Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 13:49   #201
Quote:
betty boo kaže: Pogledaj post
Rejoflajt, vidim napisala si u prošlom vremenu...znaci, ipak bude s vremenom bolje...

Ja sam danas ujutro vec na budjenju imala uzasnu, uzasnu situaciju. Sanjala sam da nismo zajedno i onaj prvi djeličak budjenja sam osjetila strahovito olaksanje jer sam pomislila da je sve bio samo jedan ruzan san...i onda je uslijedila bolna spoznaja da to sve ipak nisam samo sanjala...dan mi je vec zapoceo sa suzama i sa ovom neizdrzivom boli...
nisam ni ja nikome vjerovala, ali bude, dan po dan, sat po sat...
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:13   #202
Ja sam danas gora nego ikad...evo me plačem cijelo vrijeme...zaista boli i najradije bih ga nazvala i bukvalno molila da me primi, a naravno znam da nece...ali toliko mi treba, toliko mi fali...sad u ovom trenu nisam sigurna hocu li moci vise dalje i pomisljam zaista na najgora moguca rjesenja...
betty boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:09   #203
Quote:
betty boo kaže: Pogledaj post
Ja sam danas gora nego ikad...evo me plačem cijelo vrijeme...zaista boli i najradije bih ga nazvala i bukvalno molila da me primi, a naravno znam da nece...ali toliko mi treba, toliko mi fali...sad u ovom trenu nisam sigurna hocu li moci vise dalje i pomisljam zaista na najgora moguca rjesenja...
znam kako ti je...i meni je tako bilo i u jednom trenutku sam ga i tražila da me primi, no kad je hladno u sms-u napisao:" ne dolazi u obzir", znala sam da je kraj...plači betty, to mora ići van...
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 00:45   #204
Pozdrav svima..
Nažalost desilo se i meni..... nakon 10 godina braka jednostavno otišla k drugome i bez nekog posebnog objašnjenja dala mi zahtjev za razvod braka.....

Prošlo je 2 mjeseca ali nije mi ni malo lakše, svaki puta kad je vidim stegne me nešto u prsima...
Imamo i kčer i ona mi je jedina utjeha... da nema mog malog anđela stvarno nebi imao više razloga za život... (((
danijel028 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 01:54   #205
Mene zapravo najviše pogađa hladnoća s kojom moja bivša ljubav govori o onome što smo prošli. Cijelu povijest naše veze i braka je sažela u jednu kratku rečenicu: Je*i ga,desilo se...
Sad sasvim normalno funkcioniram ali kad mi dođe taj trenutak...mislim da svi koji smo izgubili ljubav doživljavamo te trenutke kad toliko boli da je naprosto nemoguće zadržati suzu. I ne,ne stidim se svojih suza nimalo.
redpigscanfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 11:26   #206
Quote:
redpigscanfly kaže: Pogledaj post
Mene zapravo najviše pogađa hladnoća s kojom moja bivša ljubav govori o onome što smo prošli. Cijelu povijest naše veze i braka je sažela u jednu kratku rečenicu: Je*i ga,desilo se...
Sad sasvim normalno funkcioniram ali kad mi dođe taj trenutak...mislim da svi koji smo izgubili ljubav doživljavamo te trenutke kad toliko boli da je naprosto nemoguće zadržati suzu. I ne,ne stidim se svojih suza nimalo.
zamiljivo i moje je rekao isto; eto, dogodilo se...vrlo hladno, bez emocija. žala ičega...što prije prihvatimo da nam je on loš odabir, valjda ćemo moće prije krenut u novi život...
LuNera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 14:43   #207
Cuj, promijeni stil i navike, bit ce ti lakse.
1) Nadji nove ljude i Pridruzi se nekim grupama (Singles, Kuhari, Strani jezik, Support Groups)
2) Pisi po Forumu
3) Osloni se na dobrog prijatelja
4) Posjeti Psihologa

pricaj, pricaj.....

Quote:
danijel028 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..
Nažalost desilo se i meni..... nakon 10 godina braka jednostavno otišla k drugome i bez nekog posebnog objašnjenja dala mi zahtjev za razvod braka.....

