Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2008., 11:55   #201
Quote:
LambValley kaže: Pogledaj post
Za kraj: Kako mi se baš ne da čekati unlock, a proizvođač TurboSIM kartica je ostao bez robe pa ekipa na e-baju dere do gaća za TurboSIM, naručio sam StealthSIM www.iphonestealth.ca/ koji bi trebao stići u srijedu, pa javim da li to čudo uopće radi.
Jel stigao taj StealthSIM i jel sve radi OK. Sa kojom mrezom ?
dxer is offline  
Old 01.01.2008., 12:02   #202
Quote:
LambValley kaže: Pogledaj post
Pod Name upišite "Testing" i odaberite save
Dodirnite "Add URL" i upišite "prefs://1F" odaberite save
Dodirnite "Add URL" ponovo i upišite "http://jailbreakme.com" odaberite save
Jel sigurno to taj URL http://jailbreakme.com
Jer ja sam u gotovo identicnim uputama na engleskom pronasao ovaj :
http://jailbreak.unlockthatiphone.com/

URL-ovi su skoro pa identicni, ali ipak nisu. Ovaj drugi URL na kraju ima Install AppSnapp dok tvoj to nema. Samo zelim biti siguran prije nego krenem u ovu avanturu.

Hvala
dxer is offline  
Old 02.01.2008., 09:57   #203
imam pitanje

imam priliku dobiti iphone iz USA (ne znam s koje mreze tocno), pa me sad zanima; da li se moze fakat bez bojazni dati nekom na otkljucavanje i sto sa tin upgrejdanjem softwarea? nece ga to onda opet zalokirati?


da li da ga uopce uzimam?

thnx

Martina
mbacic2 is offline  
Old 07.01.2008., 12:59   #204
Quote:
Ralph Lauren kaže: Pogledaj post
evo, moj stize sljedeci tjedan, dao frendu da ga kupi. imam par pitanja prije nego sto ode da zna sto ga ocekuje.
dakle, jeli pametinije kupiti iPhone u AT&T ducanu ili Apple storeu?
i kako ta kupiovina funkcionira za strane drzavljane?
mora li se potpisati ugovor ?
ja sam iz prve ruke cuo od jednih frendova da su ga oni nedavno kupili i da su im ga u ducanu otkljucali ? jeli to moguce ?
i naravno ako ga nebudu otkljucali, postoji li u zagrebu netkotko radi ono , da ne zajebe? jer koliko sam procitao na raznim forumima ako ne napravis to kako treba, a poprilicno sumnjam u svoje hackerske sposobnosti, da se mob blokira?
hvala ljudi ako malo pomognete..
ugovor - u Apple store ne treba
kupovina - samo kreditna kartica cijena 399USD+ 8,375% tax= 432USD te dođe iPhone
u dućanu su im ga otključali - u Americi? neima šanse u Francuskoj ga možeš kupit na ugovor ili otključanog koliko sam pročitao
na forumu ćeš naći bez frke tko će ti ga otključati... ako ne želiš sam
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 07.01.2008., 13:15   #205
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
A zasto ne bi iFon jednostavno downgradeao na 1.11 i koristio i kao mobitel.. Ja sam isto imao 1.12 verziju i napravio upravo to i koristim ga bez problema vec 2 mjeseca skoro...
Ako ga imaš dva mjeseca onda tvoj iphone ima stariji bootloader i ti si srećković koji je kupio iphone prije nove verzije 4.6., ako pogledaš svoj serijski broj na poleđini uređaja 4 i 5 znamenka će sigurno biti manje od 45...
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 07.01.2008., 13:19   #206
Quote:
dxer kaže: Pogledaj post
Jel sigurno to taj URL http://jailbreakme.com
Jer ja sam u gotovo identicnim uputama na engleskom pronasao ovaj :
http://jailbreak.unlockthatiphone.com/

URL-ovi su skoro pa identicni, ali ipak nisu. Ovaj drugi URL na kraju ima Install AppSnapp dok tvoj to nema. Samo zelim biti siguran prije nego krenem u ovu avanturu.

Hvala
AAAAJMEEEE sorry ljudi dxer je u pravu, evo postam izmjenu. Hvala dxer!

