Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 11:55   #1
Vlada premijera Zorana Milanovića

Primjetih da novi sad mandatar uskoro i premijer nema temu...

evo upravo je dobio mandat od strane predsjednika i održao jedan dobar govor/presicu.

mora se priznati da zrači odlučnošću ali i realnošću.

Sretno

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...at/588399.aspx

"Hvala. jedini način izlaska iz krize je srediti financije i goposdarski rast. U vremenima krize i naša okolica pokazuje da za uspjeh treba kvalittenika i organiziranija država. Potpuno svjestan da je politika konfliktan poziv, ne gajim iluzije da svi budemo na istoj strani, ali je bitno da se dogovaramo oko temeljnih ciljeva.", rekao je Milanović nakon što je dobio mandat.
Mishko Pishko is offline  
Old 14.12.2011., 12:01   #2
nije tako pomirljivo govorio kad je bio oporba a trebalo se slagati oko mnogih pitanja vezanih za buducnost zemlje.
7nationarmy is offline  
Old 14.12.2011., 12:02   #3
najlakse je biti oporba
Smiljan_HR is offline  
Old 14.12.2011., 12:02   #4
Samo naprijed. Ne obaziri se na krvopije ove države, njih je narod prekrižio.
lettow is offline  
Old 14.12.2011., 12:04   #5
Quote:
lettow kaže: Pogledaj post
Samo naprijed. Ne obaziri se na krvopije ove države, njih je narod prekrižio.
nadam se da će se nekako vratiti optimizam u Hrvatsku jer duh i moral nacije je važan i za gospodarski oporavak
Mishko Pishko is offline  
Old 14.12.2011., 12:17   #6
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
nadam se da će se nekako vratiti optimizam u Hrvatsku jer duh i moral nacije je važan i za gospodarski oporavak
Apsolutno!
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Old 14.12.2011., 12:18   #7
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
nadam se da će se nekako vratiti optimizam u Hrvatsku jer duh i moral nacije je važan i za gospodarski oporavak
Tu si u pravu, ali koliko je god HDZ sa svojom kriminalnom i dodvoravajućom politikom izdao sve što bi desnici trebalo biti sveto, ja "hrvatske" ljevičare koji sami sebe nazivaju kukuriku koalicija jednostavno ne mogu smisliti, pogotovo ne Pusićku u MVPEI-ju, to je ravno katastrofi. Sve političare skupa sa novinarima bi trebalo otjerati i to važi za sve političke polove i za lijevi i za desni i nastaviti nove i školovane ljude.
Corvus27 is offline  
Old 14.12.2011., 12:22   #8
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Tu si u pravu, ali koliko je god HDZ sa svojom kriminalnom i dodvoravajućom politikom izdao sve što bi desnici trebalo biti sveto, ja "hrvatske" ljevičare koji sami sebe nazivaju kukuriku koalicija jednostavno ne mogu smisliti, pogotovo ne Pusićku u MVPEI-ju, to je ravno katastrofi. Sve političare skupa sa novinarima bi trebalo otjerati i to važi za sve političke polove i za lijevi i za desni i nastaviti nove i školovane ljude.
Je, zato i postoje izbori! I narod se nešto pita!
leo4 is offline  
Old 14.12.2011., 12:27   #9
Sretno mu bilo! Trebat će mu sreće, pameti, staloženosti i muda - nadam se da će imati barem 2 od to 4
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 14.12.2011., 12:28   #10
Već sam rekao, najmanje mi je iritantan od Kukuriku političara, dapače, simpatičan mi je i želim mu uspijeh
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 14.12.2011., 12:30   #11
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Je, zato i postoje izbori! I narod se nešto pita!
Kakvo god tvoje političko uvjerenje bilo, ja mislim da je većina ljudi potpuno politički nepismena, što političari naravno koriste i prodaju ljudima maglu. Moja je rodbina oduševljena Čačićem iako je čovjek u najmanju ruku sumnjiv i nevjerojatno bahat, ali je njima jedino bitno da je "on sagradio cestu" a ne zanima ih da su njegove firme pritom na netransparentan način dobile poslove, ali ne glavno da ne smije krasti HDZ, ali drugi mogu, samo da nama nešto od toga daju. :zv rko:
Corvus27 is offline  
Old 14.12.2011., 12:37   #12
Quote:
Mishko Pishko kaže: Pogledaj post
mora se priznati da zrači odlučnošću ali i realnošću.

