Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2014., 21:32   #5941
@hanumka, stvarno imaš najljepši avatar....

A evo i mog razmišljanja o sve mu prikazanom u Sačekuši STAR TV-a. Pogledala sam je, sad već 12 puta, i mogu zaključiti nekoliko stvari.
Ona mi se ne čini sretna i zadovoljna kada sjeda u auto.
Izgleda mi više "pokunjeno" kao da je nešto kriva, kao da se upravo s pepelom posipala po glavi.
Moguće je da je ona pozvala novinare, očekujući možda veliko pomirenje, do kojeg nije došlo. (samo moje naklapanje). Jer, mi oni ni ne djeluju kao da su u vezi. Ja bih prva ostavila muškarca s kojim sam u vezi mjesecima, a koji hoda 5 koraka iza mene, ili na izlazu iz restorana izlazi 5 minuta poslije mene (kao da me se srami). Možda je to u Turskoj normalno, ali meni nije.
S druge strane, i on mi djeluje kao da se doista srami, da je uhvaćen u nečemu u čemu nije htio biti uhvaćen i da jedva čeka da ode.
I djeluje mi strašno umorno (a netom prije je bio na onom krasnom odmoru).

Ako su i dalje u vezi, ja u ovakvom ponašanju ne nalazim razlog za vezu.

A slike koje je danas stavio, kao da mi se čini da govori: Tu sam i dalje, oporavljen, i spreman za nove izazove u životu..

Vjerojatno griješim ali imam takav dojam....
__________________
I... neka mi to nebo ne uzme za zlo. Ali, ti si jedino čemu se molim..
Ako uopće znam što je ljubav, onda to znam zbog Tebe....
almko39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 21:37   #5942
Quote:
almko39 kaže: Pogledaj post

Vjerojatno griješim ali imam takav dojam....
almko grijesi u svemu samo u tome nemoj
 
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 22:19   #5943
@almko39, imaš dobro zapaženje. I meni djeluje nekako tako, ali ti si to ljepše opisala. Mislim, možda bih i razumjela takvo ponašanje od oboje da su uhvaćeni na prvom ili drugom spoju, ali nakon višemjesečne veze koja je i medijski obznanjena, ovakva neugodnost i skrivanje su mi potpuno neshvatljivi.

Jer on se ponaša kao da je uhvaćen s prstima u pekmezu.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 23:37   #5944
Ovdje mi je čudan

http://i58.tinypic.com/fu6w53.jpg
__________________
Ja u bajke vjerujem

Zadnje uređivanje pperlica : 20.04.2014. at 23:42.
pperlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 09:41   #5945
Najnoviji cover...opet jezik...u kojem kontekstu

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...94512781_n.jpg

Može značiti svašta i ništa...po običaju...

Mišljenja sam da on tek sada proživljava djetinjstvo.......Kada je trebao biti dijete, bio je "ozbiljan i zreo za svoje godine"...a sada je "podjetinjio".....kod njega je to obrnuti proces...nije jedini, poznajem još takvih pripadnika muškog roda...

Nemojte zamjeriti...to je samo odraz moje naklonosti prema njemu napisan na moj način...
 
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:58   #5946
Quote:
pperlica kaže: Pogledaj post
Neka si sliku stavila u link. Jer tužno mi je vidjeti ovakvog Mehmeta. I zapitala sam se je li to čovjek koji je za mene najljepši primjerak muškog spola? No dobro, svi imaju loše slike (iako Meho najmanje, možda samo par, a ovu ću pridodati takvima ).

Zapuštenost i tuga je ono što se može primijetiti na svim slikama u posljednje vrijeme. A mislim da je sve počelo nakon propasti Fatiha. Meho se jednostavno ne zna ili ne može podići. Bar još ne.

Jer uspoređujem njegov sadašnji izgled s izgledom od prije samo nekoliko mjeseci. Gdje je nestao ovaj topli pogled iz širom otvorenih čistih očiju? Gdje je nestao ovaj iskreni i radostan osmijeh? A to nije bilo prije nekoliko godina već samo prije nekoliko mjeseci.


