Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2017., 10:57   #1481
Stigao konačno i utorak,jedva čekam večeras da vidim što su nam pripremili.

Eto sad znamo dok je Sinan oženio Zeynep Ali je pisao o njoj knjigu nadam se da ćemo večeras bar u u fleshblakovima vidjeti i jedno i drugo.

Ako je Cahide lažirala Turninu smrt voljela bih da nam pokažu zašto i koji ju je razlog natjerao na to.

Veazno uz onu sliku gdje je Ali tu su koliko vidim Sinan,Zeynep i one njene dvije sestre Duru i ne znam kako se ona druga zove Gamze mislim.

Nadam se da večeras nećmo ostati razočarani.
lanex is offline  
Old 28.03.2017., 11:09   #1482
Kusura bakma Snob, ali ovo zaslužuje da se otvori



Ajjjjjjjjjjjj, duša moja ...........PONOSNA........
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Old 28.03.2017., 11:28   #1483
Uvik prigovaram, al mogo si stavit i sliku knjige.....razumila samo dio teksta,al sasvim dovoljno....žena koja zaslužuje sreću...Ali Arhan ... poslije ovoga i moja duša,predivno...di se može nabavit knjiga..
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Old 28.03.2017., 11:48   #1484
Jedva cekam vecerasnju epizodu a najvise da vidim scene aska izmedju sinana i zejnep treba malo ljubavi previse se posvetilo paznje ljubavi zejnep prema turni e sad malo izmedju nje i sinana, a ne samo nasilja i batina.

Jedva cekam da dzengiz i sule dobiju svoju kaznu mozda im socijalna sluzba oduzmu decu zbog nebrige videcemo

S. N. O. B

Meni je drago da serija ide u novom smijeru. Malo su tapkali u mjestu par ep. Kao da gledamo drugu sezonu. Zanima me šta su nam pripremi.

To sam i ja pisala pre neki dan kao da je druga sezona pocela

Znam i sigurna sam na kraju ce se izboriti zejnep za turnu samo treba vremena i strpljenja nekako mislim da ce joj biti sad lakse ima sinana pored sebe a mislim da ce on ciniti sve za nju pre svega zbog ljubavi a posle nesrece.

Zar neko vec nije pisao da su glumci potpisali ugovor i da ce serija ici do petog meseca ili sam ja to krivo shvatila.
okki is offline  
Old 28.03.2017., 11:56   #1485
Quote:
gelin kaže: Pogledaj post
Uvik prigovaram, al mogo si stavit i sliku knjige.....razumila samo dio teksta,al sasvim dovoljno....žena koja zaslužuje sreću...Ali Arhan ... poslije ovoga i moja duša,predivno...di se može nabavit knjiga..


Ruskinje su prevele ovako

U ovom svetu postoje tri vrste ljudi : zene , muskarci i majke

U svojoj knjizi Zeynep , ispricacu vam pricu o zeni koja je dala maloj devojcici ljubav , porodicu , izvukla je iz zivota koji je zivela , podrila joj srecu koju ona zasluzuje .


Iz Ruskog prevoda zakljucujem da se sreca koju zasluzuje odnosi na Turnu a ne na Zeynep , ali nisam sigurna
HazalKaya is offline  
Old 28.03.2017., 12:10   #1486
Quote:
HazalKaya kaže: Pogledaj post


Ruskinje su prevele ovako

U ovom svetu postoje tri vrste ljudi : zene , muskarci i majke

U svojoj knjizi Zeynep , ispricacu vam pricu o zeni koja je dala maloj devojcici ljubav , porodicu , izvukla je iz zivota koji je zivela , podrila joj srecu koju ona zasluzuje .


Iz Ruskog prevoda zakljucujem da se sreca koju zasluzuje odnosi na Turnu a ne na Zeynep , ali nisam sigurna
Baš lijepo od Alija što je napisao tu knjigu.
Htela sam samo komentirati ono da postoje tri vrste ljudi;žene,muškarci i majke i rekla bih da i jeste i nije tako.

Ljubav majke (osim Šule) je najveća na svijetu i nema jače emocije od ljubavi prema djetetu ali ako naiđeš na srodnu dušu onda sve dobiva smisao jer u konačnici i djeca će narasti i otići svojim putem pa uz srodnu dušu je puno lakše proći kroz starost.

Premlada sam ,ali sudim iz primjera svojih roditelja jer smo sestre i brat krenuli svojim putem a oni su ostali jedno s drugim.

Nebitno kako prijevod zvuči jer sreću su zaslužile i Turna i Zeynep.

Bravo za Alija još jednom.
lanex is offline  
Old 28.03.2017., 12:59   #1487
Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
Da me krivo ne shvatite. Svatko od nas ima svoje viđenje likova i situacije pa se radi toga nitko na nikoga ne treba ljutiti, a i ne znači da je njegovo miljšljenje, odnosno moje mišljenje ispravno.

