Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2021., 16:15   #1
Kako privući osobu kojoj nisam privlačan😔??

Molim vas ako imate iskustva javite se ovdje otvorio sam novu temu jer me zanima jako kako da privučem, barem poljubim ili tako nešto osobu za koju nisam siguran da sam joj privlačan. Jako sam napaljen kad smo u blizini tj. Jako smo dobri prijatelji pa često izađem vani sa prijateljima pa i njom. Još sam maloljetan pa neznam kako da joj priđem. Hvala vam unaprijed.
jakovmika is offline  
Old 21.03.2021., 16:22   #2
Ako ga opako ne trolaš, na sto ovo miriše, cinjenica da ste "jako dobri frendovi" jednako je mozes to zaboraviti upao si u jbn frendzonu.

Imam ja isto jednu takvu poznanicu, koja me cak i 2 puta poljubila takorec iz zasjede, i sve sto sam dobio s njom jeste - jedno ugodno veče. Bez hunky panky...i bolje da je tako jer je molto zajebana. 😳
Bilijuner is offline  
Old 21.03.2021., 16:29   #3
Jel mogu postići išta više
jakovmika is offline  
Old 21.03.2021., 16:50   #4
Quote:
jakovmika kaže: Pogledaj post
Jel mogu postići išta više
pa reci joj da ti se sviđa i to je to. il ćeš skupit odjeb, il ćeš jebat.
alphabet is offline  
Old 21.03.2021., 16:51   #5
Quote:
jakovmika kaže: Pogledaj post
Jel mogu postići išta više
Mlađe generacije imaju problem u osnovnoj komunikaciji.

Hocu reci, priznaj joj sto osjecaš, ali uzivo. Kad ti se pruzi prilika, a kad ste tako dobri trebala bi i znati ces na cemu si. Dodirni je, privuci joj tako paznju i jednostavno reci - nesto ti moram reci/priznati/whatever...tko zna, mozda i ona slicno osjeca. Premda, po mom iskustvu, tada bi ti prisla sama na slican nacin i trazila nacine da budete bliskiji. Pa javi kako prođe...
Bilijuner is offline  
Old 21.03.2021., 17:18   #6
mozes, trebas imati super auto i hrpu love koju ces teositi na nju pa ce ti dati
jednostavan recept
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 21.03.2021., 17:23   #7
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
mozes, trebas imati super auto i hrpu love koju ces teositi na nju pa ce ti dati
jednostavan recept
Mozda to vrijedi za sponsoruse, koje cine realno 10% zenskog roda. Ostalih 90% ipak trazi druge stvari kod muskarca, njegove karakterne i fizicke osobine.

Nemoj generalizirati ako nemas srece sa zenama, nisu ti one krive.
Egoistica is offline  
Old 21.03.2021., 17:24   #8
Nikako ak joj nisi privlacan.
__________________
I don't have the energy to pretend to like you today.
Darly is offline  
Old 21.03.2021., 18:18   #9
pusti ti sto ti zene ovdje pisu, to su bajke i pogledaj malo oko sebe pa bus vidio da sam u pravu

realno, ako imas love bus dobil i zensku, jer one vole poklone i lovu, te paznju koju im mozes kupiti s lovom, a posto ste mladi autom ju mozes vozati okolo pa bu ju frendice zavidne
bio,vidio radio i pali
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 21.03.2021., 18:22   #10
Podforum teens ti je malo nize
Swithin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger