Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2012., 13:44   #21
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Ja bila, ni malo oduševljena...hrpa poliestera a brojevi kao kod kineza...sve haljine koje sam probala su bile premalene a od dvije cure u kabini čula kako govore da im treba veći broj...
Cipela ima bezbroj pari, isto ništa posebno, izašla praznih ruku a baš sam bila spremna na šoping...
Ja nisam jos bila, ali ni ne zurim previse jer sam cula od cura s faksa koje su bile da nije nista posebno, da je slicno tipa new yorker.
Marija1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:00   #22
bila, sto se tice robe sve kao ana christine i ny, znaci nista extra a opet se moze naci za svakoga po nesto, ali sto se tice cipela WOOOOW,cijeli zid izbor je predobar, pogotovo ako volis cipele
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 16:22   #23
Quote:
LittleGirl kaže: Pogledaj post
ali sto se tice cipela WOOOOW,cijeli zid izbor je predobar, pogotovo ako volis cipele


da, ajme sto ih ima punoooo. bila sam opet neki dan i sjednem ja i samo gledam te cipele i kaze decko: jel ti sta kupujes, oces sta probati?
a ja kazem: samo gledam i divim se
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 17:09   #24
super je kod njihovih cipela što imaju iste cipele različite širine i visine pete. Nadam se da će biti uskoro tako i kod as. Zamjerka mi je to što nisam vidjla niti jedan komad odjeće veličine UK 6 za što znam da vani imaju.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:18   #25
ipak su pomaknuli za dan ranije- znači 23.3. je otvorenje u Avenue Mallu, i prvih sto kupaca dobiva bon od 100 kn
_________________
xoxo Sienna
http://fashion-sienna.blogspot.com/
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:47   #26
Quote:
LittleGirl kaže: Pogledaj post
bila, sto se tice robe sve kao ana christine i ny, znaci nista extra a opet se moze naci za svakoga po nesto, ali sto se tice cipela WOOOOW,cijeli zid izbor je predobar, pogotovo ako volis cipele
Pa ja se ne bih složila da je kao NYer jer je ponuda robe nešto ozbiljnija no tamo...u NYeru je više manje sve za curičke, a i kvaliteta mi se čini bolja u NL-u!

Uz ogromnu ponudu cipela valja spomenuti ogromnu ponudu nakita i torbi!

Našla sam 4 haljine u koje sam se istog trena zaljubila
Imaju zgodnih trenirki i dukserica.
Tee.lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 22:25   #27
Nakit je predivan
Zaljubila sam se u roza haljinu koja stoji odmah na ulazu na lutki

Inače, puuuuuno bolje neg NY, roba je ozbiljnija, kvalitetnija
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 10:25   #28
kakve su cijene haljinica ?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:00   #29
ima li neka dobra duša da bi mi kupila ovo, svejedno Zg ili Os, naravno uz proviziju? http://www.newlook.com/shop/womens/s...kirt_244248872
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:21   #30
Ja još uvijek nisam bila ali idem sutra. Sutra je popust na sve 20% jer je portanovin rođendan pa ću iskoristiti to
Marija1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 18:26   #31
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
kakve su cijene haljinica ?
od 200 kuna do 270,, a prekrasneeee

Quote:
Marija1988 kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek nisam bila ali idem sutra. Sutra je popust na sve 20% jer je portanovin rođendan pa ću iskoristiti to
Super što si mi ovo rekla,,baš sutra idem tamo!
Tee.lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 20:55   #32
Jel netko usporedjivao cijene s onima na webu? Kako su pretvarali funte?
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 21:17   #33
Ja već nekoliko godina na eBayu tu i tamo kupim nešto njihovo i nikako se ne bi složila da je na istu foru kao i NY, ja u NY nikada nisam našla tolko predivne suknje,blazere,bluze,cipele i slično, a o usporedbi kvalitete da ne pričam (balerinke nosim već 3 godine i nema uopće tragova nošenja,a one iz NY ne mogu ni kupiti kolko me žuljaju i kolko su plastične).

Još nisam bila kod nas da malo pogledam šta ima nego govorim općenito-mišljenja su vjerojatno takva iz razloga što (kao i kod ostalih brandova) nama ne dolazi roba koju dobiva ostatak Europe i uvijek smo za nešto zakinuti,tako da ista priča i sa New Look-om vjerojatno! I hvala Bogu na eBayu i blizini Slovenije i Austrije, hehe
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:22   #34
Izvještaj iz AM-a.

Trgovina je smještena u lokalu u kojem je prije bio ESPRIT. Drže sve - od nakita i torbi, odjeće, kupaćih, donjeg rublja pa sve do cipela. Cipela ima uvjerljivo najviše i izbor je zbilja šarolik (vjerujem da bi svatko našao nešto po svom ukusu). Odjeća je mladenačka i vesela. Može se naći hrpa pomodnih stvari (recimo, odlična je ponuda traperica u boji).

Što se tiče cijena. Ako na netu piše da je nešto 22.99 funti kod nas je 229 kn. Sve što sam kupila mogu usporediti na taj način pa pretpostavljam da onda vrijedi za sve stvari.

I nikako ga ne bih uspoređivala sa New Yorker-om. Definitivno te više stvari privuče u New Look-u, a i ponuda je puno bolja i zanimljivija.
kaili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 15:46   #35
Bila i ja danas i po meni New Yorker nije ni sluga New Looku, izbor je tisuću puta bolji, a roba je kvalitetnija i ljepša
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 16:39   #36
Kakve su cijene cipela? balerinkica i sl?
Zna li netko hoće se možda taj dućan otvoriti i u city centru east? tražim sa dpo njihovoj stranici ali nigdje nema konkretna popis trgovina koje će biti (ili ja ne vidim)...
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 18:56   #37
Mislim da su sve štikle ili 229 ili 299 kn. A balerinke idu od 99 kn pa nadalje.

Ove su mi odlične. 99 kn su i gotovo su identične onima koje su imali par prošlih sezona u Topshop-u. Mislim da sam ih vidjela u crnoj, crvenoj, puderastoj i nekoj svijetlo smeđoj nijansi.

kaili is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:17   #38
curke dal je možda koja od vas vidjela ove sandale?

__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere.
micikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:21   #39
Jesu li velike gužve u AM?
arwen0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:26   #40
Bila sam i ja u AM. Mislim da će to biti "svakog čuda 3 dana dosta".
H&M mi je još uvijek No1 z taj cjenovni rang.
Cipele su uberplastične ( osim ovih balerinki gore koje su zbilja slatke i jeftine).

Ugl. nisam kupila ništa, otišla u H&M i kupila 2 topića i tuniku.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.