Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2012., 10:49   #21
Imam gt s8500 wave. Uz njega sam dobio cd sa instalacijom Kies 1. ...
Taj Kies radi. Nakon nadogradnje na Kies 2 koju nudi, ne može da poveže mob. i Kies, iako je sve urađeno uredno, a konekcija postavljena na Kies conn. Nekoliko puta sam uradio deinstalaciju, čišćenje registrija, common files direktorija, ... , svih zaostalih files u documents and Settings, itd. itd., i ponovnu instalaciju Kies 1. Taj opet radi. Čak sam, bez njega, instalirao Kies 2 (svaki puta komplet sa adekvatnim driver-ima).
U mob-u je njegova Bada 1.0.2.
Ovaj originalni Kies nema backup mob-a, a i dosta je nekomforan za rad.
Šta uraditi?

Hvala i PoZzzz.

Quote:
Silence. kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem. Kada zelim povezati mobitel sa racunalom pomocu Kies-a, pojavi mi se ovo. Pomoc?
E, to se i meni pojavljuje uvijek nakon upgrade Kies 1 na Kies 2 ; iako sam uredno postavio i drivere. O tome sam pisao.
A Kies 1 radi O.K., ali nema neke funkcije i nije komforan, pa sam htio postaviti ovu višu verziju.

Zadnje uređivanje assassin : 21.06.2012. at 12:59. Reason: Spojeno
alfom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 18:36   #22
Ljudi, ima li iko malko dobre volje da mi napiše par riječi o ovom što sam dole pitao i naveo? Hvala i PoZzzz.

Quote:
alfom kaže: Pogledaj post
Imam gt s8500 wave. Uz njega sam dobio cd sa instalacijom Kies 1. ...
Taj Kies radi. Nakon nadogradnje na Kies 2 koju nudi, ne može da poveže mob. i Kies, iako je sve urađeno uredno, a konekcija postavljena na Kies conn. Nekoliko puta sam uradio deinstalaciju, čišćenje registrija, common files direktorija, ... , svih zaostalih files u documents and Settings, itd. itd., i ponovnu instalaciju Kies 1. Taj opet radi. Čak sam, bez njega, instalirao Kies 2 (svaki puta komplet sa adekvatnim driver-ima).
U mob-u je njegova Bada 1.0.2.
Ovaj originalni Kies nema backup mob-a, a i dosta je nekomforan za rad.
Šta uraditi?

Hvala i PoZzzz.


E, to se i meni pojavljuje uvijek nakon upgrade Kies 1 na Kies 2 ; iako sam uredno postavio i drivere. O tome sam pisao.
A Kies 1 radi O.K., ali nema neke funkcije i nije komforan, pa sam htio postaviti ovu višu verziju.
alfom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 19:39   #23
Quote:
alfom kaže: Pogledaj post
Ljudi, ima li iko malko dobre volje da mi napiše par riječi o ovom što sam dole pitao i naveo? Hvala i PoZzzz.
Očigledno ti ovime neću ništa pomoći - tim više što si postavio pitanje u Android podforum za mobitel pogonjen Bada OS-om. (o kojemu blage veze nemam)
Meni smrdi sve na nekompatibilnost nove verzije Kies-a sa tvojim telefonom.
Najbolje bi bilo da upitaš Samsung support o svojemu problemu.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 10:16   #24
Ma postavio sam pitanje ovdje jer sam vidio post prije svojih postova na tu temu.
U svakom slučaju se zahvaljujem za odgovor.

PoZzzz.

Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Očigledno ti ovime neću ništa pomoći - tim više što si postavio pitanje u Android podforum za mobitel pogonjen Bada OS-om. (o kojemu blage veze nemam)
Meni smrdi sve na nekompatibilnost nove verzije Kies-a sa tvojim telefonom.
Najbolje bi bilo da upitaš Samsung support o svojemu problemu.
alfom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 11:34   #25
Pokušavam deinstalirati stariju verziju Samsung Kiesa, jer mi nova ne želi raditi dok ne deinstaliram staru. Idem na dodaj ili ukloni programe, i stisnem ukloni, i krene deinstalacija te mi dođe prozor "Potpuno ukloniti odabrane aplikacije i sve nje funkcije" i ja tada stisne da i sve mi nestane. I tako svaki put. Stvarno ne znam u čemu je problem, ali nikako ga ne uspijevam riješiti .
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:32   #26
Quote:
kj1504 kaže: Pogledaj post
Pokušavam deinstalirati stariju verziju Samsung Kiesa, jer mi nova ne želi raditi dok ne deinstaliram staru. Idem na dodaj ili ukloni programe, i stisnem ukloni, i krene deinstalacija te mi dođe prozor "Potpuno ukloniti odabrane aplikacije i sve nje funkcije" i ja tada stisne da i sve mi nestane. I tako svaki put. Stvarno ne znam u čemu je problem, ali nikako ga ne uspijevam riješiti .
nemoj staru verziju ni uklanjat, ja sam instalirao update pa sam je skinuo jer nije radila a stara mi radi odlično!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 23:45   #27
Problem sa spajanjem SG Note

Imam Samsungov Note i pokusavam se spojiti preko Kies-a kako bi napravio sync sa gmailom poradi ocuvanja podataka...uzaludno u svakom pokusaju...imam instaliranu zadnju verziju Kiesa, USB postavke neznam kako namjestiti odnososno sto napraviti jer mi komp ne prepoznaje uređaj uopće, uključim USB ispravljanje grešaka no Kies pretražuje i pretražuje i nikako pretražiti, al Nota nema ni na vidiku.
Može li mi netko korak po korak objasniti kako povezati uređaj i Kies odnosno sta napraviti da mi komp (Kies) prepozna mob.

Hvala unaprijed.
jalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 17:57   #28
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
nemoj staru verziju ni uklanjat, ja sam instalirao update pa sam je skinuo jer nije radila a stara mi radi odlično!
Da, ali problem da mi ta stara ne fukcionira, jednostavno mi ne želi prepoznat mobitel, samo se učitava i tako u nedogled
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 08:37   #29
jalic,ja imam Samsung P1000 i taj problem neprepoznavanja telefona od strane kompjutera sam resio tako sto u opcijama/mreze/opcije usb/otkacim -pitaj uvek.Tada pri kacenju na komp na pitanje kako to uraditi izaberes mass storage i bice ok
pelleruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 12:38   #30
Quote:
pelleruma kaže: Pogledaj post
jalic,ja imam Samsung P1000 i taj problem neprepoznavanja telefona od strane kompjutera sam resio tako sto u opcijama/mreze/opcije usb/otkacim -pitaj uvek.Tada pri kacenju na komp na pitanje kako to uraditi izaberes mass storage i bice ok
hvala idem probati
jalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 23:41   #31
nazalost nista!!!

hardware Id missing
windows cannot identify the device plugged into the SAMSUNG Mobile USB Composite Device.

For assistance, contact the hardware manufacturer

mi pise kad spojim mobitel sa računalom.
Ovo je za dobiti zivcani slom...a kies vrti i trazi po pola dana uređaj.

Neznam kako da otkačim usb da "pita uvijek"?
Kad dojdem na "USB pomoćni programi (postavi način spajanja usb kabela) i kliknem na istu daje mi spajanje SD kartice sa računalom i naravno kad ih povezem karticu mi uredno očitava.

Mass storage koji se pojavljuje u device manangeru ostao mi je ne instaliran odnosno na njemu stoji uskličnik i neće da ga povuče s neta driver.

Zadnje uređivanje jalic : 14.09.2012. at 23:55.
jalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 21:38   #32
Prvi put imam ovaj samsung( najvece sranje od svih mobitela) i prvi put sam cuo za ovaj samsung kies ( uopce ne znam o cemu je rijec). Par puta dnevno mi se to samovoljno upali, kako i zasto, nemam pojma. I kada se upali baterija u desnom kutu pocinje da se prazni, puni, da bi nakon izvjesnog vremena baterija ostala prazna. Ne znam fkt o cemu je rijec. I onda nekada gasim mobitel po 10 puta i opet se nece iskljuciti.. i onda npr 11. put se izgasi :S :S
I onda mi nekad zna izbaciti neki error valjda :S

App DEbug level: 1
ASSERTION_NEVER_GET_HERE: NEVER_GET_HERE failed. (file OSMsgQueue.c, line 583) Event queqe (lenght=2ooo)
To exit Press 0 for 2 sec.

