Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2013., 16:58   #201
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupit neke dobre štrample bez stopala? Čula sam da ima u Nami, al bih voljela znat iz prve ruke ako znate gdje ima dobrih
Bilo ih je nedavno u Lidlu za 25 kn. Meni su odlične (konačno našla broj za svoju visinu).

Vidjela sam ih i u Calzedoniji u outletu pa valjda ih ima i u "normalnom" dućanu. I da, baš ju jako guste. Koštale su 19 i 29 kn, sad više ne znam napamet. Više od toga nisu.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 22:18   #202
di ima kupit strample tanke 10dena ali da nisu sjajne ko u pevaljke a ni one babske , kuzite me ??
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 10:49   #203
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
Bilo ih je nedavno u Lidlu za 25 kn. Meni su odlične (konačno našla broj za svoju visinu).

Vidjela sam ih i u Calzedoniji u outletu pa valjda ih ima i u "normalnom" dućanu. I da, baš ju jako guste. Koštale su 19 i 29 kn, sad više ne znam napamet. Više od toga nisu.
Super, budem pogledala onda, hvala!

Frkalo, kakve, boje kože? Meni su u Muilleru fantastične, mislim da su malo deblje od 10 dena, ali su toliko prirodne i mat da je to milina I da, koštaju 3,90 kn
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 19:46   #204
trazim naprirodnije, boja koze, da se jedva primjete d a ih imam za svecanu haljinu
nemam ovdje muller, imal sta u dm da valja ??
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2013., 23:08   #205
tko ima kik u gradu , ima za 3.50 eura, tj za oko 30 kn onih debelih najlonki
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 21:36   #206
Pozdrav ekipa .... Ne znam da li ste vec pricali o tome, da ne citam sad sve, ako mi mozete pomoci, uglavnom ne volim nositi najlonke i ne kupujem ih inace, ali buduci da sad za praznike planiram obuci haljinu zbog godisnjeg doba nije bas pametno na golu nogu uglavnom kupila sam neke najlonke boje koze od 10den cini mi se, al je problem u tome sto je haljina poprilicno tanka, iako nemam "sala" urezu mi se oko struka i stvarno lose izgleda...pa imate mozda neki savjet kakve da kupim da mi se to ne dogadja, da su tanje i boje koze hvala puno
baby_girlX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2013., 22:03   #207
Ajoj, od 10dena...potrgati će ti se, a i to su zbilja "ljetne" - uzmi od 20dena barem, pa ima se za naći u prihvatljivoj boji - znam da Pompea ima te sa širim dijelom gore, koje se ne urezuju - imaš Pompeu u Mercatoru, Plodinama...Calzedoniu imaš kod sebe možda? I Polzela ima takvih čarapa, uvijek je to na njima označeno - da je gornji dio širi.
Doduše, možeš uvijek kupiti i neko rublje koje steže od ispod prsiju do bokova, ali žali bože para...

Inače, žene, koje nosite debele najlonke, bez uzorka, ove su 20-25kn, kako gdje, a traju maltene godinama - nisu sa lycrom, naravno:


(slika sa neta)
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 11:47   #208
jel mi itko može reći gdje mogu nać jako debele štrample od vune, tkanja kao riblja kost?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 11:49   #209
Hm....Kik? Plac?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 18:13   #210
Takko,h&m
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 15:20   #211
u h&m-u su sve neke tanke, pogledat ću u Kiku i Takku
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 12:11   #212
Quote:
baby_girlX kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa .... Ne znam da li ste vec pricali o tome, da ne citam sad sve, ako mi mozete pomoci, uglavnom ne volim nositi najlonke i ne kupujem ih inace, ali buduci da sad za praznike planiram obuci haljinu zbog godisnjeg doba nije bas pametno na golu nogu uglavnom kupila sam neke najlonke boje koze od 10den cini mi se, al je problem u tome sto je haljina poprilicno tanka, iako nemam "sala" urezu mi se oko struka i stvarno lose izgleda...pa imate mozda neki savjet kakve da kupim da mi se to ne dogadja, da su tanje i boje koze hvala puno
imam ti i ja takvih problema, al imam i rješenje: naprosto pasicu štrampli zarežeš škarama. rez ne smije ići do tanke čarape nego mora biti u pasici. znači, ako je ona pasica (debeli rub čarape na struku) široka 2 cm, ti zareži slobodno 1 cm pasice. i tako napravi rezova na pasici koliko ti treba. nemoj odjednom 10 recki napravit nego napravi 3, pa dodaj po jednu.

na taj način čarapa nije pokidana, u struku dovoljno čvrsto drži a opet ne prerežu. Ja radim recke okolo naokolo oko struka, ne samo naprijed, nego i sa strane pa i na leđima. nemoj se bojati, nećeš uništit čarape.
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 18:29   #213
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Onaj novi bombastik koji se otvorio pred malo?
ajme sad sam skuzila da je ovo stari post. nego zna li netko di se mogu naci debele crne strample (ali ne one s krznom iznutra ) za nevelike novce? hvala puno
SnowWhiteQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 10:53   #214
Pozdrav! Isprike ako nisam na pravom mjestu odnosno u pravoj temi.
Tražim odnosno kupujem rabljene najlonke, mogu biti i podrapane. Pa ukoliko netko ima koje mu ne trebaju ili možda zna gdje bi se takvo što moglo nabaviti nek javi u inbox. Hvala!
zagrebackizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 18:55   #215
Da se objasnim da nebi bilo zabune kod nekih. Ne trazim to iz nekih cudnih razloga, nego izrađujem nesto. Potrebna bi mi bila mala hrpica podjednako iste boje ili dvije hrpice svaka zasebne boje. Moze li se negdje mozda nabaviti takav materijal jeftino?
zagrebackizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 23:09   #216
Bok svima
Ima li netko ideju koje najlonke da kupim a da su cijele prozirne, da nemaju gacice niti podebljani dio na bokovima? Da su gloss bi bilo idealno ?
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 09:03   #217
Samostojeće iz Mullera?

Book, jeli koja kupovala vec carape u Mulleru? Ono sto sam ja vidjela od samostojecih su obicno skupe od cca 80-90kn ili vise sto mi uopce nije isplativo.... Ima ih dosta pa nisam bas sve pregledavala, ali ima li i jeftinijih od toga i jesu li uopce kvalitetne?
__________________
uvijek moze bolje :cerek:
sleepyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:00   #218
Tko u Zg drži Falke čarape? Obično ih kupim kad se nađem negdje vani, nemam pojma gdje bi ovdje krenula tražiti...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:12   #219
trazim hulahopke od najmanje 20 dena, s jednom crtom na guzici i visokim strukom, da dođe negdje 5cm ispod grudnjaka. zna netko di tog ima?
isto vrijedi i za crne kako bi rekla polutajice (tipa kakve su u Calzedoniji, al s jednom crtom i višim strukom)

hitno je
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:24   #220
Imam problem stalno se "igram" sa obućom (balerinke naročito) onak stalno skidam sa pete nesvjesno a dešava mi se i sa štiklama isto i uvjek zaderem čarape na peti, zna li netko kakve malo jače koje mi se neće iscjepati bar neko vrijeme? A vjerujem da nisam jedina kojoj se dešava...
__________________
Sreća je u malim stvarima...
Nexi87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.