Nikako ne mogu komparirati odlazak Gonul sa ostankom Zejnep. Gonul odlazi na 25 godina u zatvor, a Zejnep ostaje, samo je njeno fizičko stanje upitno.

I Gonul i Zejnep u tim trenucima bile su nespretne. Više opravdanja za Gonul u svakom slućaju, jer odlazi u zatvor. Kako malom djetetu objasniti zatvor i šta se unutra događa? Gonul možda i nije imala drugo riješenje, ali Zejnep je pogriješila. Sve sam već i o jednom i o drugom pisala.
I još nešto. Ne snalazimo se svi savršeno kao po knjigama u delikatnim situacijama, a i ne prihvaćamo svi jednako izlaske iz takvih situacija kao po nekoj špranci.

I još.Gonul nije imala podršku u nikome kao što smo vidjeli, dok Zejnep iza sebe ima cijelu vojsku. Mogla je i trebala drugaćije, ali u datom trenutku tako je odlučila i pogriješila (moji utisci).
EVo, to sam i ja rekla ali si se ti ljepše izrazila (da ne kažem , stručno). I ne mlatari više o svom nepoznavanju hrvatskog. Ja sam na Zeynep ljuta, i gotovo.
Lanex, nitko od nas nije protiv Zeynepine sreće. Čim se pojavio prvi muškarac u priči mi krenule spajati. Ali je na Pazinu nesreću došao drugi...

Vi lijepo guštajte večeras. Ja ću otići na trening i kada dođem doma, literatura će me čekati.
Timida is offline  
Old 28.03.2017., 13:01   #1488
Quote:
HazalKaya kaže: Pogledaj post


Ruskinje su prevele ovako

U ovom svetu postoje tri vrste ljudi : zene , muskarci i majke

U svojoj knjizi Zeynep , ispricacu vam pricu o zeni koja je dala maloj devojcici ljubav , porodicu , izvukla je iz zivota koji je zivela , podrila joj srecu koju ona zasluzuje .


Iz Ruskog prevoda zakljucujem da se sreca koju zasluzuje odnosi na Turnu a ne na Zeynep , ali nisam sigurna
Ma to ti je moj slobodan prevod,sve ...iako je po meni, Turnina sreća u ovom trenutku još pod znakom pitanja...

i editorengin postavio naslovnicu Alijeve knjige,na svoj instagram....:klap:
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 28.03.2017. at 13:21.
gelin is offline  
Old 28.03.2017., 13:10   #1489
Timida,nisam nigdje navela da je itko protiv toga da Zeynep bude sretna.

Svatko od nas gleda na svoj način iz svog kuta gledanja.

Serija ionako ima pretešku temu pa je ljubav svakako dobro došla.

Zeynep se jedino otvorila prema Turni vjerovatno iz razloga što potiskuje u sebi nešto iz djetinstva i tu se osjetila bliska s medenom djevočicom.

Trebala joj se desititi i ljubav drugačija od ove prema djevojčići o tome sam htjela ništa drugo

Inače večeras neću stići direktno ali nadam se da ćete nas obavjestiti o događajima.
lanex is offline  
Old 28.03.2017., 13:40   #1490
Quote:
HazalKaya kaže: Pogledaj post
:five,lol

Ruskinje su prevele ovako

U ovom svetu postoje tri vrste ljudi : zene , muskarci i majke

U svojoj knjizi Zeynep , ispricacu vam pricu o zeni koja je dala maloj devojcici ljubav , porodicu , izvukla je iz zivota koji je zivela , podrila joj srecu koju ona zasluzuje .


Iz Ruskog prevoda zakljucujem da se sreca koju zasluzuje odnosi na Turnu a ne na Zeynep , ali :ne zna nisam sigurna
спасибоoooooooooooo дорогой,

Meni je čoooooooook drago da kitap ima naslov ZEYNEP , to sve govori (meni)

To je naš dečko

Btw, nit ja neću stići na live, ali cu bacit oko (malo češće ) na mob da vidim što ste pisale. A i očekujem da Gelin "zatrpa" Temu s gifićima


Edit:

Timida,

ja nisam nesretna......... ja patim ...........dostojanstveno
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I

Zadnje uređivanje Paz999 : 28.03.2017. at 14:01.
Paz999 is offline  
Old 28.03.2017., 13:47   #1491
Quote:
HazalKaya kaže: Pogledaj post
:
Ruskinje su prevele ovako

U ovom svetu postoje tri vrste ljudi : zene , muskarci i majke

U svojoj knjizi Zeynep , ispricacu vam pricu o zeni koja je dala maloj devojcici ljubav , porodicu , izvukla je iz zivota koji je zivela , podrila joj srecu koju ona zasluzuje .


Sad bi mogla vrištati od sreće. Ipak, će sve biti OK. Barem ću tako misliti, jer to želim.

HazalKaya, hvala!

