Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 14:57   #1
Kako pronaci trazenu osobu na internetu ??

Pozdrav,

kako da pronadjem trazenu osobu na osnovu samo imena i prezimena i eventualno mjesta i datuma rodnjena?? Zapravo treba mi e-mail adresa od te osobe...Da li ima neki program koji otkriva e-mail adresu te osobe na osnovu njenog imena i prezimena??
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 15:06   #2
upisi u google ime, prezime i mozda ti sa nekog foruma, sajta izbaci mail trazene osobe kao u profilu
rune88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 15:17   #3
ma probao sam to, nema nista uglavnom, nista interesantno gdje bi mogla biti e-mail adresa ili neki forum ili stranica koju posjecuje ta osoba..


Veoma mi je ovo bitno jer trazim jednu osobu za koju nisam nista cuo 10 godina a posto sam nesto duzan zelio bih barme da se javim.....No pokusavao sam preko nekih zajednickih prijatelja naci adresu ali nista, skroz bezuspjesno
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 15:27   #4
kad bi se to tako trazilo...
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:22   #5
ako je u HR, probaj sa tel imenicima što HT-a, Vip-a, Teleta;...dođeš do telefona, adrese
T300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:32   #6
Da, probaj svakako imenik.t-com.hr ako nisi.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:47   #7
duzan si i hoces da se javis toj osobivaka cast
_garo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:05   #8
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

kako da pronadjem trazenu osobu na osnovu samo imena i prezimena i eventualno mjesta i datuma rodnjena?? Zapravo treba mi e-mail adresa od te osobe...Da li ima neki program koji otkriva e-mail adresu te osobe na osnovu njenog imena i prezimena??
pogodak.hr može pretraživati email adrese...
http://www.pogodak.hr/index.jsp?tab=emails&q=

Sretno spammanje!!
mickeypar is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:49   #9
Quote:
mickeypar kaže: Pogledaj post
pogodak.hr može pretraživati email adrese...
http://www.pogodak.hr/index.jsp?tab=emails&q=

Sretno spammanje!!
ha? emali ne mora bit vezan s imenom i prezimenom... kako znas na kojem serveru ima kreiran email?

ma nazovi postu ili policiju u kojem gradu zivi i zamoli za pomoc... ili nazovi 10 brojeva koje nades on line i svih pitaj za pomoc: dali znate

ne bi ti se ja bavi s time... rade upali auto i pravac k njemu
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 12:37   #10
Ma osoba nije u Hr, nisam tako nesposoban..Nalazi se u bilom svitu i sve sto znam je da ima imal i koristi internet..Ostale podatke nemam nazalost niti do njih mogu doci...

Dakle imam ime i prezime i datum rodjenja i treba mi e-mail adresa te osobe...Ima li neki globalni pretrazivac za sve servere??
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:21   #11
Eh ovako i meni treba slicna ovakva pomoc...Zelio bih da dobijem informacije o tome kako da pronadjem trazenu osobu u Australiji...Naime radi se o mom sinu kojeg nisam ni vidio ni cuo punih 15 god.a zadnji put sam ga vidio za njegov 1. rodjendan.Sve sto znam o njemu je da ga je moja bivsa supruga odvela za Australiju i da zive u Sydneyu ili okolici Sydneya u nekom predgradju ili dijelu Sydneya koje se zove Raide...trazio sam na google search ali to je trajalo satima...ako netko zna brzi i laksi nacin kako da doznam nesto o svom sinu neka se javi....Veliko hvala i pozdrav iz Sarajeva....
solee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:51   #12
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

kako da pronadjem trazenu osobu na osnovu samo imena i prezimena i eventualno mjesta i datuma rodnjena?? Zapravo treba mi e-mail adresa od te osobe...Da li ima neki program koji otkriva e-mail adresu te osobe na osnovu njenog imena i prezimena??
probaj facebook napravis svoj acc i pronades frenda ako i on ima fejs
CRO_Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 00:00   #13
probaj na pipl.com
James Counchko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 11:00   #14
Potpuno se slažem sa ovim na facebooku. Velika većina mladih koji se služe internetom koristi facebook. Uz tkz. friend request pošalji i poruku u kojoj objasniš tko si i što si i zašto ga želiš dodati na facebook
qube310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 13:16   #15
www.facebook.com
connecting people !!!!
James Counchko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 23:09   #16
Da malo pdognem temu. Naime imao sam jednu prijateljicu iz Rusije i odselila se broj njena telefona sam izgubio i nemogu stupiti u kontakt. Kako da je nadje probao sam face prvo ali nista registrirao sam se na jednu rusku stranicu slicnu facebooku ali nista. Imali ikakvo alternativno rijesenje? Postoji li na internetu medjunarodni telefonski imenik znam ime i prezime?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 22:05   #17
Hej


Kako da pronađem jednu osobu,a znam samo kako izgleda,jedino šta imam je sliku :/
Stvarno mi treba hitno,jel mi možete pomoć?
Leahqueerable is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 10:57   #18
Quote:
Leahqueerable kaže: Pogledaj post
Hej


Kako da pronađem jednu osobu,a znam samo kako izgleda,jedino šta imam je sliku :/
Stvarno mi treba hitno,jel mi možete pomoć?
google ima foru za prepoznavanje slika. ali ne znam radi li to za nepoznate osobe,vjerojatno samo ako ju je moguće naći na google slikama.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 16:06   #19
Quote:
Kako da pronađem jednu osobu,a znam samo kako izgleda,jedino šta imam je sliku :/
Raspiši tjeralicu. Skeniraj sliku i postavi je na što više stranica na Internetu: forumi, Facebook, Twitter, etc. s opisom i potpisom "Tko poznaje ovu osobu?"
zubagonivincenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 22:04   #20
Da ne otvaram novu temu.

Kako pronaci nekoga ako znas samo ime, grad i da je na Face-u ?

Naime, radi se o curi, naravno, koju sam upoznao slucajno, i bili smo zajedno na kavi i sve je bilo super, dok ja nisam dobio poziv i morao sam ici, na kratko, 10 min max, medjutim nenadanim okolnostima tih 10 min se pretvorilo u pola sata I tako kad sam se vratio u kafic gdje smo bili, ona je naravno otisla 5-6 minuta prije. Tko zna, vjerojatno je pomislila da sam je ispalio. Naravno da nismo stigli ni razmijeniti brojeve.
E sad, ono sto znam je da ime, ne i prezime, ali znam i ime brata, mame, tate , sve je to rekla kroz pricu i ja sam zapamtio, ali nije rekla prezime. Znam da smo pricali o face-u i da ga ima, iz istog smo grada, koji nije velik ali i nedovoljno malen da bih tek tako slucajno naletio na nju. Zanima me da li se, recimo u face-u moze podesiti da se trazi osoba samo po imenu i gradu, tipa Dzoni iz Varazdina i sl. Sve sam pokusao, google sa njenim imenom i imenima iz porodice, face, ovo, ono, ali nista. Ostaje da probam preko face-a s svim pocetnim imenima kao njeno iz mog grada, pa mozda naletim na njenu sliku. Ali mi ne uspijeva da podesim takvu pretragu.
Znam da je ovo mozda longshot ali ima itko kakav koristan prijedlog!?

Pomagajte, pliz
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.