Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 14:12   #4301
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
evo jesu vratili su mi novce, ajme napokon, 4 dana sam se živcirao sad u novu potragu za drugim patikama hah valjda ću imati više sreće
Mislim da oni jesu stvarno dosta fleksibilni za razliku od nekih drugih trgovina
Samo uzmi u obzir da se ovdje ne radi o Deichmanovoj grešci (pošto tenisice nisu njihova kućna marka), već o Puminoj. To ti pišem zato da obratiš pozornost ako ćeš isti model kupovati u nekom drugom dućanu, moguće da je općenito postoji problem baš s tim modelom Puminih tenisica (možda serijska greška), pa da se opet ne zezneš...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:29   #4302
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
ajde sretno
hvala!


@andrijana1312

mislim da ovog modela ni nema u drugim dućanima, jer obišao sam sve, a kupit ću neke druge vjerojatno .. a inače puma je uvijek bila ok, ovo je neki propust, serijska greška kao što kažeš .. evo imam ove puma i ravne su da nemogu ravnije i skroz udobne.

http://shoebedo.com/hr/brand/puma/35378004/

još sam ih kupio online i nisam se prevario

sad sam vidio jedne reebok snižene, ali nema broja hah

ma glavno da su mi vratili novce, za drugo ćemo lako
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 19:13   #4303
Quote:
strangerr kaže: Pogledaj post
evo jesu vratili su mi novce, ajme napokon, 4 dana sam se živcirao sad u novu potragu za drugim patikama hah valjda ću imati više sreće
ajde baš mi je drago , znam kakav je to osjećaj i meni se nekoliko puta dogodilo sa obućom, samo misliš o tome dok to ne riješiš
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 20:00   #4304
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
ajde baš mi je drago , znam kakav je to osjećaj i meni se nekoliko puta dogodilo sa obućom, samo misliš o tome dok to ne riješiš


evo danas sam bio u điru na kavi, i usput sam svratio do pitarella, i probao isto neke puma base point mid, također visoke, i kad sam ih obukao, jezik desne je puno kraći nego na ljevoj, skoro 2 cm , probao sam ga nategnut, kad ono stvarno je kraći, neznam što se događa sa pumom drugi model nego u deichmanna i opet tvornička greška, očito nema nikakve kontrole, inspekcije .. čak sam pomislio da možda kupuju sa greškom jeftinije i prodaju skuplje sa niskim patikama je vjerojatno rijetkost da imaju grešku .. ali ovo danas opet nisam mogao vjerovati dobro da nisam kupio, pa morao opet vraćati hahahahaha , i gledao sam jedan drugi model, i opet je jedna kraća za pola cm hahahha, ajde da koštaju 100 kn, ali 500 kn pa pola njih sa greškom wtf!

eto kažem vam kad kupujete, pazite! dobro pogledajte jednu i drugu i izmjerite prije nego što kupite ...
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 08:40   #4305
pozdrav

drugi put da sam kupio tenisice u Deichmannu (prve su mi se doslovno raspale nakon godinu dana), i već nakon dva(!) tjedna poderala se unutarnja tkanina na peti. hoće li mi uvažiti reklamaciju, i što mi treba osim računa ?
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 14:08   #4306
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
pozdrav

drugi put da sam kupio tenisice u Deichmannu (prve su mi se doslovno raspale nakon godinu dana), i već nakon dva(!) tjedna poderala se unutarnja tkanina na peti. hoće li mi uvažiti reklamaciju, i što mi treba osim računa ?
pa ako su se za 2 tjedna poderale, trebali bi ti uvažiti, pokažeš im te tenisice te račun i to je to, a jeli to ona vty ili mephis marka? ja nikad više ne kupujem te od 149 ili 200 kn, jednostavno koliko para toliko muzike, samo jednom sam kupio i raspale su se iznutra za 2 mjeseca ... ali opet da su neznam koliko jeftine, nesmiju ti se za 2 tjedna raspasti, odi tamo pa vidi
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:23   #4307
danas idem tamo. čuo sam se preko telefona, kaže ženska da samo treba imati račun
bojim se da su navikli.

da, memphis su bile one prve tenisice koje su se raspale (tek) nakon godine dana.
ove su 160 i kusur , ne znam kako se zovu.

al baš razmišljam, da platim 10 kuna za to i to, onda ima trajat. cipele nisu dobro za potrošnju u 2 dana. koliko para - toliko muzike, OK, ali onda onaj koji takvo što prodaje mora odgovara.
inače sam platio porez na budale.
ma platio sam ga i tako i tako
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 09:00   #4308
kad sam rekao da tenisice ne štimaju,... ni a ni b
samo: keš ili zamjena ?

pita se čovjek kako im se isplati takvu BOFL robu prodavati, ali očito da im se ne isplati ne bi je prodavali. što će reći da te tenisice koje koštaju 169 kuna, naprave za 10, 20 kuna troška.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 09:15   #4309
Pa dobro, to što si ti naletio na loš model, ne znači da im je sva obuća tako loša. Ja sam zadnjih godina kupila brdo njihove obuće (skuplje i jeftinije), čizme, cipele, sandale, gležnjače... i ne da mi se nikada ništa nije raspalo, nego sva ta obuća zapravo i danas dosta dobro izgleda...
Pogotovo im obuća od prave uopće nije loše kvalitete, barem meni...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:44   #4310
ja imam par stikli iz deichmanna za 149 kn vec godinama i osobno su mi to jedne od najudobnijih i najkvalitenijih stikli
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:00   #4311
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, to što si ti naletio na loš model, ne znači da im je sva obuća tako loša. Ja sam zadnjih godina kupila brdo njihove obuće (skuplje i jeftinije), čizme, cipele, sandale, gležnjače... i ne da mi se nikada ništa nije raspalo, nego sva ta obuća zapravo i danas dosta dobro izgleda...
Pogotovo im obuća od prave uopće nije loše kvalitete, barem meni...
ozbiljno ?! meni je to bila jedina obuća koju sam nosio ... tih par tjedana. prije bih rekao da si slučajno naletila na dobre stvari ili da ih ne nosiš često.
cijela ta Memphis kolekcija na istu je foru, a ovo čudo je valjda još jedan level ispod. inače vanjski dio, gumeni dio ... sve je bilo OK, tvrdo i čvrsto, a onda ovako zajebu s tom tkaninom... plesala je i nije bila pričvršćena in the first place ... a da ne govorim o nepostojanju ikakvog nivoa za stopalo... ravno ko daska. bilo je očito samo pitanje vremena kad će otići.

