podatke!!
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 12:47   #1126
BoK!

Bila sam u Laser Centar Doctor jučer, oduševljena sam. Doktor je jako pažljiv, strpljiv, smiren i profesionalan. Jako mi je drago da sam odabrala baš njega. Sve preporuke!
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 13:12   #1127
Question

Quote:
Malamida kaže: Pogledaj post
BoK!

Bila sam u Laser Centar Doctor jučer, oduševljena sam. Doktor je jako pažljiv, strpljiv, smiren i profesionalan. Jako mi je drago da sam odabrala baš njega. Sve preporuke!
Jesi jos uvijek zadovoljna? Kako dlake?
loska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 15:05   #1128
jeli tko bio u Termama Selce?iskustva?!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 02:06   #1129
Quote:
loska kaže: Pogledaj post
Jesi jos uvijek zadovoljna? Kako dlake?
Još nisu počele izbijati, ipak sam bila jučer javim kad budu
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 12:24   #1130
Ok, dolazim ovdje sa drugog topika jer me zanimalo par stvari, a vidim da ovdje ima znalaca.

- Da li je brijanje površine sa dlakama prije laserskog uklanjanja iznimka ili pravilo?Meni se *stvarno*ne brije lice, pogotovo ne zbog par dlaka. Ne zbog toga jer bi se osjećala ko muško nego zato jer iz vlastitog iskustva znam koliko to pogoršava dlake, a bojim se da utklanjanje ne bude uspješno i što onda?Morala bi se brijati do kraja života. Inače, dlake su dovoljno duge, jake i crne.

- Što je bolja opcija za manja područja s dlakama npr. na licu, nadušnicu ili ono kad dlake randomly izrastaju tu i tamo te grudi - elektroepilacija ili laser?Što je skuplje?

- Da li je netko bio u centru Gorica u Splitu?Pogledala sam im sajt i izgleda obećavajuće, a imaju i jedan od lasera koji ste spominjali ovdje, Mediostar ili kako već
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 18:11   #1131
danas sam isla na prvi tretman nausnice laserom. ljudi dragi, kako to boli kombinacija boli i przenja koze, kao da mi je neko pritisnuo upaljenu cigaretu na lice. suze su mi krenule u potocima i tacno me sramota bila
smatram da nisam nesto osjetljiva na bol. ilustracije radi, depilacija voskom me ne boli, mozes me cupati uzduz i poprijeko bez da trepnem. elektro epilacija mi je bila skroz ok, lagana bol kad ona iglica krene raditi i onda sve laganini. ovo mi je grozno iskustvo i ustvari sam razocarana svojom reakcijom jer sam svjesna da bikini nikad necu moci raditi.

ovo za brijanje dlaka, zena mi je obrijala dlake prije samog tretmana ali niko od mene nije trazio da to radim kod kuce u medjuvremenu. sad mi ostaje da cekam i pratim dalji razvoj, a rezultatima se ipak dugorocno nadam.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 15:33   #1132
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
danas sam isla na prvi tretman nausnice laserom. ljudi dragi, kako to boli kombinacija boli i przenja koze, kao da mi je neko pritisnuo upaljenu cigaretu na lice. suze su mi krenule u potocima i tacno me sramota bila
smatram da nisam nesto osjetljiva na bol. ilustracije radi, depilacija voskom me ne boli, mozes me cupati uzduz i poprijeko bez da trepnem. elektro epilacija mi je bila skroz ok, lagana bol kad ona iglica krene raditi i onda sve laganini. ovo mi je grozno iskustvo i ustvari sam razocarana svojom reakcijom jer sam svjesna da bikini nikad necu moci raditi.

ovo za brijanje dlaka, zena mi je obrijala dlake prije samog tretmana ali niko od mene nije trazio da to radim kod kuce u medjuvremenu. sad mi ostaje da cekam i pratim dalji razvoj, a rezultatima se ipak dugorocno nadam.
ma izdrži, bol je privremena, a rezultati su trajni. kupi si Emla kremu.
meni su tako dobri rezultati nakon samo jednog IPL+laser pazuha da jedva čekam drugi put. po prvi put ispod ruke nemam mušku bradu već meku kožicu ko sa one nivea reklame za dezić, kako sam prije mrzila sve te plave ženske koje okolo paradirale u majicama bez rukava, a ja sam potpuno obrijana imala veliku zelenkasto smeđu mrlju iliti dlake koje mi još nisu niti izbile na površinu, a već su se vidjele ispod te tanke bijele kože
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 18:24   #1133
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
danas sam isla na prvi tretman nausnice laserom. ljudi dragi, kako to boli kombinacija boli i przenja koze, kao da mi je neko pritisnuo upaljenu cigaretu na lice. suze su mi krenule u potocima i tacno me sramota bila
....
Skratila sam post da ne kvotam sve drugi put zaredom.
Je li tako da boli? Mene je cura koja mi je radila bila upozorila da boli, ali nisam mislila da će me tako jako boljeti. Ja sam samo jauknula svaki put kad bi me bljesnula, ali nakon tretmana, sjela sam na kauč i suze su samo krenule. No, crvenilo se smirilo nakon par sati.
Ali tješim se ću se napokon riješiti tih dlaka, pa ću pretrpjeti. Evo nakon tjedan dana, dlake padaju kao lude.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 19:22   #1134
izdrzacu ovaj dio pa kud puklo da puklo fakat nisam znala sta da ocekujem pa me je najvise iznenadilo to przenje. najbolje je kad citas neku reklamu pa kazu da cemo osjetiti blago peckanje ili neku slicnu reakciju. jest al' aha pozitivna strana je da mi je koza super reagovala. nema crvenila ni otoka, ustvari nema nikakve reakcije. idemo dalje
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 19:52   #1135
kad reklamiraju da je potpuno bezbolno. aha. moš mislit. Ali, dobro, mene su upozorili da boli.
meni je cijelo lice bilo crveno nakon toga, čak i oni djelovi koji nisu bili tretirani. imam jako osjetljivu kožu pa zato. I bili su kao neki plikovi i bijeli prištići, ali sve se povuklo kroz nekoliko sati, idući dan mi je bilo sve OK. Sad jedva čekam da dlake još narastu i počnu otpadati - već sam primijetila da su počele padati.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 15:27   #1136
Da li je koja od vas probala BIOXET kremu?
Navodno ista u tri mjeseca korištenja zauvijek riješava dlačice po tijelu
Čak i one svijetle - barem tako reklamiraju pa me zanimaju iskustva
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 17:15   #1137
nikad cula za bioxet. gdje si uopste nabasala na nju?
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 20:32   #1138
Nemam iskustva s tom kremom. Budem pitala kad odem na kontrolu. Bilo bi super da si noge više ne moram depilirati.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 01:29   #1139
Bioxet

Vidjela sam tu reklamu u novinama, nabasala na ovaj forum među prvim hitovima http://www.boards.ie/vbulletin/showt...p?t=2055521572
i odustala odmah.
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 14:02   #1140
Ja nisam odustala - probat ću sigurno
Malo pogledaj sve što cure na tom Forumu na koji si stavila link pišu - samo dvije su imale alergijske reakcije - ostale sve hvala proizvod
Iskreno - svaka koža je drugačija naravno i nešto što nekome izaziva teške alergijske reakcije netko može mazuckati godinama i niš mu ne bude
Treba probati i vidjeti
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.