Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2016., 23:11   #9601
Accreditation officer

Ima li netko tko je prosao CBT test za ovu poziciju..
Da li je moguce dobiti posao ako nemamo radnog iskustva u tom podrucju..
Hvala
Andreyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 13:43   #9602
Quote:
Andreyy kaže: Pogledaj post
Ima li netko tko je prosao CBT test za ovu poziciju..
Da li je moguce dobiti posao ako nemamo radnog iskustva u tom podrucju..
Hvala
Ne.
Obavijest o natječaju.
__________________
Science is but a perversion of itself unless it has
as its ultimate goal the betterment of humanity.

Nikola Tesla
LibraryDragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 16:15   #9603
Novi natječaji su objavljeni ako netko nije uočio, za AST u financijama i ljudskim potencijalima:
https://epso.europa.eu/apply/job-off...description_en
https://epso.europa.eu/apply/job-off...tition/2239_en
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 14:58   #9604
Quote:
amarkulin kaže: Pogledaj post
Novi natječaji su objavljeni ako netko nije uočio, za AST u financijama i ljudskim potencijalima:
https://epso.europa.eu/apply/job-off...description_en
https://epso.europa.eu/apply/job-off...tition/2239_en
Da. Dodatno, novi CAST u siječnju i nakon dugo vremena otvara se novi AD natječaj za generaliste EPSO/AD/338/17, prijave kreću od 16.03.2017. do 19.04.2017.
ven3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:18   #9605
Quote:
Andreyy kaže: Pogledaj post
Ima li netko tko je prosao CBT test za ovu poziciju..
Da li je moguce dobiti posao ako nemamo radnog iskustva u tom podrucju..
Hvala
Ja sam prošao, 32/40, sada čekam dalje , nema nikakvih novosti...
VR 15/20
NR 7/10
AR 10/10
Bruxelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 10:56   #9606
Quote:
Bruxelles kaže: Pogledaj post
Ja sam prošao, 32/40, sada čekam dalje , nema nikakvih novosti...
VR 15/20
NR 7/10
AR 10/10
Da li će nas zvati za daljnje krugove, ako nemamo radno iskustvo u tom području.. ja imao 24/40
Andreyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 09:58   #9607
Pozdrav, prijavljujem se za administratora (nuklearni inspektor). Zanima me da li trebam na faksu tražiti da mi izdaju ekivalant diplome (imam titulu dipl. ing., a traži se kao jedan od uvjeta mag. ing. struke)? Moja diploma je ekvivalentna tome, ali do sad nisam imao potrebe za traženje takve diplome.
Imam i supplement, ali tamo samo piše naziv na latinskom.
__________________
RB foto
clyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:22   #9608
Quote:
clyde kaže: Pogledaj post
Pozdrav, prijavljujem se za administratora (nuklearni inspektor). Zanima me da li trebam na faksu tražiti da mi izdaju ekivalant diplome (imam titulu dipl. ing., a traži se kao jedan od uvjeta mag. ing. struke)? Moja diploma je ekvivalentna tome, ali do sad nisam imao potrebe za traženje takve diplome.
Imam i supplement, ali tamo samo piše naziv na latinskom.
http://europa.eu/epso/doc/diplomes-fortheweb_en.pdf

U jednom od starijih natječaja u sklopu čestih pitanja dali su link na ovaj dokument naziva EXAMPLES OF QUALIFICATIONS CORRESPONDING, IN PRINCIPLE, TO THOSE REQUIRED BY THE NOTICES OF COMPETITION, ako ti to što pomaže...

Ja sam imao već zbog jedne druge prijave ovjereni prijevod, na kojem je već bio preveden ekvivalent i to je bilo ok...
ven3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 20:24   #9609
Zatraži. Svi koje znam su si to nabavili.
amarkulin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 19:12   #9610
Kako je prosao test za prevoditelje? Koje su teme bile? JA nisam imala dosta bodova za drugi krug..
brusselsgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:05   #9611
Što se tiče članka na engleskome, malo su izmijenili temu i mislim da po prvi put nije bio članak iz Guardiana. Tema je bila konferencija o pravima žena.
Han is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 10:40   #9612
epso ultimate test book - njuškalo

da li je netko od vas naručivao ove knjige od ovog oglašivača, kakva su iskustva...
hvala

http://www.njuskalo.hr/literatura-kn...-oglas-5266589
Andreyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:10   #9613
EPSO/AD/338/17

Stiže i novi AD natječaj za generaliste...

Prijave na natječaj za administratore 2017. počinju se primati 30. ožujka 2017.

Ovogodišnji postupak prijave sastoji se od dva dijela. U prvom dijelu kandidat mora potvrditi da ispunjava uvjete za sudjelovanje u natječaju i navesti sve jezike EU-a kojima vlada, dok u drugom dijelu odabire jezike na kojima želi polagati različite testove i dovršava prijavu.
ven3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:38   #9614
Objavljen je novi natječaj za administratore AD5 (opće prakse):

EPSO/AD/338/17
MilHistorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 14:19   #9615
Dokumenti za AC (talent screener)?

