Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 01:16   #21
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ili barem neki linkić postavio Na adekvatnu.. khm... stranicu adekvatnog topica :ljenguza:
pomogućnosti na hrv. jeziku
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:18   #22
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nije ucrtan??
Ili ja ne vidim dobro (ne znam)

I hoću ja taj program koji izrađuje kartu
ja sam napravila na www.astroskop.net
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:18   #23
Na karti se vide aspekti
Hvala
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:20   #24
A tu imaš program koji pokazuje Chiron
Bafi ga je linkao
https://www.forum.hr/showthread.php?t=232049
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:24   #25
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ima i simbol
Ma znam koji je simbol. Napisah da ga ne vidim, a i u onoj tablici bi ga trebala imati i napisanog, a ona nema.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:27   #26
Našla sam svog Chirona. Nalazi se u biku (12 stupanj) u 4 kući. Radi opoziciju s Uranom, trigon sa Saturnom, kvadrat s Jupiterom i sekstil s Merkurom.
Vidim da nas dosta ima Chirona u biku. Ne znam koliko je dugo tamo ostao
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:34   #27
Kao što rekoh - blizanci (7 stupanj, valjda ). Kako da znam što točno radi sa kime?

Vidim kvadrat sa mjesecom i nešto sa Uranom, ali ne kužim koja je to oznaka. Poput osmice, ali nije osmica već mi linija prelazi preko toga pa ne vidim točno.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:39   #28
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I dečkov je u biku. Još zanimljivije
Ma i nije baš. Kiron je u Biku bio 7 godina . Bitnije je gdje se Kiron nalazi (posebno ako je angularan i radi konjunkcije s osjetljivim točkama - asc, dc, mc, ic) i kako je aspektiran (posebno sa Suncem i Mjesecom).
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:43   #29
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh - blizanci (7 stupanj, valjda ). Kako da znam što točno radi sa kime?

Vidim kvadrat sa mjesecom i nešto sa Uranom, ali ne kužim koja je to oznaka. Poput osmice, ali nije osmica već mi linija prelazi preko toga pa ne vidim točno.
Pretpostavljam da je to znak za opoziciju. I ja imam taj aspekt (vidi gore).
Vjerojatno je dugo trajala ta opozicija.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:46   #30
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je to znak za opoziciju. I ja imam taj aspekt (vidi gore).
Vjerojatno je dugo trajala ta opozicija.
A da li znaš što predstavlja kvadrat sa Mjesecom i opozicija s Uranom? I još ako je k tome i retrogradni? (ima oznaku malo 'r' kraj sebe, to valjda to znači)

I još imam kvadrat Mjesec-Uran tj. to je jedan trokut koji čine Chiron, Mjesec i Uran. Nadam se da sam se dobro izrazila.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:56   #31
Evo nešto o Chironu.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:58   #32
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Ma i nije baš. Kiron je u Biku bio 7 godina . Bitnije je gdje se Kiron nalazi (posebno ako je angularan i radi konjunkcije s osjetljivim točkama - asc, dc, mc, ic) i kako je aspektiran (posebno sa Suncem i Mjesecom).
Zanimljivo, hvala
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 02:36   #33
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
A da li znaš što predstavlja kvadrat sa Mjesecom i opozicija s Uranom? I još ako je k tome i retrogradni? (ima oznaku malo 'r' kraj sebe, to valjda to znači)