Naravno, dragi naš dečko S.N.O.B. hvala i tebi na linku knjige!
zugica is offline  
Old 28.03.2017., 14:11   #1492
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post

To je moj dečko

Btw, nit ja neću stići na live, ali cu bacit oko (malo češće ) na mob da vidim što ste pisale. A i očekujem da Gelin "zatrpa" Temu s gifićima
Abla, da se to dogodi ..ako ne bude ništa od toga sutra do rejtinga ,moš slobodno pogledat crnu kroniku jel bilo kakvih skokova u Savu....samo me brine što dobro....
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Old 28.03.2017., 16:10   #1493
Moja draga Paz, uz duboko poštovanje tvojoj patnji!

"Neko sa svojim bolom ide
Ko s otkritom ranom: svi neka vide.
Drugi ga čvrsto u sebi zgnječi
I ne da mu prijeći u suze i riječi..."
D. Cesarić
Timida is offline  
Old 28.03.2017., 16:55   #1494
Quote:
gelin kaže: Pogledaj post
Abla, da se to dogodi ..ako ne bude ništa od toga sutra do rejtinga ,moš slobodno pogledat crnu kroniku jel bilo kakvih skokova u Savu....samo me brine što dobro....
Ma kakva crna Sava i skokovi, može Ti jedino "poskakivati" herc .....od liposti

Nego, znaš da mi je čudno da nema niti jedne slike mladenaca, pa stoga mislim da vas čeka večeras.....sürpriiiiiiiiiiiiz.....bomba

A pošto će meni to biti teško gledati , ja ću umjesto zeta zamišljati.........znaš već koga.

A i isto se veselim vidjeti ponovno nju kako voli muškarca
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Old 28.03.2017., 17:27   #1495
Šta jedna "obična" serija napravi od ljudi i koje pobude u njima izaziva?

Spominje se crna Sava. A joj kak je zamusikana (rekli bi Zagorci). Znači od skoka ništa. Jedni se prisjećaju školskih dana i poeta. Jedni priželjkuju nešto drugo i u njima budi nadu.

Ja se pridružujem svim vašim dobrim željama i još živim u nadi da je sve samo san.

Moramo vidjeti doba hofiranja. To je to što svi želimo i očekujemo. Pa nije Sinan brzi Gonzales. Laganini se to radi.

Paz, a možda na kraju balade šećer pobere Ali?
zugica is offline  
Old 28.03.2017., 18:09   #1496
Quote:
zugica kaže: Pogledaj post
Šta jedna "obična" serija napravi od ljudi i koje pobude u njima izaziva?

Spominje se crna Sava. A joj kak je zamusikana (rekli bi Zagorci). Znači od skoka ništa. Jedni se prisjećaju školskih dana i poeta. Jedni priželjkuju nešto drugo i u njima budi nadu.

Ja se pridružujem svim vašim dobrim željama i još živim u nadi da je sve samo san.

Moramo vidjeti doba hofiranja. To je to što svi želimo i očekujemo. Pa nije Sinan brzi Gonzales. Laganini se to radi.

Paz, a možda na kraju balade šećer pobere Ali?
Zugice,nemoj mi otežavat pothvat,znam i ja da nije ko izvorska voda,al je bar toplija..

Samo bi mi još to trebalo...već je pobrao slavu s knjigom,počeli su ga rihtati,dobio novu kolegicu,pa di ćeš više..
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran
gelin is offline  
Old 28.03.2017., 18:33   #1497
Quote:
gelin kaže: Pogledaj post
Zugice,nemoj mi otežavat pothvat,znam i ja da nije ko izvorska voda,al je bar toplija..

Samo bi mi još to trebalo...već je pobrao slavu s knjigom,počeli su ga rihtati,dobio novu kolegicu,pa di ćeš više..
Draga Gelin, ja to iz kurtoazije. Moram biti sa jednom i drugom stranom u dobrim odnosima.

U mojim komentarima i jedan i drugi su jednako zastupljeni.

Onak iza čoška ipak navijam za Sinana, ali nemoj me odati.
zugica is offline  
Old 28.03.2017., 20:22   #1498
Sve više mislim da su to događaji iz kome. Zadnja scena većeras, buđenje.

Cansu mi je većeras prekrasna.
zugica is offline  
Old 28.03.2017., 20:24   #1499
Duru i Ali
ali moram reci da Zeynep mi ne izgleda sretno, bar nije kad je ulazila u restoran gde se trebala naci sa Sinan

a Turna, ja nemogu to vise da gledam
KenAneDim is offline  
Old 28.03.2017., 20:33   #1500
Paz,ma gdje bila,ako nas čitaš...savršeno ,predivno ...
Beren briljira..a i svi ostali..nemam riječi ...dobro da su me pripremili sa ona dva fragija..vrhunski .. ne mogu dugo, jer su trenutno reklame...
za sada zaslužili same ..

ovakva scena kad oni dvoje ulaze držeći se za ruke,se nije vidila još od vremena Ezela.... Queen come back...
__________________
Sinan & Zeynep

Sila & Boran

Zadnje uređivanje gelin : 28.03.2017. at 21:36.
gelin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.