Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 03:52   #21
Quote:
diavoletta kaže: Pogledaj post
a što se tiče prihvačanja-pa u čemu bi bila neka velika razlika??
pa nisam mislila prihvacanja, ko prihvacanja, nego ipak obrezani i neobrezani izgledaju drugacije...pa ono sto se curama vise svidja... npr...meni se vise svidja obrezani....
__________________
blonde_bitch loves you all...
fullfullskroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:58   #22
Quote:
fullfullskroz kaže: Pogledaj post
kod zidova to je tradicija
i muslimana
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 09:59   #23
I razlika je samo u "out of erection". Ali koja to cura zagleda mlohavu kitu.
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:57   #24
Kita ko kita...skraćena il ne!
__________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
cloud-xz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:27   #25
Quote:
cloud-xz kaže: Pogledaj post
Kita ko kita...
upravo tako
__________________
slatka tajna
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:06   #26
Kožica je inaće, vele istraživanja, tkivo izrazito "napučeno" živcima, i vrlo osjetljivo na dodir i još više na toplinu. Drugim riječima, neobrezanima je ljepše
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:16   #27
Quote:
diavoletta kaže: Pogledaj post
auuuu..to mora bolit..al danas - sutra, samo im može dobro doć u životu..mogu lakše održavat higijenu nego ostatak muške populacije..
a što se tiče prihvačanja-pa u čemu bi bila neka velika razlika??
a mogu se i prati redovito
pa nije ovo srednji vijek da mi kita vidi vodu jednom na mjesec
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:17   #28
Obrezati samo ako postoji medicinska potreba.
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:26   #29
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Kožica je inaće, vele istraživanja, tkivo izrazito "napučeno" živcima, i vrlo osjetljivo na dodir i još više na toplinu. Drugim riječima, neobrezanima je ljepše
Samo se ti tješi.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:24   #30
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Kožica je inaće, vele istraživanja, tkivo izrazito "napučeno" živcima, i vrlo osjetljivo na dodir i još više na toplinu. Drugim riječima, neobrezanima je ljepše
kako možeš biti siguran? si probao?
__________________
Solamente che il buio ha i tuoi occhi sono notti che non dormo più belli da urlare i tuoi occhi incredibilmente azzurri ma sereni quasi mai. Il buio ha i tuoi occhi belli come li hai soltanto tu. Come farò a non guardarli più a non guardarli più.
diavoletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:26   #31
Je li ovo zbog sinoćnjeg Seinfelda ??
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:44   #32
Quote:
diavoletta kaže: Pogledaj post
kako možeš biti siguran? si probao?
Pa ono... nisam

Ipak, nije li logično da će amputacija komada tkiva s hrpom živćanih završetaka uzrokovati smanjenje osjeta?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:55   #33
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa ono... nisam

Ipak, nije li logično da će amputacija komada tkiva s hrpom živćanih završetaka uzrokovati smanjenje osjeta?
A evo i clanak koji podrzava tvoju tvrdnju. Na drugoj stranici

Quote:
“The change in sensation during intercourse a few weeks
later was surprising. The sharp pleasurable sensation was
noticeably lessened, as it is when topical anaesthetics are
used to delay ejaculation. . . The overpowering erotic sensation
has been dulled, and with it some of the immediate
pleasurable sensation. Initial excitement has decreased. . .
[When fully erect the penis presents] a smooth shaft with a
piston-in-cylinder-like action during coition. Friction and
therefore sensation are diminished.”15
M0ssad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:23   #34
Istraživanja su pokazala da zemlje u Africi koje imaju većinski muslimansko - obrezano stanovništvo iskaču iz statistike zaraženih HIV-om, jer je oko 50% manje zaraženih. Pošto je glavić grublji, manje je osjetljiv na ozljede i manja je mogućnost razmjene HIV-a krvlju. Inače sam obrezan i ne bi reko da mi nešto fali...
__________________
===Exotic is Narcotic===
=StormRider= is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:36   #35
Quote:
fullfullskroz kaže: Pogledaj post
naime j sto misle o tome jaci pripadnici spola
Muslimani i jude to tradicionalno rade. Ponekad se radii kada dijete, ili ako je netko od roditelja vrlo glup i ne riješi to djetetu kada je malo, dakle kada dijete tj odrasla osoba ne može prevući prepucij preko glavića ili je to vrlo bolno i tada se radi mala operacija na svakoj urološkoj klinici koja radi operacije. Sama operacija je rutinska i nebi trebala trajati više od 20 min do pola sata a pacijent može otići kući već isti dan. Naravno ova metoda se može odraditi i kod kakve lokalne vračare u garaži za 50 Kuna u koje su uključeni troškovi rakije kao sterilizacijsko-trankvilizacijsko-analgetskog sredstva.
Istraživanje na/sa crncima i hiv+ osobama je pokazalo što je netko napisao, a osoba koja odstrani prepucij ce imati manju podražajnu osjetljivost tako da bi sex mogao trajati dulje.
Možda bi to bila zgodna metoda za frajere koji svrše 4 puta u 5 minuta!
Mišljenje; indiferentan.
dr/iur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 17:56   #36
Quote:
fullfullskroz kaže: Pogledaj post
kod zidova to je tradicija, ili kako se to vec kaze, dio kulture, ali posto ode kod nas nema bas zidova, ja neznam koliko je uopce muskaraca, obrazano...naime ja sam samo jednog takvog susrela...ako se mogu tako izraziti. mene zanima sljedece... sto misle o tome jaci pripadnici spola, te kako obrezane primjerke prihvaca njezniji pripadnici spola?


