Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2008., 18:31   #1
Wink Veza sa mlađom muškom piletinom?

Šta misle koke o tome,znaju me gnjavit nekad starije,a ja bi samo sex zasad

Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 19:44   #2
i ja bi svašta.
ne petljam se. mada mi laska.
nikakva akcija. jednostavno sam s toliko ludosti na glavi da mi se čini da nema šanse da se ja spojim se nekim mlađim.

jednom sam to morala doslvno i reći tim riječima, al mali ne odustaje baš tako lako, a i ne vjeruje mi da sam
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:50   #3
to si cuvam kad mi bude cetrdest
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 20:55   #4
Probala. Nije išlo.

Ja bih ipak nešto malo starije.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:29   #5
Ako su pametne, te starije te i gnjave samo za seks. Inače, šta će im veza s nekim 20 godina mlađim koji će ih kad-tad ostaviti zbog pritiska okoline, neke mlađe i ljepše ili želje za djecom. Jedino ako su dost bogate, pa si mogu kupiti novog.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:39   #6
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
Šta misle koke o tome,znaju me gnjavit nekad starije,a ja bi samo sex zasad

pa mlade muske piletine i jesu samo za sex i razonodu.
steta tako sto kvariti nekim stereotipnim vezama...bzvz.
pa da sam neznam kako zatreskana,veza mi ne pada na pamet..osim ona krevetna ili nekih par sati prije ili posle...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:45   #7


ak bi vec birala izmedju dosta mladjeg i dosta starijeg od mene izabrala bi starijeg
ne da mi se zajebavati s djecicom
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:48   #8
ja znam kod kojih ne prolazi.....
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:54   #9
Peppa, koliko je to dosta?

Jer sad, s 10 godina starijim tipom se mogu zamislit. A s 10 godina mlađim bih se relativno zamišljala u Remetincu ili tako nekoj sličnoj ustanovi.

Sve ovisi i o starosti žene/djevojke.
Meni su i ovi par godina mlađi, balavi. Ti još ne znaju ni gdje im je dupe, a gdje glava. (čast iznimkama).
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:16   #10
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Peppa, koliko je to dosta?

Jer sad, s 10 godina starijim tipom se mogu zamislit. A s 10 godina mlađim bih se relativno zamišljala u Remetincu ili tako nekoj sličnoj ustanovi.

Sve ovisi i o starosti žene/djevojke.
Meni su i ovi par godina mlađi, balavi. Ti još ne znaju ni gdje im je dupe, a gdje glava. (čast iznimkama).
pa 10+

buduci da sam u srednjim 30im ni 10- nije kaznjivo al mi je to nekak bezveze
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:27   #11
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
pa 10+

buduci da sam u srednjim 30im ni 10- nije kaznjivo al mi je to nekak bezveze
Mislim da zato njima nije.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:32   #12
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Peppa, koliko je to dosta?

Jer sad, s 10 godina starijim tipom se mogu zamislit. A s 10 godina mlađim bih se relativno zamišljala u Remetincu ili tako nekoj sličnoj ustanovi.

Sve ovisi i o starosti žene/djevojke.
Meni su i ovi par godina mlađi, balavi. Ti još ne znaju ni gdje im je dupe, a gdje glava. (čast iznimkama).
imas donekle pravo u kad kazes,neznanju gdje im je dupe a gdje glava,ali jebiga,zato nisi u vezi nego se samo zabavljas..mene recimo stari deprimiraju.osjecam neku nelagodu.jednostavno neznam kako se postaviti prema starijem jer jako sam djetinjasta duhom..onako bas mi je odbojno.kao neka ozbiljnost da vlada na sve strane.turn off. totalni.mozda za vezu neku ajd...ali ja sam kao ovi-neznam gdje mi je dupe a gdje glava,i ja bi nesto izmedu veze i ne veze..i zato se na neki nacin lakse snadem sa mladjim nego starijim.i ne ne ocekujem nista nikad od nikog osim trenutacni provod.ja i on.i onda svatko sebi do slejdeci puta.a za to me 10 god ne smeta,dapace!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:34   #13
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Meni su i ovi par godina mlađi, balavi. Ti još ne znaju ni gdje im je dupe, a gdje glava. (čast iznimkama).
Meni se cini da to nema veze s godinama.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 21:54   #14
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
Šta misle koke o tome,znaju me gnjavit nekad starije,a ja bi samo sex zasad

Prvo procijeni koku...i pazi koliko je starija..ima nas svakakvih...ako zelis samo sex onda naidju na neku takvu koja zeli samo sex pa da poslije ne bi bilo povrijednjenih..

sex, sex, sex i samo sex
ponosna Bosanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:33   #15
Quote:
ponosna Bosanka kaže: Pogledaj post
Prvo procijeni koku...i pazi koliko je starija..ima nas svakakvih...ako zelis samo sex onda naidju na neku takvu koja zeli samo sex pa da poslije ne bi bilo povrijednjenih..

sex, sex, sex i samo sex

a cuj,malko se moras vrijedati,jer nisu svi da mogu u sex bez imalo emocija ili osjecaja prema toj drugoj osobi...jebiga,svaka medalja ima lijepu i ruznu stranu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:36   #16
pa ono,samo pitam jel moguće,koke večinom i žele sex od mene i takvih poput mene..ali jednom će se neka zaljubit ,a onda će vidit
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:44   #17
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
pa ono,samo pitam jel moguće,koke večinom i žele sex od mene i takvih poput mene..ali jednom će se neka zaljubit ,a onda će vidit
takvi poput tebe najcesce se sami zaljube il postanu posesivni, pa zenska samo ima problema, sta ce reci da je pametno pripaziti.
ocu reci mladji muski koji vicu da oce samo sex, nije im bas za vjerovati, poput nezrelih djecaraca su...
prijemcivi
__________________
and I was thinking to myself this could be heaven or this could be hell
:clint-ica: is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:52   #18
Quote:
:clint-ica: kaže: Pogledaj post
takvi poput tebe najcesce se sami zaljube il postanu posesivni, pa zenska samo ima problema, sta ce reci da je pametno pripaziti.
ocu reci mladji muski koji vicu da oce samo sex, nije im bas za vjerovati, poput nezrelih djecaraca su...
prijemcivi
ja ne tražim sex samo,pogledaj temu još jednom malo bolje ...meni je draža veza,samo što starije koke nisu za to samnom...još
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 13:56   #19
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ja ne tražim sex samo,pogledaj temu još jednom malo bolje ...meni je draža veza,samo što starije koke nisu za to samnom...još
Čudno da su za išta s tobom.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 14:00   #20
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ja ne tražim sex samo,pogledaj temu još jednom malo bolje ...meni je draža veza,samo što starije koke nisu za to samnom...još
neznam, izgledalo je ko da se bojis da se koja ne zaljubi u tebe, sorcek.


Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
još

popravit ces se ti, aj malcice sazri
__________________
and I was thinking to myself this could be heaven or this could be hell
:clint-ica: is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.