Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2019., 11:11   #1
Love (2015) erotski film

Ljubav je izazov. Prvi kadar, dug i statičan, prikazuje glavne junake tijkom seksa. Od kamere nije ništa sakriveno. Vidi se penis u erekciji, gole grudi i međunožje glumice. Zatim sijledi grčenje i ejakulacija. Od početka je jasno – junaci Ljubavi to rade zaistinski, ne fingiraju. Nema laži, nema prevare. Pravi seks u tri dimenzije. Poput ranijih filmova argentinsko-francuskog sineaste, Ljubav nije laka za gledanje. Noé je umjetnik koji ruši tabue i nalazi nasladu u provokaciji. Njegova prva tri dugometražna filma (Stojim sam, Otpozadi i Uđi u prazninu) se danas smatraju klasicima. U njima je Noé uspeo ono što retko kome pođe za rukom – da pomeri granice, da stvori dela koja će naići na oduševljenje i otpor, ali čiju beskompromisnost i hrabrost (ludost?) niko neće dovesti u pitanje. Electra i Murphy, ljubavni par čiju odiseju pratimo, su mladi i prelijepi. Istina, odnosi među ljudima često jesu stereotipni i predvidljivi, pa ovaj pristup Ljubavi daje određenu dozu autentičnosti. Reklo bi se da tu ima i dosta autobiografskog, pa film sadrži nekoliko auto-omaža (Noé, sve sa perikom na glavi, čak i tumači jednu od epizodnih uloga). Pojedini dijalozi/scene izgledaju kao prekopirani iz života, možda i zbog toga što je dosta toga improvizovano na snimanju.
jeste li pogledali film kakvi su vasi komentari, meni iskreno jedan od boljih erotski koje sam gledala u posljednje vrijeme.
Nattaliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 16:06   #2
Auto biografski ili auto-hommage je možda onaj dio sa transvestitom

Sve u svemu.. imao je Gaspar puno boljih filmova...
blase is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.