I još imam kvadrat Mjesec-Uran tj. to je jedan trokut koji čine Chiron, Mjesec i Uran. Nadam se da sam se dobro izrazila.
Mjesec ti je u Ribama pretpostavljam? To je nježan, hipersenzibilan Mjesec. U kojim kućama je taj T-square (trokut Mjesec-Uran-Kiron). Koje kuće su ti u Raku i Vodenjaku?
Ovako na prvu loptu, rekla bih da imaš problematičan odnos s mamom, bila si povrijeđena u djetinjstvu možda zbog toga što ti nije pružena dovoljna sigurnost. Znaš biti ćudljiva, nervozna, sklona melankoliji i nepredvidivim reakcijama, teško se nosiš sa svojim osjećajima (variraš u tome da ih ili negiraš ili se utapaš u njima). Imaš mnogo razumijevanja i takta za druge, možeš razumijeti i osjećati njihovu bol i znaš instinktivno kako im pomoći. Mnogo bolje razumiješ bol i osjećaje drugih ljudi nego svoje.
Inovativna si i kreativna, kreativno izražavanje pomaže ti izraziti i razumijeti vlastite osjećaje i izlječiti bol.
Kreativnost i empatija tvoja su snaga.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 11:37   #34
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
Mjesec ti je u Ribama pretpostavljam? To je nježan, hipersenzibilan Mjesec. U kojim kućama je taj T-square (trokut Mjesec-Uran-Kiron). Koje kuće su ti u Raku i Vodenjaku?
Ovako na prvu loptu, rekla bih da imaš problematičan odnos s mamom, bila si povrijeđena u djetinjstvu možda zbog toga što ti nije pružena dovoljna sigurnost. Znaš biti ćudljiva, nervozna, sklona melankoliji i nepredvidivim reakcijama, teško se nosiš sa svojim osjećajima (variraš u tome da ih ili negiraš ili se utapaš u njima). Imaš mnogo razumijevanja i takta za druge, možeš razumijeti i osjećati njihovu bol i znaš instinktivno kako im pomoći. Mnogo bolje razumiješ bol i osjećaje drugih ljudi nego svoje.
Inovativna si i kreativna, kreativno izražavanje pomaže ti izraziti i razumijeti vlastite osjećaje i izlječiti bol.
Kreativnost i empatija tvoja su snaga.
Da, Mjesec mi je u Ribama. Evo, baš sad gledam natalnu i koja mi je kuća gdje. Uglavnom, 10. kuća mi je u Raku (s time da nije cijela u Raku, već je i 1/3 u Djevici ako ovo dobro pokazuje ili ako se tako čita ), a u Vodenjaku mi je 5. kuća i isto tako je 1/3 u Ribama. Nadam se da sam dobro napisala. U Raku mi je MC, a u Vodenjaku (na početku 5. kuće) mi je neki znak - krug i u sredini prekriženo, kao za zabranjeno parkiranje i zaustavljanje

A što se mame tiče, ovo je zaista krivo. Moguće da bi važilo za oca, ali nikako za mamu jer moja mama, iako je žešći gnjavež , je definitivno osoba koja je svakako svojo djeci pružila mnogo toga, pa i sigurnost.

Ovo ostalo stoji.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:12   #35
Elektra, ja sam napravila tvoj natal i nemam pojma o čem pričaš to u 5. kući. prema astro.comu je ona prazna, bez ikakvih prometnih znakova u njoj

10. kuća ti je u raku, a onaj mali dio pri kraju nije djevica nego lav.

da, kiron ti je retrogradan. retrogradni kiron upućuje na rane i blokade iz prošlog života, ako je vjerovati sajtovima.

zaboravih napomenuti i da je moj kiron retrogradan. jedan izvor u kojeg zbog nečeg imam intuitivno povjerenje mi je pričao o prošlom životu i između ostalog, rodi se o tome da nisam mogla imati djece. vrlo sam kratko živjela, 19 ili 21 godinu (nije siguran za godinu rođenja) i poginula u ratu. no bila sam udata i silno sam htjela imati djecu, što nikako da se dogodi. također imala sam jako mnogo braće i sestara, i rodbine i moguće da sam u toj zbrci bila nekako zapuštena.
meni se ne tu priču jako dobro nadovezuje činjenica da ja imam neobjašnjivi majčinski nagon od valjda 13. godine , želim ako financijska situacija bude povoljna em roditi em usvojiti djecu, a na kraju krajeva, biti ću jednom teta u vrtiću i djeca me općenito fasciniraju.

to mi još nekako jedino ima smisla jer sam odrasla u stvarno normalnoj obitelji punoj ljubavi, što čak ni tatine epozide nisu uspjele pokvariti, imam izvrstan odnos sa sestrom i nikad se nisam osjećala nimalo uskraćenom ili nedostojnom ljubavi. jedina stvar koju nikako ne mogu izraziti (niti ću ikad moći) je moja biseksualnost - to je nešto što sam dugo potiskival a zbog homofobične obiteljske sredine u kojoj sam odrasla. ali ostalo..ne zvoni

S.C. hvala na trudu !
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:20   #36
Meni je u Ovnu. To mi je jedino što mi je u Ovnu.

Kaže ovako:

Quote:
Chiron in Aries
If Chiron falls in Aries in your chart, you bear a pain inflicted upon your sense of self. This Chironic placement makes for a person who can wallow in self-pity over wounds, which can be physical, mental or psychic, self-inflicted, inherited or accidental. At the heart of Aries' influence are the ways in which you attain fulfillment with who you are on the inside and out. With Chiron in Aries, you can't help others because you can't see that you're not at peace with yourself. Instead of floundering in doubt, punishing yourself for who you aren't, Chiron in Aries encourages you to embrace who you are. By celebrating your strengths, you gain peace of mind and an opportunity to reach out to others going through similar pain. Healing yourself opens you (and your wound) up to the world, giving you a chance to give back what you've learned from your pain. Give your time to causes dealing with self-esteem or appearance issues -- especially with children and adolescents -- like eating disorders, self-mutilation or any behaviors that people inflict upon themselves out of self-loathing.
Eh... kad bih sad ja to znala protumačiti.

Inače je u 12. kući (uvijek me strah te kuće jer kažu da je sudbinska) koja mi je prazna, ali ogromna od riba-ovna-bika.
Nego, gdje mogu pročitati što znači ako je u 12. kući?
Ili ako netko zna...
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:33   #37
@diki

evo, tvoj kiron je na 28° bika, pri samom kraju 6. kuće te radi konjukciju sa DC, odnosno vrhom 7. kuće koji je u blizancima na 2°.

kopipejstala sam kiron u biku za tinchin kiron, ali evo još neš:
Ranjena osecanja, nikada niste primili ili dobili dovoljno, bilo materijalno, bilo emotivno, mentalno ili duhovno. Vase srce se oseca zapostavljenim i gladnim. Uvek vam se cini da drugi dobijaju vise ili bolje.
Sugestija: Napravite listu svega sto ste primili prvenstveno od strane najblizih, a zatim i od drugih ljudi. Slusajte svoj unutrasnji glas i zagledajte se u sebe sve dok ne dodjete do duboke zahvalnosti i ispunjenosti.
Pouka: Ljubav je kljuc svega i ne poznaje granice. Vi ste zaceti u ljubavi da bi ste je delili.

( meni je ovo prepatetično )
i ovo:

Kiron u Biku
Pitanja samopostovanja i samosvesnosti se mogu provlaciti kroz zivot. Ovaj polozaj hirona namece da ove osobe odredjene lekcije moraju da pruze drugima ili same da nauce kako se njihova licnost i svet oko njih vrednuje i kako se postupa sa vrednostima, kao i odnosa sigurnost/rizik. Takodje moze da utice i na primenu prakticnosti
i ovo:

Sa Kironom u znaku Bika ili 2. kući osoba može imati osjećaj manje vrijednosti i nesigurnosti u sebe, pa će stoga pridavati veliki značaj materjalnim posjedima. Osoba sa ovakvim K može imati neku stvarnu invalidnost ili fizičku traumu s kojom se treba nositi. Tijelo može biti potreseno i pod rigoroznom kontrolom zbog intenzivnih a neprihvatljivih seksualnih i prizemnih instinkta. Bitno je prepoznati i svjesno koristiti te pokretačke motive, kako ne bi zapali pod njihovu vlast, te trošili veliku količinu energije u njihovom potiskivanju.
Treba osluškivati svoje tijelo: jesti ono što tijelo traži, spavati kada se ima potreba za tim i sl.
K u Biku ili 2. kući obično označava pitanja vezana za bogatstvo i novac. S jedne strane tu su osobe koje žele ostvariti veliko bogatstvo, ali se ne znaju nositi s odgovornostima koje dolaze s njim; s druge strane osobe mogu imati prirodnu potrebu da dijele sa drugima. U oba slučaja kontrola resursa je bitna.
S negativne strane to ukazuje na osobe koje opsesivno žele kontrolirati svoje instinktivne i seksualne potrebe ili su orjentirani ka kontroli drugih ljudi. Međutim, oni mogu biti odlični menadžeri za resurse drugih ljudi.
Tu se ponavlja K teme da se može pomoći drugima ali ne i sebi.
Pozicija K u Biku ili u 2. kući ponekad označava i materijalno siromaštvo, što često stvara preuveličan osjećaj važnosti materijalnog posjedovanja.
Također je česta značajka K u ovoj poziciji nemogućnost da se stvari vide simbolično nego se bukvalno sve shvata.


Hiron u Devici ili šestoj kuci

Kada je Hiron u Devici ili šestoj kuci emotivno stanje se ispoljava kroz fizicke simptome.
Ovaj položaj takode oznacava suviše veliku ili suviše malu kontrolu, i života i tela
U šestoj kuci razvijamo veštinu i istrajnost da postignemo samopoštovanje kome težimo. U Devici, znaku žetve, usavršava se rad i tu prikupljamo plodove svog rada. Hiron u Devici ili šestoj kuci cesto oznacava suviše veliku ili suviše malu kontrolu. Strogo se kontrolišu život i telo i podvrgavaju se specijalnim vežbama i dijetama. Vrlo su važni red i cistoca, imamo potrebu da stalno organizujemo svoje misli, život i sve ostalo da bismo sprecili haos koji vreba iz blizine. Kroz greške i oglede ucimo šta se može kontrolisati a šta ne. Ipak, nalazimo olakšanje kada naucimo da prihvatimo i haoticne emocije i prakticne situacije. Shvatamo da se svet nece srušiti ako rizikujemo i odgovornost poverimo drugima, a ne organizujemo sve sami.
Hiron u ovom položaju stvara teškoce u preradi informacija, misli, emocija i životnog iskustva uopšte. Prikupljamo delove materijala a nismo u stanju da ih svarimo. Teško uspevamo da se otarasimo nekog iskustva pre nego što ga sredimo i tako uredenog stavimo u memoriju. Neki dogadaj u kome smo povredeni godinama preživljavamo i u stanju smo da ponovimo svaku njegovu sitnicu.
Pod stresom postajemo opsesivno pragmaticni, analiticni i preokupirani potpuno beznacajnim sitnicama. Kontrola ishrane

Kada je Hiron u Devici ili šestoj kuci emotivno stanje se ispoljava kroz fizicke simptome. Cesto daje fobiju od ozbiljnih bolesti, neredovno uzimanje hrane i gadenje na delove svog tela. Ako jedemo, to cinimo zato što nam jelo daje osecaj suštine, njime skrivamo strah od rastajanja, njime sprecavamo dublja osecanja ili instinkte koji ugrožavaju kontrolisanje. Ako gladujemo, to cinimo zato da stvari održimo pod kontrolom, a telo kontrolišemo pružajuci mu malo udobnosti. Ipak, naše telo nije samo veza sa emocionalnim bolovima iz prošlosti vec i izvor lecenja, vitalnosti i snažne seksualnosti.