3 - AKTIVACIJA & JAILBREAK
Prije no što nastavimo provjerite da li je originalna AT&T SIM kartica u iPhoneu.
Trebali bi se nalaziti u Activation Screen koji kaže „slide to make an emergency call“, slajdajte ga i prikazati će vam se tipkovnica.

Prije nastavka predlažem da slijedeća dva odlomka pročitate sada i tek onda nastavite s radom

Ukucaj *#307# i pritisnite Call

iPhone će početi zvoniti, pritisnite „Decline“ (nešto će se početi vrtiti) po završetku će vas vratiti na tipkovnicu gdje koristeći backslash tipku izbrišite *#307#, a zatim ukucajte 0 i odaberite CALL, iphone će ponovno početi zvoniti odaberite "Answer" zatim "Hold", iPhone ponovno zazvoniti, a vi pritisnike "Decline".

Sada bi na dnu ekrana trebali biti u mogućnosti odabrati Contacts, kad pritisnete Contacts, u novom ekranu uz All Contacts vam se nalazi + u kvadratiću njime dodajete Novi Contact. Dakle dodirnite + i napravite slijedeće:

Pod Name upišite "Testing" i odaberite save
Dodirnite "Add URL" i upišite "prefs://1F" odaberite save
Dodirnite "Add URL" ponovo i upišite "http://jailbreakme.com" odaberite save

Kad ste ovo odradili odaberite "Save" još jednom i pojaviti će vam se All Contacts gdje ćete vidjeti „Testing“ odaberite ga i na novoj stranici će vam se pojaviti "Testing" i dva URLa koja ste upravo dodali. Dodirnite "prefs://1F" URL što će otvoriti Settings page.

Odaberite "General" i zatim "Auto-Lock", postavite na "Never".Vratite se na Settings stranu (u gornjem lijevom kutu ekrana)

Odavdje, odaberite WiFi te zatim odaberite svoju mrežu, uvjerite se da ste spojeni (trebala bi se pojaviti kvačica s lijeve strane naziva odabrane mreže)

Sad pritisnite MENU da bi se vratili na Activation Screen, slajdajte i birajte 0, iPhone će opet zvoniti, odaberite Answer, zatim Hold, zatim Decline kao i maloprije. (u prethodnih par odlomaka se možete malo zbuniti, ja jesam ali nema frke samo krenite ponovno s *#307#)

Ako je sve prošlo OK, odaberite Contacts i zatim Testing, ovog puta odaberite "http://jailbreak.unlockthatiphone.com" URL kad wam se stranica otvori (naravno spojeni ste na Wi-Fi?) scrolajte do dna stranice i odaberite "Install AppSnapp".

Safari (iPhoneov web browser) će se zatvoriti sam od sebe, a vaš iPhone će se vratiti na Activation Screen.

Kad se pojavi Activation Screen, slajdajte za otključavanje, prikaže se tipkovnica, a tada se iPhone automatski restarta i to je to! Aktivirali ste i JailBreakali svoj iPhone

U zadnja dva koraka se zna dogoditi i ovo
(u iTunesu će vam se prikazati download updatea cca 160MB – malo odmorite dok se ne skine, može se desiti da vam iPhone nestane iz iTunesa ili da update ne uspije iz prve, ako se to dogodi slobodno ubijte iTunese i ponovno ih pokrenite, ako ni to ne upali odspojite iPhone i ponovno ga spojite i update bi se trebao pokrenuti sam dovršite kako je gore napisano)

4 - UPGRADE NA FIRMWARE 1.1.2, AKTIVACIJA & JAILBREAK
Kliknite na INSTALLER na svom iphoneu (plava ikonica – obično zadnja)
Ako vas zatraži update Installera slobodno to napravite (ako ste radili update ne zaboravite pritisnuti HOME nakon instalacije updatea, vratiti će vas na SLIDE TO UNLOCK)

Otvorite ITUNES i s lijeve strane kliknite na svoj IPHONE, u iTunesima će se otvoriti stranica s UPDATE ili RESTORE.

Na IPHONEu odaberite INSTALLER i iz donjeg izbornika odaberita Install iz liste odaberite TWEAKS 1.1.1 odaberite i instalirajte Oktoprep, kad instalacija završi pojaviti će se poruka "YOUR PHONE IS NOW READY TO BE UPGRADED TO 1.1.2 ........" odaberite OK i zatim HOME, što vas vraća na već poznati SLIDE TO UNLOCK.

