Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2013., 09:14   #2001
Quote:
Aerin kaže: Pogledaj post
Ehh znate ono bura, dim iz dimnjaka i onda vas ves ima onaj miris malo detergenta, malo omeksivaca i malo dima..

Jel moze savijet za neki omeksivac koji to moze zamaskirati i da ves lijepo mirisi .. Jer kupnja susilice mi je jakoo dalekoo
mislim da nema tog omekšivača koji će ubiti miris dima
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 09:18   #2002
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Silan Royal Gold, mislila sam da je još jedan u nizu onih prejakih parfemskih gluposti, ali predobar je, odličan miris!

to je jedini omekšivač koji sam mogla podnijet kad sam bila trudna
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:05   #2003
imam novu sušilicu koja mi ubije miris omekšivača srce me boli, jer su mi omekšivači opsesija a sad se ništa ne osjeti jel imao netko sličnu situaciju i kako ju je rješio?

kupila sam one krpice od lenora za sušilicu, vidjet ću kako će to funkcionirati, ali opet.. želim da mi se osjete moji najdraži omekšivači
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:52   #2004
Postu i nemrsu je došao kraj. Priznajem,ne mogu se kontrolirati i čekati da potrošim sve. Juče sam opet kupila ljubičasti Softlan,akcijaaa je,a prošli tjedan onaj Sparov od badema koji je zapravo Luna koje više nema,a ja sam je obožavala. Sad jedino me iritira što je užasno gust,Luna nije bila takva,a friški je ,proizveden u 12.mjesecu.Možda sam samo naletila na takvu seriju.Svakako ga kupujem opet,to meni miriše tako na čisto,vraća me u djetinjstvo i miris robe u bake,meni to super,a i luda sam za bademom.
U svakom slučaju,priznajem da sam totalni ovisnik i da mi nema lijeka i baš me briga. Bar se tu mogu ispucat,to je još najjeftinija od svih ovisnosti.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:12   #2005
Jel jos akcija u mulleru? Znaci koji softlan preporucate? Ljubicasti i zuti? Samo plavi sam imala pa ne znam..
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:20   #2006
Quote:
Aerin kaže: Pogledaj post
Jel jos akcija u mulleru? Znaci koji softlan preporucate? Ljubicasti i zuti? Samo plavi sam imala pa ne znam..
Ja sam uz plavi kupovala i žuti,bio mi je super,ustvari to je bio prvi softlan koji sam kupila,poslije sam i sve ostale koristila,ali ova dva su mi omiljeni!
__________________
On the bright side,my coffee will never get cold in hell!
La roux is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:36   #2007
Quote:
La roux kaže: Pogledaj post
Ja sam uz plavi kupovala i žuti,bio mi je super,ustvari to je bio prvi softlan koji sam kupila,poslije sam i sve ostale koristila,ali ova dva su mi omiljeni!
Hvala
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:01   #2008
Quote:
ift07 kaže: Pogledaj post
Je li to jedan od onih što su ovih dana na akciji 9,90 ?
da onaj bijeli
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 19:17   #2009
Cure jel vidio / probao tko ikad bijeli softlan u mulleru? Nikako da naketim na njega, a znam da postoji..ja uvihek nadjem samo zuti, plavi, zeleni i ljubicasti..

pred 2 god sam skoro kupila taj bijeli u itl (al mislim da se tamo drugacije zove) i onda ga vratila i uzela neki crni cocolino s kojim sam bila razocarana
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 05:01   #2010
slazem se i za sparov.miris je intezivan i prekrasno mirisi.ja sam probala flower.
__________________
18.01.2011
gmiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 07:35   #2011
E sad ste me napalile s tim sparovim od badema, a kod nas u ri nema spara :gaah:

Jel ima jos neki fini od badema? Bio mi je lenor super al njega nema vise, a silan mi je tak tak, ne osjetim ga uopce i oba aloee ga valjda ugusi.. Ima li neki drugi badem? Froch, k plus?

Saponia bi se mogla potruditi i vidi da vec dugo trazimo miris badema (stari bijeli silan) i lenor i mogla bi izbaciti neki baby s bademom a i tak sam ljuta na njih jer su paris povukli
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:16   #2012
Aerin,totalno se slažem,Saponia pod hitno treba izbacit neku bademastu atrakciju.Koliko vidim,njima baš i njie stalo do naših želja,ljudi su im na Fejsu pisali da vrate Paris,a oni ništa,ni da se oglase.
Ja uživam u zadnjim kapima Parisa i Sparovom bademu,mislim da kad potrošim taj Paris da će mi to bit najteži rastanak od boce omekšivača,obično se veselim kad dokrajčim jednog jer mogu preć na drugi.
Meni je i Froschov badem ok.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:24   #2013
Quote:
Gallifrey kaže: Pogledaj post


najbolji.
probah onaj parfumelle od lenora, mislim da je zlatni, smrdi mi
stavih ga u stari osvježivač zraka pa ponekad zavjese našpricam s njim
meni je lenor parfumelle naaaaaj, odličan mi je miris, obožavam takve
ali mi se čini kako mi je zadnja boca totalno drugačija od dosadašnjih :S kao da je nešto promijenjeno, ima miris kao prije, ali još nešto intenzivno uz to se osjeti
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:19   #2014
Hmmm Nera froschov nisam jos probala al vec se vidim sutra u dm-u
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:22   #2015
konzum
ornel 2l rv-19,99
billa(vikend akcija)
silan 3l rv-27,99
mercator
woolite 4,5l(dark,color)-49,99
cocolino 2l,rv-19,99
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:29   #2016
Silan gold je i meni jako dobar,jako fini miris.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:32   #2017
Quote:
Pegina kaže: Pogledaj post
Silan gold je i meni jako dobar,jako fini miris.
A crni i onaj novi bijeli jel probao tko?
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 20:19   #2018
Aerin,ja ga kupujem u Mulleru,zapravo čini mi se da ovaj od badema već jako dugo nisam vidila u Dm-u.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 21:09   #2019
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Aerin,ja ga kupujem u Mulleru,zapravo čini mi se da ovaj od badema već jako dugo nisam vidila u Dm-u.
Hmmm pa znas da nisam ni ja, samo plavi i rozi.. Morat cu do mullera onda..a jel ima u tvom mulleru bijeli softlan?
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 22:12   #2020
Ne, u splitskom Mulleru nikad nisam ni vidila bijeli Softlan,samo plavi,žuti,ljubičasti i zeleni.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.