Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2010., 10:59   #1181
ja sam bio na 2 tretmana i ostale su mi skroz svijetle dlake sad sam to počeo brijati prije trećeg tretmana i ima ih hrpa al jos uvjek su po meni pre svijetle (svijetlije nego prije prva 2 ) i brijem da nisu jos u anagenoj fazi ...prije brijanja mi se cinilo da je dosta otislo a sad vidim da i nije toliko...potamnile su taman da se sve vide a opet nisu crne valjda moram jos brijat ....
stud_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 14:25   #1182
probao sam izvaditi par tih svijetlijih dlaka pincetom i van idu gotovo bez otpora ....tako da predpostavljam da ih vecina nije u anagenoj fazi ...Moje pitanje bi bilo kako dovesti što više dlaka u anagenu fazu brijanjem ili ...
stud_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:00   #1183
Intresuje me da li je neko otklanjao Q switch laserom pigmentaciju s nogu koja je ostala od uraslih dlačica?
"Blondie" is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 09:46   #1184
Quote:
"Blondie" kaže: Pogledaj post
Intresuje me da li je neko otklanjao Q switch laserom pigmentaciju s nogu koja je ostala od uraslih dlačica?
Rizicno da ti dodje do hipopigmentacije (da ostanu bijele tocke). Pogotovo sada.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 15:52   #1185
Quote:
Malamida kaže: Pogledaj post
Ja sam išla na tretman bikinija (dosta sam skinula, samo sam ostavila "crtu" debelu 3 cm). Bila sam u Laser Centar Doctor u Petrovoj i koštalo me 1500 kn.

pitanjce hh....u vezi tvojeg laserskog uklanjanja bikinija,zanima me cijena samo jednog tratmana,koliko je trajao,te koliko je tebi bilo tretmana potrebno? jer ja bi rijesila svega a ne samo bikinija al nebi htjela da mi ispadne neka ogromna cijena haha ... uglavnom na tvoj preporuku ja sam se dogovorila za razgovor u laser centr doctor u utorak..pa bi htjela saznat jos to ako je moguce ikako...fala puno
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 21:04   #1186
Quote:
guess-who kaže: Pogledaj post
pitanjce hh....u vezi tvojeg laserskog uklanjanja bikinija,zanima me cijena samo jednog tratmana,koliko je trajao,te koliko je tebi bilo tretmana potrebno? jer ja bi rijesila svega a ne samo bikinija al nebi htjela da mi ispadne neka ogromna cijena haha ... uglavnom na tvoj preporuku ja sam se dogovorila za razgovor u laser centr doctor u utorak..pa bi htjela saznat jos to ako je moguce ikako...fala puno

jedan tretman bikinija = 1500 kn
trajao oko sat i pol, dva
tek sam bila na jednom tretmanu, za par dana idem na drugi
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 14:27   #1187
jedan tretman 1500kn?? sta bto nije puno? i ja sam mislila ic kod njih za lice i poslala sam im mejl al mi nisu cijenu napisali. a kakvo je osoblje? ljubazni? jel se dugom čeka na pregled ili se mogu samo dan, dva ranije naručit?
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 16:49   #1188
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
jedan tretman 1500kn?? sta bto nije puno? i ja sam mislila ic kod njih za lice i poslala sam im mejl al mi nisu cijenu napisali. a kakvo je osoblje? ljubazni? jel se dugom čeka na pregled ili se mogu samo dan, dva ranije naručit?
ja nazvala u cet da dogovorim pregled konzultacije i to i narucio me za uto jer prije ne moze..preporucam da zoves sto prije..
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 16:55   #1189
1500 kn jedan tretman ako želiš baš sve "dole" maknut, osim crte (možeš i apsolutno sve maknut, mislim da je ista cijena). ako želiš samo bikini (ono što viri iz badića ) onda je 1300. Nema "osoblja", samo je jedan doktor, ordinacija je čista, sve je super, on je jako profesionalan i fin. Nije mi bio ni najmanji problem skinut se pred njim. Sto puta te pita jel te boli i kako se osjećaš. Meni je bilo super. Skupo je, da. Ostala mjesta koja to rade su cca 900-1300 kn po tretmanu. Eh da su svi tretmani 1500 kn ukupno... Ne bi ja više imala nijednu dlaku osim kose, obrva i trepavica
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 17:50   #1190
Quote:
Malamida kaže: Pogledaj post
1500 kn jedan tretman ako želiš baš sve "dole" maknut, osim crte (možeš i apsolutno sve maknut, mislim da je ista cijena). ako želiš samo bikini (ono što viri iz badića ) onda je 1300. Nema "osoblja", samo je jedan doktor, ordinacija je čista, sve je super, on je jako profesionalan i fin. Nije mi bio ni najmanji problem skinut se pred njim. Sto puta te pita jel te boli i kako se osjećaš. Meni je bilo super. Skupo je, da. Ostala mjesta koja to rade su cca 900-1300 kn po tretmanu. Eh da su svi tretmani 1500 kn ukupno... Ne bi ja više imala nijednu dlaku osim kose, obrva i trepavica