-u iTunesu odaberite UPDATE što će apdejtati vaš iPhone na FIRMWARE 1.1.2, a ovog puta nećete dobiti Error Message kao prošli put kad ste ga downgradeali na 1.1.1. Kad update završi na iPhoneu će se pojaviti slika utikača i SLIDE TO UNLCOK ali na francuskom.

-Ubijte iTunes
- Otvorite folder u kojem vam se nalazi Jailbreak (downloadan u 1. koraku)
-u folderu ćete među ostalim fajlovima naći i ova dva jailbreak.jar (Mac)/ windows.bat (PC) otvorite onaj koji je namijenjen vašem kompu. Kliknite na JAILBREAK! (ako nakon par redova program zastane – znači da nemate instaliranu Javu, instalirajte ju i ponovno odaberite Jailbreak.

Ovaj dio može potrajati 10ak min (dok se vrti sve je OK), a na kraju će se pojaviti poruka "Your Phone will reboot a couple of times"

Ostavite iPhone da se REBOOTa par puta (mislim da je meni bilo 3 puta)... i na poslijetku smo opet na SLIDE to UNLOCK.

IIIHAAAA GOTOVO!!!!

Za kraj: Kako mi se baš ne da čekati unlock, a proizvođač TurboSIM kartica je ostao bez robe pa ekipa na e-baju dere do gaća za TurboSIM, naručio sam StealthSIM www.iphonestealth.ca/ koji bi trebao stići u srijedu, pa javim da li to čudo uopće radi.

SVIMA KOJI ŽELE KOPATI PO IPHONEU PREPORUČUJEM MALO DODATNE IZOBRAZBE NA SLIJEDEĆIM SAJTOVIMA, PA TKOGOD NAĐE NEŠTO ZANIMLJIVO NEK JAVI...
www.theiphoneguru.info
http://hackint0sh.org/forum/forumdisplay.php?f=123
www.iphone-elite.org/
__________________
Shit happens...
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 07.01.2008., 13:22   #207
Quote:
dxer kaže: Pogledaj post
Jel stigao taj StealthSIM i jel sve radi OK. Sa kojom mrezom ?
Stigao u roku 3 dana i radi na VIP-u bez frke. Malo zezanja dok ne odrežeš koliko treba ali sve u svemu vrlo jednostavno. Ne znam što će biti kad dođe update, al mislim da ću si prištediti muku i preskočiti update.
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 07.01.2008., 13:31   #208
Quote:
LambValley kaže: Pogledaj post
Stigao u roku 3 dana i radi na VIP-u bez frke. Malo zezanja dok ne odrežeš koliko treba ali sve u svemu vrlo jednostavno. Ne znam što će biti kad dođe update, al mislim da ću si prištediti muku i preskočiti update.
Jel treba instalirat iWorld ? Ako da, jel to treba napraviti kada se kartica ubaci u telefon ili prije ili nema veze ?
dxer is offline  
Old 07.01.2008., 13:36   #209
Quote:
dxer kaže: Pogledaj post
Jel treba instalirat iWorld ? Ako da, jel to treba napraviti kada se kartica ubaci u telefon ili prije ili nema veze ?
provjeri PM
da instaliraj si iWorld. ja sam to napravio nakon što sam ubacio karticu, mislim da nema veze kad to napraviš... postoji još jedan način ali se radi o mijenjanju nekih brojeva sa čime mi se nije dalo zahe...
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 07.01.2008., 13:40   #210
VIDEO TUTORIAL

Evo za sve vizualne tipove i video upute za aktivaciju iphonea 1.1.2. sa 4.6. bootloaderom:
part 1 http://www.youtube.com/watch?v=AdrayUqw0Uw
part 2 http://www.youtube.com/watch?v=A15pgZgWx6k
part 3 http://www.youtube.com/watch?v=UsedPMZXD6k

Good bless JUBITO!
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 08.01.2008., 19:40   #211
Quote:
info.iphonecroatia kaže: Pogledaj post
hrvatske iphone stranice uskoro počinju sa radom http://free-zg.t-com.hr/asesta15/iphone/iphone.html
Hrvatske iphone stranice su davno u pogonu ;D