Ovaj položaj Hirona može da stvori i neku vrstu steriliteta, što može da znaci nesposobnost da imamo decu ili nesposobnost da damo suštinu svom mišljenju. Ako ipak postignemo obe stvari subjektivno se osecamo sterilni i to nam izaziva bo. Ako naucimo da krotko i bez ogorcenja podnosimo tu ranu uspecemo da materinstvo ili ocinstvo otkrijemo u nekom poslu zbrinjavanja i pružanja pomoci. Moramo mudro izbegavati periode muceništva i pratecih osecanja krivice i stida koji se javljaju kao rezultat posvecenog služenja drugima bez dovoljno brige o sebi.
Hiron u Devici ili šestoj kuci nas instinktivno usmerava lecenju. Tipicni nacini oslobadanja od pritiska su puštanje misli na odmor, šetnje pored mora ali i pice i haoticnost. Kada nastanu emotivne teškoce korisno je posvetiti se brizi o telu, oslušnuti njegove signale, koristiti neku dijetu, jer stresovi izbacuju iz ravnoteže i škode telu. Umesto da telo shvatamo kao neprijatnost moramo osetiti šta ono doživljava jer ce nas to voditi i podupirati. Tako ucimo da prihvatamo mudrost govora tela i slušamo ono što nam ono saopštava. Vrlo je važno izleciti razdvojenost tela i duha, telesnog i netelesnog jer je duša osobe sa ovim Hironom cesto raspolovljena na dva nejednaka dela, na devicanski deo i na deo *****. Jedan od ova dva dela može biti vidljivo odsutan ili ranjen ili predimenzioniran ili je jedan istaknut a drugi povremeno nesvesno izbije.
Žena sa ovim Hironom obicno ima teškoca u odnosima s muškarcima. Kroz svoju seksualnost hoce da stekne moc preko muškarca, ne vezuje se za njega nego ga eksploatiše i zloupotrebljava sebe. Suprotna vrsta teškoca je strah od fizickog i emotivnog davanja od cega se brani i tako postaje sažaljiva figura majke. Takva žena je emocionalno ili fizicki hladna i sasvim odustaje od seksualnih odnosa. Ponekad uspostavlja pseudoplatonski odnos s muškarcem u kome uopšte nema seksualnih tonova i koji žesto postane kriticka i destruktivna veza koja partnerima donosi cudna zadovoljstva. Žaklina Kenedi je imala Hiron u šestoj kuci i njen brak sa Onazisom je pravi primer eksploatacije muškarca za postizanje odredenih namera. Isto ima i Zaza Gabor koja se udavala desetak puta iskljucivo za bogate ili uticajne ljude.
Strah od fizickog i emotivnog davanja
Muškarac sa Hironom u Devici ili šestoj kuci u ljubavi se ili plaši i hoce da kontroliše ženu, ili se namece kao razbijac ženskih srca. Jedan od takvih "srcolomaca" je i Klint Istvud. I on i režiser Roman Polanski imaju Hiron u šestoj kuci.
Hiron u Devici ili šestoj kuci cesto stvara teškoce u radu rukama, neurednost u domacem životu i lako promicanje detalja. Ponekad opsednutost da se sve poboljša izvitoperuje savršenstvo i veštinu u nagonu za perfekcijom i oslabljuje sve cega se dotaknemo. Ovo je posledica sterilnosti koju osecamo i treba da naucimo da prihvatimo nesavršene faktore koji cine život. Ako je naša rana savršenstvo, ponašamo se kao gonici robova, ne tolerišemo ni svoju ni tudu slabost i nesavršenstvo, prinudeni smo da se predstavljamo s maskom savršenstva. Hiron nas stavlja u iskušenje da naucimo da prihvatimo nesavršenstvo, ranjivost, ružnocu i nered.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:37   #38
@ Nastassja

Kiron u Ribama ili 12. kući

Sa ovim položajem K osobe mogu imati poteškoće sa osjećanjima ljutnje koja prate proces odrastanja ispod uloge dječije zavisnosti od roditeljskih figura. Prožimajuća osjećanja bezvrijednosti i samookrivljavanja koja mogu mučiti osobu imaju svoj korijen u potisnutoj agresiji, gdje se nekad osoba osjeća kao autsajder, žrtveni jarac.
Sa K u Ribama ili 12. kući sam proces utemeljenja se može doživjeti kao žrtva. Ali ako nema te žrtve, umjesto toga se može uništiti vanjska struktura života što stvara poteškoće u svijetu materijalne stvarnosti i saturnovskih zahtjeva.
Osoba može biti obuzeta strašnom težnjom prema nekom ko je nedostupan, npr. filmska zvijezda, lik iz knjige ili pak muž ili žena nekog drugog.
Svijet imaginacije može se doživljavati kao stvaran, naročito kada su osobe mlađe dobi.
Međutim, uslijed patnje, neke se osobe sa ovim položajem K povlače u cinizam, pragmatizam s tendencijom da postanu bukvalni i rigidni. Zbog straha od iskustva predaje povećava se emotivna kontrola. Ovo opet vodi ka patnji, od koje osoba traži odstojanje kroz prijatelje uključene u okultizam, droge ili ostale težnje Riba.
Sa ovakvim položajem K osobe privlače ljude kojima treba sažaljenje, podrška, te koji zahtijevaju dosta vremena i energije. Stoga su veoma potrebni periodi kreativne izolacije od kojih će osoba na početku i zazirati i plašiti ih se, ali će ipak osjetiti potrebu da se periodično povuče.
Sa ovim položajem se često događaju specifične traume, blokirane tuge i nepotpune žalosti, te umjesto toga zadržavaju svoju uveličanu, ali praznim hodom ispresijecanu i nesigurnu sreću. Ovo kasnije može utjecati na zdravlje (loše-normalno)!
Međutim, iskustvo duboke žalosti može osobu dovesti do spoznaje da ona već je tamo gdje želi biti i da nije izgnanik ili stranac u životu.
Tema tragične ili neuzvraćene ljubavi je često viđena u životima onih sa K u Ribama ili 12. kući, čije je usklađivanje sa idealom arhetipa ili univerzalnom ljubavlju toliko snažno da mogu imati poteškoća naći partnera u stvarnom životu.


a ukratko...mislim da se tu radi o tome da te blokade koje postoje tjeraš duboko u podsvjesno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:40   #39
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
Elektra, ja sam napravila tvoj natal i nemam pojma o čem pričaš to u 5. kući. prema astro.comu je ona prazna, bez ikakvih prometnih znakova u njoj

10. kuća ti je u raku, a onaj mali dio pri kraju nije djevica nego lav.

da, kiron ti je retrogradan. retrogradni kiron upućuje na rane i blokade iz prošlog života, ako je vjerovati sajtovima.

zaboravih napomenuti i da je moj kiron retrogradan. jedan izvor u kojeg zbog nečeg imam intuitivno povjerenje mi je pričao o prošlom životu i između ostalog, rodi se o tome da nisam mogla imati djece.
Je, astro.com ne pokazuje taj znak ali onaj software koji sam skinula pokazuje. Ne piše što je, ali je tamo. Objasnila sam kako izgleda.

A koj ije taj tvoj izvor? Jel' to važi i za mene ili samo za tebe?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 12:44   #40
pa meni je izvor govorio o meni za tebe ne znam kaj si radila u prošlom životu, ali s obzirom da ti je kiron retrogradan, vjerojatno te neke probleme vučeš iz prošlog života a ne iz djetinjstva ili što već. jedino što u tom slučaju možeš je skužiti kako se te davne rane odražavaju na situacije iz sadašnjeg života - valjda ? ako sam u krivu nek me netko ispravi.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.