Sretno
Isto želim puno sreće.
Jasno, prošlo je tek 10 dana od izbora, na riječima je dobar, sad se nadam da će proračun za 2012. ipak skresati i pokazati odlučnost.

Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
...ali ne glavno da ne smije krasti HDZ, ali drugi mogu...
Znaš i sam da se ne radi o tome. Kad krade HDZ, krade se na veliko. Samo Fimi-medija vrti 35-40 milijuna kuna, a i to je ukradeno. Oko Čačića se stvorila strka jer je dobio kredit. Kakvi god lopovski ili glupi uvjeti bili, to je kredit, netko mu ga je dao, zato valja razmisliti tko tu puši, tko daje novac ili tko ga prima.
Xenoborg is offline  
Old 14.12.2011., 12:41   #13
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Već sam rekao, najmanje mi je iritantan od Kukuriku političara, dapače, simpatičan mi je i želim mu uspijeh
Također.
Tvrd0linijaš is offline  
Old 14.12.2011., 12:45   #14
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Tu si u pravu, ali koliko je god HDZ sa svojom kriminalnom i dodvoravajućom politikom izdao sve što bi desnici trebalo biti sveto, ja "hrvatske" ljevičare koji sami sebe nazivaju kukuriku koalicija jednostavno ne mogu smisliti, pogotovo ne Pusićku u MVPEI-ju, to je ravno katastrofi. Sve političare skupa sa novinarima bi trebalo otjerati i to važi za sve političke polove i za lijevi i za desni i nastaviti nove i školovane ljude.
Slažem se s tobom!
Nije mi Milanović antipatičan, ali postavljanjem Pusićke na mjesto MVP, ne mogu ni o njemu imati pozitivno mišljenje.
mimozica 7 is offline  
Old 14.12.2011., 12:48   #15
To da ce ona zasjesti u MVP je jedna os stvari koja se zna vec duze vrijeme
Smiljan_HR is offline  
Old 14.12.2011., 12:51   #16
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Već sam rekao, najmanje mi je iritantan od Kukuriku političara, dapače, simpatičan mi je i želim mu uspijeh
Njemu???

Pa valjda želiš uspjeh Vladi kojoj je on na čelu ne bi li se negativni trendovi zaustavili i polako krenuli prema gore.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Old 14.12.2011., 12:51   #17
Neka mu sa srećom, mlad je, zdrav i nije prirodno glup, tako da ima nade.
Begemotica is offline  
Old 14.12.2011., 12:54   #18
Na pitanje postoji li mogućnost da Kukuriku mijenja plan na kojemu su dobili izbore, budući da Svjetska banka najavljuje recesiju, nije dao precizan odgovor.

"Kriza je tu, ona je duboka, proračun mora biti i socijalni i razvojni i teško će biti i jedno i drugo", kazao je Milanović.




Demagogija, izbjegavanja odgovora na vruća pitanja i odstupanje od predizdbornih obećanja od prve minuta.

Hrvatska, sretno. Sa ovima će ti zaista trebati.
lataejio is offline  
Old 14.12.2011., 12:55   #19
Svakoj hrvatskoj vladi želim uspjeh, ali nema tu programa, nastavlja se politika sluganstva prema briselu i hagu, gledaju se interesi "regije", namjerava se štediti na ljudima, nastaviti će se kojekakvi nepotrebni projekti, povećavati će se dug, a našem čovjeku se neće omogućiti da pošteno zarađuje za život.

Još nisu niti formirani, a već su afere tu...

Sad kada smo se riješili Sanadera i kada je vladajuća stranka izgubila monopol nad pravosuđem, imati ćemo nekoliko Sanadera i stranke koje su opet iznad pravosuđa.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 14.12.2011., 12:58   #20
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Neka mu sa srećom, mlad je, zdrav i nije prirodno glup, tako da ima nade.
vidjet cemo koliko ce mu pamet pomoci da nauci u hodu sve ono sto ne zna jer do sada nije nista radio sto bi se moglo ocijeniti.
7nationarmy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.