Od iphoneguru.info, iVijesti.com, mackorisnik.com itd...
__________________
"The Macintosh uses an experimental pointing device called a ‘mouse’. There is no evidence that people want to use these things." - John C. Dvorak - 1984
Beler is offline  
Old 08.01.2008., 23:26   #212
eeeej ljudi!
ja sam imao najnoviju 1.1.2 sa 4.6 ... i....
otkljucao sam ga!!!! napravio sam downgrade na 1.1.1 onda sam ga jailbreakme.com i to je to.
neizimjerno Vam zahvaljujem na postanim linkovima. uspio sam sve uciniti i uredaj me odusevi iz sekunde u sekundu. dakle wi-fi i ipod i sve sve funkcije rade besprijekorno.
NO MEDJUTIM. kad ubacim svoju t - mobile karticu, pojavi mi se opcija. this card is locked: unlock i jos nesto. ja stisnem unlock i upisem PIN svoje sim kartice i dalje mi neda. javlja mi da mi gresku
incorrect SIM
This iPhone must be used with an approved SIM.

sto sad?
Ralph Lauren is offline  
Old 09.01.2008., 07:59   #213
Quote:
Ralph Lauren kaže: Pogledaj post
eeeej ljudi!
ja sam imao najnoviju 1.1.2 sa 4.6 ... i....
otkljucao sam ga!!!! napravio sam downgrade na 1.1.1 onda sam ga jailbreakme.com i to je to.
neizimjerno Vam zahvaljujem na postanim linkovima. uspio sam sve uciniti i uredaj me odusevi iz sekunde u sekundu. dakle wi-fi i ipod i sve sve funkcije rade besprijekorno.
NO MEDJUTIM. kad ubacim svoju t - mobile karticu, pojavi mi se opcija. this card is locked: unlock i jos nesto. ja stisnem unlock i upisem PIN svoje sim kartice i dalje mi neda. javlja mi da mi gresku
incorrect SIM
This iPhone must be used with an approved SIM.

sto sad?
Nisi ga otkljucao, nego samo aktivirao. Jos uvijek ne postoji mogucnost da se ta verzija softverski otkljuca da bi ti tvoja kartica radila na njemu. Rjesenje je jedino StealthSIM.
dxer is offline  
Old 09.01.2008., 09:47   #214
malo kasnije, kad sam sve postove procito, skuzio sam da se o tome radi...
onda bih zamolio lambvalley-a da mi na pm posalje ako moze jedan mali sazetak odkuda, kako i sto sa stealth simom. ubiti kako ima uputstvo i sve stima. samo kako i preko kuda do stealth sima...
jao nikad kraja ovome...
hvala Vam svima
Ralph Lauren is offline  
Old 09.01.2008., 12:58   #215
Možda ovo pomaže?
Zallman is offline  
Old 10.01.2008., 07:09   #216
Quote:
Beler kaže: Pogledaj post
Hrvatske iphone stranice su davno u pogonu ;D

Od iphoneguru.info, iVijesti.com, mackorisnik.com itd...
istina ova bi bila OK kad bi bar neke od ikona zaista i imale aplikaciju iza sebe
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 10.01.2008., 07:22   #217
Quote:
Ralph Lauren kaže: Pogledaj post
malo kasnije, kad sam sve postove procito, skuzio sam da se o tome radi...
onda bih zamolio lambvalley-a da mi na pm posalje ako moze jedan mali sazetak odkuda, kako i sto sa stealth simom. ubiti kako ima uputstvo i sve stima. samo kako i preko kuda do stealth sima...
jao nikad kraja ovome...
hvala Vam svima
Ralph odi na www.iphonestealth.ca/ i naruči si ga, i njemu su digli cijenu kao i TurboSIM-u, ako imaš vremena predlažem da malo prošvrljaš po hackintosh forumu, čini mi se da sam tamo vidio i neki Super SIM, pa ako radi a jeftiniji je - zašto ne, također ima i nekih korejskih i tajvanskih verzija ali nisam se trudio pronaći testimoniale da rade... uglavnom za Turbo i Stealth sam siguran da rade, a mislim da je tu i Super...

a uputstvo ti je jednostavno, instaliraš iWorld iz Tweeksa 1.1.2. izrežeš mali komadić kartice i ubaciš sve skupa u ajfon. evo i jubito howto http://www.youtube.com/watch?v=yjvW7s-Op5g

plaćanje ti je karticom, ili PayPalom (da može se i kod nas)...
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 10.01.2008., 07:57   #218
Quote:
LambValley kaže: Pogledaj post
AAAAJMEEEE sorry ljudi dxer je u pravu, evo postam izmjenu. Hvala dxer!

