Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2017., 22:55   #201
Danas sam konacno imao vremena pa sam upalio andromedu.
onaj clanak koji je netko nedavno linko da nema smisla da si patfinder i da te svi tako odmah zovu je u krivu. fino je objasnjeno kako i zasto bas ti postanes pathfinder tako da nema problema kaj se tice price.

side quest koji dobis na pocetku dok ti dođe žena da joj je muž nepravedno okrivljen za ubojstvo je dobar i slojevit. ima vise stvari za obavit, tako da je sve ok napravljeno.

voice acting je dobar, ali izrazi lica su užasni. vecina ljudi izgleda koda su retardirani. alieni su dobro napravljeni, ali ljudi suxaju.

skeniranje planeta je slicno ko u jedinici, lijepo izgleda ali traje predugo. treba malo vise pol minute da se odvrti animacija kad hoces skenirat jedan planet za drugim.

NOMAD je dobro napravljen, nije ga tesko vozit ko MACOa u jedinici.

combat je dobar, imas ko neki mini jetpack pa mozes skakutat okolo i bit mobilan. to je dobro izvedeno. također kod exploranja ta veritkala dosta znaci.


eto ukratko prvi dojmovi. nekih 7 sati gameplaya, poskeniro sam jedan prazni sustav i u drugom napravio prvi outpost. sve u svemu ok. zasad nis posebno, cisto solidno. zasad sam se samo 2x naježio na scene
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 00:04   #202
Koliko bi vi rekli da je realno bitno preći ostale igre u Mass Effect serijalu za Andromedu?
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 00:27   #203
Nisam još zaigrao Andromedu, no vjerojatno nimalo bitno. Andromeda se događa u drugom dijelu svemira, 600 godina nakon kraja Mass Effecta 2. Pretpostavljam da će biti referenci na događanja u ME 1 i 2, no najvjerojatnije će ti sve bitno biti objašnjeno na početku igre i/ili putem Codexa.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:40   #204
jel to jedna cijela igra cija prica zavrsava u toj igri?
Ili su u planu nastavci?
__________________
Unless you're an alien, time traveler, or esper, your opinion doesn't matter.
anja 122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 16:58   #205
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Koliko bi vi rekli da je realno bitno preći ostale igre u Mass Effect serijalu za Andromedu?
nebitno, price nisu povezane.
zasad sam sreo samo jednu referencu na genofage i to onak, cisto usput ko jedan od opcija u razgovoru.

ali odigraj si sve nastavke, nece ti bit krivo.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 23:13   #206
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
nebitno, price nisu povezane.
zasad sam sreo samo jednu referencu na genofage i to onak, cisto usput ko jedan od opcija u razgovoru.

ali odigraj si sve nastavke, nece ti bit krivo.
Definitivno budem kad nađem vremena, ali sam mislila isprobat i Andromedu a s obzirom da ne volim kad ima jako puno referenci i slično iz nastavaka koje nisam igrala me zanimalo koliko je ovaj nastavak povezan sa ostalima.

Hvala svima.
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:06   #207
Igra je fenomenalna, feeling iz trilogije, likovi uvjerljivi, priča zanimljiva, kombat super, grafika fantastična, ... Jedina zamjerka je oko sinkronizacije govora i pokreta usta, ali nadam se da će i to riješiti, i ne smeta mi toliko.

Što je meni najbolje, konfiguracija mi je oko 10 % ispod minimalne, a igram na medium (srednjim) postavkama i nema trzanja niti ikakvih problema.

Nastavak je neovisan o trilogiji i može se počet bez ikakva znanja o prethodnom.
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:07   #208
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Igra je fenomenalna, feeling iz trilogije, likovi uvjerljivi, priča zanimljiva, kombat super, grafika fantastična, ... Jedina zamjerka je oko sinkronizacije govora i pokreta usta, ali nadam se da će i to riješiti, i ne smeta mi toliko.

Što je meni najbolje, konfiguracija mi je oko 10 % ispod minimalne, a igram na medium (srednjim) postavkama i nema trzanja niti ikakvih problema.

Nastavak je neovisan o trilogiji i može se počet bez ikakva znanja o prethodnom.
do kud si doso?
ja sam aktiviro tek 2 vaulta.


i daj mi reci koje koloniste budis?
ja sam za prve probudio znanstvenike da dobim research gratis, ali mi se to bas ne sviđa jer malo dobijem. pokupim, odem negdi na planet, tam sam dugo, vratim se, pokupim jos jednom i ugasim igru. premalo mi se to cini i ne isplativo.
a za druge sam si probudio trgovce da dobijem vise inventory slotova.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:34   #209
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
do kud si doso?
ja sam aktiviro tek 2 vaulta.
Na Havarlu sam od andarana.
Moram još malo usporit.

Quote:
i daj mi reci koje koloniste budis?
ja sam za prve probudio znanstvenike
I ja. Računam da ću ih štitit. Ali vidjet ćemo...