Prošlo je 2 mjeseca ali nije mi ni malo lakše, svaki puta kad je vidim stegne me nešto u prsima...
Imamo i kčer i ona mi je jedina utjeha... da nema mog malog anđela stvarno nebi imao više razloga za život... (((
Desava se vecini ta faza. Zao mi je. Isti savjet kao i gore. Druzi se i osloni na ljude koji razumiju situaciju. Nemoj razmisljat zasto se to desilo. Bar ne sada u toj emotivnoj fazi. I nemoj se zavaravati da je to zbog toga sto si ti los ili nesto. To nacelno nema veze. Jedina pogreska je u odabiru partnera. Mijenjanje partnera je tesko moguce. Vrijeme lijeci sve.

Zadnje uređivanje Nica : 17.06.2011. at 18:15. Reason: spajanje postova
 
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 12:50   #208
lijepi pozdrav svima i dao vam bog, život, bilo tko/što snage da izdržite sve što kroz što prolazite...evo, ja samo još čekam sudski poziv, potpisali smo sporazumni i to je to...kraj....iza mene je pakao, nadam se ne i ispred...
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:54   #209
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
lijepi pozdrav svima i dao vam bog, život, bilo tko/što snage da izdržite sve što kroz što prolazite...evo, ja samo još čekam sudski poziv, potpisali smo sporazumni i to je to...kraj....iza mene je pakao, nadam se ne i ispred...
Odlično je da tako razmišljaš, ja uvijek tvrdim da ne može gore jer sada sam upravljaš svojim životom. Sretno
Blue fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2011., 15:42   #210
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
je li pravno moguće napraviti sporazumni razvod, a da se uopće ne moram vidjeti s ex-om, da mu se uruče papiri, on potpiše i adios, zbogom?hvala vam.
Nikad nisam mogla zamisliti da cu traziti pomoc na ovim stranicam, ustvari nisam ni znala da postoje.
Vidim da nisam jedina, vidim da nas ima vise.
Posle tridest i pet godina moga prvog braka i odluke moga prvog supruga ja sam ostavljena koj pas na ulici.
Pored sve moje tuge i boli naletila sam na covjeka koji mi je osvojio ponovo srce.
Dala sve od sebe za tu ljubav i buducnost.
Cetiri godine planiranja i napokon sklapanje braka.
Kroz te cetiri godine je bilo svega lijepih i oni drugih dana.
Ali za moju nesrecu uzelo je dva dana da sam vidjela tko je moj novi suprug.
Sva stucena i izmucena sam odlucila da je bolje biti sam i u miru nego u necijim rukama tko te matletira.
Ne placi lutko moja ja sam isplakala suza da bi mogla doploviti do tebe.
Ali ne vise, jer vidim da je vrijeme da volim sama sebe jer sve mislim da je to jedina iskrena ljubav koja je ostala za mene.
Nek te dragi bog cuva i dati snage da prodes ovaj tvoj teski put.
Znas lutko onu..kad ti se zatvore vrata otvarati se na drugoj strani prozor.
Ne tuguj vec kreni prema prozuru, glavu visoko i nedaj da vidi da ti je tesko.
Osmjeh na lice i budi svoja zena.
maglaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 02:21   #211
Quote:
maglaxx kaže: Pogledaj post
Nikad nisam mogla zamisliti da cu traziti pomoc na ovim stranicam, ustvari nisam ni znala da postoje.
Vidim da nisam jedina, vidim da nas ima vise.
Posle tridest i pet godina moga prvog braka i odluke moga prvog supruga ja sam ostavljena koj pas na ulici.
Pored sve moje tuge i boli naletila sam na covjeka koji mi je osvojio ponovo srce.
Dala sve od sebe za tu ljubav i buducnost.
Cetiri godine planiranja i napokon sklapanje braka.
Kroz te cetiri godine je bilo svega lijepih i oni drugih dana.
Ali za moju nesrecu uzelo je dva dana da sam vidjela tko je moj novi suprug.
Sva stucena i izmucena sam odlucila da je bolje biti sam i u miru nego u necijim rukama tko te matletira.
Ne placi lutko moja ja sam isplakala suza da bi mogla doploviti do tebe.
Ali ne vise, jer vidim da je vrijeme da volim sama sebe jer sve mislim da je to jedina iskrena ljubav koja je ostala za mene.
Nek te dragi bog cuva i dati snage da prodes ovaj tvoj teski put.
Znas lutko onu..kad ti se zatvore vrata otvarati se na drugoj strani prozor.
Ne tuguj vec kreni prema prozuru, glavu visoko i nedaj da vidi da ti je tesko.
Osmjeh na lice i budi svoja zena.
hvala ti, vidim da si prošla u užasno kratkom vremenu toliko lošeg. i ti ćeš uspjeti jer si smogla snage otići. pročitaj cijelu temu, ovdje ima prekrasnih postova podrške u koje tada nisam mogla vjerovati, ali eto, nekako sam izgurala. još zna biti jako teško, ali to nije više svaki dan, nego povremeno. od srca ti želim da u sebi nađeš snage i ako imaš neke drage ljude oko sebe kojima možeš vjerovati, polako, dan za danom, mjesec za mjesecom bit će lakše udahnuti.
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 20:48   #212
Smile

Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
je, imam nasljednu depresiju i vjerojatno ću lijekove piti for a lifetime.
Ne daj se budi iznad njega, pusti nasljednu depresiju, zaboravi na sve loše, digni glavu i idi dalje, život je samo jedan , raduj se svakom novom danu, ugodi sebi. Ima puno, puno gorih stvari od "ne volim te više". Voli sebe, budi
strpljiva i bit će sve ok.
sonia33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2011., 22:55   #213
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
kad ti kaže u lice - ne volim i ne želim te više, a ti se pitaš zašto, zašto, zašto...i ne nalaziš odgovora, samo plačeš veći dio dana i bojiš se da ćeš postati olupina i svaka te pjesma na nešto podsjeti....i kaže, ne šalji poruke, okreni se sebi i ostavi prošlost, a tebi to još prošlost nije...i pusti me na miru, treba mi mir...kao nož koji ti se okreće u srcu i duši...i sretna si onih par sati kad nisi plakala...osamnaest godina, bez djece, jedno drugom sve, a onda financijski problemi, njegov gubitak posla, minusi, dugovi...ali sve pada u drugi plan jer nisi više s njim i samo osjećaš nepodnošljivu tugu...
zajeb, teški zajeb, ako možeš podigni se,... ima onih koji nikad ne uspiju, što je najgore ne postoji univerzalni savjet... Jbga!!!!
N.Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 23:02   #214
Thumbs up

Quote:
vitavilavita kaže: Pogledaj post
Mogu samo napisati da prolazim kroz isto; MOJA PRVA LJUBAV-18 godina veze, 14 godina braka dvoje prekrasne djece i onda nož u srce ----saznajem za preljub...nastojim oprostiti, promijeniti se, razumijeti i jednostavno poludim u nastojanju da shvatim kako je itko mogao stati između nas. ON je bio centar mog života i čini mi se da sam stvorena radi njega...DAKLE zajednički život je za mene bio sudbinski predodređen. Sada 7mj nakon saznanja za drugu ženu puštam ga jer u sebi osjećam da koliko ga volim toliko nemogu izdržati život sa sumnjom, patnjom, ljubomorom....Napisali sporazumni, ali kao da čekam da se dogodi nešto što će preokrenuti svemir,
Ono što me generalno muči je osjećaj da nema takve siline osjećaja i borbe u njemu da me zadrži. Da li je moguće da je takav osjećaj ljubavi jednostran i da sam samo sebe zavaravala sve OVE GODINE?
Muška sebičnost, ali moraš znati da će se sve to njemu razbit od glavu. Koje pravo ima da učini to da te povrijedi, tebe, djecu? Bit će puno gore njemu nego tebi sada, izdrži, sačuvaj zdravlje a on će shvatiti što gubi jer ništa neće dobiti s tom drugom..vjeruj mi sve sam to prošla
sonia33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:31   #215
Quote:
betty boo kaže: Pogledaj post
Ja sam danas gora nego ikad...evo me plačem cijelo vrijeme...zaista boli i najradije bih ga nazvala i bukvalno molila da me primi, a naravno znam da nece...ali toliko mi treba, toliko mi fali...sad u ovom trenu nisam sigurna hocu li moci vise dalje i pomisljam zaista na najgora moguca rjesenja...

pročitaj svoje riječi... i zapitaj se da li uistinu znaš voljeti? ne samo ti nego svi ovdje koji su tužni, depresivni...

ljubav ne boli, zbog ljubavi se ne plače...

u ovakvoj situaciji kakvu imaš a to je da se osjećaš jako loše, tužno... prigrli bol, tugu koja će ti možda ako si dovoljno hrabra otvoriti oči i upoznat ćeš šta znači zaista voljeti...

ti i ostali se ponašate kao dijete koje je izgubilo igračku..

postavite si prava pitanja i možda dobijete odgovor...


ne pitanja zašto me ostavio, zašto me prevario... to je nebitno...


"Ljubav je ponajprije darivanje sebe."



iz ovih vaših boli možete puno toga naučiti i osloboditi se te početi zaista voljeti druge i sebe...


ili ćete još više upasti u duboku rupu straha, agresivnosti i sebičnosti...


ja vam držim fige da upoznate tu svoju bol, da je zagrlite i naučite nešto od nje.. Da naučite živjeti slobodno!

--------------------------------------------------
Netko je tu pitao jel može dati papire za razvod a da ne vidi bivšeg...


Šta se tu vidi ? STRAH.. ženska osoba koja je rob svojeg straha...
žena koja ne živi slobodno... niti će ikada živjeti kao i mnogi koji bježe od boli umjesto da uče iz nje i tako postanu slobodni...



mogu vas ja tješit i govorit: ma bit će sve dobro, ma on je gad, ona je gadura..kako se usudio to napravit.. to je ono što vi želite čuti...


ali zapravo za vašu tugu sami ste si krivi !
Jar Jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 22:07   #216
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
lijepi pozdrav svima i dao vam bog, život, bilo tko/što snage da izdržite sve što kroz što prolazite...evo, ja samo još čekam sudski poziv, potpisali smo sporazumni i to je to...kraj....iza mene je pakao, nadam se ne i ispred...
Nažalost volio bih ti reći da ispred tebe nije pakao,ali je.
Pakao druge vrste,borbe,budnih noći razmišljajući..zašto baš meni.
Uvijek okom preletim kada se nešto slično dogodi tamo nekome..dok se ne dogodi nama,meni.
Nisam skužio da li imate djece(nisam sve čitao) ali vrijeme obriše sve loše misli i polako se kristalizira potpuno novo viđenje stvari,ljubavi,prijateljstava.
Steknemo okvire tko smo i što želimo,ne stihijski vjerujući u svemirsku ljubav nego na bolnim temeljima stvorenom iskustvu.
Ni na tren nisam pomislio da je ljubav nešto bljak i fuj,samo postao objektivniji u željama i očekivanjima.
Drago mi je da si dobila izgubljenu čvrstinu i snagu za dalje.Trebat će ti.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 11:52   #217
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Nažalost volio bih ti reći da ispred tebe nije pakao,ali je.
Pakao druge vrste,borbe,budnih noći razmišljajući..zašto baš meni.
znam, treba snage za to...

Quote:
Nisam skužio da li imate djece(nisam sve čitao) ali vrijeme obriše sve loše misli i polako se kristalizira potpuno novo viđenje stvari,ljubavi,prijateljstava.
nemamo, bogu fala...

Quote:
Steknemo okvire tko smo i što želimo,ne stihijski vjerujući u svemirsku ljubav nego na bolnim temeljima stvorenom iskustvu.
upravo tako!


Quote:

Ni na tren nisam pomislio da je ljubav nešto bljak i fuj,samo postao objektivniji u željama i očekivanjima.
Drago mi je da si dobila izgubljenu čvrstinu i snagu za dalje.Trebat će ti.
jedan vrlo realan post, hvala ti na iskrenosti!

Zadnje uređivanje Nica : 13.07.2011. at 11:55. Reason: popravak citata
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 00:09   #218
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
je li pravno moguće napraviti sporazumni razvod, a da se uopće ne moram vidjeti s ex-om, da mu se uruče papiri, on potpiše i adios, zbogom?hvala vam.
Angažiraj odvjetnika.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:46   #219
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Angažiraj odvjetnika.
Ja se doduse u hrvatskoj nisam rastavljala nego u drugoj drzavi, ali da morala sam na potpisivanje rastave doci osobno. Jebi ga.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 23:57   #220
Thumbs up

Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ja se doduse u hrvatskoj nisam rastavljala nego u drugoj drzavi, ali da morala sam na potpisivanje rastave doci osobno. Jebi ga.
Mislim da sa odvjetnikom nećeš imati potrebe susresti bivšeg. Dovoljno je da odbjetniku daš punomoć u tu svrhu.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.