Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2013., 12:02   #261
Pješčanih plaža ima po cijelom Jadranu...
Jako puno ih ima na otoku Pagu,u mjestu Jakišnica
Tamo ljetujem,i uopće nema turista,mjesto je jako malo,oko 100 stanovnika.
Toliko ima tih mjestašca u Hrvatskoj(za koja nitko ne zna...)i koja imaju pješčane plaže koliko voliš...
Ima na Pagu i uvala Slatina,okružena borovom šumom,nema ljudi,unutra je pijesak...
Daario is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 23:59   #262
Cool Trazim pješčanu plažu sa WC-om

Imam pitanje za česte turiste ili poznanike plaža duž Jadrana. Namjeravam ići na more idući mjesec sa obitelji i tražim pješčanu plažu (kao one kod Nina) ali važno mi je da plaža ima i WC blizu, zbog male djece. Ako ima i kafić, restoran ili nešto slično za sjesti i popiti piće jos bolje. Da li netko zna za takvu plažu na potezu od Nina do Gradca?
geomic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 00:07   #263
E bas na tom potezu nema previse takvih plaza za vas..ali Duce (dio Omisa,tj.naselje neposredno prije Omisa) zadovoljava sve to.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 15.07.2013. at 09:45.
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:57   #264
Quote:
geomic kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za česte turiste ili poznanike plaža duž Jadrana. Namjeravam ići na more idući mjesec sa obitelji i tražim pješčanu plažu (kao one kod Nina) ali važno mi je da plaža ima i WC blizu, zbog male djece. Ako ima i kafić, restoran ili nešto slično za sjesti i popiti piće jos bolje. Da li netko zna za takvu plažu na potezu od Nina do Gradca?
Savršena plaža za djecu je u Turističkom naselju Zaton, kod Nina. Ispunjava sve uvjete: WC na plaži, puno kafića, restorana, slastičarni... Mana: naplaćuje se ulaz, i to poprilično. Mislim da je srpanj 150,00 kn po automobilu, a kolovoz 200,00. Na plaži postoje i prekrasni bazeni. Iako cijena ulaznice ne uključuje bazene, "švercanje" je lako.
__________________
Lily36
lily36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 01:51   #265
Predobra plaža na predobrom otoku...

Vela Rina, Drvenik Mali:

www.youtube.com/watch?v=PCsWNk_exUU
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 20:33   #266
Goldie jel se moze ti kampirat tamo?Ima li kakve sume?Jesi bia u kojem restoranu tamo?Jel ti bolji Veli Drvenik ili Mali?
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 23:48   #267
Quote:
Čiribimbaš kaže: Pogledaj post
Goldie jel se moze ti kampirat tamo?Ima li kakve sume?Jesi bia u kojem restoranu tamo?Jel ti bolji Veli Drvenik ili Mali?
Mislim da ne bi bilo nekih većih problema ako postaviš šator. Nisam vidio znak da je zabranjeno.

Šume slabo. Imaš ogromno maslina i rogača. Nisam jeo niti u jednom restoranu, samo piva, kava i te fore, nije ni toliko skupo.

Najveća je fora što u lokalnoj trgovini moš kupit bocu tope ili bocu hladne vode od litar i po. Prva je 10 kuna, a druga 15. To je valjda zbog struje koja se potroši.

Od Velog sam vidio samo onu stranu di su Krknjaši, divno more.

Meni je ovaj Mali predivan. Moš ga prehodat uzduž i poprijeko za 2 sata.

Evo i Male Rine:

https://www.youtube.com/watch?v=yVE7JsvYAGU
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:43   #268
Ajde bar znan za vodu.Oni uvik imaju problema s vodom.MOzda oden 15.9 bude li vrime ..Ii jos mali iza..Isprid kuce su mi ,a nikad nisan bia pa cemo valjda i to prominit u 9. misec..
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 16:05   #269
Quote:
Čiribimbaš kaže: Pogledaj post
Ajde bar znan za vodu.Oni uvik imaju problema s vodom.MOzda oden 15.9 bude li vrime ..Ii jos mali iza..Isprid kuce su mi ,a nikad nisan bia pa cemo valjda i to prominit u 9. misec..
Moraš otić. Sjajan jednodnevni izlet. 10h kreće, 19h nazad. Savršeno. Sad gledaš zalazak sunca pri povratku.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 23:19   #270
Ma necu na izlet nego bi spava negdi..Ima redovna linija iz Splita petkon ,a ostalin danima iz Drvenika..Vidit cu..Bii smo na Bisevu prosli tjedan..Plaza Porat mi je stvarno ludilo..
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 23:40   #271
Meni je jedna druga plaza na Bisevu puno bolja od Porata (pijesak, of kors)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 09:40   #272
Moj prijedlog - pješčana plaža u Mošćeničkoj Dragi, odlična sa kompletnom ponudom..
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 23:49   #273
zna li netko gdje je ova plaža (navodno otok olib, ali gdje na olibu)?

shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 00:22   #274
Skoro sve na Olibu su takve, uz razliku da na slici nije plaža, već uvala. ,
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 11:53   #275
Na ovom linku imaš popis svih pješčanih plaža u hrvatskoj http://www.rezerviraj.hr/plaze-pjescane
bugi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:03   #276
Quote:
bugi1 kaže: Pogledaj post
Na ovom linku imaš popis svih pješčanih plaža u hrvatskoj http://www.rezerviraj.hr/plaze-pjescane
To sigurno nisu sve pješčane plaže u Hrvatskoj.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:45   #277
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
To sigurno nisu sve pješčane plaže u Hrvatskoj.
upravo tako
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:28   #278
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
E bas na tom potezu nema previse takvih plaza za vas..ali Duce (dio Omisa,tj.naselje neposredno prije Omisa) zadovoljava sve to.
kakav je Omiš generalno što se tiče plaža? koja je najmirnija a kakve su poznatije, bude li velika gužva?

Razmatram i mjestašca oko Omiša, npr Mimice ali ne mogu procijeniti kakav je sadržaj navečer, ima se gdje prošetati, pojesti nešto, vidjeti?
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:10   #279
Postoji li igdje pješčana plaža, da je plitka i da je smještaj na plaži? Tipa Duće,ali tamo je sve zauzeto što je prvi red do mora
Tina Tale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:27   #280
Quote:
Tina Tale kaže: Pogledaj post
Postoji li igdje pješčana plaža, da je plitka i da je smještaj na plaži? Tipa Duće,ali tamo je sve zauzeto što je prvi red do mora
Spiăza, otok Susak
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.