Quote:
a za druge sam si probudio trgovce da dobijem vise inventory slotova.
Viš, dobra ideja.
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 12:35   #210
Probao malo (1-1,5h), nije baš strašno ko što sam se bojao da će biti
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:22   #211
ja utuko 50 sati do sad , uopce nije zamorno.
bas detaljno i polako igram, tipa prolazim kraj ljudi, stanem i slusam njihove razgovore (koji su dobro napravljeni).
imam 3 planeta na 100%, cetvrti je na pola puta.
cini mi se da ih je 5 ukupno.

napravio sam samo 1 loyality quest za companione.
dobra je igra 85/100. ima dobar osjecaj kad je igras. bas ono fin osjecaj kako istrazujes svemir i napredujes. nekako je lijepo vozikat se nomadom po raznim planetima, dobro su ga napravili. također mi se sviđa onaj jetpack za skakanje. zabavno je skakutat kako u istrazivanju tako i u combatu. hint: evade u skoku produzje skok i omogucuje skok preko vecih udaljenosti.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:37   #212
update danas: https://www.masseffect.com/news/the-journey-ahead

Allowing you to skip ahead when travelling between planets in the galaxy map

ovo je stvarno trebalo, inace je svaki puta bila animacija od 30ak sec.

Increasing the inventory limits
ovo je dobra stvar, relativno brzo se moze popunit inventory.
jos pogotovo ak hoces imat 2 seta armora i po svako oruzje sa modovima.

Improving the appearance of eyes for humans and asari characters + Improving localized voice over lip sync
hehe, bas me zanima kolko su popravili. bilo je potrebno.

Decreasing the cost of Remnant decryption keys and making them more accessible at merchants
nepotrebno, lagano se rjesavaju slagalice, kome se neda razmisljat pogleda si rjesenje na netu.

Fixing Ryder’s movements when running in a zig zag pattern

jep, nekad je skretao ko teretni brod kod trcanja van combat zona.

Improving matchmaking and latency in multiplayer
igro sam desetak mecheva, lag nisam imo.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 19:34   #213
probijena je zastita,
frend igra, zasad kolko sam cuo, jedina razlika je da nema APEX misije.
to je ono tipa war table misije iz Dragon age inq.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 08:41   #214
Je, 5-6 dana već i da, strike missions ne možeš "offline" riješavati.

Jedino je problem što su sa 1.05 patch stavili novu verziju denuva tako da yogurt verzija još dugo neće imat taj patch. Zato snimam i čim vidim DD verziju ispod 70€, uzimam.
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:21   #215
Počeo sa default Ryderom.
Ne bi čovjek naslonio bicikl na njega, ali ne da mi se ispočetka.
Morat ću ga istrpit do kraja.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:18   #216
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Počeo sa default Ryderom.
Ne bi čovjek naslonio bicikl na njega, ali ne da mi se ispočetka.
Morat ću ga istrpit do kraja.
ja igram sa zenskom jer mi je muski bio ruzan
inace nikad ne igram sa zenskim likovima.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:41   #217
Da mi takav tip pozvoni na vrata pitao bih ga dal' je došao servisirat klimu.

Ženske ne igram zbog romanse, pretpostavljam da će ih bit i ovdje.

Igrao sam female elfa u Runes of Magic i isključio visual sve opreme tak da je bila u donjem rublju cijelo vrijeme jer mi je veći gušt bio gledati oskudno odjevenu adolescentkinju nego neku pederčinu.
Imalo je to i loših strana.
Dobivao sam hrpu privatnih poruka od napaljenih teenagera.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:34   #218
Ima li uopće smisla ići na delux edition? nekako mi se čini da ne
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:46   #219
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Ima li uopće smisla ići na delux edition? nekako mi se čini da ne
mislim da nemas potrebe.
armor koji dobis je dobar, ali se moze bez njega.
boja za nomad i pet su kozmetika.
weaponi, neznam koji su posebni.
multiplayer stvari se mogu izgrindat.

ak ces igrat multiplayer, preporucam human vanguard. naj op klasa, samo ides i samaras sve redom + uopce ti netreba nikakvi fancy wepon jer sve koljes sa melee.



mislim da cu sutra proci igru i mogu reci da mi je ispunila ocekivanja.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 17:31   #220
Evo ja sam na kraju igre, imam oko 70 sati, doduse 2 sata sam potrosila dok grafiku sredim ..
igru sam dobila za rodjendan, super deluxe edition i smatram da ne vrijedi te novce.. jedinu prednost koju sam imala je na pocetku taj premium pack za multiplayer, sto ti ne znaci apsolutno nista cim malo duze igras multiplayer..

Sto se tice same igre, djelomicno sam razocarana.. nema mi taj vibe od mass effect triologije, dijalozi su na nekim mjestima toliko smijesni i djetinjasti da me izludjivalo, da ne spominjem izraze lica dok nije izasao patch, iako mi je i dalje uzasna sto se tice lica, ali je vizualno igra prekrasna.. planeti su divni i ima jako puno dodatnih misija, sto je po meni super plus
Combat mi je odlican, jetpack je zakon, a dodatni skillsi super iako ih nisam sve ni isprobala, iako bih voljela da su ostavili vece koristenje tima u borbi kao u me3 ..

I da nadodam da sam imala nekoliko crasheva, ali za to krivim svoj laptop. Tek sam ovaj tjedan kada sam na deckovom pc-u igrala vidjela kako ju je divno igrati na svim max postavkama

Sve u svemu, stvarno ne znam, vise sam ocekivala.. i toliko imam pitanja jos u glavi nakon price i nadam se da ce biti jos nastavaka da ju objasne
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.