iskreno molim
Ne znam zašto, ali imam osjećaj da ti dečko ima izgleda obrezanog pa si došla ovdje radi racionalizacije.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:06   #37
Angry

Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
da i? zakaj bi normalan čovjek isao sam sebi rezati kurac?

.

o boze ludih ljudi?????!!!!

normalan covjek bi se odlucio na to da skine jebenu kozicu ako je moze nategnit preko glavica jer uzasno boli...

JEL TI UOPCE CITAS STO LJUDI ODE PISU????

i mene je zanimalo... jeli se nekim curama to mozda gadi.. sto misle o tome...a decki koji su obrezani da se izjasne jeli im zao radi toga i slicno...
a nakraju se ispostavilo da samo decki nesto kenjakaju jer uopce i neznaju o cemu se radi....

a na kraju krajeva ako netko zeli otkinit po kurca iz neke svoje fore sto to tebe boli kita? znimaju me odgovori ljudi kojiimaju malo vise soli u glavi od tebe...


p.s. i bas ti je ova nasa hrvatska prekrasna BANANA drzava...
__________________
blonde_bitch loves you all...
fullfullskroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:39   #38
I ja sam jedan od obrezanih. I sretan sam sto su me starci obrezali kad sam bio mali. Netko je napisao da je glavic grublji(to je istina),ali da moze dulje jebat,sumnjam. Kad sam pocinjeo sexualni zivot. Svrsavao sam za minutu. Sad sam se donekle naucio kontrolirati.

Cura mi je rekla da joj se vise svida obrezani zato sto joj je lakse pušiti,a i kod sexa joj je bolji osjecaj(tako kaze,ne zelim ulaziti u raspravu zasto).

Nemam onih zajebancija sa skupljanjem neke izlucevine oko glavica(bio je nedavno topic o tome),nemam ni sam pojma kaj je to.
Mislim da je bolje obrezanima. Higijenu je lakse odrzavat,ljepsi je,i prakticniji curama.
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:47   #39
Quote:
dJ_rush1 kaže: Pogledaj post
I ja sam jedan od obrezanih. I sretan sam sto su me starci obrezali kad sam bio mali. Netko je napisao da je glavic grublji(to je istina),ali da moze dulje jebat,sumnjam. Kad sam pocinjeo sexualni zivot. Svrsavao sam za minutu. Sad sam se donekle naucio kontrolirati.

Cura mi je rekla da joj se vise svida obrezani zato sto joj je lakse pušiti,a i kod sexa joj je bolji osjecaj(tako kaze,ne zelim ulaziti u raspravu zasto).

Nemam onih zajebancija sa skupljanjem neke izlucevine oko glavica(bio je nedavno topic o tome),nemam ni sam pojma kaj je to.
Mislim da je bolje obrezanima. Higijenu je lakse odrzavat,ljepsi je,i prakticniji curama.
__________________
blonde_bitch loves you all...
fullfullskroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 19:36   #40
Bolje zdravlje penisa? Nehigijenom ili neodgovornošću će pokupit iste boleštine.
Nek se obrezuju, koga briga. Ljudi sebe pa tako i svoje obilježavaju na razne načine. Od daleko okrutnijeg obrezivanja žena pa do tetoviranja i manjih ili većih pirsanja raznih dijelova tijela.
No protiv sam obrezivanja beba. Nek klinac poraste pa sam odluči o tome.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger