Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 11:37   #21
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
apsolutno ništa ali Reynaldo Gianecchini mi je vrh vrhova šta se tiče ljepote zato kažem da Esperanca ima zgodnijeg glavnog
Lijep je Reynaldo, ali meni je Thiago puno puno bolji (i izgledom i glumom).


Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ajme Giuliana i Matteo

preprekrasna serija, bila sam mala dok sam ju gledala ali i dan danas mi je ostala u jako lijepom sjecanju. to, Esperanza, Sete Mulheres, Maias, Sinha Moca....ma neusporedivi su s Meksikancima

al Terra Nostra je bas nekako ostala kao jedna od najdrazih, svi smo ludili za njih dvoje, Ana Paula prekrasna, Thiago prezgodan, ma
Slažem se . I meni je to bila prva brazilska serija koju sam gledala, jako jako kvalitetna. Thiago Lacerda mi je omiljeni brazilski glumac, prezgodan. Pratila sam ga kasnije i u Kuća sedam žena, kao buntovnog Giuseppe Garibaldija (revolucija i njegova velika ljubav Anitu koju je glumila prekrasna Giovanna Antonelli...ahhh ).

Uf kako bih voljela utvrditi gradivo....predobre serije....
globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:16   #22
Quote:
Maja43 kaže: Pogledaj post
Išla je od 12.3.2001. do 5.10.2001.
5 godina sam imala,haha Zato sam pola serije pozaboravljala,valjda je jednom budu reprizirali.
__________________
Two can keep a secret if one of them is dead.
''Since when do I care about anyone else's happiness but mine?'' - The Evil Queen
sunčica171 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 16:26   #23
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ajme Giuliana i Matteo

preprekrasna serija, bila sam mala dok sam ju gledala ali i dan danas mi je ostala u jako lijepom sjecanju. to, Esperanza, Sete Mulheres, Maias, Sinha Moca....ma neusporedivi su s Meksikancima

al Terra Nostra je bas nekako ostala kao jedna od najdrazih, svi smo ludili za njih dvoje, Ana Paula prekrasna, Thiago prezgodan, ma

Da. Želimo Terru nostru na Top listi telenovela.
memyselfni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 17:05   #24
I ja bih reprizu ove serije
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 19:43   #25
Može li se ova serija negdje pogledati s titlovima?
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:00   #26
Ova serija mi je ostala u lijepom sjecanju..repriza bi bila pozeljna..proslo je vec koliko ono godina..preko 10..
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:30   #27
Vozdrica

Otkud ova tema?
Seriju gledala davno, kao i neke druge brazilske, u ta vremena. Kao i poput tih nekih drugih brazilskih, ostala mi je u lijepom sjećanju.
Saudade, ahh...
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:34   #28
Juliana mi je išla na neku stvar
Navijala sam da ovaj ostane s onom Rosanom koja mi je bila super lik
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 12:36   #29
Joj, kako sam voljela gledati tu seriju kao klinka.

http://www.youtube.com/watch?v=wnHNT8uaNWM
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 13:35   #30
kad vidim kolko je godina prošlo od terre nostre shvatim koliko sam ostarila.depra
ana paula arosio je najljepša žena na svijetu bila.krasna.mateo isto bio u naponu snage.produkcija fenomenalna.brazilske serije su tada bile daleko kvalitetnije od meksičkih.znam kak stoje stvari danas.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 12:48   #31
Quote:
rokurota kaže: Pogledaj post
Ova serija mi je ostala u lijepom sjecanju..repriza bi bila pozeljna..proslo je vec koliko ono godina..preko 10..
Meni je isto ostala u lijepom sjećanju, iako sam većinu pozaboravljala, baš mi je bila onako vrhunska, produkcija, glumci, snimanje na nivou.

Jeli tu glumila ona lijepa ženskica, što sliči na Sofiu Loren, ne sjećam se imena u seriji, možda Nina, ako nisam nešto pobrkala.
__________________
Francesco Totti - The King of Rome is not dead
mia rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 16:25   #32
Quote:
mia rina kaže: Pogledaj post
Jeli tu glumila ona lijepa ženskica, što sliči na Sofiu Loren, ne sjećam se imena u seriji, možda Nina, ako nisam nešto pobrkala.
Maria Fernanda Candido.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 21:52   #33
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Maria Fernanda Candido.
Tnx, ne bih se sjetila, zapamtila sam Ana Paola, to je vjerojatno ime druge glumice.
__________________
Francesco Totti - The King of Rome is not dead
mia rina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 19:37   #34
a super serija,još jedna brazilska koju sam pratila ,Ana Paula Arosio je stvarno bila prekrasna u toj seriji,neznam jeli se još aktivno bavi glumom,dugo nisam čula o njoj ,a ovaj Thiago je posjetio Hrvatsku,samo ne sjećam se koje točno godine ..
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 23:16   #35
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
a super serija,još jedna brazilska koju sam pratila ,Ana Paula Arosio je stvarno bila prekrasna u toj seriji,neznam jeli se još aktivno bavi glumom,dugo nisam čula o njoj ,a ovaj Thiago je posjetio Hrvatsku,samo ne sjećam se koje točno godine ..
Mislim da je bio 2002.godine ovdje u HR
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 00:41   #36
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
a super serija,još jedna brazilska koju sam pratila ,Ana Paula Arosio je stvarno bila prekrasna u toj seriji,neznam jeli se još aktivno bavi glumom,dugo nisam čula o njoj ,a ovaj Thiago je posjetio Hrvatsku,samo ne sjećam se koje točno godine ..
Ana Paula Arosio je nažalost prestala s glumom 2010. godine.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 01:08   #37
Zašto? Nisam u toku, al ovo me baš iznenadilo.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 22:21   #38
Quote:
mia rina kaže: Pogledaj post
Tnx, ne bih se sjetila, zapamtila sam Ana Paola, to je vjerojatno ime druge glumice.
Zapravo nisi, samo ti se malo ispremijesalo.

Ana PAULA je ime druge glumice.

A PAOLA je bilo ime lika (od Marie Fernande Candido)
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 02:42   #39
Kako je ta serija bila dobra, opet bi je gledao da je emitiraju
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 13:28   #40
sad kad ste več digli temu

ostala mi je u sjećanju ona scena kad Mateo oženi Rosanu pod prisilom i nakon prve bračne noći kad spavaju zajedno, on ujutro uzme njezinu krvavu plahtu, izađe na balkon i pokaže je svima iz sela, kasnije uđe u kuću njezinog starog i baci mu je na stol

ne sjećam se baš da mi je glavni par sjeo, mislim da mi je bila najbolja radnja ta na početku kad su razdvojeni Mateo i Juliana pa njegov boravaka na plantaži.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.