Zadnje uređivanje đurđevak : 21.04.2014. at 13:05.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 00:23   #5947
MAkif je meni uvijek privlačan i poseban,u mnoštvu ga uvijek primijetim.....koji put kao da želi biti samo "karakteran" pa je kratka kosa,nesređena brada....na onoj slici mu bliješti Sunce,ali u očima nema osmijeha - gleda u objektiv,osmijeh u pokušaju....
- mislim da je teško kad te uvijek za nešto krive - Fatih - uvijek spominju MAkifa i incident,restoran s Tugce -brak?,aerodrom i opet Tugce u krugu - brak?.....novinari su uvijek kad je s njom,vjerojatno je i sam išao u restoran,slike su samo s fanovima....Tugce je izgleda jako popularna u Turskoj kada ju novinari slijede i kad navodno ona to ne želi...
Ovo mi sve nekako izgleda kao da Fatih-Osvajač nije osvojen već ulovljen.....nadam se da će znati i uspjeti se osloboditi....i napraviti što on želi,a onda će doći i osmijeh u oči
__________________
Život može biti bajka, samo treba željeti...
cifra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 10:19   #5948
MAA,
Meni uvijek lijep, zgodan, I drag,
primjecujem, da stvarno tuga stanuje u njegovim ocima, nesto nedokucivo, nesto sto samo on zna.
tuzna sam I ja zbog njega, a opet ga shvacam.
nisam glupa da ne citam , njegovo nesnalazenje, nakon Fatiha, ah kako ga to unistilo.
To je bila valjda toliko jaka zelja da pokaze da moze glumiti najveceg osvajaca, I onda krah, ali kakav krah?
On napravi glupost, znamo da je izazvan, znamo da su mu podmetali, ali on je odlucio ne reci nista, I onda svaka sumnja, svaka laz izgovorena protiv njega, postaje istina.
Sada se muci, ne snalazi se , boluje, I do kad? Ne mora on vise ni glumiti, ali bih voljela da preboli, da se snade, voljela bih vidjeti sjaj u ocima, zarazni osmijeh.
Pisem sada vec gluposti, a valjda zbog prevelike zelje, da on dode sebi.
Ljubav, koga ljubi?Nisam sigurna da zna sto radi, ali opet ne okrivljujem Tugce, ma kakva ona cura bila, ja ju ne poznam, fotke koje se izvlace mi govore, da je otkacena, ali danas mladost uziva, ja joj ne zamjeram, pa ni to sto ga ona zeli, pa zelim ga ja stara, a di nece ona mlada? Ona njega ne tjera s puskom u ruci da bude s njom, on bira,prema tome, na njemu je , a ne na njoj, ah Meho
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 14:08   #5949
Evo kratkog videa i na YouTube-u. Iz već viđenog Super Starlife-a, par minuta i odnosi se samo na Mehu.

https://www.youtube.com/watch?v=rXTHdo1ujAo&hd=1
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 14:21   #5950
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Evo kratkog videa i na YouTube-u. Iz već viđenog Super Starlife-a, par minuta i odnosi se samo na Mehu.
Što reći,tek sada pogledah nekoliko puta ,on je taj koji treba presjeći stvar, a ako je s njom ?i ako je sve zbog nje ,pitam se da li još uvijek moja intuicija radi ili ju je napala skleroza
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 11:23   #5951
Par gifića iz posljednje snimke. Brzo se Mehmet riješio novinara.











đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 14:57   #5952
Meni je u cijeloj prici najupadljivije davanje napojnice - tj. njegove dugeeeeee ruke pri davanju napojnica.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 15:11   #5953
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Meni je u cijeloj prici najupadljivije davanje napojnice - tj. njegove dugeeeeee ruke pri davanju napojnica.
je, i meni to prvo bilo vidljivo...ali i njegova pristojnost, da da napojnicu,
da ipak prozbori koju, da se ne ljuti na one koji su ga sačekali, i vrebali ,
da trubne kada krene, i poželi im, ugodan dan i posao...

znamo mi da je on dobar dečko,
i zato smo i ljute i tužne, kada ne misli dovoljno na sebe...

a čudnovato je što je ona ovaj put ušla u auto, i izašla na pravi izlaz, i što nije bila niti jedna seka...znači da je razgovor bio, samo za 4 očiju...
__________________
Uvijek su teže posljedice ljutnje, nego njeni uzroci.
Marko Aurelije
AKIF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:30   #5954
Pokusala sam ja nekoliko puta malo,ali samo malo ljutiti se na njega,izdrzim 2 do 3 sata,i to je plafon.
Dobrica nas,naivcina,a sto da mu radimo?Volimo ga sa svim vrlinama i manama.
To i jest ljubav,bezrezervna,ona je tu, i kad pomislim da je vise nema,ona ustreperi svim silama.
Zapravo sretna sam,kad ga vidim kako je odgojen,nikada ne zaboravi one koji su mali,uvijek je spremna napojnica,ah Akif, uvijek kulturna rijec,uvijek obazriv

.Lijepo si Du uradila ove gifice ,hvala ti
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 17:56   #5955
Ova slika se pojavila tek danas, ali ne znam iz kojeg je vremena. (mislite li da je nova???)

Meho s djevočicama - fanovima.


Zadnje uređivanje đurđevak : 23.04.2014. at 18:40.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:33   #5956
Durdevak ,mene vuce da je novija,
Kako je uvijek s kapom, nisam sto posto sigurna,ali vuce me na novo
Uvijek je spreman,na fotkanje tko ga god zamoli,ah dobra dusa,
__________________
Sutra je novi dan,
divna diva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 23:48   #5957
Moguce da je novija, brada i duzina kose i kapa se poklapaju..a lijepo da tako male cure znaju tko je on ili je fotograf/kinja fan od MAA pa otud i od te osobe zelja da se curice slikaju s njim? Ili gledaju Adanali jer se vise pita zadnjih godina reprizirala, ha? Lijepo ih je zagrlio, a curice presretne sto su s njim
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 23:49   #5958
Stara je slika.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 00:02   #5959
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Stara je slika.
Šteta. A ja se ponadala da je nova jer izgleda tako svježe.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 11:13   #5960
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Šteta. A ja se ponadala da je nova jer izgleda tako svježe.
Du vecina su to starije fotke ,kao i ove a mislim da nisu bile


 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.