3 - AKTIVACIJA & JAILBREAK
Prije no što nastavimo provjerite da li je originalna AT&T SIM kartica u iPhoneu.
Trebali bi se nalaziti u Activation Screen koji kaže „slide to make an emergency call“, slajdajte ga i prikazati će vam se tipkovnica.

Prije nastavka predlažem da slijedeća dva odlomka pročitate sada i tek onda nastavite s radom

Ukucaj *#307# i pritisnite Call

iPhone će početi zvoniti, pritisnite „Decline“ (nešto će se početi vrtiti) po završetku će vas vratiti na tipkovnicu gdje koristeći backslash tipku izbrišite *#307#, a zatim ukucajte 0 i odaberite CALL, iphone će ponovno početi zvoniti odaberite "Answer" zatim "Hold", iPhone ponovno zazvoniti, a vi pritisnike "Decline".

Sada bi na dnu ekrana trebali biti u mogućnosti odabrati Contacts, kad pritisnete Contacts, u novom ekranu uz All Contacts vam se nalazi + u kvadratiću njime dodajete Novi Contact. Dakle dodirnite + i napravite slijedeće:

Pod Name upišite "Testing" i odaberite save
Dodirnite "Add URL" i upišite "prefs://1F" odaberite save
Dodirnite "Add URL" ponovo i upišite "http://jailbreakme.com" odaberite save

Kad ste ovo odradili odaberite "Save" još jednom i pojaviti će vam se All Contacts gdje ćete vidjeti „Testing“ odaberite ga i na novoj stranici će vam se pojaviti "Testing" i dva URLa koja ste upravo dodali. Dodirnite "prefs://1F" URL što će otvoriti Settings page.

Odaberite "General" i zatim "Auto-Lock", postavite na "Never".Vratite se na Settings stranu (u gornjem lijevom kutu ekrana)

Odavdje, odaberite WiFi te zatim odaberite svoju mrežu, uvjerite se da ste spojeni (trebala bi se pojaviti kvačica s lijeve strane naziva odabrane mreže)

Sad pritisnite MENU da bi se vratili na Activation Screen, slajdajte i birajte 0, iPhone će opet zvoniti, odaberite Answer, zatim Hold, zatim Decline kao i maloprije. (u prethodnih par odlomaka se možete malo zbuniti, ja jesam ali nema frke samo krenite ponovno s *#307#)

Ako je sve prošlo OK, odaberite Contacts i zatim Testing, ovog puta odaberite "http://jailbreak.unlockthatiphone.com" URL kad wam se stranica otvori (naravno spojeni ste na Wi-Fi?) scrolajte do dna stranice i odaberite "Install AppSnapp".

Safari (iPhoneov web browser) će se zatvoriti sam od sebe, a vaš iPhone će se vratiti na Activation Screen.

Kad se pojavi Activation Screen, slajdajte za otključavanje, prikaže se tipkovnica, a tada se iPhone automatski restarta i to je to! Aktivirali ste i JailBreakali svoj iPhone

U zadnja dva koraka se zna dogoditi i ovo
(u iTunesu će vam se prikazati download updatea cca 160MB – malo odmorite dok se ne skine, može se desiti da vam iPhone nestane iz iTunesa ili da update ne uspije iz prve, ako se to dogodi slobodno ubijte iTunese i ponovno ih pokrenite, ako ni to ne upali odspojite iPhone i ponovno ga spojite i update bi se trebao pokrenuti sam dovršite kako je gore napisano)

4 - UPGRADE NA FIRMWARE 1.1.2, AKTIVACIJA & JAILBREAK
Kliknite na INSTALLER na svom iphoneu (plava ikonica – obično zadnja)
Ako vas zatraži update Installera slobodno to napravite (ako ste radili update ne zaboravite pritisnuti HOME nakon instalacije updatea, vratiti će vas na SLIDE TO UNLOCK)

Otvorite ITUNES i s lijeve strane kliknite na svoj IPHONE, u iTunesima će se otvoriti stranica s UPDATE ili RESTORE.