od čega ?




e da, strangerr, i ja sam imao problem veliki s jednom tenisicom ... ma nevjerojatno. imao sam osjećaj da mi je mutiralo stopalo pa ne može stat u cipelu. ali sam je onda išao ručno pigat, pošto je bila vjerojatno malo previše zatvorena (u odnosu na drugu) pa sam taj problem fala bogu riješio

etga, nosio sam bar tenisice 3 tjedna, fala im. al više nikad osim oriđi naslova tipa Nike ili neke druge ne-njihove marke
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.

Zadnje uređivanje cici mici : 10.10.2014. at 16:12.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:07   #4312
Quote:
alessia kaže: Pogledaj post
Inače se mogu vratiti i nošene, bitno je da je povrat unutar 30 dana. Ja sam do sada vratila 2 para unutar tih 30 dana pošto su se raspale i ne rade nikakve probleme.
sori na kvotu, al that's what we're talking about
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 10:39   #4313
Ne znam, imam i ja dosta obuće iz Deichmanna - štikli, čizmi, gležnjača, cipela... I većina ih je u dobrom stanju.

doduše imala sam iskustvo s tim tenisicama Vty koje su bile na foru starki, raspale su se skroz nakon 2 mj nošenja. A nosila ih samo po gradu, ništa u prirodu ili za sport...
I imam jedne oxfordice koje jesu slabije kvalitete jer im je đon jako tanak, ali i one su izržale neko primjereno razdoblje.

Sve je to od modela do modela, a po meni najviše ovisi o đonu, većinom za cipele i čizme biram deblji đon, a štikle ne nosim često pa su očuvane.
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 13:13   #4314
alo ljudi, sestra mi je rekla da pitam ako netko zna, ovak ona je kupila neke cipele u pitarella ima 3 dana, ali je zagubila račun, postoji li šanse za zamjenu ili povrat novca ? .. teško biće bez računa
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:52   #4315
Može probati...ja sam u jednoj trgovini neki dan zamijenila torbu bez računa.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 09:38   #4316
Ima tko iskustva sa Adidas/Nike/Puma u Deichmanu? Moram si nešto uzeti za dvoranu itd, a da nije preveć skupo bacio sam oko na po jedan model iz svake grupe cijene su cca 350 kn pa me čisto zanima dal to valja čemu, ili bolje dati koju stoju više pa uzeti u shoebedo ili negdje?
Hvala na odgovoru.
AncientDweller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 14:00   #4317
Quote:
AncientDweller kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva sa Adidas/Nike/Puma u Deichmanu? Moram si nešto uzeti za dvoranu itd, a da nije preveć skupo bacio sam oko na po jedan model iz svake grupe cijene su cca 350 kn pa me čisto zanima dal to valja čemu, ili bolje dati koju stoju više pa uzeti u shoebedo ili negdje?
Hvala na odgovoru.
evo mene opet
kupio sam Najkice u Deichmanu, parije 3 godine. one nekakve casual, smeđe, jako lijepe, baš 350 kuna. nakon jedne godine đonovi su bili uništeni, pohabani, a za još godinu dana guma je naprosto izgrižena i imam rupu u đonu.
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 17:01   #4318
ma ja neznam što se događa ovu godinu sa obućom u pitarella i deichmanna, kupio sam one vty i na jednoj je opet jezik malo kraći nego na drugoj sve je sa greškom, više ne možeš ni naći patike bez greške, ali ne mislim ih vraćati, to sam kupio te jeftine od 150 kn da mi budu za raditi,
a i malo je kraći, ne kuži se ... mislim da se to sve naveliko uvozi, i sve se radi u kini, tako da dobro pazite kad kupujete

znači dvoje puma sa greškom i sad jedne vty sa greškom .. trebao sam snimiti mobitelom, jer ovo je teško za povjerovati xD

a u pitarella jedne čizme isto unutra uložak sav naboran, neudobno dok se hoda ..

a čizme u deichmana su ok, probao sam par modela, nisu imale nikakvu grešku .. ajde bar nešto pozitivno

meni je ovo prvi put u životu da se susrećem sa tim .. imam 28. g i dosad sve što sam kupio je bilo normalno, nisam sitničar pa da mi ne paše
sva obuća , ali ovu godinu da mi je netko rekao ovo, ne bi ni sam vjerovao, znači već 4 modela sa tvorničkom greškom hahaha

Zadnje uređivanje Stranger FX : 02.11.2014. at 17:23.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 00:33   #4319
A svašta...ja se ne sjećam, u svojih 25 godina života, da sam se susrela s nekim problemima. Kucnut ću 3 put o drvo...
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:16   #4320

Molim vas,jel netko vidio u Zagrebu ove cizme u broju 38? Inace sam 37-38,mislim da mi treba 38
Hvala
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.