Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2003., 06:13   #1
Egzorcizam

Sto je to egzorcizam? Tko ga smije vrsiti? Tko procjenjuje da je on potreban? Napisite sve sto znate o tome...
__________________
Netko mi je ukrao sig.
LeeBurn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 11:31   #2
Re: Egzorcizam

Quote:
Sto je to egzorcizam?
Nothing, apsolutly nothing....
Quote:
Tko ga smije vrsiti?
No one apsolutly no one...
Quote:
Tko procjenjuje da je on potreban?
Noone apsolutly noone...
Quote:
Napisite sve sto znate o tome...
Nothing, apsolutly nothing....

Ima li nejasnoća (zanemarite loš engleski )
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 11:53   #3
Egzorcizam je istjerivanje zloduha koji je zaposjeo nečije tijelo. Pa koliko je meni poznato vrše ga egzorcisti(u prijevodu militantna skupina crkve d.d. koja se bavi operacijama istjerivanja đavla). Tko procijenjuje? Pa ne znam, ali pretpostavljam da je taj termin u domeni crkve, pa vjerojatno bližnji opsjednutog pozivaju dežurnog dušebrižnika koji onda poziva nekog tko je specijalac. Mislim da Vatikan ima jedan takav ured i ljude koji su ovlašteni za bavljenje tom rabotom, ali nisam sigurna.

Inače, u praksi se "egzorcizmom" bavi svakava bagra; samozvani proroci, alternativci koji imaju nešto malo pojma i tako..u svakom slučaju posljedice mogu biti katastrofalne pogotovo u malim religioznim sredinama gdje nedostaje osnovno znanje o nekim stvarima..
Miriam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 12:55   #4
Poznajem čovjeka koji je bivši svećenik, od Vatikana - treći u Europi priznati egzorcist.

Na svaki moj pokušaj barem trivijalnog pokušaja izokola da dobijem neku informaciju o tome, on odbija govoriti o tomu,tako da još nisam uspjela prodrijeti do njega, ali poznavajuć svoju znatiželju i ljepljivost za nešto - hoću

Čovjek je radio i kao znanstveni suradnik na Gregoriani u Rimu.

Tip je poseban.Doslovce poseban,aura mu zrači na najčudnije, ali dobre načine.Načine mira i razuma.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 13:17   #5
Sto je to egzorcizam? Tko ga smije vrsiti? Tko procjenjuje da je on potreban? Napisite sve sto znate o tome...


/ ja to znam preko interneta vrsiti, ako ima dobrovoljaca , javi te se, bez sale , mislim ozbiljno

nemoj te misliti da samo vasi svenstenici to znaju


ko hoce da proba nek se javi, nije strasno
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 14:31   #6
To nije stvar za zajebanciju! &to je sve šta imam za reći......
Daughter of Darkness is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 14:37   #7
Istina.
+
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:02   #8
"To nije stvar za zajebanciju! "

/ kad ste me vidjeli na ovom forumu da se ja salim.
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:35   #9
Quote:
nataniel kaže:
Poznajem čovjeka koji je bivši svećenik, od Vatikana - treći u Europi priznati egzorcist.

Na svaki moj pokušaj barem trivijalnog pokušaja izokola da dobijem neku informaciju o tome, on odbija govoriti o tomu,tako da još nisam uspjela prodrijeti do njega, ali poznavajuć svoju znatiželju i ljepljivost za nešto - hoću

Čovjek je radio i kao znanstveni suradnik na Gregoriani u Rimu.

Tip je poseban.Doslovce poseban,aura mu zrači na najčudnije, ali dobre načine.Načine mira i razuma.
Na osnovu cega je 3.? Iskustva?
Zašto/kako je bivši svecenik?
Predlog: pitaj ga za Matej 7,22...
Pitaj ga gde salju isterane demone, odnosno da li ih OBAVEZNO salju, ili nekad samo isteraru, a nije ih briga gde ce otici.
PRAVDA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:36   #10
"To nije stvar za zajebanciju! "

/ upravu si, samo problem je tu sto se ja nezajebajem

da vam pravo kazem exorcizam nije tesko raditi, imas dozvoljen nacin i nedozvoljen nacin lijecenja exorcizmom.

ako hocete mogu vam objazniti taj pogresni nacin sto crkva radi.

razlika izmedju dozvoljenoog i zabranjeg

dozvoljen nacin je kad se dzninima/zli duhovima govori da izadju u ime Boga

zabranjen nacin je kad se dzninima/zli duhovima govori da izadju u ime neceg drugog mimo Boga, kao muhammedom , isusom itd

sad se postavlja pitanje kako to da neki krscanski svestenici lijece kad kazu "izlazi u ime Isusa"

Posto znamo da dzinni vole kad covjek grijesi oni ce sve uraditi samo da covjek grijesi kako bi ga Bog bacio u pakao/dzehennem.
kad covjek grijesi oni mogu postati poslusni jer su izvukli korist od toga. najveci grijeh je da Bogu pripises suparnika/drugog boga.
kad covjek kaze izlazi u ime isusa ili muhammeda dzinn je izvukao korist iz toga jer je covjek pogrijesio, i onda postaje poslusam tom covjek sto je to rekao i onda dziinn napusti tijelo pacijenta.

ako neko hoce da proba dali ima dzinna u tijelu to moze probati preko interneta, nije tesko, ukljucis suru bekare /druga sura u kuranu, opustis se zazmiris i koncentrises se na ucenje sure.
Ako covjek ima dzinna u sebi moze da osjeti , bolove u nekim dijelovima tijela ili trnjenje, ili da se neki dijelovi tijela micu. itd

neki simptomi koje dzinni prouzrokuju ako ih ima u tijelu :

razni psihicki i fizicki problem, fobije, nocne mora, depresije, netrepeljivost izmedju muza i zene itd da ne nabrajam vise.

eto toliko od mene
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 18:49   #11
Zipa se Nataniele!

Može se dogoditi da, nakon što ti kaže kako se vrši egzorcizam, počneš da preispituješ svoju vjeru.
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 20:57   #12
Quote:
Harun kaže:
"To nije stvar za zajebanciju! "

/ upravu si, samo problem je tu sto se ja nezajebajem

da vam pravo kazem exorcizam nije tesko raditi, imas dozvoljen nacin i nedozvoljen nacin lijecenja exorcizmom.

ako hocete mogu vam objazniti taj pogresni nacin sto crkva radi.

razlika izmedju dozvoljenoog i zabranjeg

dozvoljen nacin je kad se dzninima/zli duhovima govori da izadju u ime Boga

zabranjen nacin je kad se dzninima/zli duhovima govori da izadju u ime neceg drugog mimo Boga, kao muhammedom , isusom itd

sad se postavlja pitanje kako to da neki krscanski svestenici lijece kad kazu "izlazi u ime Isusa"

Posto znamo da dzinni vole kad covjek grijesi oni ce sve uraditi samo da covjek grijesi kako bi ga Bog bacio u pakao/dzehennem.
kad covjek grijesi oni mogu postati poslusni jer su izvukli korist od toga. najveci grijeh je da Bogu pripises suparnika/drugog boga.
kad covjek kaze izlazi u ime isusa ili muhammeda dzinn je izvukao korist iz toga jer je covjek pogrijesio, i onda postaje poslusam tom covjek sto je to rekao i onda dziinn napusti tijelo pacijenta.

ako neko hoce da proba dali ima dzinna u tijelu to moze probati preko interneta, nije tesko, ukljucis suru bekare /druga sura u kuranu, opustis se zazmiris i koncentrises se na ucenje sure.
Ako covjek ima dzinna u sebi moze da osjeti , bolove u nekim dijelovima tijela ili trnjenje, ili da se neki dijelovi tijela micu. itd

neki simptomi koje dzinni prouzrokuju ako ih ima u tijelu :

razni psihicki i fizicki problem, fobije, nocne mora, depresije, netrepeljivost izmedju muza i zene itd da ne nabrajam vise.

eto toliko od mene


Tebe treba liječiti No, takva sranja već dugo nisam pročitao
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 23:32   #13
"No, takva sranja već dugo nisam pročitao"

/ ne ne buraz varas se , nikakva to sranja nisu

da ti upalim suru bekare pa da vidis na svom tijelu o cemu pricam, ja znam da to vama zvuci cudno ali Boga mi dragog , kad covjek proba i osjeti na svom tijelu, onda to vise nije sala


da vam pravo kazem ja davnno prije nisam puno zano o tome pa sa citao o tome u knjigama, ali opet to nije to, znades, to ipak samo stoji na papiru , jer dok covjek to ne osjeti to ti je sve pod dozom sumnje dalivje to tako, ali kad covjek osjeti , auuu da nepricam dalje

vise sam puta gledao uzivo exorcizam , ma nije to nesto ba strasno

jos da vam kaze da exorcizam neboli, tako ako neko proba moze da prova nemora da se boji.

ako ima neko od vas interesovan da proba , nek se javi.

koliku samo moc ima kuran /boziji govor na tijelo covjeka i na dzinne

posto dzini ne vole recitiranje kurana, kad se pacijentu uci kuran to dzinne przi i oni pocnu bjezati po tijelu pacijenta, tako da dodje do drhtenja dijelova tijela, trnjenje, pritisak u dijelovima glave itd


ako neko od vas ima psihicki problema,

nemoj te ici krscanskim svestenicima, hodzama koje lijece sihrom, hamajlijama itd sto dalje od tih samo ti moze gore biti

moj vam je savjet idite onima koji samo uce kuran, ja vam ne govorim da morate biti muslimani , nemorate ba ako necete, ovo vam govorim samo da pomognem ljudima. kuran lijeci i krscani i muslimani tako da nemoras biti musliman da bi isao bekoma da ti uci kuran
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 02:01   #14
Daj ti tu suru postaj.
Meni stalno govore da je vrag u meni, pa da vidim gdje je.

Ali jesi li ti siguran da bi on mene ustipnuo jer se przi, a ne od srece da cuje suru?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 02:26   #15
Quote:
Harun kaže:

ako neko od vas ima psihicki problema
Nemam jos, ali nakon ovakvih postova, bojim se da cu ih dobiti.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 02:26   #16
Quote:
Gospon Pes kaže:
Daj ti tu suru postaj.
Meni stalno govore da je vrag u meni, pa da vidim gdje je.

e da je samo jedan ne znam gdje su ostali, ali jedan definitivno upravlja tvojim jezikom
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 02:29   #17
Moja placebo, za svasta sam sigurna da bi me moglo zaboliti i sa surom i bez nje, ali jezicina? Nema sanse.
Kad umrem, nju ce trebati posebno umlatiti.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 02:33   #18
a zašto ti još ne spavaš? dosadno mi je, neće san na oči.. ajmo otvorit neku chataonu.. ispričat ću ti što mi rade životinje po kući
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 13:26   #19
"Daj ti tu suru postaj.
Meni stalno govore da je vrag u meni, pa da vidim gdje je."


/ haj dobro

e ovako ces uraditi

ptisni na ovo suru mms://www.muslimteam.com/1/mishary-rashid-al-efasi/002.wma

ako ne funkcionise link evo ovaj onda http://www.islaam.com/audio/quran/ram/shatiri/sh2a.ram

stoj, zazmiri, opusti se , koncentrisi se na ucenje najmanje 20 do 30 min , mozes da osjetis brzo udaranje srca, trnjenje u dijelovima tijela, da ti ruke lebde u zraku, grcevi, pristici u glavi itd


ako ne osjetis nista znaci da si cist ko suza
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 17:33   #20
haj sta ste se stisli ljudi , jeli ko sta probo
Harun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.