Quote:
Andreyy kaže: Pogledaj post
Ima li netko tko je prosao CBT test za ovu poziciju..
Da li je moguce dobiti posao ako nemamo radnog iskustva u tom podrucju..
Hvala
Ja sam pozvana na AC u Bruxelles, i piše u uputama kako treba po novoj proceduri donijeti sve originale dokumenata na uvid.
E sad ono što meni nije jasno jest da piše da treba isprintati:
 Application form
 Replies to Talent Screener questions and documents supporting your replies e.g.knowledge of languages.

Ne kužim zašto treba ponovno printati replies to talent screener (svako pitanje posebno ili kako već?), ako već application form sadrži talent screener dio?
Također traže "evidence" za te odgovore, a to su ionako većinom diploma i ugovori o radu koji se pak moraju priložiti pod "Education" i "Professional experience", pa mi nije jasno šta bi ja tu onda trebala priložiti? kopije diplome i tih ugovora, to mi nekako baš nema smisla, pogotovo što se neko radno mjesto odnosi na više pitanja, ne kužim kako su to zamislili?
Ima li netko da je nosio te dokaze za talent screener da mi napiše svoje iskustvo?

puno hvala!
Usurpadora1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:26   #9616
Quote:
MilHistorian kaže: Pogledaj post
Objavljen je novi natječaj za administratore AD5 (opće prakse):

EPSO/AD/338/17
Može li netko od onih već zaposlenih u institucijama EU protumačiti koji jezik najbolje uzeti za L1 a koji za L2 kako bi kandidati iz Hrvatske imali jednake šanse?

jezik 1: jezik koji se upotrebljava za računalne testove s višestrukim izborom odgovora,

jezik 2: jezik koji se upotrebljava za drugi dio obrasca za prijavu, simulaciju e-sandučića (e-tray), testiranje u centru za procjenu i komunikaciju između EPSO-a i kandidata koji su podnijeli valjanu prijavu. Jezik 2 mora biti različit od jezika 1.

Za potrebe ovog natječaja, EPSO namjerava kao jezik 2 ponuditi onih pet jezika za koje kandidati u prvom dijelu obrasca za prijavu najčešće prijave znanje na razini B2 ili višoj razini, pri čemu će uzeti u obzir i potrebe službi kako je opisano u nastavku .


Kolika je vjerojatnost da će najčešći jezik L2 biti - engleski? I što je s drugim jezicima L3 ako su C1 razine?

Nekako je nejasno iz njihovih objašnjenja dokučiti bi bilo bolje uzeti L1 hrvatski a L2 engleski ili npr L1 engleski a L2 njemački ili francuski (onaj jezik koji je kandidatima jači), a hrvatski uopće ne koristiti jer nema šanse da bude izabran u većem broju za potrebe službe?
AntoLogicni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:40   #9617
Quote:
Usurpadora1205 kaže: Pogledaj post
Ja sam pozvana na AC u Bruxelles, i piše u uputama kako treba po novoj proceduri donijeti sve originale dokumenata na uvid.
E sad ono što meni nije jasno jest da piše da treba isprintati:
 Application form
 Replies to Talent Screener questions and documents supporting your replies e.g.knowledge of languages.

Ne kužim zašto treba ponovno printati replies to talent screener (svako pitanje posebno ili kako već?), ako već application form sadrži talent screener dio?
Također traže "evidence" za te odgovore, a to su ionako većinom diploma i ugovori o radu koji se pak moraju priložiti pod "Education" i "Professional experience", pa mi nije jasno šta bi ja tu onda trebala priložiti? kopije diplome i tih ugovora, to mi nekako baš nema smisla, pogotovo što se neko radno mjesto odnosi na više pitanja, ne kužim kako su to zamislili?
Ima li netko da je nosio te dokaze za talent screener da mi napiše svoje iskustvo?

puno hvala!

Ako ti pomaže ja sam im uputio slično pitanje i dobio ovakav odgovor :"Well, any document will do, such as contracts, job descriptions, reports etc., proving what you claim in your application and talent screener."
vedrvedr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 01:07   #9618
Jel se javio tko za AST3 u HR-u, kaj je bilo do 17.1.? Vidio sam da je ukupno prijavljeno 2094 i odrađeni su kompjuterski testovi u Algebri, nekak sam uspio proći, pa dal nas ima još odavde?
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:49   #9619
Quote:
bubimir13 kaže: Pogledaj post
Jel se javio tko za AST3 u HR-u, kaj je bilo do 17.1.? Vidio sam da je ukupno prijavljeno 2094 i odrađeni su kompjuterski testovi u Algebri, nekak sam uspio proći, pa dal nas ima još odavde?
išao sam ja zbog treninga. CBT sam prošao /rezultatt bili nedavno/. nije da mi je napet natječaj, al godi kad prođeš bez vježbanja
__________________
Ak se glasa kao patka, i izgleda kao patka, onda je patka!!!
PolarBear is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:46   #9620
CAST 2017

Da li je netko vec bio na tesiranju, naime bile su vec dvije runde u Zagrebu.....ja sam bukirala zadnji raspolozivi termin 18.5. Competency test me najvise zanima za podrucje HR-a iliti ljudskih resursa, TNX
Šarmerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.