Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 12:11   #1381
Zna li tko kakve su veličine Clarissa sandala od Dr. Martens, naručila bih online pa da ne zeznem veličinu. Thanks

funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 15:29   #1382
Osim ShoeBeDoa i Shoostera u kojima je izbor očajan, postoji li još koja trgovina u Zagrebu?
SugarGlider is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 20:36   #1383
Hello ekipa!

Je li netko od vas možda naručivao sa njihove službene stranice, dakle www.drmartens.com/uk??? Zanima me: prodaju li i u Hrvatsku, tj. može li se naručiti i za lijepu našu uopće??? Ako da, koliko naplaćuju (koliko će me ispasti na carini i poštarina ako šuze koštaju cca 120£)???

Tnx in advance!!!
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 19:13   #1384
Ljudi, ima tko možda za prodat Dr Martens Straford br 38? Mislim da su bile u ducanima na jesen/zimu 2012./13. Ne znam kako sam ih samo propustila. Pliz, help!



onajkojinezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 01:14   #1385

zna li itko gdje ima ovih i kolika im je uopće sad cijena?
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 02:00   #1386
Bude ih svake sezone iako su već relativno star model. Koliko znam, cijena im je oko 600 kuna.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 17:16   #1387
Nakon skoro 10 godina nošenja marti, odlučila sam probati Steel Boots. Rezultat: sve marte ikad bih polila benzinom, spalila i bacila u smeće. Preporodila sam se u stilsicama. Neusporedivo kvalitetnija izrada, izdržljiviji i manje skliski potplati, daleko bolje za bljuzgu i sl. nego marte. I da, sve to za cijenu koja je ponekad i 50% niža od marti, ovisno o modelu. Čisti dokaz da su marte jako, jako precijenjene i da ime branda može nabiti cijene u nebesa bez obzira na kvalitetu.


Quote:
Vicky Leax kaže: Pogledaj post
Je li netko od vas možda naručivao sa njihove službene stranice, dakle www.drmartens.com/uk??? Zanima me: prodaju li i u Hrvatsku, tj. može li se naručiti i za lijepu našu uopće??? Ako da, koliko naplaćuju (koliko će me ispasti na carini i poštarina ako šuze koštaju cca 120£)???
Carina na predmete iz UK ne postoji, u EU smo.
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 16:45   #1388
Jel ima ovih negdje za kupiti ove sezone? Nisu ih valjda povukli

ibbi333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 18:02   #1389
Prošle sam godine htjela kupiti ili niske ili te, no nije bilo broja i prodavačica mi je rekla da su im to sve zadnji brojevi pošto se povlače. Ja sam to pitala u ShoeBeDo trgovinama u Zagrebu.
__________________
“I am only responsible for my own heart, you offered yours up for the smashing my darling. Only a fool would give out such a vital organ”
alessia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 18:14   #1390
Quote:
funfan kaže: Pogledaj post
Zna li tko kakve su veličine Clarissa sandala od Dr. Martens, naručila bih online pa da ne zeznem veličinu. Thanks



savršene su
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:54   #1391
Quote:
ibbi333 kaže: Pogledaj post
Jel ima ovih negdje za kupiti ove sezone? Nisu ih valjda povukli

Ja sam prošle godine kupila ove za 350kn,savršene su
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 19:27   #1392
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja sam prošle godine kupila ove za 350kn,savršene su
samo mi nabijaj na nos
a ocito sam izvisila, gledala sam jos malo i nisam ih nigdje nasla. a eto mi moja pamet, bitno da sam svake godine gledala u njih u ducanu i na tudim nogama
ibbi333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 10:00   #1393
Quote:
ibbi333 kaže: Pogledaj post
samo mi nabijaj na nos
a ocito sam izvisila, gledala sam jos malo i nisam ih nigdje nasla. a eto mi moja pamet, bitno da sam svake godine gledala u njih u ducanu i na tudim nogama
Ja sam jucer bila u planet obuci i imaju par modela koji su 99,9% kopija marti,kozne su i cijena je 399kn,ako ti to sta znaci
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:44   #1394
Haj cure!

Prije kojih osam mjeseci pitala sam vas za savjet o martama I jučer sam ih kupila Neplanirano Mislim, imala sam u planu otići do ShoeBeDo-a ovaj tjedan jer su dobili nove modele, ALI ova kiša je bila toliko neumoljiva , a ja u Vansicama tako da sam otišla u City i kupila ove marte. ODUŠEVLJENA SAM! Ništa me ne žulja, ne promaču (hodala sam lokvama i još sam namjerno obukla samo najlonke! Ništa )

Prvotno sam htjela ove , no one su s kapicom, a to ipak ne bih
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:18   #1395
Da li netko ima ovaj model,vode se kao muske,ali meni se jako sviđaju,nisam ih vidjela uzivo,pa me zanima da li su udobne i da li je jako širok model? http://shoebedo.com/hr/brand/dr-martens/rylee-black/
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 22:54   #1396
Jeste kad naletjeli na neki univerzalan popust u Shoe be doou, koji bi uključivao i standardne crne marte sa deset rupa?
Njih nikad nisam vidio na nekoj akciji, čak ni minimalnoj. Ali opet, nisam baš neki redoviti pratitelj tih trendova i hodač po dućanima.
KhalxDrogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 15:19   #1397
ja mislim da nekad zna bit popust na cijeli asoritiman u dućanu pa prati njihov web/face ako ti nisu hitne. možeš se prijavit i na newsletter pa kad je neka akcija dođe ti mail
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:46   #1398
Tnx.
Ja imam 'apdejt'. Još ovih par dana do kraja mjeseca u Shoebido-u vrijedi popust na gotovo sve modele marti koji prosječno iznosi 20%. Ako ih platite american ili diners kreditnom karticom, dobijete još dodatnih 10% popusta.

Ja sam si kupio klasične crne marte sa osam rupa i kapicom za manje od 650 kn. Htio sam prvotno kupiti one sa 10 rupa koje inače nosim, ali one su jedan od ta dva modela koja nisu snižena.

btw. dobar avatar.
KhalxDrogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 23:48   #1399
Quote:
KhalxDrogo kaže: Pogledaj post
Tnx.
Ja imam 'apdejt'. Još ovih par dana do kraja mjeseca u Shoebido-u vrijedi popust na gotovo sve modele marti koji prosječno iznosi 20%. Ako ih platite american ili diners kreditnom karticom, dobijete još dodatnih 10% popusta.

Ja sam si kupio klasične crne marte sa osam rupa i kapicom za manje od 650 kn. Htio sam prvotno kupiti one sa 10 rupa koje inače nosim, ali one su jedan od ta dva modela koja nisu snižena.

btw. dobar avatar.
super! drago mi je da si ulovio popust!

to za avatar sam i ja pomislila kad sam vidjela tvoj
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 19:05   #1400
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post

zna li itko gdje ima ovih i kolika im je uopće sad cijena?
kako se zove ovaj model i gdje pronaći takve?
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.