Na IPHONEu odaberite INSTALLER i iz donjeg izbornika odaberita Install iz liste odaberite TWEAKS 1.1.1 odaberite i instalirajte Oktoprep, kad instalacija završi pojaviti će se poruka "YOUR PHONE IS NOW READY TO BE UPGRADED TO 1.1.2 ........" odaberite OK i zatim HOME, što vas vraća na već poznati SLIDE TO UNLOCK.

-u iTunesu odaberite UPDATE što će apdejtati vaš iPhone na FIRMWARE 1.1.2, a ovog puta nećete dobiti Error Message kao prošli put kad ste ga downgradeali na 1.1.1. Kad update završi na iPhoneu će se pojaviti slika utikača i SLIDE TO UNLCOK ali na francuskom.

-Ubijte iTunes
- Otvorite folder u kojem vam se nalazi Jailbreak (downloadan u 1. koraku)
-u folderu ćete među ostalim fajlovima naći i ova dva jailbreak.jar (Mac)/ windows.bat (PC) otvorite onaj koji je namijenjen vašem kompu. Kliknite na JAILBREAK! (ako nakon par redova program zastane – znači da nemate instaliranu Javu, instalirajte ju i ponovno odaberite Jailbreak.

Ovaj dio može potrajati 10ak min (dok se vrti sve je OK), a na kraju će se pojaviti poruka "Your Phone will reboot a couple of times"

Ostavite iPhone da se REBOOTa par puta (mislim da je meni bilo 3 puta)... i na poslijetku smo opet na SLIDE to UNLOCK.

IIIHAAAA GOTOVO!!!!

Za kraj: Kako mi se baš ne da čekati unlock, a proizvođač TurboSIM kartica je ostao bez robe pa ekipa na e-baju dere do gaća za TurboSIM, naručio sam StealthSIM www.iphonestealth.ca/ koji bi trebao stići u srijedu, pa javim da li to čudo uopće radi.

SVIMA KOJI ŽELE KOPATI PO IPHONEU PREPORUČUJEM MALO DODATNE IZOBRAZBE NA SLIJEDEĆIM SAJTOVIMA, PA TKOGOD NAĐE NEŠTO ZANIMLJIVO NEK JAVI...
www.theiphoneguru.info
http://hackint0sh.org/forum/forumdisplay.php?f=123
www.iphone-elite.org/
__________________
Shit happens...
evo još jednog updatea, upravo otključavam frendu fon i na jailbreak.unlockthatiphone.com nisam uspio, a na jailbreakme.com jesam. probajte koji vam odgovara pa tog koristite... ne brinite nemte što zaje
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 10.01.2008., 10:36   #219
Sve kartice*

*nisam probao, al možda neko ima želju...
http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=19650

provjerite ovaj post, tu su navedene sve kartice koje NAVODNO rade, nemam vremena s time se zaje... čini se da su easySIM i UltraSIM OK, a koliko se čini i Hyper, proguglajte još malo pa vidite što kažu za te kartice... negdje sam pročitao da će gadovi za Stealth sada tražiti još više love... eto ako što pametno naručite/nađete/saznate/testirate bilo bi lijepo da podijelite s ostalima...

ja bi ih testirao ali fakat nemam vremena, a žao mi vas koji čekate turbo i stealth

elem, ja sam nakon istraživanja po forumima zaključio da stealth radi i naručio ga (moglo je biti i obrnuto), sad je na nekome od vas da testira neku od ovih kartica...

a ovo je kompletan popis stealth dealera - ima i netko kod nas... al su počeli derati s cijenom do bola! http://www.stealthsim.com/dealers.htm
__________________
Shit happens...
LambValley is offline  
Old 11.01.2008., 18:02   #220
Quote:
LambValley kaže: Pogledaj post
istina ova bi bila OK kad bi bar neke od ikona zaista i imale aplikaciju iza sebe
Imaju al samo sa iphone-a štoviše uopće nisu loše, naravno ako zanemarimo to da su na free hostingu i bez domene , bez nekog vlastitog sadržaja dosta informacija ima gore ;D
__________________
"The Macintosh uses an experimental pointing device called a ‘mouse’. There is no evidence that people want to use these things." - John C. Dvorak - 1984
Beler is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.