Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 21:51   #541
nakon šta joj je otpjevo Volver Volver odmah sam si skinula tu pjesmu i bila je na ripitu par dana
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 21:58   #542
Je prekrasna pjesma, u zadnje vrijeme često vrtim tu i onu Adios mujer mada otkad sam vidla taj video njegovog povratka svaku večer prije spavanja ponovo pogledam taj video, sinoć sam čak 3 puta i svaki put se iznova naježim.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:07   #543
Adios Mujer o da prekrasna mi je i Mia https://www.youtube.com/watch?v=ZZjpXuyHvqM to je pjesma iz one scene kad ona leži gola u krevetu, a on plače i gleda je jer zna da je mora napustit
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:16   #544
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se kak je pripremio svoj povratak samo malo mi je nevjerojatno da niko nije pomislio da bi taj tajanstveni novi vlasnik bara mogo biti niko drugi nego Emiliano, bar sam mislila da bi Sigi i Fer mogli doć do zaključka. Em je tražio da se okupi ista ekipa, em je ponudio trostruko više love za odijelo, em je ponovo iznajmio istu sobu u pansionu, em su prije nastupa dečki dobili tekilu koju su već cugali u Laguni, i za kraj Rosario buket cvijeća. I da, da mi je znati di se samo uspio presvući, a da ga nitko ne vidi Ali ajde, da su skontali onda to ne bi bilo to.
Meni se učinilo da je don Memo jedini posumnjao (inače, pročitala sam negdje da je umri taj glumac nedavno). Također mi je bilo blesavo da nitko nije skužio, ali neki komentiraju kako je to zbog klasnih razlika itd.., kao oni su mislili da ih je on prekrižio čim se vratio svom svijetu koji je toliko drukčiji od njihovog. Tako nešto, ali meni ne drži vodu.

Adios mujer je La barca de oro
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:24   #545
Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Meni se učinilo da je don Memo jedini posumnjao (inače, pročitala sam negdje da je umri taj glumac nedavno). Također mi je bilo blesavo da nitko nije skužio, ali neki komentiraju kako je to zbog klasnih razlika itd.., kao oni su mislili da ih je on prekrižio čim se vratio svom svijetu koji je toliko drukčiji od njihovog. Tako nešto, ali meni ne drži vodu.

Adios mujer je La barca de oro
kolko se sjećam Lara je proveo 8 mjeseci u zatvoru i nije se sa nikim u tom periodu od ekipe vidio, možda su zato posumnjali u njega, ipak kad se sa nekim dugo ne vidiš više ne znaš kako diše ali ajd tolika ljubav je među svima njima da teško sumnjat u povratak, ja da sam na mjestu ekipe ili Rosarijio pecnula bi me ta njegova izjava da odlazi, ali nebi 100 posto povjerovala u to ko šta su svi oni
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:38   #546
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Adios Mujer o da prekrasna mi je i Mia https://www.youtube.com/watch?v=ZZjpXuyHvqM to je pjesma iz one scene kad ona leži gola u krevetu, a on plače i gleda je jer zna da je mora napustit
Lajkam i tu pjesmu

Quote:
upa222 kaže: Pogledaj post
Adios mujer je La barca de oro
E ta...prekrasna je

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
kolko se sjećam Lara je proveo 8 mjeseci u zatvoru i nije se sa nikim u tom periodu od ekipe vidio, možda su zato posumnjali u njega, ipak kad se sa nekim dugo ne vidiš više ne znaš kako diše ali ajd tolika ljubav je među svima njima da teško sumnjat u povratak, ja da sam na mjestu ekipe ili Rosarijio pecnula bi me ta njegova izjava da odlazi, ali nebi 100 posto povjerovala u to ko šta su svi oni
Ma po meni u taj njegov odlazak u Europu nisu trebali povjerovati Fernando i Rosario, ovi drugi možda, ali njih dvoje su ipak trebali trebali bit skeptični, (ta ljubav između Rosario i Emiliana nemre se samo tako ugasiti mada ajde ipak je prošlo 8 mjeseci, ali svejedno...), pogotovo Fer, ipak je on praktički otpočetka znao istinu, i pomagao mu sa savjetima što mu je činiti, ne bi ga Emiliano samo tako mogo zaboraviti bez da mu se zahvali za sve što je učinio za njega.

E da nisam prokomentirala tetovažu na Emilijanovim leđima, na još jedan način je pokazao svoju ljubav prema Rosario. I tamo u samici je noktima napiso slovo R
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:43   #547
Ajmo, parceras.. da čujem vaše naj.. ovo su moji..

Najbolja pjesma: Y nos dieron las diez
Najbolja romantična scena: Di que si, Rosario
Najtužnija scena:ne trebam ni govoriti, svima nam je vjerojatno ista - zatvor
Najbolja scena ljubomore: ne znam zašto, ali meni je u bolnici s Maciasom, onako suptilna Larina ljubomora
Najsmješnija scena:Arturito
Najdraži lik koji nije protagonist: Coloso
Najodvratniji lik: Macias
Najbolja provala:tu se još moram odlučiti, ima ih brdo
Najbolje pijanstvo: Rosario/Andale
Najbolji hopa-cupa: pred rastanak

I ako se sjetite još kojeg naj, dodajte (ima ih tamo na youtube koliko hoćeš)
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:46   #548
Ufff teško bum se ja mogla nabrzaka sjetiti, trebala bih pogledat neke scene ponovo da donesem svoj sud
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:52   #549
Ja mislim da je bio jedanaest mjeseci u zatvoru, iako ste me sad zbunile kad obje kažete osam.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 22:59   #550
Ma prvo je pisalo nekoliko mjeseci kasnije, a onda je netko reko 8 mjeseci, ali moguće da je tolko prošlo od presude do izlaska iz zatvora, a još je 2-3 mjeseca prošlo od dolaska u zatvor do izricanja presude (ali opet nisam stekla dojam da je prošlo toliko vremena) jer se i meni čini da je netko spomenuo i 11 mjeseci
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 23:09   #551
Najbolja pjesma: ne znam dal ovo mogu ima toliko dobrih kak je serija odmicala, nanovo bi neš novo našla i u LHDM verziji i orginalu.
Najbolja romantična scena: prvi kiss, i da ona cijela scena sa "reci da"
Najtužnija scena: uff sad... da zatvor, saznanje da je Lara otišo preko granice bez nje, mene ubilo i ono plakanje njezino na stepenicama kad je saznala da se neće vračat u Kolumbiju...a bret mili masa toga
Najbolja scena ljubomore: dobra mi je ona scena kad Rosario dođe po seku u Lagunu i kad Lara krene trčat za njom, pa dođe Macias i zagrli je, a on ga gurne i vikne mu neš " nemoj mi nju dirat da meni naudiš"
Najsmješnija scena:Arturito, Mananitasovo traženje kondoma, Coloso vs Lara u autu kad ga ovaj ispituje kolko autiju ima pa se šoraju svako malo iako ima masa scena
edit: supe mi i ono kad im dečki ulete u apratman dok su goli pa ne žele izać van
Najdraži lik koji nije protagonist: Coloso- on mi je jedan od najboljih muških likova u serija, totalno ima ono nešta frajer, koji stav
Najodvratniji lik: Macias
Najbolja provala: uff nemrem se ni ja sjetit, možda neka Eulalijina pretpostavljam
Najbolje pijanstvo: Rosario/Andale - žena zna kako vratit frajeraisto moj numero 1. Meni je drago i ono pijanstvo kad Lara i Fer dođu pred kuću Lety mrtvi pijani
Najbolji hopa-cupa: pred rastanak- slažem se to mi je najbolje kad joj kaže "reci moje ime" dok to rade

Zadnje uređivanje x files agent : 09.04.2014. at 23:15.
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 23:34   #552
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
Coloso- on mi je jedan od najboljih muških likova u serija, totalno ima ono nešta frajer, koji stav
Ponavljam se, ali što ću. Jako dobro napisan lik, i meni je jedan od najboljih likova u serijama uopće. Gregorio Pernia ga je odglumio izvrsno, on mi je jako dobar gdje god sam ga gledala, čak i kad je glumio taaaako ljigave likove. Prvi put sam ga gledala još kad je bio prgavi klinjo u La Madre.
I Fernando mi je lik za pamćenje, on nije tako kompleksan kao Coloso, ali je prekrasan. Duarteu isto skidam kapu.
Ma ovdje ima tako puno krasnih, normalnih likova..
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 06:01   #553
Emiliano nije mogao biti 11 mjeseci u zatvoru. Kad je Salas došao sa Guadalupe kod njega u zatvor sa novim dokazima, ona je bila visoko trudna, mislim da je rekla još mjesec dana do poroda. A dijete je začeto u Kolumbiji, zato ga nisu uhvatili, tako ih je zafrkavao Emiliano. Znači oko 8 mjeseci. Iako je Felipe poslije rekao Rosario kod upoznavanja u Meksiku da je godinu dana bio u zatvoru sa Emilianom i njenom slikom. Tako nekako. Hajde, experti španjolskog!! Y Andale!
Ja sam isto razumila Stockholm, ali je stalno netko pisao o Švicarskoj.
A s tim što je rekao da ide u Stockholm je odmah vjerovatno i uvjerio sve redom da ne dolazi za Kolumbiju. I kao i uvijek, tko buši protiv njega? Raquel i Lety. Ali prve stajati u redu pri pozdravljanju!!!!

Zadnje uređivanje Rosario Lara : 10.04.2014. at 06:07.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 21:30   #554
Mislim da je bio 11 mjeseci, jer je trebalo neko vrijeme nakon što je Salas sve skužio da ga oslobode.

Lara y Fer
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 22:53   #555
Izašla je 23. epizoda!

Upa, neznam, sjeti se samo da je Emiliano telefonirao iz zatvora sa Coronom, a Guadalupe je bila trudna. I nakon toga je Corona uhićen i Emiliano i Felipe oslobođeni. Jedino, tu bi mogla biti u pravu, ako je sudski put trebao dulje vremena da bi ih obojicu oslobodio. Kako pravda već i inače polagano radi.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 20:07   #556
Američki Mundofox prikazuje opet seriju i stavlja na youtube http://www.youtube.com/user/CanalMundoFox. Fanovi se nadaju da će ovaj put pokazati kolumbijski kraj, a ne američki.

Scene iz 16..
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 23:19   #557
Ja se vraćam na temu koliko je dugo Emiliano bio u zatvoru. Mislim da ovdje Corona kaže 8 mjeseci. Hajde, cure, pogledajte od 40., bolje još od 39. minute.

http://www.youtube.com/watch?v=wfcsIkJ0AIc

Prevoditeljica je samo napisala "riješit ćemo"!! A mi vjerno čekamo na rješenje.

Pa, sad nema više ni Betty, ili?
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 09:19   #558
Dakle, ovim postom ću završiti temu boravka Emiliana u zatvoru.

Na intervjuu nakon izlaska iz zatvora u roditeljskoj kući Emilana su bili i Salas i Guadalupe prisutni. I ona je još uvijek trudna. To znači: od uhićenja Emiliana do njegovog izlaska iz zatvora nije prošlo ni 9 mjeseci, jer ona stoji kratko pred porodom.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 17:33   #559
Drage moje, pratim LHDM već duže vrijeme, o seriji neću trošiti riječi jer je za mene postala prava terapija, a vaše postove na forumu također pratim i komentari su super. Mislim da imam odgovor za trajanje boravka u zatvoru pa sam se odlučila javiti. Naime, nakon izlaska iz zatvora, Emiliano se još neko vrijeme morao "pritajiti" jer je čekao da Salas uhapsi Thomasa i Ronalda (ima jedan telefonski razgovor između njega i Salasa, gdje mu ovaj govori da je sad sve konačno gotovo). Mislim da je zbog toga i rekao javno da ide u Švedsku kako ga nitko ne bi tražio po Mexicu. To bi bilo po meni logično objašnjenje, a budući da je u seriji sve tako dobro promišljeno. Nadam se da se slažete s ovim. Također se nadam da ćemo uskoro opet moći uživati u seriji s hrvatskim titlovima jer bi tako serija bila dostupna svima. Pozdrav
Norma Jean B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 19:37   #560
Čim su postovi obrisani znači da su u koliziji s pravilima (pod)foruma ili se na takve postove nadovezuju, bilo da su off, spam, bilo da otvaraju priču koja zalazi na teren povrede autorskih prava, bilo da su komentiranje moderature (za to imate celi jedan podforum, po temama serija i glumaca je to zabranjeno), itd., ne trebamo to posebno objašnjavati.
Nastavite li u istom ili sličnom pravcu možete samo skupljati kartone, neki bi mogli imati bodova za ban.
Ko nije pročitao pravila foruma, te podforuma neka to sada uradi i nadalje ih se pridržava.

Zadnje uređivanje Bhea : 25.04.2014. at 19:52.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.