Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2013., 12:59   #3581
Quote:
trigger11 kaže: Pogledaj post
interpreteri i LL? još ih je dosta i prošlo, posebno LL-ova. L-ovi s kojima sam imao posla redom mi nisu djelovali kao epso potencijal a za LL-ove nisam ni siguran da postoje. ja sam s 01.01.2014. već dao otkaz zbog posla u briselu i uzeo kredit koji sad ne mogu plaćat, ali ću riješit zaostatke 15.01. kad mi sjedne prva plaća. jedino što se može dogodit je da mi skinu 41 bod na prijevodu jer ni danas ne znam kako bih preveo "hintergrundinformation" na rvacki.
trigger

Može dvije-tri prognoze ovak odokativno ?
telica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:13   #3582
"Može dvije-tri prognoze ovak odokativno". može 1 - bit će 44 na jednoj i 24 na drugoj. da pokažu kako su zajebani i da su uzeli sve koji išta vrijede. znači ja i 43 na prvoj listi. prag će biti taman toliki da ja uđem, dakle prilično nizak s obzirom da sam za OP dobio najniže moguće ocjene. i btw, ne znam zašto ocjenjuju oral pleasures ako ćemo radit samo prstima
trigger11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:29   #3583
Ne znam jel netko već spomenuo, ali kaže Rosa jutros da bi RL za AD5 trebao biti "published during August". Ako je to točno (što je naravno veliko ako) onda bi uspješni kandidati trebali dobiti rezultate mjesec dana ranije.
LulOz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:40   #3584
Quote:
LulOz kaže: Pogledaj post
Ne znam jel netko već spomenuo, ali kaže Rosa jutros da bi RL za AD5 trebao biti "published during August". Ako je to točno (što je naravno veliko ako) onda bi uspješni kandidati trebali dobiti rezultate mjesec dana ranije.
Da li je upotrijebila "most likely"?

Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Razumijem te, ali EU ima službenu strategiju višejezičnosti s ciljem da svaki građanin Unije ima sposobnost komuniciranja na barem dvama stranim jezicima. Dok se za zapošljavanje ljudi koji bi te građane trebali opsluživati, i trebali biti zbilja kvalitetni, takvo znanje ne traži. Ali, samo sam iznosio vlastito mišljenje.
Zato EU institucije zaposlenike besplatno šalju na tečajeve EU jezika.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 13:54   #3585
Malo offa: krivi administrator na krivom mjestu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/e...om/685808.aspx
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 14:35   #3586
jel zna netko...

EPSO/AD/235/12 – Lawyer Linguists COJ: 95 EP

Jel zna netko koliko je LLova za CoJ bilo pozvano u AC?
Bilo je 95 prijavljenih, pa talent scaner (...) pa preliminari prijevođenja, a koliko se sjećam NOC-a, CBT je bio u sklopu ACa.

Dakle, u AC su išli samo oni sa oba + prijevoda...
__________________
Ak se glasa kao patka, i izgleda kao patka, onda je patka!!!
PolarBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 14:51   #3587
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Malo offa: krivi administrator na krivom mjestu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/e...om/685808.aspx
hahahahaha - ovo je bit ce 'lokalna' roza (tj. ona sta joj prsti samo cine copy/paste za parlament) isla na google, copirala prvi image na google sta je nasla za hrvatsku, i onda udrila ctrl V... dobre pare prima za to sto radi

a na isti nacin se moze reci da hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova (ili eu integracija) tj. PR and Marcoms odjel traljavo radi, jer da su profesionalni, trebali su vec svim EU tijelima (a i drugim organizacijama) vec davno poslati "brand package" sa svim vrstama grbova, zastava, znakova u razlicitim jpg rezolucijama itd. tako to profesionalac radi, da posli papani ne idu trazit na google images prvu sliku sta nadju....
neutroroberts1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:08   #3588
Quote:
viskoza kaže: Pogledaj post
ako nisi mislio na triggera, onda dva
nije.

Quote:
neutroroberts1 kaže: Pogledaj post
tako to profesionalac radi, da posli papani ne idu trazit na google images prvu sliku sta nadju....
a naravno zna se koja je prva u rezultatima s najviše viewova.

multikvotam ko veliki!
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:26   #3589
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Da li je upotrijebila "most likely"?
Nope:

Quote:
Ivan
JUN 26, 2013 @ 16:23:34
Dear EPSO staff,

The release of the publishing date for the reserve list was originally scheduled for the 1st semester of 2013, but this was recently delayed to the 2nd semester of 2013. Could you give us at least an approximate time frame for when we can expect a new update to indicative planning with a specific publishing date for the reserve list?