haha meni bi bio bed skinut se..pogotovo jer cu micat sve..onak ni decko mi nije vidio tolko kolko ce doktor
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 01:05   #1191
neće ti bit neugodno skinuti se pred njim. Kao što ti ne bi trebao biti problem ni pred ginekologom. Oni su jednostavno vidjeli toliko ženskih spolnih organa i tvoj ni po čemu nije poseban, to je njima rutina i svejedno im je tko si i ne razmišljaju kasnije o tvojoj maloj

Samo se nemoj opterećivati s glupostima i skini se

A za dečka još pričekaj ako si mlada hehehhee
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 07:41   #1192
a taj prvi pregled košta? ak dodjem na konzultacije pa vidi de se sa laserom ne može... (sad vec kad ispitujem pa da pitam kak cu od save do tamo doc?)
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 09:32   #1193
Phoenix..imam pitanje?kaja je razlika od lasera Dr.Zambelia u Rijeci i Termama Selce također u <Rijeci,jer je kod Zambelia bikini 1000kn a u Termama 600kn?Molim te odgovoti mi pa makar na pm ako ne možeš tu!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:17   #1194
Auu, šta se treba skroz raskrečit pred laser doktorom?!
Mislila sam da ostanu barem tangice koje on pomiče, čisto mira u duši radi. Nema te opcije?
shubidubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:37   #1195
Quote:
shubidubi kaže: Pogledaj post
Auu, šta se treba skroz raskrečit pred laser doktorom?!
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 14:31   #1196
Nisam ni pitala za tange, mislim da bi mu prilično smetale dok to obavlja. meni se nije bio bed skinut ni najmanje. neće ni vama, čovjek je super
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 19:46   #1197
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
a taj prvi pregled košta? ak dodjem na konzultacije pa vidi de se sa laserom ne može... (sad vec kad ispitujem pa da pitam kak cu od save do tamo doc?)
ja sam danas bila na konzultacijama,nista nisam platila...kod mog doktora je besplatno,valjda je i kod svakog tako...sretna i ponosna ugovorih prvi tretman sljedeci tjedan sad ne mogu docekat
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 21:48   #1198
Ok, osim što se mora raskrečit u kakvom stanju dlakavosti treba biti na konzultacijama? Pretpostavljam da je bolje što dlakavije da se vidi stanje stvari. Ili?
shubidubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 09:10   #1199
Quote:
guess-who kaže: Pogledaj post
ja sam danas bila na konzultacijama,nista nisam platila...kod mog doktora je besplatno,valjda je i kod svakog tako...sretna i ponosna ugovorih prvi tretman sljedeci tjedan sad ne mogu docekat
a sta ti ides odstranit? cijena? jel bi bilo koristi od jednog, dva tretmana? u slucaju da ostanem bez novaca pa moram prekinit. jer ako je bikini 1500 mislim da lice nije puno jeftinije.
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:45   #1200
shubidubi, dođi dlakava, ali nije bitno da su duge 3 cm nego da vidi koliko su guste ili ispleti pletenice
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.