Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 14:25   #4241
Quote:
-Garfield kaže: Pogledaj post
Cure, hvala na odgovoru. Nisam nikada pila nikakve tablete tog tipa. Svakako su me zainteresirale ove protiv sijedih, pa me zanima da li su isto sa iherba?
@MermaidMe
Ja se svakako bojim mučnina i utjecaja na zdravlje, pa mi je ovo malo zabrinjavajuće. Svakako vjerujem da je svaki organizam drugačiji. Moja kosa je jako bujna i valovita tako da se za bujnost ne brinem, čak i ne otpada...samo što puca strašno, čak i one mlade kratke dlačice su rascvjetane. Super je ona kada ju operem, ali nakon dva dana tjeme mi je skroz masno, a ostatak kose izgleda kao jedna suha kvrga. Da napomenem-šišam ju svaka tri mjeseca, ne peglam i ne feniram i to je razlog zašto mislim da treba neki poticaj iznutra ... Tek sam počela istraživati tablete pa je svaki savjet dobro došao. Razmišljala sam čak i o tinkturi od koprive, ali mi nikako nisu pristupačni.
moja ne puca, u dobrom je stanju ali tanka i ravna, uz ove dolje navedene mozes uzimati solgarove hair skin and nails jos dodatno iako bi i sam fo ti mogao biti dosta, ne znam posto nemam taj problem

fo ti
https://ca.iherb.com/pr/Nature-s-Way...ggie-Caps/4331
https://ca.iherb.com/pr/Now-Foods-Fo...-Capsules/1107 - nisam uzimala koliko pise, samo 2 dnevno
https://ca.iherb.com/pr/Nature-s-Ans...-oz-60-ml/5213 tekuce
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:32   #4242
Koji proizvod je učinkovit za izbjeljivanje fleka od akni, hiperpigmentacija - za tijelo-ruke,leda? jesu bolje kreme ili serumi i koji to? thx
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:02   #4243
Hvala svima na savjetima!
Jučer sam odlučila i kupila sam Merz tablete, onu verziju samo za kosu (60 kom/156 kn). Odlučila sam se za njih jer su mi dostupne odmah. Namjeravam ih piti 3 mjeseca po dvije na dan i nadam se nekom pomaku
-Garfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:16   #4244
Quote:
-Garfield kaže: Pogledaj post
Hvala svima na savjetima!
Jučer sam odlučila i kupila sam Merz tablete, onu verziju samo za kosu (60 kom/156 kn). Odlučila sam se za njih jer su mi dostupne odmah. Namjeravam ih piti 3 mjeseca po dvije na dan i nadam se nekom pomaku
kako su poskupile!!!
ja kad sam ih kupovala su bile oko 100kn, i drugi put 130 i sad su vec narasle na preko 150!!!
pila sam bas za kosu nokte kozu i ja sam s njima vidjela pomak vec za 2 3 dana. s ovima od iherba nijednima ne vidim tako da cu se nakon jos par pokusaja vratiti njima. cak sam znala prije nekog dogadjaja dva 3 dana prije pocet piti da mi kosa dobije "plump" efekt javit cu ti se za koji mj da mi kazes dojmove dal su ti pomogle.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 10:37   #4245
Ja sam isto Merz godinama pila, no sad sam vec cca godinu dana na Solgarovim Skin/nails/hair i bolje su mi. Za nokte su mi definitivno neusporedivo bolje, a i na kosi se vidi. S time da sam za kosu otprilike u isto vrijeme promijenila i sampon, pa sad koliko je do cega ne znam . Kosa mi je inace tanka, lagano valovita, rijetka i trenutno prilicno dugacka.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:52   #4246
@MermaidMe
Zbilja jesu skupe, ovo me baš ohrabrilo i nadam se da će mi pomoći. Danas pijem prve dvije (piše odjednom obje). Svakako se javi