Kind regards,
Ivan

REPLY
Rosa - EU Careers
JUN 28, 2013 @ 10:23:35
Hi Ivan,
The reserve list for this competition is planned to be published during August.
Kind regards,
Rosa
Naravno taj njihov "is planned" je isti vrag kao i "most likely".
LulOz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:33   #3590
Quote:
LulOz kaže: Pogledaj post
Nope:



Naravno taj njihov "is planned" je isti vrag kao i "most likely".
tocno tako, to sta Roza (aka prorocica pitija) izvali na blogu vridi ka jedno veliko nista... na HoU je rekla:

Dear Roko,
Candidates will receive information via the EPSO account during second half of June.
Kind regards,
Rosa

a nekidan je jedan pita - a sta je, di su te informacije?

pa roza mrtva ladna odgovara

Dear Ljupce,
There is some delay and the publication of results is now planned for the second half of August.
Kind regards,
Rosa


toliko o tome sta Roza & company pisu po blogu....ja san van lipo rekla kakvi in je bija opis radnog mjesta kad su se javljale za radit u Epso-Communication and Attractiveness
(da da, u tom odjelu Roza radi)
neutroroberts1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:35   #3591
ajme cekaj sitila san se - pa Roza uopce nije spomenula godinu...mozda ona (tj. Epso) ni ne misli na 2013!!!
neutroroberts1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 15:59   #3592
Quote:
neutroroberts1 kaže: Pogledaj post
ajme cekaj sitila san se - pa Roza uopce nije spomenula godinu...mozda ona (tj. Epso) ni ne misli na 2013!!!
Eto, i onda objave u rujnu ove godine i Rosa može reći da su požurili cijelih 11 mjeseci.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 16:04   #3593
Quote:
Johny kaže: Pogledaj post
Eto, i onda objave u rujnu ove godine i Rosa može reći da su požurili cijelih 11 mjeseci.
da da onda ce slavodobitno pisat na blogu kako su to odradili u rekordnom roku!
aj dobro, barem smo ovo sve bacili u vic
bolje se smijat nego plakat
neutroroberts1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 18:02   #3594
Mislim da je ova današnja Rosina poruka zapravo još jedan test za resilience, jer sad ćemo se ponadati (pa makar i podsvjesno) da bi RL stvarno mogla biti u kolovozu (što to znači rezultati u srpnju), a naravno od toga neće biti ništa i većina nas (ja prvi) će izgubiti i ono malo živaca što nam je ostalo. Već vidim da mi ne gine kakvo postsezonsko ljetovanje u Vrapču, tamo negdje početkom rujna. Hvala Rosa!
LulOz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 18:15   #3595
Ja kao dežurni pesimist slavodobitno objavljujem da sam sigurna da će rezultati biti kada je Rosa rekla s uvrh tjedan dana zakašnjenja
Zbilja tako mislim. Doduše možda ne RL već samo inbox ili tako nešto, no neki će rezultati biti...moraju biti jer s 1.7. ulazimo i oni već kasne...
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 20:39   #3596
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Ja kao dežurni pesimist slavodobitno objavljujem da sam sigurna da će rezultati biti kada je Rosa rekla s uvrh tjedan dana zakašnjenja
Zbilja tako mislim. Doduše možda ne RL već samo inbox ili tako nešto, no neki će rezultati biti...moraju biti jer s 1.7. ulazimo i oni već kasne...
Iz tvojih usta u EPSOve uši. Ipak mislim da su sva ova naša nadanja da Rosa ovaj puta bude u pravu nažalost samo wishful thinking, ili da slobodno prevedem Švabe: ovdje je želja majka misli.

Btw meni je zapravo najzanimljivije što je Rosa napisala da bi u kolovozu trebala biti objavljena RL, što bi moralo značiti da kandidati trebaju dobiti rezultate u inbox tijekom srpnja iliti next month. A to mi naravno zvuči još nevjerojatnije.

Zadnje uređivanje LulOz : 28.06.2013. at 21:50.
LulOz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:04   #3597
Držmo fige da nešto bude.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:08   #3598
Quote:
Ancien kaže: Pogledaj post
Ja sam u svojoj firmi (državna služba)
Ovo ti je ključno. Neki su u privatnom sektoru gdje stvari mogu biti puno gadnije (ne kažem da ni u javnom ne mogu) što se sigurnosti ugovora i mogućnosti otkaza tiče. Svjesna sam i da javne sada uzimaju na određeno, no to je još uvijek u manjini, dok je u privatnom sveprisutno.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 21:53   #3599
ekipa, znam da jos ima jos puno vremena do RL, i to pravog posla... ali cisto da znate kakva se smijesi buducnost.. (hint: stednja! )

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-13-629_en.htm
smileyface is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 23:26   #3600
Pa ti radi za EU
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.