A pristisnuo bih nulu, ali se mob zaledi, plus mi je jos tipkovnica zakljucana.. Pls ako neko zna, jer cu popizditi vise.

Moje pitanje: Kako to iskljuciti zauvijek, jer se ne koristim time.

Hvala

EDIT: Vidim da ovo spada pod Android temu, ali moj mob nije na tom sustavu.
Zlajja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 19:08   #33
pomoć pliiiz
ne mogu pokrenuti nikako samsung kies . SAMSUNG KIES STOPED WORKING!! instalirala, deinstalirala pa opet instalirala ali ne radi. instalirala stari kies, ali on ne podržava moj mob, updejtala stari kies na novi - ništa. prijedlozi?
ponky1005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 14:03   #34
ovako imam problem svaki put kad upalim kies pise mi da neke datoteke fale ili da su ostecene.Probao sam reinstalirat nista.Stavio stariju verziju nista sto sad?
__________________
AMD Phenom II X4 965 BE, AS Rock 970 EXTREME 3, 8GB DDR3 ,CORSAIR H80, SHARKOON T28 GREEN EDITION,MSI GT560 SE OC-----Samsung Galaxy S3----- iPad mini 16GB WIFI + 4G
tino552 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:06   #35
Ja imam instaliran kies ali mi nezeli ucitat mobitel pise samo ''Pevezivanje'' ali nista se ne događa..kako da to rjesi mimam Samsung Galaxy mini
Ziga22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 16:01   #36
pokušavam preko kiesa pronaći grešku u opremi (multipliciranje poruka, mreža igra..) ali kad god kliknem na to, osim što traži neki kod, isključi se i "povezuje"....šta radit???? poludit ću. nisam nikada imala ovakve probleme a ovo sranje non stop (imam ga 10mj) -.-
awascro1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 17:38   #37
Thumbs down samsung KIES i samsung s+ problemi

pošto neželim spajati ovo sa temom o samsungu s+ radim novu temu da se ovo aktualizira jer ja nemam dume što radim krivo.

kupio taj mobitel i sad hoču da ga upgrejdam na 4.

skinuo kies instalirao, na mobitelu narihtao kies i spojio ih usb kablom.

krene spajanje komp nađe mobitel ali kies vrti i izvrti on sve do nekompatibilnosti kies 2,0 sa tim mobitelom.

wtf ljudi, prošlo je več godinu dana da kies upgrejda svoj program ali ne od toga niš.

što mi je raditi da se to složi kako spada ili ako netko ima kies 1,0 da mi ga pošalje.

jebeš firmu samsung koja nemože riješiti softver za svoje mobitele, stvarno zaslužuju da bankrotiraju.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 21:15   #38
Ista stvar kod mene na s3 i na advance, samo kaj meni ne javlja nikakvu nekompatibilnost, vrti po 2 sata al neće spojit ni jedan mob...
sina0611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 13:45   #39
kako onda slike s mobitela prebaciti na komp?
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 00:45   #40
IImam samsung duos s gt7562.Na jedvite jade sam nekako uspio povezat laptop i mobitel uz kiss for wi-fi ja ,al opet iz čistog mira neće da se poveže piše povezivanje,al ga kiss na računalu ne prepoznaje.Inaće driveri neće za kiss da se instaliraju eror.A ni preko usb-a neće da se poveže.Ima upute koja konekcija mora biti na računalu ali meni u windows 7 wireles network conection properties ima opcija samo networking a nema sharing .Ako ima tko koji se dobro razumije u spajanje mobitela i računala ,nek mi reće koje postavke moraju biti na mobitelu,koje na računalu,koje moraju biti isključene,zašto driveri neće da se instaliraju na računalu i zašto na windowsima 7 ima opcija networking a ne sharing.Inače čita sam upute i u kisu i po forumima,youtubeu ali neće,sve je brzopleto objašnjeno,ne detaljno.Hvala ako ko zna gdje bi mogao biti problem
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.