@Doria
Moji nokti su savršeni, ne mogu se nakupovati rašpica koliko ih moram skraćivati, koža mi je isto ok nikada nisam imala prišteve ili slično. Zato sam i uzela Merz veziju samo za kosu
-Garfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 07:36   #4247
stoji mi u košarici BCAA i Solgar 7. Solgar smanjuje poštarinu a BCAA je na odličnom popustu, no zajedno su 250 kn i sad razmišljam kockati se sa carinom ili ne
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 07:57   #4248
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
stoji mi u košarici BCAA i Solgar 7. Solgar smanjuje poštarinu a BCAA je na odličnom popustu, no zajedno su 250 kn i sad razmišljam kockati se sa carinom ili ne
ne znam kako je u zadnje vrijeme ali sam prošle godine na bočicu vitamina otprilike te vrijednosti platila pdv+40ak kn troškova
ove godine sam imala 10ak paketa gdje sam razinu (bez poštarine) držala na 25-28$ i sve prošlo super
znači, ja se ne bih kockala (strah me iznosa preko 200 kn)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 08:02   #4249
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ne znam kako je u zadnje vrijeme ali sam prošle godine na bočicu vitamina otprilike te vrijednosti platila pdv+40ak kn troškova
ove godine sam imala 10ak paketa gdje sam razinu (bez poštarine) držala na 25-28$ i sve prošlo super
znači, ja se ne bih kockala (strah me iznosa preko 200 kn)
i mene je strah
ali deal je ttttooooliko dobar
__________________
Carpe diem
bug_lady is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 08:27   #4250
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
i mene je strah
ali deal je ttttooooliko dobar
ja dugo oblijećem oko jednih proteina u neto iznosu 220 kn; prežalila bih brutalno visoku poštarinu da sam sigurna da ću izbjeći ove naše namete
zbog "znatiželja ubila mačku" još uvijek držim ručnu
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:12   #4251
ako ne želim riskirat carinu, držim se toga da bi subtotal bude ispod 190 kn, ali otprilike dvaput godišnje naručujem vitamine koji koštaju skoro 400 kn, i tu sam svjesna da ću dobit račun od carine. znači, ako postoji nešto šta stvarno želim, a ne mogu nabavit nigdi drugo onda sam spremna to i platit, ali to ne bi bilo isplativo da naručujem češće od dvaput godišnje.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:11   #4252
sok i nevjerica. narudzba narucena 22.3. od jucer u hrvatskoj. danas mi je vrlo vjerojatno vec dostavljena
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:28   #4253
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
sok i nevjerica. narudzba narucena 22.3. od jucer u hrvatskoj. danas mi je vrlo vjerojatno vec dostavljena


za ne povjerovat !
ja sam narucila 24.3.optimum nutrition, nadam se da ce ubrzo doci
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 12:55   #4254
ja sam u četvrtak navečer naručila dva paketa i oba su jučer ujutro stigla u zagreb. duže će im tribat od zagreba do mene nego od iherba do zagreba.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:41   #4255
I mani je narudžba od 22. 3. stigla danas (a u HR je stigla još prekjučer!).

Zapravo su mi sve iz 3. mjeseca stigle za 6-7 dana.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:52   #4256
I meni su sve tri iz ožujka stigle za 6 dana u Zg, a potom dan ili dva do mene
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:37   #4257
Danas mi stigao Solgarov astaksantin; poslano 20.03. Ovaj put stvarno brzo stigao paketić!
uppsala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:44   #4258
I meni uzasno brzo doslo, 4 paketa shippana 18.-20.3. stigli jucer.
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 18:35   #4259
dobila sam pismo od carine, hoće da dostavim račun, dam izjavu o vrijenosti robe do sada mi se to nije dogodilo. šta mi je radit? i šta mogu očekivati?
vrijednost narudžbe je 29,68 $
help!
ines.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 18:44   #4260
Quote:
ines.a kaže: Pogledaj post
dobila sam pismo od carine, hoće da dostavim račun, dam izjavu o vrijenosti robe do sada mi se to nije dogodilo. šta mi je radit? i šta mogu očekivati?
vrijednost narudžbe je 29,68 $
help!
Kupila si u vrijednosti iznad protvrijednosti 160 kn, znači mogla si očekivati da ćeš platiti PDV. Dostaviš im račun koji si primila na e-mail, to je i vrijedost robe, tako da ne znam što im to znači
Zaračunat će ti PDV na komplatan iznos (tu uračunaju i poštarinu ako je bila) i neke njihove manipulativne troškove.
happines is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.