Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 15:28   #21
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
gle...ja više ne iden u frizera kad mi ispucaju vrhovi,uzmem škare i lipo si sama skratin one ispucale vrhove,to cinim jednomu 3 mjeseca i ošišam po cm ili cm...frizeri otfikare pol kose i onda nikak nemreš pustit kosu...grrr...ja san užasno nestrpljiva,kosa mi je duga oko 34 cm al ocu jos bar 20 cm...i raste 3 cm mjesecno...s obziron da se cesto farban,nie to tolko lose al pijen merz spezial drazeje i koristin gliss kur repair i sampon od koprive...e,sad mene ness zanima...posto je jesen,meni kosa malo vise ispada pa me zanima kak cu je pogustiti jer ja obozavan gustu kosu...molim da mi neko odgovori....

raste oko cm
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 23:47   #22
Quote:
Filthy kaže: Pogledaj post
gle...ja više ne iden u frizera kad mi ispucaju vrhovi,uzmem škare i lipo si sama skratin one ispucale vrhove,to cinim jednomu 3 mjeseca i ošišam po cm ili cm...frizeri otfikare pol kose i onda nikak nemreš pustit kosu...grrr...ja san užasno nestrpljiva,kosa mi je duga oko 34 cm al ocu jos bar 20 cm...i raste 3 cm mjesecno...s obziron da se cesto farban,nie to tolko lose al pijen merz spezial drazeje i koristin gliss kur repair i sampon od koprive...e,sad mene ness zanima...posto je jesen,meni kosa malo vise ispada pa me zanima kak cu je pogustiti jer ja obozavan gustu kosu...molim da mi neko odgovori....


Vidjela sam neki dan na forumu netko je napisao da se utrlja ribani crveni luk u tjeme i drži pol sata prije pranja na glavi. Malo mi je to.. smrdljivo. Navodno djeluje, al ne znam što bi me natjeralo da stavim luk na kosu.
__________________
Novac ne može kupiti ljubav, ali daje sjajnu pregovaračku poziciju.
MissBimbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 16:34   #23
negdi sam procitala 1-1,5 cm mjesecno. imam osjecaj da moja brze raste ljeti nego zimi
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 18:31   #24
raste. kosa i nokti brže rastu na proljeće i ljeto.
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 22:48   #25
Quote:
x_Mala-Crna_x kaže: Pogledaj post

raste oko cm
meni isto raste oko 3 cm mjesečno...
__________________
Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari.
mali anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 17:28   #26
Quote:
MissBimbo kaže: Pogledaj post
eh tako je i meni bilo. frizerka mi je šišala i zdravu kosu. onda sam odlučila više ne ići frizerki i šišati se sama doma. imam ravnu kosu tak da mi to nije problem. točno vidim koliko trebam ošišat.
jedina stvar koja me muči kod moje kose je to kaj na dodir su mi vrhovi grubi, a vizualno nema niti jedne dlake koja je ispucala (a šišala sam se prije 3 tjedna).. to znači da se trebam šišat ili..?
sama se šišat doma??!!Pa nije ni čudno što su ti vrhovi ispucani jer očito nemaš profesionalne škare a i kolko god ti ravna kosa bila ne možeš se šišat sa rukama na leđima!Frizeri ti to smoče pa par puta provuču kroz češalj sa tankim zubcima itd....A i kosa se treba šišat svaka 3 mjeseca(kod frizera, po mogućnosti).
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 17:34   #27
Quote:
kraljica ludosti kaže: Pogledaj post
Istina je da kosa naraste u prosjeku 1 cm ali mislim da ipak treba malo dulje da bi došla do zdravih 16 cm više jer da je to tako istinito svi bi se šišali na kratko kad bi im puklo i za godinu dana opet imali dugu kosu....treba uzeti u obzir da vrhovi pucaju,da ju moraš šišati barem svaka 3-4 mjeseca barem po 2 cm. ... vjeruj mi put do zdrave duge kose nije tako lak jel da je nikom ne bi trebale ekstenzije i slične stvari....
Da, točno.Ako želiš da ti kosa bude gusta se moraš šišat malo više od 1cm.
A ekstenzije, od kud drugdje nego od neke žene/muškarca koji si je jaaaaaako njegovao/la kosu?Ne možeš ljudima za ekstenzije prodavat slamu i ispucane vrhove!I najbolje je(kao što znamo)kosu osušit prirodno(bez fena)i ne peglat previše(ako peglaš 1-3 puta u mj.ti se neće dogodit ništa, ja inače samo šiške)...
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 00:25   #28
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
mene samo zanima koliko brzo kosa raste,tj. koliko cm kose minimalno mjesečno naraste?
hvala svima pametnima koji znaju odgovor na pitanje i žele ga podijeliti s nama neupučenima
Meni jedva jedva 1 cm...manje mjesečno
Divim se onima kojima naraste 1 cm i više
__________________
x Good in nature, but ewil by our own free will... x

...If we go on, it's now or never...
metalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 10:47   #29
Quote:
mali anđeo kaže: Pogledaj post
meni isto raste oko 3 cm mjesečno...
ja sam se farbala prije 2-3 tjedna već imam izrast veći od cm
ali tak mi i druge dlake rastu
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 01:16   #30
Vidim ja po svom izrastu da mi za mjesec dana oko cm izrasta bude. Za mj i pol već i dva...

Da se nadovežem na stranicu prije, i ja se već jako dugo nisam šišala a kosa mi još uvijek izgleda zdravo! Možda nama koje imamo gustu kosu ne treba tako često podšišavanje...
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:00   #31
Meni kosa raste ko trava!Zbilja!Ja inače imam jaako dugu kosu i jednom sam si ošišala pola kose(prije mi je bila do bokova a kad sam ju ošišala malo ispod ramena)i u godinu dana(naravno sa skraćivanjem vrhova svaka 3 mjeseca)mi je sad iste dužine ko prije!Ako neko hoće dam mu pola
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:14   #32
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Meni kosa raste ko trava!Zbilja!Ja inače imam jaako dugu kosu i jednom sam si ošišala pola kose(prije mi je bila do bokova a kad sam ju ošišala malo ispod ramena)i u godinu dana(naravno sa skraćivanjem vrhova svaka 3 mjeseca)mi je sad iste dužine ko prije!Ako neko hoće dam mu pola

Vau,imaš fotku?
Obožavam dugu kosu
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:43   #33
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post
Meni kosa raste ko trava!Zbilja!Ja inače imam jaako dugu kosu i jednom sam si ošišala pola kose(prije mi je bila do bokova a kad sam ju ošišala malo ispod ramena)i u godinu dana(naravno sa skraćivanjem vrhova svaka 3 mjeseca)mi je sad iste dužine ko prije!Ako neko hoće dam mu pola
Janis Jo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:00   #34




Baš sam je odmotala iz "punđe", nisam je raščešljala i ovako izgleda puuno kraće jer nije ravna i nisam slikana stojeći pa se ne može vidit kolko je duga, a ni baš pregusto ne izgleda jer je malo ostalo naprijed...
Nadam se da niste previše razočarani, to vam je uglavnom to...
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 19:39   #35
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post




Baš sam je odmotala iz "punđe", nisam je raščešljala i ovako izgleda puuno kraće jer nije ravna i nisam slikana stojeći pa se ne može vidit kolko je duga, a ni baš pregusto ne izgleda jer je malo ostalo naprijed...
Nadam se da niste previše razočarani, to vam je uglavnom to...
Imaš jako lijepu kosu.....sjajna je i zdrava....Jako je slična kosi moje best frandice , a njenu kosu obožavam..prema tome....
kraljica ludosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:01   #36
hvala
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 13:47   #37
jeej....
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 14:58   #38
Quote:
Photo Lolly kaže: Pogledaj post




Baš sam je odmotala iz "punđe", nisam je raščešljala i ovako izgleda puuno kraće jer nije ravna i nisam slikana stojeći pa se ne može vidit kolko je duga, a ni baš pregusto ne izgleda jer je malo ostalo naprijed...
Nadam se da niste previše razočarani, to vam je uglavnom to...

Imaš krasnu kosu

Koliko dugo si je puštala, s kojim ju šamponom pereš, uzimaš li vitamine?
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:11   #39
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Imaš krasnu kosu

Koliko dugo si je puštala, s kojim ju šamponom pereš, uzimaš li vitamine?
Hvala!Puštam ju skoro cijeli život(kratila sam ja vrhove naravno, ali nikad se nisam baš na kratko-kratko ošišala više od 2-3 puta-kad sam bila manja i sad prije godinu dana do ramena), šamponi: obično neki od Shaume(neki bezvezze), i ne uzimam vitamine.Inače, moja kosa nije baš zdrava kao što izgleda, na opip nije pree mekana i takve gluposti...Ade vi stavite svoje slike da ne budem jedina
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 14:26   #40
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Vidim ja po svom izrastu da mi za mjesec dana oko cm izrasta bude. Za mj i pol već i dva...

Da se nadovežem na stranicu prije, i ja se već jako dugo nisam šišala a kosa mi još uvijek izgleda zdravo! Možda nama koje imamo gustu kosu ne treba tako često podšišavanje...
Slažem se sa tobom.. Ima nešto u gustoj kosi.. Hehe..

P.S. Lolly kosa ti je super.. ..
__________________
ღ Fashion is the art, designers are the gods. Models play the part of angels in the dark. ღ
Ninnika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.